Taksi Dragon Fruit 1500 g – Świeży, egzotyczny, bogaty w witaminy do przekąsek i koktajli

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

18,66 zł

12,44 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frisia fruit gum koktajl owocowy w postaci owoców bez cukru 1500g
Frisia fruit gum koktajl owocowy w postaci owoców bez cukru 1500g
102,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10054599 HARIBO Jelly Beans Kaubonbons 160,0 g
HARIBO 10054599 HARIBO Jelly Beans Kaubonbons 160,0 g
42,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Taksi Jungle Fruit bez dodatku cukru 1500 g – owocowa przyjemność, zdrowa
Taksi Jungle Fruit bez dodatku cukru 1500 g – owocowa przyjemność, zdrowa
12,44 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Fruitfunk Fruit Bites Truskawka & Jabłko, 100 g - Naturalne przekąski owocowe
Fruitfunk Fruit Bites Truskawka & Jabłko, 100 g - Naturalne przekąski owocowe
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Galaretka owocowa Tutti Frutti - bez żelatyny 100g
Galaretka owocowa Tutti Frutti - bez żelatyny 100g
89,30 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Matthijs Gomtieten galaretka owocowa piersi 1kg
Matthijs Gomtieten galaretka owocowa piersi 1kg
78,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,66 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Coś Słodkiego: Żelki Rureczki Jabłkowe 250 g
Coś Słodkiego: Żelki Rureczki Jabłkowe 250 g
41,96 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Sultana Yofruit Bosvruchten Yoghurt 143g – Kremowa przekąska z dzikimi jagodami, naturalna i pyszna
Sultana Yofruit Bosvruchten Yoghurt 143g – Kremowa przekąska z dzikimi jagodami, naturalna i pyszna
156,71 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bear Fruitsnack Aardbei Yoyo Snoerolletjes 100g – przekąska owocowa bez dodatków
Bear Fruitsnack Aardbei Yoyo Snoerolletjes 100g – przekąska owocowa bez dodatków
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Confidas Pâtes de Fruit 50% zawartości owoców, 1000g – owocowe galaretki owocowe
Confidas Pâtes de Fruit 50% zawartości owoców, 1000g – owocowe galaretki owocowe
140,54 zł/1kg
140,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla KoRo Ananas liofilizowany 40g – chrupiąca, naturalna przekąska bez dodatków
KoRo Ananas liofilizowany 40g – chrupiąca, naturalna przekąska bez dodatków
935,25 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Katjes Tropen Früchte Żelki owocowe wegańskie o smaku tropikalnym 210 g
Katjes Tropen Früchte Żelki owocowe wegańskie o smaku tropikalnym 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lokum - Bulgarian Delight - Bułgarska galaretka o smaku Granata
Lokum - Bulgarian Delight - Bułgarska galaretka o smaku Granata
113,94 zł/1kg
19,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Nestlé Sporty Fruits Knijpfruit Pear 110g – bezcukrowa, bogata w witaminy przekąska owocowa
Nestlé Sporty Fruits Knijpfruit Pear 110g – bezcukrowa, bogata w witaminy przekąska owocowa
135,55 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Marakuja kostki (żelki) bez dodatku cukru 250g
Marakuja kostki (żelki) bez dodatku cukru 250g
68,26 zł/1kg
18,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Nakd Berry Delight batonik owocowy z orzechami, 140 g - wegański, naturalny, przekąska
Nakd Berry Delight batonik owocowy z orzechami, 140 g - wegański, naturalny, przekąska
253,86 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Taksi Dragon Fruit 1500 g - Orzeźwiająca rozkosz owocowa z egzotyczną mieszanką smoczego owocu, malin i liczi. Naturalnie słodki, bez dodatku cukru i bogaty w witaminę C. Zawiera 40% składników mlecznych dla uzyskania kremowej nuty. Idealne jako zdrowa przekąska, do koktajli czy deserów. Świeżo pakowane dla najlepszego smaku i jakości. Składniki: woda, składniki płynnego mleka 40%, koncentraty soków owocowych 5% (jabłko, aronia, malina), przecier z owoców smoka i liczi, śmietana, stabilizator, kwas cytrynowy, aromaty, barwnik roślinny, substancja słodząca (sukraloza), witamina C. Wartości odżywcze w 100 ml: 11 kcal, 0,02 g tłuszczu, 2,4 g węglowodanów, 2,3 g cukru, 0,1 g białka, 12 mg witaminy C. Ciesz się już teraz!
Lista składników
Woda, płynne składniki MLEKA (permeat MLEKA) 40%, sok owocowy z koncentratu 5% (jabłko, aronia, malina 0,3%), przecier z owoców smoka 0,6%, przecier z liczi 0,4%, ŚMIETANA <0,1%, stabilizator (pektyna), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, ekstrakt roślinny barwiący (czarna porzeczka, marchew), substancja słodząca (sukraloza), witamina C
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 47 kJ (11 kcal) Tłuszcz: 0,02 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,01 g Węglowodany: 2,4 g w tym cukier: 2,3 g Białko: 0,1 g Sól: 0,04g Witamina C: 12 mg (15% RWS)
Waga
1500 g
Firma spożywcza
Riedel Consumentenservice, Antwoordnummer 31, 6710 Ede, NL
Nazwa handlowa
Smoczy owoc Taksi
Producent
Taksi
Liczba sztuk
1
EAN
8720157402824

Lista składników
Woda, płynne składniki MLEKA (permeat MLEKA) 40%, sok owocowy z koncentratu 5% (jabłko, aronia, malina 0,3%), przecier z owoców smoka 0,6%, przecier z liczi 0,4%, ŚMIETANA <0,1%, stabilizator (pektyna), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, ekstrakt roślinny barwiący (czarna porzeczka, marchew), substancja słodząca (sukraloza), witamina C
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 47 kJ (11 kcal) Tłuszcz: 0,02 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,01 g Węglowodany: 2,4 g w tym cukier: 2,3 g Białko: 0,1 g Sól: 0,04g Witamina C: 12 mg (15% RWS)
Waga
1500 g
Firma spożywcza
Riedel Consumentenservice, Antwoordnummer 31, 6710 Ede, NL
Nazwa handlowa
Smoczy owoc Taksi
Producent
Taksi
Liczba sztuk
1
EAN
8720157402824
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Smoczy owoc biały - 50 g plastrów pitaya
Smoczy owoc biały - 50 g plastrów pitaya
380,00 zł/1kg
19,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
Zdjęcie produktu dla Jednoczęściowy Strój Kąpielowy Damski Kostium Wyszczuplający Monokini Niebieski S 36
Jednoczęściowy Strój Kąpielowy Damski Kostium Wyszczuplający Monokini Niebieski S 36
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
47,00 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla YO SYRUP syrop owocowy malina 700ml
YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Jednoczęściowy Strój Kąpielowy Damski Kostium Wyszczuplający Monokini Czerwony L 40
Jednoczęściowy Strój Kąpielowy Damski Kostium Wyszczuplający Monokini Czerwony L 40
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
56,99 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla Taksi Tropical Fruit 1500g – owocowa przyjemność o tropikalnym smaku
Taksi Tropical Fruit 1500g – owocowa przyjemność o tropikalnym smaku
11,56 zł/1kg
17,34 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 508
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg