Royal Steensma karmel solony 1000g - karmel premium z delikatną nutą soli

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

67,50 zł

67,50 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Lindt Pralines Hochfein z klasyczną, delikatną czekoladą Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein z klasyczną, delikatną czekoladą Lindt 350g
381,43 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
133,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wiśnie w gorzkiej czekoladzie 100g  -  Schronisko Bukowina
Wiśnie w gorzkiej czekoladzie 100g - Schronisko Bukowina
22,99 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chałwa kakaowa bez cukru 300g TAR-GROCH
Chałwa kakaowa bez cukru 300g TAR-GROCH
49,43 zł/1kg
26,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny solony karmel 1000g
LINDOR praliny solony karmel 1000g
320,59 zł/1kg
320,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Wilhelmina Zwartwit Czekolada 117g – Delikatna gorzka czekolada, intensywna w smaku
Wilhelmina Zwartwit Czekolada 117g – Delikatna gorzka czekolada, intensywna w smaku
156,24 zł/1kg
18,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Côte d'Or Toffees Chokotoff Puur 250g – Toffi z belgijskiej czekolady, delikatne i intensywne
Côte d'Or Toffees Chokotoff Puur 250g – Toffi z belgijskiej czekolady, delikatne i intensywne
164,64 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Lonka Soft Fudge – karmel i sól morska z delikatną nutą wanilii 180 g
Lonka Soft Fudge – karmel i sól morska z delikatną nutą wanilii 180 g
119,28 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sonko Talarki Popcornowe Papryka 60 G
Sonko Talarki Popcornowe Papryka 60 G
134,17 zł/1kg
8,05 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Migdały w karmelu 500g Brat.pl
Migdały w karmelu 500g Brat.pl
56,13 zł/1kg
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny solony karmel, 337g
LINDOR praliny solony karmel, 337g
451,19 zł/1kg
152,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Migdały w karmelu 200g Brat.pl
Migdały w karmelu 200g Brat.pl
69,48 zł/1kg
14,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Schogetten Czekolada Biała Z Wiórkami Kakao I Czekoladą 100 G
Schogetten Czekolada Biała Z Wiórkami Kakao I Czekoladą 100 G
380,60 zł/1kg
38,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
BABCIANKI O SMAKU WANILIOWYM 100 g - NATURAVENA
BABCIANKI O SMAKU WANILIOWYM 100 g - NATURAVENA
105,30 zł/1kg
10,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny Czekolada mleczna 1000g
LINDOR praliny Czekolada mleczna 1000g
235,07 zł/1kg
235,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca w czekoladzie o smaku owocowym 200g
Prażona ciecierzyca w czekoladzie o smaku owocowym 200g
0,07 zł/1kg
16,79 zł
-17%
13,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Roshen  Lovita Classic Ciasteczka Z Orzeszkami Arachidowymi 150 G
Roshen Lovita Classic Ciasteczka Z Orzeszkami Arachidowymi 150 G
55,67 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Wafel z ciecierzycy Zonnatura 100g – chrupiąca, bogata w białko przekąska
Wafel z ciecierzycy Zonnatura 100g – chrupiąca, bogata w białko przekąska
308,50 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Royal Steensma Salted Caramel 1000g – karmel premium z delikatną nutą soli, idealny do pieczenia, uszlachetniania i delektowania się. Wykonane z wysokiej jakości składników, takich jak syrop glukozowy, cukier, aromatyczny karmel, zagęszczone mleko pełne, tłuszcze roślinne i sól morska. Idealne do słodkich deserów, wypieków oraz jako wyjątkowa nuta smakowa. Wartości odżywcze w 100g: 386 kcal, 15g tłuszczu (w tym 8,7g nasycone), 62g węglowodanów (w tym 55g cukru), 1,6g białka, 0,7g soli.
Lista składników
Syrop glukozowy, cukier, aromatyczny karmel, słodzone mleko skondensowane, tłuszcz roślinny (palmowy), woda, olej roślinny (palmowy), sól morska, emulgator (E322), konserwant (E202), aromat, naturalny aromat (mleko).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1624 kJ / 386 kcal Tłuszcz: 15,00 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 8,70 g Węglowodany: 62,00 g w tym cukier: 55,00 g Białko: 1,60 g Sól: 0,70 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Dawn Foods, Industrieweg 14, 3133 KE Vlaardingen, NL
Nazwa handlowa
Karmel Royal Steensma solony
Producent
Royal Steensma
Liczba sztuk
1
EAN
8710706805497

Lista składników
Syrop glukozowy, cukier, aromatyczny karmel, słodzone mleko skondensowane, tłuszcz roślinny (palmowy), woda, olej roślinny (palmowy), sól morska, emulgator (E322), konserwant (E202), aromat, naturalny aromat (mleko).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1624 kJ / 386 kcal Tłuszcz: 15,00 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 8,70 g Węglowodany: 62,00 g w tym cukier: 55,00 g Białko: 1,60 g Sól: 0,70 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Dawn Foods, Industrieweg 14, 3133 KE Vlaardingen, NL
Nazwa handlowa
Karmel Royal Steensma solony
Producent
Royal Steensma
Liczba sztuk
1
EAN
8710706805497
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Przyjaciel Rybaka - Anyż - 24s
Przyjaciel Rybaka - Anyż - 24s
426,58 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
255,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
451,38 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
473,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
66,69 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
66,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
60,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 miesiące - 1 kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 miesiące - 1 kg
204,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
204,65 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
1 408,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kaiser Japońskie cukierki miętowe 90 g
Kaiser Japońskie cukierki miętowe 90 g
97,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla De Bron, karmelki karaibskie i waniliowe - 1 kg
De Bron, karmelki karaibskie i waniliowe - 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
109,27 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Barkleys Mini Mints Pastylki o smaku cynamonu bez cukru 15g
Barkleys Mini Mints Pastylki o smaku cynamonu bez cukru 15g
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Roshen Coffeelike Karmelki Nadziewane 1 Kg  X 7 Sztuk
Roshen Coffeelike Karmelki Nadziewane 1 Kg X 7 Sztuk
39,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
39,03 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Pudełko MENTOS z 40 rolkami - lukrecja
Pudełko MENTOS z 40 rolkami - lukrecja
102,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Jadalny papier karmelowy Mampfi 290g
Jadalny papier karmelowy Mampfi 290g
153,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
44,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Choco Grain Ciastka Z Płatkami Owsianymi Oblane Czekoladą Mleczną 126 G
Milka Choco Grain Ciastka Z Płatkami Owsianymi Oblane Czekoladą Mleczną 126 G
57,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Perle di Sole twarde cukierki o smaku cytrynowym 200 g
Perle di Sole twarde cukierki o smaku cytrynowym 200 g
128,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
25,68 zł
Sprzedawca: SolarCosa
Zdjęcie produktu dla Fruittella - Summerfruit - 20 rolek
Fruittella - Summerfruit - 20 rolek
124,90 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
63,25 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
112,33 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4011932228284, Olej palmowy, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
Open Food 4011932228284, Olej palmowy, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
370,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,54 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ricola Original bez cukru 75 g – słodycze ziołowe, naturalny smak
Ricola Original bez cukru 75 g – słodycze ziołowe, naturalny smak
311,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pastylki anyżowe Anyż 50g
Pastylki anyżowe Anyż 50g
335,60 zł/1kg
17,18 zł
-2%
16,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
49,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba
Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba
25,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Céréal Hagelslag Puur 200g – posypka czekoladowa z mniejszą ilością cukru, pełna smaku
Céréal Hagelslag Puur 200g – posypka czekoladowa z mniejszą ilością cukru, pełna smaku
158,95 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
77,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wafle czekoladowe Manner w kształcie serca z nadzieniem z kremu pomarańczowego 300g
Wafle czekoladowe Manner w kształcie serca z nadzieniem z kremu pomarańczowego 300g
100,27 zł/1kg
30,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Muh Muhs cream toffees oryginalne cukierki śmietankowe pakowane pojedynczo 1000g
Muh Muhs cream toffees oryginalne cukierki śmietankowe pakowane pojedynczo 1000g
39,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sweet Flash Super Candy Fan z małymi koralikami do wielokrotnego napełniania
Sweet Flash Super Candy Fan z małymi koralikami do wielokrotnego napełniania
834,00 zł/1kg
4,17 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg