Farmona | Trycho Clean Szampon - 900 ml - Szampon oczyszczający - Cynk - Niacynamid
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,99 zł
75,54 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sorion Szampon do suchej i wraliwej skry gowy, 200 ml976,90 zł/1l
97,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
BIOXSINE Collagen & Biotin Volume Shampoo 300ml208,40 zł/1l
62,52 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Kativa Hialuronowy szampon z keratyną i koenzymem Q10 355 ml
66,90 zł/1l
23,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alkmene Mój szampon pokrzywowy 250 ml
69,28 zł/1l
17,32 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Priorin Szampon, 200 ml Szampon
303,05 zł/1l
60,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.Theiss Szampon z wiesiokiem 200 ml
243,15 zł/1l
48,63 zł
Sprzedawca: apohealth

IRALTONE szampon złuszczający i oczyszczający 200ml
437,50 zł/1l
87,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Kelual Squanorm Szampon przeciw upieowi tustemu, 200 ml
46,32 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

DUCRAY Anaphase przeciw wypadaniu włosów 400 ml
215,37 zł/1l
88,05 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DERMEDIC CAPILARTE Szampon kojcy do wosw i wraliwej skry gowy 300ml
163,33 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Seboradin Forte, Szampon, 200 ml
190,00 zł/1l
40,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
167,48 zł/1l
41,87 zł
Sprzedawca: MANADA

Zdrave Forte Intensywny szampon przeciw wypadaniu wosw, 130 ml
346,60 zł/1kg
51,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Ducray Kelual Squanorm Odświeżający szampon 400 ml
315,42 zł/1l
126,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Fitoval Szampon przeciw wypadaniu wosw, 100 ml
430,75 zł/1kg
51,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Indola Care Szampon oczyszczający 1000 ml
101,22 zł/1l
101,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Pokrzywa Kruterhof 500 ml
105,25 zł/1kg
57,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

PHYSIOGEL SCALP CARE Szampon i odżywka, 250 ml Szampon
245,20 zł/1l
61,30 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Farmona | Trycho Clean Szampon - 900 ml - Szampon oczyszczający - Cynk - Niacynamid
Odkryj Farmona Trycho Clean Shampoo, rewolucyjny szampon oczyszczający opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów przetłuszczających się i wspomaganiu regulacji wydzielania sebum. Dzięki silnej formule z cynkiem i niacynamidem zapewnia delikatne oczy szczenie i przenosi pielęgnację włosów na nowy poziom. Doświadcz orzeźwiającego efektu, który nadaje włosom świeżość i blask!
Przegląd produktu:
Szampon Trycho Clean od Farmony to wysokiej jakości, profesjonalny szampon oczyszczający, który dzięki zaawansowanej formule usuwa nadmiar sebum i tym samym uwalnia włosy od zanieczyszczeń. Pomaga wzmocnić strukturę włosa i zapewnia gładkie włosy o zdrowym wyglądzie. Po użyciu włosy są jedwabiście miękkie i pełne życia.
Kluczowe cechy i specyfikacja:
Szampon oferuje liczne funkcje, które zostały opracowane specjalnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się:
- Moc oczyszczania: Szampon dokładnie usuwa pozostałości produktów do stylizacji i zanieczyszczenia środowiskowe.
- Składniki aktywne: Zawiera cynk PCA regulujący wydzielanie sebum oraz niacynamid, który koi skórę głowy i zapewnia promienny wygląd włosów.
- Pojemność: 900 ml zapewnia długotrwałe użytkowanie.
- Profesjonalna jakość: Opracowany do intensywnej pielęgnacji włosów i skóry głowy.
- Waga: 1 kg
- Składniki: Lista składników znajduje się na opakowaniu produktu.
- Zawartość: 900 ml
- Model: Trycho Clean
- Wersja produktu: oczyszczający
- Zawartość opakowania: 1 x szampon
Szampon jest testowany dermatologicznie i wyprodukowany w Polsce. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i nadaje się do codziennego stosowania, nie wysuszając włosów.
Zalety i zastosowanie:Szampon Farmona Trycho Clean pozwala zoptymalizować codzienną pielęgnację włosów, szczególnie tych przetłuszczających się. Zapewnia głębokie oczyszczenie i pomaga przedłużyć świeżość włosów, skutecznie usuwając nadmiar sebum.
Zalety produktu:
- Redukcja sebum: Cynk PCA normalizuje aktywność gruczołów łojowych i przedłuża świeżość fryzury.
- Głębokie oczyszczanie: Skutecznie usuwa nadmiar olejków i zanieczyszczenia środowiskowe.
- Wzmacnia strukturę włosów: Niacynamid poprawia jakość włosów i koi skórę głowy.
- Lekkość bez obciążania: Włosy nabierają objętości i są niewiarygodnie miękkie w dotyku.
- Duże opakowanie: Opakowanie XXL o pojemności 900 ml oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.
Dlaczego warto wybrać ten produkt:Wybierz Trycho Clean Shampoo, jeśli masz przetłuszczające się włosy i szukasz skutecznego rozwiązania do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dzięki skutecznej formule zawierającej cynk i niacynamidwłosy będą gładkie i lśniące, a skóra głowy zdrowa.
- Model
- Trycho Clean
- Wersja
- oczyszczanie
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 900 ml
- Składniki
- Die Zutatenliste ist auf der Produktverpackung angegeben
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x szampon
- EAN
- 5900117011980
- Model
- Trycho Clean
- Wersja
- oczyszczanie
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 900 ml
- Składniki
- Die Zutatenliste ist auf der Produktverpackung angegeben
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x szampon
- EAN
- 5900117011980
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
212,40 zł/1l
212,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
644,40 zł/1l
64,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
288,65 zł/1l
288,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 390 ml
95 680,00 zł/1kg
95,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
70 100,00 zł/1l
70,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
324,90 zł/1l
324,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,47 zł/1l
62,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
189,20 zł/1l
189,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
272,50 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
183,53 zł/1l
275,29 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
47,98 zł/1kg
20,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

DS Laboratories - Revita High-Performance Hair Stimulating Shampoo 205ml
570,24 zł/1l
142,56 zł
Sprzedawca: VISO

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
741,88 zł/1l
185,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Andrelon Silver Care (250 ml)
2 643,20 zł/1l
166,32 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
259,66 zł/1l
259,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RAUSCH 11235, 200 ml, Szampon, Naturalny, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy suche, Wszystkie kolory
327,10 zł/1l
65,42 zł
Sprzedawca: apohealth

Montibello Ultranaprawcza maska do włosów suchych i zniszczonych, 200 ml
193,00 zł/1kg
48,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l