Salvador Dalí Sea & Sun w Cadaqués, woda toaletowa, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
95,05 zł-6,42zł
950,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml3 902,50 zł/1l
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml1 832,73 zł/1l
201,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Oyedo Woda toaletowa, 50 ml10 353,80 zł/1l
517,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvador Dalí Dalilight EDT 100 ml W
672,00 zł/1l
67,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dalí Eau de Rubylips woda toaletowa 30 ml (kobieta)
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Dalilight Woda toaletowa, 50 ml
7 240,00 zł/1l
362,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Flower By Kenzo - woda toaletowa w sprayu, 30 ml
3 286,67 zł/1l
138,42 zł
-39,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Monotheme Patchouly Leaves Woda toaletowa, 100 ml
760,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Kenzo woda toaletowa 30ml
7 775,67 zł/1l
365,35 zł
-132,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Bvlgari Omnia Coral, woda toaletowa (nawinna), 200 ml
3 395,00 zł/1l
704,00 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cartier Delices Eau Fruitee woda toaletowa 100 ml
5 049,00 zł/1l
504,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Salvador Dali Pour Homme, woda toaletowa w sprayu
859,50 zł/1l
85,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml
2 735,80 zł/1l
273,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Franck Olivier Sun Java woda toaletowa spray 75 ml
1 100,67 zł/1l
82,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Kiji for her woda toaletowa 100 ml
2 517,40 zł/1l
251,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

FCUK Him Woda toaletowa, 100 ml
729,30 zł/1l
72,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Gianfranco Ferre woda toaletowa 100ml
6 039,00 zł/1l
603,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Elizabeth Arden Sunflowers HoneyDaze woda toaletowa dla kobiet 100 ml
574,50 zł/1l
57,45 zł
Sprzedawca: Tersorte

Annayake Shoku Her woda toaletowa spray 100 ml
2 735,80 zł/1l
273,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sea & Sun in Cadaques, zapach damski stworzony przez Salvadora Dalego, został wprowadzony na rynek w 2006 roku. Autorem kompozycji jest Michel Almairac, a inspiracją dla niego było malownicze nadmorskie miasteczko Cadaqués w Hiszpanii, w Katalonii, gdzie Salvador Dalí spędził znaczną część swojego życia. Krajobraz tego miejsca odzwierciedlony jest w świeżym i relaksującym zapachu, który oddaje letnią atmosferę Morza Śródziemnego i uosabia magię, która inspirowała Dalego podczas tworzenia jego arcydzieł. Zapach rozpoczyna się od jasnych nut kumkwatu, słodkiej brzoskwini i delikatnej czarnej porzeczki, tworząc owocną i orzeźwiającą kompozycję. W sercu perfum dominują subtelne kwiaty frezji, lilii wodnej i lotosu, które dodają nuty wodnej świeżości. Podstawę zapachu tworzą ciepłe nuty bursztynu, piżma i cedru, które nadają perfumom głębi i naturalnej lekkości. Sea & Sun in Cadaques to zapach o średniej intensywności i trwałości, idealny do noszenia na co dzień w cieplejszych miesiącach, szczególnie wiosną i latem, kiedy odświeża i zapewnia poczucie letniej radości.
- Model
- Sea & Sun in Cadaques
- Waga
- 0.371 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT. (ALKAHOL DENATUROWANY, ALKOHOL SD 39-C), PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), WODA (AQUA), CITRONELOL, HYDROKSYCITRONELAL.
- Producent
- Salvador Dali
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3760040114446
- Model
- Sea & Sun in Cadaques
- Waga
- 0.371 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT. (ALKAHOL DENATUROWANY, ALKOHOL SD 39-C), PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), WODA (AQUA), CITRONELOL, HYDROKSYCITRONELAL.
- Producent
- Salvador Dali
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3760040114446
Pasuje również do tego
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(584)Liczba wystawionych ocen: 584




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(872)Liczba wystawionych ocen: 872




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(240)Liczba wystawionych ocen: 240




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18Rabat 4% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(310)Liczba wystawionych ocen: 310




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(120)Liczba wystawionych ocen: 120




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(137)Liczba wystawionych ocen: 137




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81Rabat 2% od 2 szt.




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57Rabat 4% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
6 704,70 zł/1l
670,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
558,75 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
3 893,90 zł/1l
389,39 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
3 509,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Gucci Rush For Women Edt Spray
2 668,40 zł/1l
200,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline, woda toaletowa 100 ml + 15 ml + próbka
3 196,77 zł/1l
495,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray
1 645,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
1 593,90 zł/1l
159,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nikos Sculpture Homme woda toaletowa spray 100ml
1 019,50 zł/1l
101,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Mięta, Lawenda, Wanilia
2 282,50 zł/1l
456,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
7 877,10 zł/1l
787,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

JOOP! Jump woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
546,70 zł/1l
109,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Ekstrakt Perfum W Sprayu Dla Kobiet
1 066,20 zł/1l
140,84 zł
-34,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent, Libre, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
4 998,89 zł/1l
449,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Liczi, Mandarynka, Migdał, Różowy, Fioletowy
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 090,50 zł/1l
109,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Taj Sunset SONDEREDITION Limited Edition 50ml EDT spray dla kobiet
2 315,60 zł/1l
115,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Dolce & Gabbana The One Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml dla Mężczyzn
3 701,60 zł/1l
185,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dsquared2 Green Wood woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 572,10 zł/1l
157,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 022,50 zł/1l
202,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moschino Pour Femme, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
4 515,20 zł/1l
338,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.
3 915,40 zł/1l
391,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 069,30 zł/1l
206,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Undo for Men EDT 100 ml M
2 342,80 zł/1l
234,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
12 361,87 zł/1l
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l