Miller Harris Legato, woda perfumowana, pojemność 100 ml, unisex
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
519,90 zł
5 199,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Argos Sacred Flame, woda perfumowana, 100 ml, unisex10 614,50 zł/1l
1 061,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sospiro Vibranna, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)7 838,00 zł/1l
783,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zarkoperfume The Lawyer woda perfumowana unisex 100 ml3 350,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml12 191,87 zł/1l
937,96 zł
-23,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
914,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hamidi Maysara, woda perfumowana, pojemność 100 ml (unisex)
946,00 zł/1l
94,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miller Harris Melody, woda perfumowana, 100 ml, unisex
4 911,00 zł/1l
502,05 zł
-10,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
491,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miller Harris, Staccato, woda perfumowana, unisex, pojemność: 2 ml
5 385,00 zł/1l
10,77 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Xerjoff Torino25 Woda perfumowana 50 ml (unisex)
13 260,00 zł/1l
663,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj Oud Galazaid, woda perfumowana, pojemność 60 ml, unisex
4 263,17 zł/1l
255,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Risala Florican woda perfumowana unisex 100 ml
757,70 zł/1l
75,77 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Miller Harris, Puderschleier, woda perfumowana, dla kobiet, 50 ml
5 562,00 zł/1l
278,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Adyan Namoos woda perfumowana unisex 100 ml
881,20 zł/1l
88,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hamidi Enjezab woda perfumowana unisex 100 ml
792,60 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Afeef, woda perfumowana unisex, pojemność 100 ml
1 600,30 zł/1l
160,03 zł
Sprzedawca: AromaVibe

Miller Harris, Soufflot, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
5 139,00 zł/1l
513,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miller Harris Secret Gardenia Woda perfumowana w sprayu (14 ml)
12 842,86 zł/1l
179,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marhaba Neroli Woda perfumowana unisex 100 ml
1 685,50 zł/1l
168,55 zł
Sprzedawca: Marhaba-Parfum

Anfar Masar woda perfumowana unisex 200 ml
734,30 zł/1l
160,57 zł
-13,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
146,86 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Al Wataniah Zaeem woda perfumowana unisex 100 ml
1 191,80 zł/1l
125,81 zł
-6,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Histoires de Parfums Prolixe, woda perfumowana, pojemność 60 ml, unisex
6 030,83 zł/1l
361,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Legato marki Miller Harris to perfumy uniseks, stworzone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, które trafiły na rynek w 2025 roku. Należą do rodziny zapachów orientalno-waniliowych. Autorem tego luksusowego zapachu jest perfumiarz Mathieu Nardin, który stworzył harmonijną kompozycję pełną gourmandowych nut, ciepłych żywic i zmysłowych drzew. Na początku rozwijają się uwodzące nuty rumu, soczysta wiśnia i aksamitna śliwa, tworząc bogaty, elegancki i niezapomniany pierwszy akord. W sercu kompozycji przeplatają się żywiczny benzoes, ciepła ambra i kremowe drzewo sandałowe. Te nuty nadają zapachowi głębi, aksamitnej miękkości i wyrafinowanej orientalnej elegancji. Rezultatem jest harmonijna kompozycja zapachowa, która emanuje luksusem, zmysłowością i jest idealnie wyważona. Zmysłową bazę zapachu tworzą wykwintna wanilia z Bourbon, nowoczesny akord piżmowy Ambrettolide, ambrowo-drewniany akord Orcanox™ i delikatne piżmo. Ta kombinacja pozostawia długotrwały, ciepły ślad o subtelnym gourmandowym charakterze. Legato marki Miller Harris to idealny wybór dla miłośników h, orientalnych perfum, którzy poszukują eleganckiego zapachu uniseks z owocowymi akcentami, waniliową zmysłowością i nowoczesnym, drzewnym wykończeniem.
- Model
- Legato
- Waga
- 0.444 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), WODA, TETRAMETYL ACETYLOKTORYDRONAPHTALENY, BENZYLO BENZOANIAN, KUMARYNA, LINALOL, LINALYLOCETAN, KETONЫ RÓŻANE, WANILINA.
- Producent
- Miller Harris
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5063643884234
- Model
- Legato
- Waga
- 0.444 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), WODA, TETRAMETYL ACETYLOKTORYDRONAPHTALENY, BENZYLO BENZOANIAN, KUMARYNA, LINALOL, LINALYLOCETAN, KETONЫ RÓŻANE, WANILINA.
- Producent
- Miller Harris
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5063643884234
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2054)Liczba wystawionych ocen: 2054Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(827)Liczba wystawionych ocen: 827




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(319)Liczba wystawionych ocen: 319




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988Bestseller




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(520)Liczba wystawionych ocen: 520Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(116)Liczba wystawionych ocen: 116Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(264)Liczba wystawionych ocen: 264




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(419)Liczba wystawionych ocen: 419




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2425)Liczba wystawionych ocen: 2425




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(64)Liczba wystawionych ocen: 64Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(192)Liczba wystawionych ocen: 192




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(325)Liczba wystawionych ocen: 325




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(432)Liczba wystawionych ocen: 432




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 659,90 zł/1l
365,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,56 zł/1l
431,60 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
2 400,00 zł/1l
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 432,30 zł/1l
143,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
934,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Stany Zjednoczone, 1 szt.
11 780,00 zł/1l
589,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: LOGNOW

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 156,00 zł/1l
115,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 441,90 zł/1l
444,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
20 309,00 zł/1l
609,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 111,11 zł/1l
280,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Estilo

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
9 428,57 zł/1l
875,00 zł
-215,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Parfums de Marly Althair woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml
9 295,92 zł/1l
1 161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 931,60 zł/1l
393,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera La Bomba, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.
5 666,50 zł/1l
453,32 zł
Sprzedawca: Glampact

Zarkoperfume The Muse woda perfumowana spray (100 ml)
3 916,00 zł/1l
391,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 275,00 zł/1l
163,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MARS-VENUS

Jean Paul Gaultier 2, woda perfumowana, pojemność 100 ml
7 100,00 zł/1l
710,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DL_Ventures

Maison Asrar – Vanguard Woda perfumowana
209,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rayhaan – Terra 100 ml
1 436,10 zł/1l
143,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l