1000 g / 1 kg Trolli Dinorex – kwaśne żelki, kwaśne dinozaury, żelki w kształcie misiów

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

65,54 zł

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Dino Rex 150g
Trolli Dino Rex 150g
114,67 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
33,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo - Litery i cyfry - 3 kg
Haribo - Litery i cyfry - 3 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
170,49 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Quaxi Żelki Żaby 175 g
Haribo Quaxi Żelki Żaby 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Coś Słodkiego: Żelki Misie 250 g
Coś Słodkiego: Żelki Misie 250 g
37,56 zł/1kg
9,39 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,10 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Żelki Owocowe 100 g
Nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Żelki Owocowe 100 g
56,00 zł/1kg
11,92 zł
-53%
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Trolli Kwaśne truskawki, torebka 1 kg
Trolli Kwaśne truskawki, torebka 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Coś Słodkiego: Żelki Duże Misie 900 g
Coś Słodkiego: Żelki Duże Misie 900 g
28,32 zł/1kg
25,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Żelki Trolli Sour Worms 1000 g
Żelki Trolli Sour Worms 1000 g
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
62,60 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Każdy, kto lubi kwaśne smaki, pokocha kwaśne żelki Trolli Dinorex. To prawdziwa rozkosz dla małych i dużych, a dzięki praktycznemu opakowaniu w postaci 1-kilogramowej torebki nadają się one zarówno do samodzielnego spożycia, jak i do podzielenia się nimi lub wręczenia w prezencie.

Smak
Wiśnia
Jabłko
Cytryna
Zawartość
1 l
Lista składników
Syrop z cukru inwertowanego; skrobia kukurydziana; syrop glukozowy; substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy; regulatory kwasowości: cytrynian potasu, jabłczan sodu; aromaty; barwniki naturalne (czarna porzeczka, marchew); barwniki: kurkumina, błękit brylantowy FCF;
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna: 1463 kJ/ 344 kcalTłuszcz: 0 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 gWęglowodany: 84 gw tym cukry: 68 gBiałko: 0,2 gSól: 0,20 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Trolli
Nazwa handlowa
Żelki
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-06-822-1-kilo
EAN
4003084812732

Smak
Wiśnia
Jabłko
Cytryna
Zawartość
1 l
Lista składników
Syrop z cukru inwertowanego; skrobia kukurydziana; syrop glukozowy; substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy; regulatory kwasowości: cytrynian potasu, jabłczan sodu; aromaty; barwniki naturalne (czarna porzeczka, marchew); barwniki: kurkumina, błękit brylantowy FCF;
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna: 1463 kJ/ 344 kcalTłuszcz: 0 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 gWęglowodany: 84 gw tym cukry: 68 gBiałko: 0,2 gSól: 0,20 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Trolli
Nazwa handlowa
Żelki
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-06-822-1-kilo
EAN
4003084812732
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla 3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
379,31 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Dino Rex 150g
Trolli Dino Rex 150g
114,67 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
122,88 zł
-22,51 zł
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli sour glow worms guma owocowa słodzona i kwaśna 1000g
Trolli sour glow worms guma owocowa słodzona i kwaśna 1000g
29,43 zł/1kg
29,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Milchkuu saszetka 1kg
Trolli Milchkuu saszetka 1kg
78,66 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
78,66 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Trolli Sour Strawbies torebka kwaśnych gum owocowych opakowanie 150g
Trolli Sour Strawbies torebka kwaśnych gum owocowych opakowanie 150g
29,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
45,30 zł/1kg
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Classic Bears Halal, Miękkie cukierki, 100 g, Wielobarwny, Torba, 1 szt.
Trolli Classic Bears Halal, Miękkie cukierki, 100 g, Wielobarwny, Torba, 1 szt.
36,40 zł/1kg
3,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wieszak na ubrania VASAGLE, wolnostojący, wykonany z litego drewna, w kształcie drzewa, z 8 haczykami, na ubrania, kapelusze, torby, przedpokój, strefa wejściowa, kolor naturalny RCR004N01
Wieszak na ubrania VASAGLE, wolnostojący, wykonany z litego drewna, w kształcie drzewa, z 8 haczykami, na ubrania, kapelusze, torby, przedpokój, strefa wejściowa, kolor naturalny RCR004N01
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 116
345,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
95,29 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Piórnik, Pencil pouch, Tornister szkolny, Torba sportowa, Dziewczyna, Szkoła podstawowa, Plecak, 16 l, Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Piórnik, Pencil pouch, Tornister szkolny, Torba sportowa, Dziewczyna, Szkoła podstawowa, Plecak, 16 l, Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
489,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
193,84 zł/1kg
24,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Krzesło do jadalni 300386, zestaw 4 krzeseł, miękka sztuczna skóra, białe, 49 x 41 x 96 cm
Krzesło do jadalni 300386, zestaw 4 krzeseł, miękka sztuczna skóra, białe, 49 x 41 x 96 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
575,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Owocowe żelki Frisia bez cukru słodzone stewią 1500g
Owocowe żelki Frisia bez cukru słodzone stewią 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
84,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10042436 Air-Drops Bonbons 100,0 g
HARIBO 10042436 Air-Drops Bonbons 100,0 g
608,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
60,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo extra large bezglatynowe Super Smerfy veggie 1440g
Haribo extra large bezglatynowe Super Smerfy veggie 1440g
41,72 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
60,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg