Waga:

259 g

Smarties Mini Chocolate Balls 259g – Kolorowe czekoladowe guziki, idealne do przekąski i dzielenia się

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

30,85 zł

119,11 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 15 – śr. 21 października
Łap promocję, póki trwa!
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
107,07 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Goufrais Gugelhupf Schmankerl 450 g kakao cukiernicze 100% kakao w proszku czekolada
Goufrais Gugelhupf Schmankerl 450 g kakao cukiernicze 100% kakao w proszku czekolada
306,76 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
138,04 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Zdjęcie produktu dla Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g
Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g
190,49 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
196,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Smarties mleczna czekolada z soczewicą z kolorową polewą cukrową 130g
Smarties mleczna czekolada z soczewicą z kolorową polewą cukrową 130g
122,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nestle Smarties Mini – czekoladowe kulki w cukrowej polewie, opakowanie 144 g
Nestle Smarties Mini – czekoladowe kulki w cukrowej polewie, opakowanie 144 g
109,31 zł/1kg
15,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla M&M'S Minis Milk Chocolate 176g - Kolorowe czekoladowe guziki, idealne na przekąskę
M&M'S Minis Milk Chocolate 176g - Kolorowe czekoladowe guziki, idealne na przekąskę
185,91 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Smarties Mini, czekoladowe kulki z kolorową posypką, opakowanie XXL, 302g
Smarties Mini, czekoladowe kulki z kolorową posypką, opakowanie XXL, 302g
109,97 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venz Banana Split Chocolate 200g – tabliczka czekolady z nadzieniem bananowym
Venz Banana Split Chocolate 200g – tabliczka czekolady z nadzieniem bananowym
126,10 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mini-wafelki Bitecone z nadzieniem mlecznej czekolady, 100 g
Mini-wafelki Bitecone z nadzieniem mlecznej czekolady, 100 g
46,06 zł/1kg
23,03 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
173,27 zł/1kg
35,38 zł
-26%
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Maltesers Chocolate Balls 135g – Chrupiący rdzeń słodowy w mlecznej czekoladzie
Maltesers Chocolate Balls 135g – Chrupiący rdzeń słodowy w mlecznej czekoladzie
514,74 zł/1kg
90,99 zł
-23%
69,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Marabou Bites Oreo
Marabou Bites Oreo
546,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
76,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Tygryski Pałeczki Kukurydziane Z Nadzieniem Czekoladowym 60 G
Tygryski Pałeczki Kukurydziane Z Nadzieniem Czekoladowym 60 G
74,33 zł/1kg
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mini rożki lodowe Bitecone z nadzieniem z gorzkiej czekolady, 100 g
Mini rożki lodowe Bitecone z nadzieniem z gorzkiej czekolady, 100 g
46,06 zł/1kg
23,03 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla kinder 2291 kinder Schokolade mini Schokoriegel 150 St./900,0 g
kinder 2291 kinder Schokolade mini Schokoriegel 150 St./900,0 g
141,98 zł/1kg
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
127,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Maltesers Milk Chocolate Funsize 215g – Chrupiąca, pyszna czekoladowa przekąska
Maltesers Milk Chocolate Funsize 215g – Chrupiąca, pyszna czekoladowa przekąska
230,70 zł/1kg
49,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla m&m's 478507 m&m's Mini Chocolate Schokobonbons 135,0 g
m&m's 478507 m&m's Mini Chocolate Schokobonbons 135,0 g
393,33 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DESER RYŻOWY CZEKOLADOWY BEZGLUTENOWY(2 x 130 g) 260 g - THE BRIDGE
DESER RYŻOWY CZEKOLADOWY BEZGLUTENOWY(2 x 130 g) 260 g - THE BRIDGE
51,81 zł/1kg
13,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Batonik czekoladowy Galler White Praliné, 44 g
Batonik czekoladowy Galler White Praliné, 44 g
18,64 zł/1kg
9,32 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla m&m's 465898 Mini Chocolate Schokobonbons 310,0 g
m&m's 465898 Mini Chocolate Schokobonbons 310,0 g
279,35 zł/1kg
86,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Smarties Mini Chocolate Balls 259 g - Kolorowe, wesołe mini kulki czekoladowe wykonane z wysokiej jakości czekolady, idealne na przekąskę i dzielenie się dla całej rodziny. Bez sztucznych barwników i z kakao z certyfikatem Rainforest Alliance z planu kakaowego Nestlé. Praktyczna torba na podróż lub jako słodka przekąska pomiędzy. Tylko 68 kalorii w porcji (1 mini opakowanie). Składniki: Cukier, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, masło kakaowe, mąka pszenna, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, skrobia ryżowa, emulgator (lecytyny), barwniki naturalne (burak, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje nabłyszczające (wosk carnauba, wosk pszczeli), koncentraty roślinne (krokosz, rzodkiewka), ekstrakt słodu jęczmiennego. Wartości odżywcze w 100 g: 471 kcal, 18,8 g tłuszczów (w tym 11,4 g nasyconych), 67,8 g węglowodanów (w tym 62,5 g cukru), 1,9 g błonnika, 6,3 g białka, 0,12 g soli.
Lista składników
Składniki: cukier, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa^1, tłuszcz kakaowy^1, mąka pszenna, odtłuszczony tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, skrobia ryżowa, emulgator (lecytyny), barwniki (sok z buraków, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje nadające połysk (wosk carnauba, wosk pszczeli biały), koncentraty roślinne (krokosz, rzodkiewka), ekstrakt słodu jęczmiennego, Certyfikat ^1Raforest Alliance.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1978 kJ (471 kcal) Tłuszcz: 18,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11,4 g Węglowodany: 67,8 g w tym cukier: 62,5 g Błonnik: 1,9 g Białko: 6,3 g Sól: 0,12 g
Waga
259 g
Firma spożywcza
Nestlé Deutschland AG, Baseler Str. 46, 60329 Frankfurt am Main, DE
Nazwa handlowa
Smarties Mini czekoladki
Producent
Smarties
Liczba sztuk
1
EAN
7613035312111

Lista składników
Składniki: cukier, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa^1, tłuszcz kakaowy^1, mąka pszenna, odtłuszczony tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, skrobia ryżowa, emulgator (lecytyny), barwniki (sok z buraków, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje nadające połysk (wosk carnauba, wosk pszczeli biały), koncentraty roślinne (krokosz, rzodkiewka), ekstrakt słodu jęczmiennego, Certyfikat ^1Raforest Alliance.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1978 kJ (471 kcal) Tłuszcz: 18,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11,4 g Węglowodany: 67,8 g w tym cukier: 62,5 g Błonnik: 1,9 g Białko: 6,3 g Sól: 0,12 g
Waga
259 g
Firma spożywcza
Nestlé Deutschland AG, Baseler Str. 46, 60329 Frankfurt am Main, DE
Nazwa handlowa
Smarties Mini czekoladki
Producent
Smarties
Liczba sztuk
1
EAN
7613035312111
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Smarties Chocolaatjes opakowanie 6, 204 g - kolorowe czekoladowe guziki do podzielenia się
Smarties Chocolaatjes opakowanie 6, 204 g - kolorowe czekoladowe guziki do podzielenia się
197,16 zł/1kg
40,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Smarties torebka z mlecznej czekolady 240g - kolorowe soczewki czekoladowe, możliwość ponownego zamknięcia
Smarties torebka z mlecznej czekolady 240g - kolorowe soczewki czekoladowe, możliwość ponownego zamknięcia
183,21 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nestle Smarties Mini – czekoladowe kulki w cukrowej polewie, opakowanie 144 g
Nestle Smarties Mini – czekoladowe kulki w cukrowej polewie, opakowanie 144 g
109,31 zł/1kg
15,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
40,77 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Smarties mleczna czekolada z soczewicą z kolorową polewą cukrową 130g
Smarties mleczna czekolada z soczewicą z kolorową polewą cukrową 130g
122,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 454
179,00 zł
-20,00 zł
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 528
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 871
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
269,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g
Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg