Ser twardy Parmigiano Reggiano 200 g, pakowany we Włoszech – Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

45,99 zł

209,05 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Sery twarde i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla ser oscypek – Schronisko Bukowina
ser oscypek – Schronisko Bukowina
128,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Serki górskie 25x35g - Schronisko Bukowina
Serki górskie 25x35g - Schronisko Bukowina
90,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Korbacze wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Korbacze wędzone 200g - Schronisko Bukowina
97,35 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
19,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pecorino Romano Hartkäse 200 g – Maoddi Formaggi
Pecorino Romano Hartkäse 200 g – Maoddi Formaggi
142,81 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - dojrzewający przez 7 lat - 500 g
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - dojrzewający przez 7 lat - 500 g
498,28 zł/1kg
249,14 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Parmigiano reggiano Zarpellon 200g
Parmigiano reggiano Zarpellon 200g
197,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
94,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 3 przyprawy, 24, 30 i 40 miesięcy - 3 x 250 g
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 3 przyprawy, 24, 30 i 40 miesięcy - 3 x 250 g
345,33 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
259,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Ser Red Storm Snowdonia Vintage Red Leicester porcja 200g
Ser Red Storm Snowdonia Vintage Red Leicester porcja 200g
161,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,00 zł
-5%
33,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Grana padano Zarpellon 200g
Grana padano Zarpellon 200g
145,76 zł/1kg
30,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Gratino tarty 40g
Gratino tarty 40g
155,75 zł/1kg
6,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Cheddar Snowdonia Black Bomber porcja 200g
Ser Cheddar Snowdonia Black Bomber porcja 200g
161,48 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,00 zł
-5%
33,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Serowarzy I Granitbeisser – pikantny I twardy ser z regionu Waldviertel I 50 g.
Serowarzy I Granitbeisser – pikantny I twardy ser z regionu Waldviertel I 50 g.
951,00 zł/1kg
50,43 zł
-5%
47,55 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Ser Almkäse z Sexten, ok. 500 g - Käserei Sexten
Ser Almkäse z Sexten, ok. 500 g - Käserei Sexten
139,56 zł/1kg
69,78 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Ser Zillertaler Graukäse, około 1 kg - Fankhauser
Ser Zillertaler Graukäse, około 1 kg - Fankhauser
166,24 zł/1kg
166,24 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Ser górski, pikantny, ok. 400 g - Fankhauser - Tyrolskie specjały
Ser górski, pikantny, ok. 400 g - Fankhauser - Tyrolskie specjały
175,37 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,15 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Apetina Cheddar i Mozzarella 200g / wiórki
Apetina Cheddar i Mozzarella 200g / wiórki
60,41 zł/1kg
13,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser dojrzewający z winem, około 500 g - Käserei Sexten
Ser dojrzewający z winem, około 500 g - Käserei Sexten
190,06 zł/1kg
95,03 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Szynka z jałowca Villgrater, ok. 500 g - 9083
Szynka z jałowca Villgrater, ok. 500 g - 9083
130,04 zł/1kg
65,02 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla GrauRauch, ser Graukäse, degustacja, ok. 350 g.
GrauRauch, ser Graukäse, degustacja, ok. 350 g.
291,23 zł/1kg
101,93 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Parmigiano Reggiano DOP – oryginalny włoski parmezan (kawałek 200 g)

Poznaj autentyczny smak Włoch dzięki ofercie Schronisko Bukowina. Nasz Parmigiano Reggiano to legendarny ser, znany jako „król serów”. Ten kawałek dojrzewał co najmniej 12 miesięcy, co nadaje mu idealną równowagę między mleczną świeżością a rozwijającą się głębią smaku.

Czym wyróżnia się nasz produkt?

  • : Ser jest porcjowany bezpośrednio we Włoszech i hermetycznie pakowany, co pozwala zachować pełny aromat, odpowiednią wilgotność i sterylność produktu aż do momentu otwarcia.

  • Naturalność: produkt wolny od konserwantów, barwników i sztucznych dodatków.

Składniki i wartości odżywcze

Prostota jest kluczem do doskonałości. Lista składników zawiera tylko trzy pozycje:

  1. Mleko krowie (surowe, od krów karmionych wyłącznie trawą i sianem).

  2. Sól.

  3. Podpuszczka cielęca.

Warto wiedzieć: parmezan jest z natury bezlaktozowy (dzięki długiemu procesowi dojrzewania) i stanowi bogate źródło wapnia oraz łatwo przyswajalnego białka.

Proces produkcji

Produkcja Parmigiano Reggiano to rzemiosło niezmienne od wieków:

  • Tradycyjny proces: Ser powstaje z mieszanki mleka wieczornego (naturalnie odtłuszczonego) i mleka porannego (pełnotłustego).

  • Miedziane kotły: Mleko podgrzewa się w dużych miedzianych kotłach, gdzie po dodaniu podpuszczki następuje zsiadanie, a masa jest następnie rozdrabniana na drobne ziarna.

  • Kąpiel solna: Po uformowaniu kręgi są umieszczane na około 20 dni w solance, która w naturalny sposób konserwuje ser i nadaje mu charakterystyczny smak.

  • Dojrzewanie (stagionatura): Nasz ser dojrzewa przez rok na drewnianych półkach w kontrolowanych warunkach, gdzie jest regularnie czyszczony i obracany.

Smak i zastosowanie

Parmesan dojrzewający przez 12 miesięcy jest wciąż stosunkowo łagodny, z wyraźnymi nutami masła i świeżych owoców. Jego konsystencja jest twarda, ale wciąż lekko elastyczna, z ledwo wyczuwalnymi kryształkami tyrozyny.

Zastosowanie: Idealny do tarcia na świeży makaron, risotto lub carpaccio. Doskonale komponuje się z owocami (np. gruszką), miodem akacjowym, a także jako samodzielna przekąska do białego wina.

Import: Schronisko Bukowina
Waga netto: 200 g +/- 5%
Kraj pochodzenia: Włochy

Lista składników
Składniki: MLEKO, sól, podpuszczka Wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna 1671 kJ/402 kcal tłuszcz 30 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g węglowodany 0 g, w tym cukry 0 g białko 32 g sól 1,6 g waga netto: 200 g kraj pochodzenia: Włochy przechowywanie: przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C data przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Ser parmezan 200 g – Schronisko Bukowina
EAN
5908080200875

Lista składników
Składniki: MLEKO, sól, podpuszczka Wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna 1671 kJ/402 kcal tłuszcz 30 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g węglowodany 0 g, w tym cukry 0 g białko 32 g sól 1,6 g waga netto: 200 g kraj pochodzenia: Włochy przechowywanie: przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C data przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Ser parmezan 200 g – Schronisko Bukowina
EAN
5908080200875
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - dojrzewający przez 7 lat - 500 g
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Bonat - dojrzewający przez 7 lat - 500 g
498,28 zł/1kg
249,14 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
94,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Parmigiano reggiano Zarpellon 200g
Parmigiano reggiano Zarpellon 200g
197,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gratino tarty 40g
Gratino tarty 40g
155,75 zł/1kg
6,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 3 przyprawy, 24, 30 i 40 miesięcy - 3 x 250 g
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 3 przyprawy, 24, 30 i 40 miesięcy - 3 x 250 g
345,33 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
259,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Grana padano Zarpellon 200g
Grana padano Zarpellon 200g
145,76 zł/1kg
30,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
10,26 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 lata dojrzewania - 1 kg
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 lata dojrzewania - 1 kg
249,14 zł/1kg
249,14 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
78,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 miesiące - 1 kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 miesiące - 1 kg
204,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
204,65 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Ser Red Storm Snowdonia Vintage Red Leicester porcja 200g
Ser Red Storm Snowdonia Vintage Red Leicester porcja 200g
161,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,00 zł
-5%
33,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Chanteclair 8015194530730
Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Ser kozi, ok. 950 g - Mleczarnia Algund
Ser kozi, ok. 950 g - Mleczarnia Algund
190,03 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
180,53 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
83,26 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Żeliwna patelnia grillowa BBQ-Toro 26 x 26 cm | Żeliwna patelnia do smażenia
Żeliwna patelnia grillowa BBQ-Toro 26 x 26 cm | Żeliwna patelnia do smażenia
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
109,08 zł
Sprzedawca: CS-Trading
Zdjęcie produktu dla Barilla 8076809581868, Sos Pesto, 190 g, Włochy, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
Barilla 8076809581868, Sos Pesto, 190 g, Włochy, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
78,89 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pecorino Romano Hartkäse 200 g – Maoddi Formaggi
Pecorino Romano Hartkäse 200 g – Maoddi Formaggi
142,81 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Felce Azzurra Active Color
Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 00 Pizzeria Caputo 5 kg
Mąka pszenna typ 00 Pizzeria Caputo 5 kg
6,70 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
33,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
10,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
16,89 zł
-41%
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 383
1 653,79 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla ser oscypek – Schronisko Bukowina
ser oscypek – Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
128,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serki górskie 25x35g - Schronisko Bukowina
Serki górskie 25x35g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
90,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser twardy Parmigiano Reggiano 200 g, pakowany we Włoszech – Schronisko Bukowina
Ser twardy Parmigiano Reggiano 200 g, pakowany we Włoszech – Schronisko Bukowina
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
209,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Przekąska serowa Parmareggio 5x20g - GranTerre
Przekąska serowa Parmareggio 5x20g - GranTerre
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
263,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serki górskie 10x35g - Schronisko Bukowina
Serki górskie 10x35g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pecorino Romano Hartkäse 200 g – Maoddi Formaggi
Pecorino Romano Hartkäse 200 g – Maoddi Formaggi
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
142,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Heski ser w warkoczach 200 g – heski ser ręczny
Heski ser w warkoczach 200 g – heski ser ręczny
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ser twardy Gran Moravia 200 g
Ser twardy Gran Moravia 200 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla La Brocherie Pascal Rouge czerwone wino półwytrawne Francja 1000ml
La Brocherie Pascal Rouge czerwone wino półwytrawne Francja 1000ml
33,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,19 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Korbacze wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Korbacze wędzone 200g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
19,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gran Moravia Płatki sera twardego 100 g
Gran Moravia Płatki sera twardego 100 g
9,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Open Food 8032618618607, 150 g, D, 378 kcal, 0,6 g, 28 g, 20 g
Open Food 8032618618607, 150 g, D, 378 kcal, 0,6 g, 28 g, 20 g
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
86,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ser biały w plastrach scamorza bianca 80 g - Brazzale
Ser biały w plastrach scamorza bianca 80 g - Brazzale
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gran Moravia Cri Cri przekąska serowa 15 g
Gran Moravia Cri Cri przekąska serowa 15 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
359,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Górski ser śniadaniowy z pomidorem, czarnuszką i bazylią 220g - Schronisko Bukovina
Górski ser śniadaniowy z pomidorem, czarnuszką i bazylią 220g - Schronisko Bukovina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser tarty Gran Moravia 100 g
Ser tarty Gran Moravia 100 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser twardy Julienne 100 g Gran Moravia
Ser twardy Julienne 100 g Gran Moravia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ser górski śniadaniowy z chilli 220g - Schronisko Bukowina
Ser górski śniadaniowy z chilli 220g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,67 zł/1kg