2,6



Na podstawie 11 opinii
Armatka Wodna Pistolet Karabin Na Wodę Duża Dla Dzieci Elektryczny Duży
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pistolety na wodę i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Elektryczny pistolet na wodę Karabin Automatyczny Duży zasięg Akumulator129,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Więcej informacji o reklamie
Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Więcej informacji o reklamie
Elektryczny pistolet na wodę z dwoma magazynkami - automatyczny karabinek dla dzieci i dorosłych, idealny do walk wodnych na świeżym powietrzu.51,83 zł
Sprzedawca: Lolex

Więcej informacji o reklamie
Armatka Wodna Pistolet Na Wodę Duża Karabin Dla Dzieci Zasięg 6M Duży 60Cm57,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis

Spyra SPGO1B, Pistolet na wodę, Niebieski, 1 szt.
226,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HWESTA

Elektryczny pistolet na wodę, pistolet na wodę Elektryczny pistolet na wodę dla dorosłych i dzieci - automatyczne zasysanie 600 ml 7,4 V
116,65 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Elektryczny pistolet na wodę SPLASH ze światłem w losowym kolorze
695,38 zł/1l
45,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Großhandel GmbH – produkt SF pistolet na wodę 51 cm, 650 ml, elektryczny
145,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Pistolet na wodę 60cm 23425
123,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pistolet na wodę z akumulatorem 1200 mAh i zasięgiem 10 m, pistolet na wodę dla dzieci z diodami LED, pistolet na wodę o pojemności 330 ml – SPLASHNIK
89,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

XSHOT 118159, Pistolet na wodę, Wielobarwny, 8 lat(a)
151,09 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Pistolet na wodę "Hai" 42 cm, elektryczny
173,37 zł/1l
69,35 zł
Sprzedawca: Di-Life

4 x strażacka pistolet-strumień, zbiornik na wodę o pojemności 2,5 l, zasięg 5 m, 2 tryby rozpylania, plecak strażacki dla dzieci, czerwono-żółty
263,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Pistolet na wodę elektryczny zabawka broń wodna dla dzieci 350 ml
148,57 zł/1l
52,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

XSHOT 118112, Pistolet na wodę typu ulewa, Wielobarwny, 5 lat(a), 1 szt.
89,70 zł/1l
143,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

XSHOT 11850, Pistolet na wodę typu ulewa, Wielobarwny, 6 lat(a), 1 szt.
101,68 zł/1l
38,64 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pistolet na wodę YYS-17
31,99 zł
Sprzedawca: Maksik

Pistolet na wodę
82,95 zł
-2,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,86 zł
Sprzedawca: MATFEL

Duży Karabin Pistolet na Wodę Sikawka Wodna XXL
20,05 zł
Sprzedawca: AIG

Karabin Pistolet Na Wodę Xxl Sikawka Ciśnieniowa Duża Armatka Wodna
45,95 zł
Sprzedawca: AIG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Duży automatyczny pistolet na wodę pozwala prowadzić zabawę bez ciągłego ręcznego pompowania mechanizmu. Zbiornik ma pojemność około 600 ml, a deklarowany zasięg strumienia wynosi do 12 metrów. Akumulator ładowany przez USB i czerwone wykończenie sprawiają, że zabawka nadaje się do letnich zabaw w ogrodzie lub przy basenie.
- EAN
- 5906186324389
- Zalecenia dotyczące wieku
- 4–99 lat
- Liczba sztuk
- 1
- Kolor
- Pomarańczowy
- Waga
- 0.35 kg
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- MEMFLOW
- Skład materiału
- 100% ABS
- EAN
- 5906186324389
- Zalecenia dotyczące wieku
- 4–99 lat
- Liczba sztuk
- 1
- Kolor
- Pomarańczowy
- Waga
- 0.35 kg
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- MEMFLOW
- Skład materiału
- 100% ABS
Pasuje również do tego

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop

Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml
75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Armatka Wodna Pistolet Na Wodę Duża Karabin Dla Dzieci Zasięg 6M Duży 60Cm
57,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis

Elektryczny pistolet na wodę, pistolet na wodę Elektryczny pistolet na wodę dla dorosłych i dzieci - automatyczne zasysanie 600 ml 7,4 V
116,65 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Wentylator sufitowy Karpal 80W z oświetleniem, regulacją prędkości wiatru i temperatury barwowej, lampą sufitową z pilotem do salonu, sypialni, jadalni, lampą LED, 2700K-6500K
386,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Etui Fintie do tabletu Samsung Galaxy Tab A11+ Plus 11" 2025 / Tab A9+ Plus 11 cali 2023, ultracienkie etui ochronne z półprzezroczystym tyłem, granatowe
69,20 zł
Sprzedawca: TR8

Piła do korzeni i gleby - nóż do korzeni | Ostrza tnące skutecznie ziemię i korzenie | W kształcie litery V, ułatwia wbijanie się w ziemię | Oszczędza siły i jest ergonomiczna
165,76 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SucceBuy drabinka do basenu, 4-stopniowe podwójne stopnie poręczy z antypoślizgowymi stopniami o wysokiej wydajności, maksymalny udźwig 180 kg, do basenów naziemnych i nadziemnych 122-137 cm, mlecznobiały
1 075,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Spyra Wasserpistole Three Blau
770,18 zł/1l
525,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aspekto

STRADOUR Lierra 1000x500mm zlewozmywak wpuszczany z żywicy 1 duża komora - Czarny - Produkcja francuska
718,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
1 431,99 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Spyra SPGO1B, Pistolet na wodę, Niebieski, 1 szt.
226,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HWESTA

Pistolet Karabin Automat Na Wodę Elektryczny M416 Zabawka Dla Dzieci Usb
56,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis

Pistolet na wodę z akumulatorem 1200 mAh i zasięgiem 10 m, pistolet na wodę dla dzieci z diodami LED, pistolet na wodę o pojemności 330 ml – SPLASHNIK
89,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Großhandel GmbH – produkt SF pistolet na wodę 51 cm, 650 ml, elektryczny
145,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Pistolet na wodę 60cm 23425
123,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elektryczny pistolet na wodę SPLASH ze światłem w losowym kolorze
695,38 zł/1l
45,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SpyraFour – elektryczny pistolet na wodę z technologią pojedynczego strzału, wysokiej klasy pistolet na wodę z automatycznym przeładowaniem, wyświetlacz TFT
807,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aspekto

Elektryczny pistolet na wodę z dwoma magazynkami - automatyczny karabinek dla dzieci i dorosłych, idealny do walk wodnych na świeżym powietrzu.
51,83 zł
Sprzedawca: Lolex

Spyra GmbH SpyraDASH Niebieski Inne
293,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aspekto

Spyra SPGO1R, Pistolet na wodę, Czerwony, 1 szt.
219,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aspekto

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
542,84 zł
Sprzedawca: TR8

Basen Marimex Florida, średnica 305 x 91 cm, imitacja rattanu
529,00 zł
-64,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
465,00 zł
Sprzedawca: PENTA

Pistolety zabawkowe - Elektryczny pistolet na wodę - Pistolet maszynowy dla dzieci, ładowanie USB, zasięg 10-12 m, zbiornik na wodę 600 ml, wodoodporny
98,99 zł
Sprzedawca: Lolex

