SKIN1004 Madagascar Centella Teca Cream 75 ml – kojący krem-żel do twarzy, łagodzący zaczerwienienia, regenerujący i nawilżający skórę wrażliwą, z kompleksem Centella TECA™
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
97,00 zł
129,33 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VIT C Serum do twarzy z witaminą C i kwasem poliglutaminowym i zaawansowaną odnową 30 ml146,78 zł/100ml
73,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Więcej informacji o reklamie
Serum do twarzy Skin Chemists Kwas poliglutaminowy Witamina C 30 ml228,93 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
VETONUS – Żel łagodzący i rewitalizujący do skóry – 50 ml3 326,00 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

SKIN1004 Madagascar Centella Cream, 75 ml - nawilżający krem do twarzy
91,71 zł/100ml
78,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,78 zł
Sprzedawca: ISEI

SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream, 30 ml - kojący krem do twarzy
204,70 zł/100ml
61,41 zł
Sprzedawca: somnia24

FarmStay Calendula Relief Cream Łagodzący krem do twarzy, 80 ml
1 401,82 zł/1kg
154,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ISNTREE Mugwort Calming Cream 50ml - Krem nawilżający do skóry wrażliwej
127,98 zł/100ml
85,75 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Cosrx Łagodzący żel-krem do twarzy, 50 ml
806,80 zł/1kg
80,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Anua Heartleaf 80% nawilżająca ampułka łagodząca 30 ml
296,63 zł/100ml
98,50 zł
-9,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

celimax The Real Cica Soothing Cream 50 ml - kojący krem do twarzy
195,28 zł/100ml
97,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Anua Heartleaf 70% Intense Calming Cream Intensywnie łagodzący krem do twarzy, 50 ml
290,30 zł/100ml
145,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Topicrem CICA+ Soothing Cream 40 ml
174,90 zł/100ml
69,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Anua Heartleaf ampułka łagodząca 80% Soothing Ampoule 30 ml
288,83 zł/100ml
86,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Hedison AHA 10% Scaling Cream Złuszczający krem do twarzy z kwasami AHA, 100 ml
1 286,15 zł/1kg
167,20 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

SKIN1004 - Madagascar Centella Soothing Cream, 75ml
89,51 zł/100ml
70,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,13 zł
Sprzedawca: ISEI

Skin1004 Madagascar Centella Nawilajcy krem z wkrot azjatyck, 30ml
122,17 zł/100ml
36,65 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50ml
493,10 zł/1kg
76,43 zł
Sprzedawca: ISEI

Krem nawilżający Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica
100,51 zł/100ml
75,38 zł
Sprzedawca: VISO

Kvitok serum do twarzy z kwasem azaleinowym do skóry problematycznej i z trądzikiem różowatym 10 ml
1 344,20 zł/100ml
134,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKIN1004 Madagascar Centella Teca Cream to lekki krem-żel do twarzy o intensywnie kojącym działaniu. Został stworzony z myślą o skórze wrażliwej, zaczerwienionej, podrażnionej i wymagającej regeneracji. Dzięki formule opartej na kompleksie Centella TECA™ pomaga przywrócić skórze komfort, wspiera jej naturalną barierę ochronną oraz zapewnia przyjemne nawilżenie bez uczucia ciężkości.
W składzie znajdują się między innymi ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, niacynamid, pantenol, alfa-arbutyna, kwas kojowy, adenozyna i beta-glukan. Starannie dobrane składniki wspierają łagodzenie widocznych zaczerwienień i oznak podrażnienia, pomagają poprawić wygląd śladów po niedoskonałościach oraz sprzyjają uzyskaniu bardziej jednolitego, zdrowego i wypoczętego wyglądu cery.
Wodno-żelowa konsystencja szybko się rozprowadza i wchłania, nie pozostawiając tłustej ani nadmiernie błyszczącej warstwy. Krem doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji porannej i wieczornej. Nałóż odpowiednią ilość na oczyszczoną skórę twarzy jako ostatni etap pielęgnacji, delikatnie rozprowadź i wklep opuszkami palców. Pojemność 75 ml zapewnia wygodne stosowanie na co dzień.
Ciesz się zaletami natury dzięki kremowi SKIN1004 Madagascar Centella Teca. Ten odświeżający krem, stworzony z naturalnych składników, pielęgnuje skórę, nawilża ją i nadaje jej gładkość. Wypróbuj go już teraz i podaruj swojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje.
Ciesz się zaletami natury dzięki kremowi SKIN1004 Madagascar Centella Teca. Ten odświeżający krem, stworzony z naturalnych składników, pielęgnuje skórę, nawilża ją i nadaje jej gładkość. Wypróbuj go już teraz i podaruj swojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje.
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Centella Asiatica Extract, Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Panthenol, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin.
- Producent
- EAN
- 8809913835325
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Centella Asiatica Extract, Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Panthenol, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin.
- Producent
- EAN
- 8809913835325
Pasuje również do tego

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medik8 R-Retinoate Intensive
2 947,00 zł/100ml
1 473,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Aqualia Thermal krem nawilżający o bogatej konsystencji 50ml
1 729,33 zł/1kg
103,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 200,00 zł/1kg
72,00 zł
Sprzedawca: VISO

Eisenberg Anti-Age Treatment 50 ml
770,30 zł/100ml
385,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Skin CAVIAR emulsja nawilżająca i ujędrniająca 70 ml
1 825,43 zł/100ml
1 277,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Initio Atomic Rose woda perfumowana unisex 90 ml
3 428,00 zł/1kg
1 131,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Physiogel Łagodzenie i Ulga Balsam łagodzący do ciała, 400 ml
185,04 zł/1kg
83,27 zł
Sprzedawca: MANADA

Wzmacniający krem do skóry Protini ( Polypeptide cream) 50 ml
618,48 zł/100ml
309,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Sisley Sisleya La Nuit Lotion Do Twarzy Wszystkie Rodzaje Skóry 140Ml
367,14 zł/100ml
514,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Arnika dla koni do użytku przez ludzi 99% Arnika dla koni do użytku przez ludzi 99% Extra Forte – rozgrzewający krem na mięśnie przy urazach i skręceniach Arnika Gel Forte
40 565,00 zł/100ml
405,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Seren Babor SeaCreation The Serum
1 953,13 zł/100ml
585,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer – Nawilżający krem odświeżający
2 211,70 zł/100ml
663,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krem Guinot Long Life
895,88 zł/100ml
447,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermamelan Creme 30G.
776,35 zł/1kg
776,35 zł
Sprzedawca: Dermes

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
540,25 zł/100ml
216,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,44 zł/100ml
54,44 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Christian Dior, Prestige, Hydra-Nourishing, Essence Lotion, For Face, 150 ml
325,93 zł/100ml
488,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Melaxin Cemenrete – krem intensywnie nawilżający z wapniem, 50 ml
250,22 zł/100ml
125,11 zł
Sprzedawca: somnia24

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Starzejąca się skóra, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
566,54 zł/100ml
283,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Le Couvent Ambra Woda perfumowana, 100 ml
273,97 zł/100ml
273,97 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Matiere Premiere Falcon Leather Woda perfumowana, 50 ml
1 040,60 zł/100ml
520,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermes H24 Energetyzujący krem nawilżający do twarzy, 100 ml
164,20 zł/100ml
164,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VT COSMETICS PDRN CAPSULE CREAM 100 - krem nawilżający z PDRN, 50ml
159,96 zł/100ml
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
86,12 zł/1kg
86,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml