4,9



Na podstawie 7 opinii
Czarny kminek 5 kg – całe nasiona Nigella sativa – przyprawa do wypieków – naturalny, wegański – GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
168,26 zł
33,65 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
GOŹDZIKI CAŁE 100g Swojska Piwniczka98,50 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
KARDAMON ZIARNO 30g Swojska Piwniczka283,33 zł/1kg
9,60 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Czubryca czerwona 1Kg Swojska Piwniczka17,62 zł/1kg
17,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Kotanyi czarny kmin w całości i suszony preparat przyprawowy 40g247,50 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorczyca CZARNA 1kg Swojska Piwniczka
9,74 zł/1kg
10,73 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CZARNUSZKA Czarny Kminek 1Kg Swojska Piwniczka
32,49 zł/1kg
32,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAJERANEK SUSZONY OCZYSZCZONY 500G Swojska Piwniczka
30,24 zł/1kg
15,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ZIOŁA PROWANSALSKIE 1Kg Swojska Piwniczka
34,50 zł/1kg
37,84 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PIEPRZ ZIOŁOWY 500g Swojska Piwniczka
23,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KMINEK ZIARNO CAŁE 50g Swojska Piwniczka
82,20 zł/1kg
4,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Przyprawa Do GYROSA GYROS 200g Swojska Piwniczka
32,95 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ESTRAGON SUSZONY 30g Swojska Piwniczka
216,67 zł/1kg
6,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CZOSNEK MIELONY Proszek 1Kg Swojska Piwniczka
12,77 zł/1kg
15,32 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CYK Szczypiorek Suszony 50 g
313,60 zł/1kg
20,73 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

UBENA 1228414004 UBENA Kurkuma gemahlen Gewürz, 600,0 g
238,00 zł/1kg
142,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

PIEPRZ CZARNY ZIARNO ZIARNISTY 500g Swojska Piwniczka
51,76 zł/1kg
26,78 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Öz Natur | Nasiona czarnuszki 200 g
169,85 zł/1l
33,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kozieradka Mielona 200G Swojska Piwniczka
22,35 zł/1kg
4,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Zioła prowansalskie 1 kg Śródziemnomorskie Naturalne Wegańskie Ryby Mięso GiDeli
75,52 zł/1kg
75,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GiDeli Czarny kminek – całe nasiona – prawdziwy orientalny czarny kminek do kuchni i dla dobrego samopoczucia
Sekret Orientu w Twojej kuchni – pikantne ziarna o wyjątkowym aromacie dla najbardziej wymagających
Czarny kminek GiDeli (Nigella sativa) to wyjątkowy produkt naturalny dla wszystkich, którzy cenią sobie autentyczne przyprawy i dietę bogatą w składniki odżywcze. Małe czarne ziarna tej tradycyjnej rośliny orientalnej zachwycają niezrównanym profilem smakowym: orzechowym, pieprznym i lekko gorzkim – fascynującą mieszanką przypominającą sezam z nutką oregano.
Ta wysokiej jakości przyprawa to idealny wybór dla kucharzy-amatorów, piekarzy i osób dbających o zdrowie, które chcą nadać potrawom wyjątkowy, egzotyczny akcent. GiDeli to synonim czystości, świeżości i bezkompromisowej jakości prosto z natury.
Zalety w skrócie:
- AROMATYCZNY SMAK: Pikantny i lekko cierpki – nasz czarny kminek nadaje potrawom egzotyczny akcent. Aromat uwalnia się szczególnie intensywnie podczas prażenia lub mielenia.
- WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE: Prawdziwy wszechstronny produkt! Idealny do przyprawiania wypieków (takich jak płaski chleb), zup, dressingów lub naleśników. Doskonale sprawdza się również jako dodatek do sałatek, curry i gulaszu.
- BOGATE W SKŁADNIKI ODŻYWCZE I ZDROWE: Dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-6, białka roślinnego i błonnika. Ponadto jest bogaty w ważne minerały, takie jak cynk i żelazo, a także roślinne substancje przeciwutleniające.
- W 100% NATURALNE I WYSOKIEJ JAKOŚCI: Gwarantujemy czysty, naturalny produkt, który jest delikatnie przetwarzany. Całkowicie wolny od sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Z natury wegański i bezglutenowy.
- OPTYMALNA OCHRONA AROMATU: Nasze opakowania są zaprojektowane tak, aby chronić cenne olejki eteryczne i pełny aromat nasion aż do ostatniego ziarenka.
Wszechstronne zastosowanie w kuchni orientalnej i nowoczesnej:
- od wypieków: klasycznie na płaskim chlebie, bułkach lub bezpośrednio w cieście chlebowym, aby nadać mu rustykalny charakter.
- Dania na ciepło: Dodaj do curry, potraw z soczewicy i warzywnych potraw smażonych podczas gotowania, aby uzyskać głębszy smak.
- Świeże akcenty: łyżeczka czarnuszki na hummusie, serze owczym lub w dipach jogurtowych zapewnia wyrafinowaną niespodziankę.
- Produkt naturalny: Ceniony również w postaci czystej lub jako tradycyjny napar herbaciany ze względu na swoje dobroczynne właściwości.
Dane produktu i składniki:
- Marka: GiDeli
- Produkt: czarnuszka (całe nasiona)
- Składniki: 100% nasion czarnuszki (Nigella sativa)
- Właściwości: wegański, bezglutenowy, bez GMO, bez sztucznych dodatków
Wskazówki dotyczące przechowywania:
Przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu. Pamiętaj, aby po każdym otwarciu dobrze zamknąć opakowanie, aby zapobiec utracie aromatu i zachować świeżość nasion.
GiDeli – jakość z natury. Wprowadź aromat Orientu bezpośrednio do swojej kuchni!
- Lista składników
- 100% nasion czarnuszki (Nigella sativa)
- Waga
- 5000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka-Zdrój, Polen
- Nazwa handlowa
- Czarny kminek w całości
- Producent
- EAN
- 5906168809415
- Lista składników
- 100% nasion czarnuszki (Nigella sativa)
- Waga
- 5000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka-Zdrój, Polen
- Nazwa handlowa
- Czarny kminek w całości
- Producent
- EAN
- 5906168809415
Pasuje również do tego

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

tellofix Sauce zu Braten 800g
127,64 zł/1kg
102,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Czarny kminek 1 kg – całe nasiona Nigella sativa – przyprawa do wypieków – naturalna – wegańska – GiDeli
43,11 zł/1kg
43,11 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Posh

Delikat Przyprawa do mięs Knorr 0,6kg
116,90 zł/1kg
70,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maggi WM No.1 pieczone mięso
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Pieprz różowy suszony w całości o łagodnym smaku opakowanie 160g
567,06 zł/1l
90,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sonnentor 465028, Przyprawy w proszku, 35 g, Ziele angielskie, Kardamon, Cynamon, Goździki, Imbir, Wanilia, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
588,57 zł/1kg
20,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Szarena Sól Tradycyjna Bułgarska przyprawa z ziołami górskimi 40 g
158,25 zł/1kg
6,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,20 zł/1kg
85,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.
72,60 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cape Herb and Spice Rub Portugalska sól przyprawowa Peri Peri 100g
78,20 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
259,00 zł/1l
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
123,00 zł/1kg
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DoraLife | Manisa Egyptian Paste 400g
127,92 zł/1l
51,17 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mieszanka przypraw do kapusty w słoiku z korkiem 75g
180,47 zł/1l
27,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Warzywa Suszone Włoszczna 100G Targroch
38,20 zł/1kg
3,82 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
1,17 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

MDH - Butter Chicken Masala 100gr
119,90 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g
278,43 zł/1l
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bio kardamon, w całości zielony, 100g
879,00 zł/1kg
87,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

TAJIN Gorący i owocowy sos chamoy 455ml - Owocowy i pikantny | Meksykański sos owocowy do przekąsek, grillowania i przepisów + Ochrona wysyłki Heartforcards
113,32 zł/1kg
51,56 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Całe nasiona czarnuszki,
klasa spożywcza; bardzo dobry stosunek ceny do jakości; Stosowanie jako składnik do wypieków: chleba na zakwasie, chleba pełnoziarnistego i mieszanego, bułek pszennych oraz chleba płaskiego; jako składnik wielu potraw smażonych, zwłaszcza do smażonych warzyw; bardzo smaczne w potrawach z twarogiem
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry produkt
doskonały, dobrze zapakowany, bardzo przystępna cena, dziękuję
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Widać trochę zanieczyszczeń, ale kminek jest dobry.
Świetny stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 12 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Top
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Magenrebell chocolate chilli liqueur blend likier ziołowy 430g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Likier ziołowy Magenrebell Strawberry Margarita 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Aromax mieszanka przypraw do tajskiego czerwonego curry opakowanie 77g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,89 zł/1kg

Magenrebell Amaretto mieszanka do likierów ziołowych 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Magenrebell Caipirinha mieszanka do likierów ziołowych 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,60 zł/1kg

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,80 zł/1kg