Pancetta di Calabria w plastrach 80g San Vincenzo
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,99 zł
159,90 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
2h 11m 40s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Mięsa i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g144,40 zł/1kg
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Stek z angusa ok. 220 g265,86 zł/1kg
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salsiccia di Calabria DOP w plastrach San Vincenzo
188,67 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nduja Spilinga pikantna San Vincenzo 200 g
89,95 zł/1kg
19,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szynka Prosciutto Crudo stagionato plastry 80g - Gianni Negrini
1 599,00 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
326,60 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa południowotyrolska IGP w plastrach 100 g – Senfter
371,50 zł/1kg
37,15 zł
Sprzedawca: italia-genuss

'Nduja di Spilinga słoik 90g Bellantone - Schronisko Bukowina
139,95 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salceson od szwagra 300 g Krakus
26,30 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Salceson chłopski w plastrach 100g - Schronisko Bukowina
66,58 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nduja z pomidorami San Marzano 200 g – Schronisko Bukowina
52,20 zł/1kg
18,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wędzona karkówka wieprzowa w plastrach 100 g – Schronisko Bukowina
116,58 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rozbratel Wołowy
67,00 zł/1kg
67,00 zł
Sprzedawca: Wedlina_z_Lublina

Schab wędzony krojony 100g - Schronisko Bukowina
112,42 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Szynka Serrano plastry 80 g Bell
178,89 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
44,36 zł/1kg
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pancetta di Calabria w plastrach 80g - San Vincenzo
Pancetta tesa San Vincenzo to tradycyjny włoski boczek dojrzewający, przygotowywany z wysokiej jakości mięsa wieprzowego. W odróżnieniu od pancetty zwijanej (arrotolata), ma formę płaską (tesa), dzięki czemu charakteryzuje się równomierną strukturą mięsa i tłuszczu.
Mięso jest starannie solone, przyprawiane i suszone przez określony czas, co nadaje mu wyrazisty, lekko słony smak oraz bogaty aromat. Cienkie plastry są delikatne i łatwo się rozpływają, szczególnie po lekkim podgrzaniu.
Produkt świetnie sprawdza się zarówno na zimno – jako element deski wędlin czy kanapek – jak i na ciepło, np. do makaronów, carbonary, pizzy lub jako dodatek nadający potrawom głębi smaku.
Składniki: mięso wieprzowe, sól, ostra papryka Chili, dekstroza, cukier, czarny pieprz, przeciwutleniacz: E300, substancje konserwujące: E252, E250
Wartość odżywcza w 100g:
Wartość energetyczna 3125kJ/759kcal
Tłuszcz 80g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 30g
Węglowodany 0g w tym cukry 0g
Białko 9,7g
Sól 1,1g
Masa netto: 200g
Kraj pochodzenia: Włochy
Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze od +0C do +6C
Data ważności:
- Lista składników
- Składniki: mięso wieprzowe, sól, ostra papryka Chili, dekstroza, cukier, czarny pieprz, przeciwutleniacz: E300, substancje konserwujące: E252, E250 Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 3125kJ/759kcal Tłuszcz 80g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 30g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Białko 9,7g Sól 1,1g Masa netto: 200g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze od +0C do +6C Data ważności:
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- San Vincenzo
- Nazwa handlowa
- Pancetta di Calabria w plastrach 80g - San Vincenzo
- Producent
- San Vincenzo
- Pochodzenie
- Polska
- EAN
- 8020263001219
- Lista składników
- Składniki: mięso wieprzowe, sól, ostra papryka Chili, dekstroza, cukier, czarny pieprz, przeciwutleniacz: E300, substancje konserwujące: E252, E250 Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 3125kJ/759kcal Tłuszcz 80g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 30g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Białko 9,7g Sól 1,1g Masa netto: 200g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze od +0C do +6C Data ważności:
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- San Vincenzo
- Nazwa handlowa
- Pancetta di Calabria w plastrach 80g - San Vincenzo
- Producent
- San Vincenzo
- Pochodzenie
- Polska
- EAN
- 8020263001219
Pasuje również do tego

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Domowe Kotlety z schabowe 6 szt.
73,29 zł/1kg
73,29 zł
Sprzedawca: Wedlina_z_Lublina

Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szynka Prosciutto Crudo stagionato plastry 80g - Gianni Negrini
1 599,00 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
326,60 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg

Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg

Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg

Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg

Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg

Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg

Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg

Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg

Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg

Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg

Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg

Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg

Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg

Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
222,52 zł/1kg

Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,04 zł/1kg

Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg

Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg