Mitsuba 114673, Wafle ryżowe, Sól, 100 g, Wietnam
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,54 zł
205,40 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Słone przekąski i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dupetky talarki z solą morską 80g71,00 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Dupetky talarki cebula, miód, musztarda 160g85,24 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos73,00 zł/1kg
14,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809529709, 300 g, 428 kcal, 1805 kJ, 13 g, 11 g, 67,1 g27,41 zł/1kg
10,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schnitzer 4598, 100 g, 465 kcal, 1953 kJ
108,10 zł/1kg
10,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Mitsuba 114689, 85 g, 540 kcal, 2254 kJ, 135 kcal, 564 kJ, Torba
274,71 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Beskidzkie Paluszki Z Solą 240 G
19,88 zł/1kg
6,80 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Crosta Mollica Crostini z oregano, chrupiące kromki chleba, 150 g
168,13 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Crousty - Flipsy z pomidorów i mąki kukurydzianej 75 g
119,07 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Lubella Paluszki Z Solą 275 G
18,50 zł/1kg
6,95 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Chrupiąca bezglutenowa przekąska ryżowa
108,40 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Podpłomyki Kupiec pizza 70g
88,00 zł/1kg
12,13 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki Prażynki O Smaku Bekon 120 G
84,92 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bonomi Snack z rozmarynem i pieprzem 150 g
499,93 zł/1kg
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Tarallini śródziemnomorskie, 200 g - Gilli
85,70 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Crostini basilico pomodoro - Panealba
67,18 zł/1kg
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Precelki Solone 250 g
37,56 zł/1kg
9,39 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
72,20 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Podpłomyki Kupiec zielona cebulka 70 g
88,00 zł/1kg
12,13 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Wafle ryżowe
- Smak:
- Sól
- Pojemność:
- 100 g
- Kraj pochodzenia:
- Wietnam
Mitsuba Sea Salt Crackers 100 g – Chrupiące, bezglutenowe krakersy ryżowe z drobną solą morską, idealne do maczania i delektowania się. Wykonane w 53% z pełnoziarnistego ryżu i 36% ryżu, rafinowane nasionami chia i solą morską. Wegetariańskie, idealne jako pożywna przekąska na przytulny wieczór lub przekąska inspirowana kuchnią azjatycką. Wartości odżywcze w 100 g: 421 kcal, 8,9 g tłuszczu, 77,3 g węglowodanów, 7,4 g białka.
- Lista składników
- Składniki: 53% ryż pełnoziarnisty, 36% ryż, olej z otrębów ryżowych, 1,4% nasiona chia, maltodekstryna, 0,6% sól morska, sól, cukier, przeciwutleniacz (E306), ekstrakt drożdżowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g Energia: 1764 kJ (421 kcal) Tłuszcz: 8,9 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2 g Węglowodany: 77,3 g w tym cukier: 0,8 g Błonnik: 1 g Białko: 7,4 g Sól: 1,2 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Mitsuba, P.O. Box 43464, 2504 NL The Hague, Netherlands
- Nazwa handlowa
- Krakersy solne Mitsuba Sea
- Producent
- Mitsuba
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 114673
- EAN
- 8711299003109
- Lista składników
- Składniki: 53% ryż pełnoziarnisty, 36% ryż, olej z otrębów ryżowych, 1,4% nasiona chia, maltodekstryna, 0,6% sól morska, sól, cukier, przeciwutleniacz (E306), ekstrakt drożdżowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g Energia: 1764 kJ (421 kcal) Tłuszcz: 8,9 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2 g Węglowodany: 77,3 g w tym cukier: 0,8 g Błonnik: 1 g Białko: 7,4 g Sól: 1,2 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Mitsuba, P.O. Box 43464, 2504 NL The Hague, Netherlands
- Nazwa handlowa
- Krakersy solne Mitsuba Sea
- Producent
- Mitsuba
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 114673
- EAN
- 8711299003109
Pasuje również do tego

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrupiąca, pikantna przekąska z bekonem
149,40 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bifi Minis Pack 10 100g – Pikantne przekąski mini salami, bogate w białko
299,10 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbatniki maślane - Galettes 130g
103,15 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Precle Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
104,31 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Thin Crackers chrupiące drobno przyprawione papryką 150g
105,20 zł/1kg
15,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Chrupiące wafle ryżowe
235,83 zł/1kg
63,46 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Garden Grill Chipsy chlebowe 70 g
98,00 zł/1kg
6,86 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tarallini śródziemnomorskie, 200 g - Gilli
85,70 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Spray Uniwersalny Coccolatevi Do Czyszczenia Kuchni I Łazienki Waniliowy 750 Ml
74,68 zł/1kg
18,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
39,63 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
82,00 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Annam Pani Puri Vathal 200 g – chrupiąca baza do indyjskiego street foodu
54,50 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia
83,28 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna do bagietek, certyfikat Demeter, 1 kg
11,32 zł/1kg
11,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Gran Pavesi Pepe e Lime 150g włoskie krakersy pieprz i limonka
63,95 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
69,78 zł/1kg
18,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Drożdże piwne Lievito di Birra Istantaneo per pane, pizza e lievitati (4x7g) 28g - il Molino Chiavazza
94,75 zł/1kg
3,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
73,00 zł/1kg
14,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schär Gris&Ciocc grissini i krem czekoladowy (52 g)
146,40 zł/1kg
10,19 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Casa Rinaldi, krakersy Taralli z oliwą z oliwek extra virgin, 200 g | Włoskie przekąski z Apulii
73,10 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX chrupiące skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu i aromatyzowane opakowanie 50g
187,60 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crisco All-Vegetable Shortening - 453 Gr.
109,71 zł/1kg
65,52 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,37 zł
Sprzedawca: AdultShopOne

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
30,37 zł/1kg
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Patak's Pappadum Snack, lekko solony, 70g - chrupiąca przekąska indyjska
400,57 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
521,52 zł/1kg
65,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Saiwa krakersy do sałatek niesolone 315 g
38,21 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dupetky talarki z solą morską 80g
71,00 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
92,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,65 zł/1kg

Tarallini Gusto Pizza 400 g Tesori d'Apulia
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,51 zł/1kg

Tarallini z peperoncino 200 g Tesori d'Apulia
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,95 zł/1kg

Tarallini rozmarynowe Tesori d'Apulia 400 g
12,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,73 zł/1kg

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,00 zł/1kg

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,04 zł/1kg

Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg

Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,00 zł/1kg

Alka Elephant Sriracha Cheese Pretzel Pieces hot 125g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,56 zł/1kg

Alka Elephant Honey Mustard ciastka precle słodkie i pikantne 125g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,56 zł/1kg

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Sea Salt Pretzels 80g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,50 zł/1kg

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Black and White Sesam 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,75 zł/1kg

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard Onion 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,71 zł/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg

DeBeukelaer Tuc Bacon 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg

Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,28 zł/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
74,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
599,92 zł/1kg