5,0



Na podstawie 1 opinii
Icexin Gel – środek wspomagający komfort stawów i mięśni – 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
137,40 zł
2 748,00 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów139 999,99 zł/1l
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

Więcej informacji o reklamie
Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów3 060,20 zł/1kg
153,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Więcej informacji o reklamie
Flexicoldin - Krem zwiększający elastyczność stawów i wspomagający codzienne ruchy - 50 ml3 065,20 zł/1l
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Więcej informacji o reklamie
VARICOFF – Kojący krem do pielęgnacji nóg zapewniający codzienny komfort – 50 ml3 065,20 zł/1l
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

ARTYZINT Żel na stawy i mięśnie (50 ml)
3 691,56 zł/1kg
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Artroviv – krem wspomagający komfort stawów i ich ruchomość – 50 ml
3 065,20 zł/1l
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

ArtoVitel – żel do pielęgnacji stawów – 50 ml
3 322,40 zł/1kg
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

HONDROSOLL - Żel pielęgnacyjny do stawów i mięśni (50 ml)
3 411,11 zł/1kg
153,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Ostefrin – Żel chłodzący do codziennej pielęgnacji stawów i mięśni – 50 ml
3 322,40 zł/1l
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Murmelin maść dla sportowców i stawów, 100 ml maść
676,10 zł/1l
67,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam do stawów, krem 250 ml
12,09 zł/100ml
30,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Balsam do ciała Retterspitz 125 ml
314,18 zł/1kg
45,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermastabil Kojący balsam do ciała, 200 ml Krem
402,75 zł/1l
80,55 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Isdin Antilice Pellicudicide Gel 100 ml
1 603,00 zł/1l
160,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel do ciała Hondroten o działaniu rozgrzewającym | 50 ml
2 400,00 zł/1l
165,00 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Zwitsal - Balsam do ciała - 400ml
256,62 zł/1l
102,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Mleczko do ciała SEBAMED, krem 200 ml
157,16 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: apohealth

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
3 322,40 zł/1kg
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
103,98 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: HabitumPharma

DERMASENCE BarrioPro Emulsja do ciała, krem 200 ml
828,25 zł/1l
165,65 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Icexin Gel – wsparcie dla komfortu stawów i mięśni – 50 ml
Opis
Żel Icexin został stworzony jako praktyczny dodatek do codziennej rutyny dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i elastyczność w aktywnym stylu życia. Lekka konsystencja żelu pozwala na łatwą aplikację i szybkie wchłanianie, dzięki czemu produkt można bez trudu włączyć do codziennej pielęgnacji.
Produkt ten jest odpowiedni dla osób dbających o aktywność fizyczną i ogólną sprawność ruchową. Żel Icexin można w naturalny sposób włączyć do rutyny nastawionej na komfort i wsparcie codziennej aktywności.
Nietłusta formuła sprawia, że stosowanie jest łatwe i praktyczne, zarówno w domu, jak i w podróży.
Każda butelka zawiera 50 ml, co czyni ją praktyczną opcją do regularnego stosowania.
Główne cechy
• Lekka formuła żelu ułatwiająca aplikację
• Nadaje się do codziennej pielęgnacji stawów i mięśni
• Szybko wchłaniająca się, nietłusta konsystencja
• Praktyczna butelka z pompką, 50 ml
• Przeznaczony do codziennego stosowania
Sposób użycia
Niewielką ilość żelu nałożyć na wybrane miejsce i delikatnie wmasować w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować 1–2 razy dziennie w ramach normalnej pielęgnacji.
Szczegóły produktu
• Produkt: Icexin Gel
• Pojemność: 50 ml
• Postać: żel
• Odpowiedni dla: osób dorosłych
• nowy
Ważne informacje
Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego i nie jest lekiem. Nie powinien być stosowany jako zamiennik profesjonalnej porady medycznej lub leczenia.
Unikać kontaktu z oczami i wrażliwymi obszarami. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.
Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chroniąc przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Uwaga: możliwe są niewielkie różnice w opakowaniu między partiami. Wygląd pokrywki może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
- Waga
- 50 g
- Składniki
- SkładnikiWoda, gliceryna, ekstrakt z liści Hamamelis Virginiana, kwas taninowy, mirystynian izopropylu, parafina płynna, chlorek magnezu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, karbomer, mentol, ekstrakt z liści Centella Asiatica, ekstrakt z liści Plantago Lanceolata, ekstrakt ze Spirulina Maxima, wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z kory dębu szypułkowego, trietanoloamina, kwas 3-O-etyloaskorbinowy.
- Producent
- GLOBAL D LTD
- EAN
- 8059916605344
- Waga
- 50 g
- Składniki
- SkładnikiWoda, gliceryna, ekstrakt z liści Hamamelis Virginiana, kwas taninowy, mirystynian izopropylu, parafina płynna, chlorek magnezu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, karbomer, mentol, ekstrakt z liści Centella Asiatica, ekstrakt z liści Plantago Lanceolata, ekstrakt ze Spirulina Maxima, wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z kory dębu szypułkowego, trietanoloamina, kwas 3-O-etyloaskorbinowy.
- Producent
- GLOBAL D LTD
- EAN
- 8059916605344
Pasuje również do tego

Doppelherz system Kolagen 11 000 Kurkuma + Imbir roztwór wspomagający prawidłowe funkcjonowanie chrząstki i utrzymanie prawidłowego stanu kości, 30 butelek do picia
128,80 zł/1kg
170,28 zł
Sprzedawca: apohealth

Artovitel
1 011,68 zł/1l
126,46 zł
Sprzedawca: Natucap

Fledox Krem - 100 ml
1 135,71 zł/1kg
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Intact27

Etui na telefon komórkowy Apple iPhone 16 silikonowe etui ochronne na telefon komórkowy, czarne
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Flexosamine Forte Cream - 100 ml
1 479,00 zł/1l
147,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

CystiNorm - Naturalny suplement diety na pęcherz i drogi moczowe
5 652,00 zł/1l
237,30 zł
-11,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,08 zł
Sprzedawca: WR-Products

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Urządzenie do masażu stóp Masaż nóg z planem masażu
707,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Erexol Suplement Diety Dla Mezczyzn 60 Szt | Ginsenozydy Maca Zen Szen Cynk
153 149,99 zł/1l
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

OMNi-BiOTiC saszetki metaboliczne, 30 szt. Saszetka
1 213,03 zł/1kg
172,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki
1 127,67 zł/1l
338,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
4 187,59 zł/1kg
226,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Aga WENTYLATOR stołowy bezprzewodowy 17 cm
65,81 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,80 zł
Sprzedawca: Aga24

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ADO E-Citybike Air28 E-Bike Pedelec 28-calowy rower elektryczny E-bike napęd pasowy IPS LCD ADO App, 250W, STVZO, ebike damski/męski
5 585,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ADO-EBIKE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 060,40 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 293,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 922,80 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
295,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 314,36 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 396,40 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg