Lindt Crispy Sensation czekolada mleczna 140g – chrupiąca, zbożowa przyjemność

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

60,85 zł

434,64 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Praliny i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
219,43 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina
Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina
294,68 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g
Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g
150,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
320,10 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindor Cornet, pistacje, delikatna mleczna czekolada z pistacjami, 200g
Lindor Cornet, pistacje, delikatna mleczna czekolada z pistacjami, 200g
216,65 zł/1kg
43,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Sernik cytrynowy Pralinen 100g
Niederegger Sernik cytrynowy Pralinen 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Lindor Czekolada Tiramisu 200 g
Lindt Lindor Czekolada Tiramisu 200 g
276,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Mlecznym 110 G
Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Mlecznym 110 G
213,73 zł/1kg
23,51 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny Czekolada mleczna i ciemna, 200g
LINDOR praliny Czekolada mleczna i ciemna, 200g
226,10 zł/1kg
45,22 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LINDT Creation Steinmilch – 150 g
LINDT Creation Steinmilch – 150 g
311,93 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Niederegger kremowe praliny nugatowe z mlecznej czekolady 100g
Niederegger kremowe praliny nugatowe z mlecznej czekolady 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Rocher Chrupiący Wafelek Z Kremowym Nadzieniem I Orzechem Laskowym W Czekoladzie 100 G
Ferrero Rocher Chrupiący Wafelek Z Kremowym Nadzieniem I Orzechem Laskowym W Czekoladzie 100 G
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
27,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Milka Choco Sensations Chocolate 208g – Odmiana delikatnej czekolady z nadzieniem
Milka Choco Sensations Chocolate 208g – Odmiana delikatnej czekolady z nadzieniem
157,31 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Orzechy nerkowca w czekoladzie mlecznej 100g - Schronisko Bukowina
Orzechy nerkowca w czekoladzie mlecznej 100g - Schronisko Bukowina
209,90 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ferrero Rocher Chrupiący Wafelek Z Kremowym Nadzieniem I Orzechem Laskowym W Czekoladzie 300 G
Ferrero Rocher Chrupiący Wafelek Z Kremowym Nadzieniem I Orzechem Laskowym W Czekoladzie 300 G
321,37 zł/1kg
96,41 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Nuxor Mleczna Czekolada 150 g
Nuxor Mleczna Czekolada 150 g
251,18 zł/1kg
55,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Lindt Feinherb 200 g
Czekoladki Lindt Feinherb 200 g
469,00 zł/1kg
93,80 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Logo Lindt
Lindor Cornet, mleczna czekolada pełnotłusta z nadzieniem, 200g
216,65 zł/1kg
43,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Praliny mleczne z nadzieniem Schladerer z cukrową skórką 127g
Praliny mleczne z nadzieniem Schladerer z cukrową skórką 127g
286,77 zł/1kg
36,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Czekolada mleczna Lindt Crispy Sensation 140g - Ciesz się idealnym połączeniem chrupiących płatków śniadaniowych i delikatnej, kremowej mlecznej czekolady. Produkowana z pasją przez mistrzów czekolady Lindt od 1845 roku, ta czekolada oferuje wyjątkowe doznania smakowe i luksusowe rozpieszczanie na każdą chwilę. Wykonane z wysokiej jakości składników i najlepszych ziaren kakaowca. Może zawierać śladowe ilości orzechów. Wartości odżywcze w 100g: 2203 kJ (527 kcal), 28g tłuszczu (17g nasycone), 59g węglowodanów (53g cukru), 6,6g białka, 0,5g soli.
Lista składników
Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, MLEKO w proszku, płatki herbatnikowe (mąka ryżowa, mąka kukurydziana, cukier, substancja spulchniająca (węglan sodu), sól) 9%, miazga kakaowa, LAKTOZA, odtłuszczone mleko w proszku, substancja nabłyszczająca (guma arabska, szelak), emulgator (lecytyna SOJOWA), ekstrakt słodowy JĘCZMIENNY, aromat. Może zawierać ORZECHY.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2203 kJ (527 kcal) Tłuszcz: 28 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 17 g Węglowodany: 59g w tym cukier: 53 g Białko: 6,6 g Sól: 0,5 g
Waga
140 g
Firma spożywcza
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Nazwa handlowa
Lindt Crispy mleczna czekolada sensacyjna
Producent
Liczba sztuk
1
EAN
3046920022095

Lista składników
Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, MLEKO w proszku, płatki herbatnikowe (mąka ryżowa, mąka kukurydziana, cukier, substancja spulchniająca (węglan sodu), sól) 9%, miazga kakaowa, LAKTOZA, odtłuszczone mleko w proszku, substancja nabłyszczająca (guma arabska, szelak), emulgator (lecytyna SOJOWA), ekstrakt słodowy JĘCZMIENNY, aromat. Może zawierać ORZECHY.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2203 kJ (527 kcal) Tłuszcz: 28 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 17 g Węglowodany: 59g w tym cukier: 53 g Białko: 6,6 g Sól: 0,5 g
Waga
140 g
Firma spożywcza
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Nazwa handlowa
Lindt Crispy mleczna czekolada sensacyjna
Producent
Liczba sztuk
1
EAN
3046920022095
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Śliwki w czekoladzie 1 kg Czekoladki Solidarność
Śliwki w czekoladzie 1 kg Czekoladki Solidarność
98,42 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
98,42 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Pocket Coffee 18 chrupiących czekoladek z płynnym środkiem espresso 225 g
Pocket Coffee 18 chrupiących czekoladek z płynnym środkiem espresso 225 g
130,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
51,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
62,69 zł
-14%
53,74 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada fiolka opakowanie 250g
Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada fiolka opakowanie 250g
282,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
70,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g
Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g
528,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g nadzienie pistacjowe i Kadayif (anielskie włosy) ORYGINALNA BEZPIECZNA I CHRUPIĄCA (ciemna czekolada 170g)
PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g nadzienie pistacjowe i Kadayif (anielskie włosy) ORYGINALNA BEZPIECZNA I CHRUPIĄCA (ciemna czekolada 170g)
497,14 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 116
109,37 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Kulki z białej czekolady Perle di Sole wypełnione limoncello 150 g
Kulki z białej czekolady Perle di Sole wypełnione limoncello 150 g
171,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,68 zł
Sprzedawca: SolarCosa
Zdjęcie produktu dla Włoskie Praliny Czekoladowe Noir Cuadro Novi 150 g
Włoskie Praliny Czekoladowe Noir Cuadro Novi 150 g
125,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla 15x czekoladki Toffifee 4014400018530, 125 g
15x czekoladki Toffifee 4014400018530, 125 g
142,70 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
267,57 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
274,51 zł/1kg
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Roshen Minky Binky cukierki mleczne 1 kg
Roshen Minky Binky cukierki mleczne 1 kg
36,89 zł/1kg
36,89 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Nestlé After Eight, trufle czekoladowe z malinami, gorzka czekolada, opakowanie 200g
Nestlé After Eight, trufle czekoladowe z malinami, gorzka czekolada, opakowanie 200g
92,70 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schladerer Gretchen gin praliny nadziewane ciemną czekoladą 127g
Schladerer Gretchen gin praliny nadziewane ciemną czekoladą 127g
133,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
142,38 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
81,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla MaitreTruffout Belgijskie Trufle Klasyczne 200 g
MaitreTruffout Belgijskie Trufle Klasyczne 200 g
76,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,23 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Mini trufle w mlecznej czekoladzie z likierem Baileys o smaku truskawkowym 102 g
Mini trufle w mlecznej czekoladzie z likierem Baileys o smaku truskawkowym 102 g
191,67 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Anthon Berg Jagoda w Wódce Pasztet Marcepanowy z Czekoladą 220g
Anthon Berg Jagoda w Wódce Pasztet Marcepanowy z Czekoladą 220g
137,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
33,85 zł
-10%
30,32 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
313,93 zł/1kg
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinen 340g
Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinen 340g
91,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel krówka mleczna 250g
Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel krówka mleczna 250g
60,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
146,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Odenwald marcepanowe pałeczki czekoladowe o kolorowym wyglądzie 100g
Odenwald marcepanowe pałeczki czekoladowe o kolorowym wyglądzie 100g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,14 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Fancy Gold Truffles orzech laskowy 200g
Fancy Gold Truffles orzech laskowy 200g
76,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,23 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Milka Favourites MIX (opakowanie 1 kg)
Milka Favourites MIX (opakowanie 1 kg)
121,52 zł/1kg
121,52 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Faz Geisha Box
Faz Geisha Box
248,33 zł/1kg
37,25 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Lambertz - Ciasteczka Coco-Fleur - 125g
Lambertz - Ciasteczka Coco-Fleur - 125g
86,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla La Praline – czekoladowe trufle z solą morską, 200 g
La Praline – czekoladowe trufle z solą morską, 200 g
247,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,58 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla duplo   Schokoriegel 18 St.
duplo Schokoriegel 18 St.
252,14 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Vegolino - Praliny nugatowe 180g
Vegolino - Praliny nugatowe 180g
188,56 zł/1kg
33,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g
Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g
Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g
Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
48,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
153,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g
Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frischli Stracciatella Cream nieodparte połączenie 5000g
Frischli Stracciatella Cream nieodparte połączenie 5000g
134,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g
Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g
Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak
Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla La Domino kostki piernikowe 1250 g
La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Marcepan w czekoladzie deserowej 100g - Schronisko Bukowina
Marcepan w czekoladzie deserowej 100g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g
Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
150,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Favourites popularna mieszanka pralin 141g
Milka Favourites popularna mieszanka pralin 141g
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g
Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
415,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
320,10 zł/1kg