Pistolety zabawkowe - Elektryczny pistolet na wodę dla dzieci - Zasilany akumulatorem USB pistolet na wodę o zasięgu 10-12 metrów, idealny na gorące letnie dni i ekscytujące walki wodne.
141,44 zł
Sprzedawca: Lolex
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
18%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
18%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 36% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
36%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysta zabawa
Idealny rozmiar dla mojego wnuka
Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Jest w porządku, fajnie się tym bawić
Oceniono dnia 6 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pistolet na wodę dla dzieci – tak, ale dla dorosłych – nie
Nie osiąga 12 m, ale 6 m to wystarczająca odległość dla dzieci, choć nie dla starszych dzieci.
Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie odpowiadało opisowi
Dostawa była w porządku, produkt przyszedł w typowej azjatyckiej folii. Montaż był prosty, jednak nie wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały. Pistolet na wodę nie osiągnął podanego zasięgu 10 metrów. Jak zawsze, zwróćcie uwagę na wymiary! Proces zwrotu i refundacji przebiegł bardzo zorientowany na klienta, stąd dwie gwiazdki.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dość rozczarowany
Niestety produkt różni się od opisu. Zamiast zasięgu 10–12 metrów, osiąga zaledwie 6 metrów. Ponadto, aby naładować akumulator, trzeba za każdym razem odkręcać komorę i wyjmować akumulator. Bardzo uciążliwe. Produkt zostanie zwrócony.
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ten produkt nie jest wart swojej ceny.
Nie podoba mi się ten pistolet na wodę, jest przestarzały z tymi śrubami, teraz wycieka z niego woda, a hałas jest nieprzyjemny. Zamierzam go zwrócić. Nawet ta jedna gwiazdka to o jedną za dużo.
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bzdury
Tutaj obiecuje się baaardzo wiele, a niestety spełnia się baaardzo mało – reklamowana jest odległość strumienia 12 m, a w rzeczywistości strumień sięga maksymalnie 4 m i to z tak małą ilością wody, że ta część za 1 euro od temu jest lepszym wyborem
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Aby naładować akumulator, trzeba go wyjąć, a zasięg strumienia nie przekracza 8 metrów
Aby naładować akumulator, trzeba go wyjąć, a jego zasięg nie przekracza 8 metrów
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3x zestaw pistoletów na wodę 12 cm dla dzieci i dorosłych - duży zasięg - pistolet na wodę mały mini dla dzieci



2,5Średnia ocena: 2,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3X Mini pistolety natryskowe dla dzieci - Duży zasięg i zbiornik - Pistolety natryskowe w jasnych kolorach ok. 8 cm Pistolet natryskowy na wodę
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

mini pistolet na wodę zestaw 3 sztuk - ok. 8 cm z pistoletem na wodę o dużym zasięgu mały mini pistolet dla dzieci
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3X Mały zestaw pistoletów na wodę - Pistolety natryskowe dla dzieci - Duży zasięg - Pistolet natryskowy na wodę
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3X pistolety na wodę 12 cm kolorowy zestaw - bardzo duży zasięg - pistolet na wodę mały mini - pistolet na wodę dla dzieci
14,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3x pistolet na wodę Pistolety natryskowe
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

zestaw 3 pistoletów do rozpylania wody - ok. 12 cm z dużym zasięgiem Pistolet do rozpylania wody mały mini dla dzieci
14,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

pistolety na wodę 6X, kolorowe, dla dzieci i dorosłych, wykonane z miękkiej pianki - bardzo duży zasięg - pistolet na wodę
18,76 zł
Sprzedawca: tkgruppe

SpyraFour – elektryczny pistolet na wodę z technologią pojedynczego strzału, wysokiej klasy pistolet na wodę z automatycznym przeładowaniem, wyświetlacz TFT



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
807,77 zł
Sprzedawca: Aspekto

Spyra SpyraThree Blue SP32B



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
566,51 zł
-20,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
546,04 zł
Sprzedawca: Aspekto
800,65 zł/1l

Spyra SpyraThree Red SP32R



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
564,04 zł
-20,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
543,67 zł
Sprzedawca: Aspekto

Spyra Wasserpistole Three Blau



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
525,26 zł
Sprzedawca: Aspekto
770,18 zł/1l

Spyra SpyraThree, Pistolet na wodę, Czerwony, 1 szt.



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
525,26 zł
Sprzedawca: Aspekto
770,18 zł/1l

Elektryczny pistolet na wodę Karabin Automatyczny Duży zasięg Akumulator
129,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Pistolet Zabawkowy Xshot Mad Megga 36609
386,98 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Armatka Wodna Pistolet Karabin Na Wodę Duża Dla Dzieci Elektryczny Duży



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
59,90 zł
Sprzedawca: Memfis

Armatka Wodna Pistolet Na Wodę Duża Karabin Dla Dzieci Zasięg 6M Duży 60Cm



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
57,90 zł
Sprzedawca: Memfis

Pistolet Karabin Automat Na Wodę Elektryczny M416 Zabawka Dla Dzieci Usb



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
56,90 zł
Sprzedawca: Memfis

Spyra SPGO1R, Pistolet na wodę, Czerwony, 1 szt.



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
219,29 zł
Sprzedawca: Aspekto

Pistolet na wodę Zabawka dla dzieci Kapibara Lato Duży zasięg Zestaw 4 sztuki
53,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP