5,0



Na podstawie 13 opinii
La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,16 zł
588,00 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wiberg a la Carte Steak Pepper gruboziarnista mocna mieszanka przypraw 650g200,63 zł/1kg
130,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Cape Herb and Spice Rub Louisiana Cajun mieszanka soli z przyprawami 100g195,50 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347894472, Przyprawy w proszku, 215 kcal, 901 kJ, 4,9 g, 7,9 g, 25 g
323,70 zł/1kg
32,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw Al Amier Ras el Hanout
430,50 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Classic Klare Brühe 540g
155,44 zł/1kg
83,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
259,00 zł/1kg
12,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor 200g
89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cap Bon Harissa ostra tunezyjska pasta przyprawowa w słoiczku 70g
78,43 zł/1l
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CZARNY CZOSNEK MIELONY SUSZONY BEZGLUTENOWY20 g - PRZETWORY Z NATURY
655,00 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ostmann Lets Do Like Bacon mieszanka przypraw dla bezmięsnych przyjemności 80g
328,38 zł/1kg
26,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw do kapusty w słoiku z korkiem 75g
180,47 zł/1l
27,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
133,62 zł/1kg
66,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka przypraw do makaronu Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
214,38 zł/1l
17,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Ubena sól zmiękczająca do szczególnie delikatnego mięsa 1100g
51,76 zł/1kg
56,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prawdziwe strąki wanilii – prawdziwa wanilia bourbon 18–20 cm – całe strąki wanilii (3 szt.)
34 353,33 zł/1kg
206,12 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Maestro di BBQ - mieszanka przypraw do grillowania w stylu śródziemnomorskim, 70g | HERBARIA
548,14 zł/1kg
38,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pimenton ahumado Picante La Chinata
Ta niezwykle aromatyczna ostra papryka w proszku (pimentón picante extra) z Estremadury charakteryzuje się dymnym aromatem i jasnoczerwonym kolorem, który jest wynikiem specjalnego, delikatnego procesu wędzenia. Małe, dojrzałe papryczki chili (łac. capsicum annum) - znane również niepoprawnie jako papryka hiszpańska - są wędzone drewnem dębowym przez 13-15 dni po pracochłonnym ręcznym zbiorze.
Do wyprodukowania kilograma proszku potrzeba 5 kg drewna dębowego. Następnie usuwane są łodygi i niektóre nasiona, a owoce są bardzo delikatnie mielone za pomocą kamiennych kół, aby uzyskać ten jaskrawoczerwony proszek, który nadaje potrawom typowy, niepowtarzalny smak Półwyspu Iberyjskiego. Jest to produkt czysto naturalny, do którego nie dodaje się barwników ani konserwantów. Zapakowana w piękną czerwoną puszkę, zachowuje swój intensywny, długotrwały aromat i niezrównany smak.
Ta papryka w proszku nadaje potrawom śródziemnomorskim typowy pikantny smak i intensywny kolor i jest na przykład klasyczną przyprawą do lomo (marynowanego schabu wieprzowego) i chorizo (typowej hiszpańskiej kiełbasy paprykowej). Jeśli wolisz łagodniejszy smak, wypróbuj nasz pimenton dulce (wędzona słodka papryka w proszku extra).
Masa netto: 70 g
Nazwa produktu spożywczego:Przyprawa
Składniki:Papryka
Nasza rada: Dopraw nią gulasz, dania z mięsa mielonego lub faszerowaną paprykę. Lub przygotuj specjalność z Galicji: Pulpo a feira - gotuj całą ośmiornicę w dużej ilości wrzącej wody, w towarzystwie cebuli i kilku liści laurowych, aż będzie miękka. Odcedź, a następnie pokrój macki na kawałki wielkości kęsa. Dobrze doprawić ostrą papryką w proszku i natychmiast podawać.
Instrukcje dotyczące przechowywania i stosowania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Tlen niszczy smak, dlatego otwarte opakowania należy szczelnie zamykać.
Odpowiedzialny producent: Norte Extremena de Transf. Agricolas, S.A., Ctra. de Trujillo km 1, 10600 Plasencia - Caceres 1 Hiszpania
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Wędzona papryka ostra La Vera PDO od La Chinata jest produkowana z starannie wyselekcjonowanych papryk uprawianych w słynnej regionie La Vera w Hiszpanii, głównie odmian Jaranda, Jariza i Bola. Papryki są suszone przy użyciu wielowiekowej metody z Extremadury z drewna dębowego przez ponad 10 dni, co tworzy unikalny aromat i profil smaku, który nie ma sobie równych wśród innych wędzonych papryk. Ta 100% czysta wędzona papryka jest idealna do wzbogacania pizzy, makaronów, mięs, ryb i niezliczonych innych przygotowań kulinarnych. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła.
Papryka ostra wędzona bezglutenowa - Oryginalna Hiszpańska papryka wędzona ostra La Chinata. Posiadająca deliktny wędzony aromat, produkt papryka wędzona dymem z drewna dębu iberyjskiego. Wyśmienita do przyprawiania kanapek, surówek, sałatek i dań nie tylko w stylu hiszpańskim, ale również nadająca smaku potrawom z grilla czy sosom i gulaszom kuchni polskiej. Produkt zapakowany w orginalnie, w stylową puszkę łądnie eksponującą się na kuchennym blacie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Ostra papryka wędzona w proszku ( 100%)
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 70 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- ORYGINALNA HISZPAŃSKA PAPRYKA WĘDZONA OSTRA 70G LA CHINATA
- Producent
- La Chinata
- EAN
- 8421401301206
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Ostra papryka wędzona w proszku ( 100%)
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 70 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- ORYGINALNA HISZPAŃSKA PAPRYKA WĘDZONA OSTRA 70G LA CHINATA
- Producent
- La Chinata
- EAN
- 8421401301206
Pasuje również do tego

Słodka papryka w proszku - Pimentón de la Vera (70 g)
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347894472, Przyprawy w proszku, 215 kcal, 901 kJ, 4,9 g, 7,9 g, 25 g
323,70 zł/1kg
32,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine
509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Maggi Fondor 200g
89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

[TRS Extra Scharfe Rote Chilis / GROB GEMAHLENE CHILISCHOTEN / Rozdrobnione papryczki chilli ekstra ostre
179,80 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Katomix

Maldon Sól morska kryształki wędzona 125 g
95,44 zł/1kg
25,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieprz czerwony ziarno 100g Brat.pl
98,09 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Ubena sól zmiękczająca do szczególnie delikatnego mięsa 1100g
51,76 zł/1kg
56,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, 20 V, Li Ion, z 2 akumulatorami 1,5 Ah
307,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

E-COLL biały spirytus 500ml butelka
596,13 zł
Sprzedawca: doenges1903

Kotanyi goździki mielone korzenno-aromatyczne lekko gorzko-słodkie 36g
215,25 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

EMSA 459061200, Biały, Niemcy, 190 mm, 200 mm, 250 mm, 370 g
87,29 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zestaw 2 sztuk łyżek do butów bremermann – 16 cm i 58 cm, łyżki do butów, łyżki podróżne, ze stali nierdzewnej
70,07 zł
Sprzedawca: eluno24

ANYŻ GWIAZDKI(10 szt.) - LEBENSBAUM
152,88 zł/1kg
9,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Zündapp ZF20 Speed Folder 20 cali skl dac rower miejski skl dac skl dac rower StVZO
Używany
1 291,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Siekiera uniwersalna BradasKT-SF1060 Bradas, trzonek z włókna szklanego, długość: 380 mm, 600 g
47,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Czekoladowe kulki Lindt Lindor z nadzieniem karmelowym i solą 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

pieprz cytrynowy 70 g, SONNENTOR
296,14 zł/1kg
20,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cape Herb and Spice Rub Louisiana Cajun mieszanka soli z przyprawami 100g
195,50 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Ostmann Lets Do Like Bacon mieszanka przypraw dla bezmięsnych przyjemności 80g
328,38 zł/1kg
26,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Szuflada teleskopowa Wysuwana szuflada Półki do przechowywania w szafkach kuchennych Organizer do głębokich szafek kuchennych lub łazienkowych,
160,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

BANQUET Zestaw talerzy kwadratowych LAVENDER, 18 szt., OK
282,24 zł
Sprzedawca: Eoshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę smaczne!
Produkt jest naprawdę dobry. Znam go z Hiszpanii i zawsze zabieram go ze sobą do domu. Teraz wiem, że mogę go również dostać w Niemczech. Myślę, że jest świetny!
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pimenton de la Vera La Chinata papryka w proszku D.O.P. -.
Dobry smak, zgodnie z oczekiwaniami.
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
jakość
Bardzo dobra
Oceniono dnia 9 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Papryka w proszku
Wszystko na wierzchu
Oceniono dnia 17 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wielkie dzięki za dobrą jakość i szybką wysyłkę
bardzo dobra jakość, udoskonala prawie każdy posiłek
Oceniono dnia 15 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe przyprawy
po prostu dobrze smakuje
Oceniono dnia 13 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
PAPRIKA
BARDZO DOBRY
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg

Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg

Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg

Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg

Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
247,25 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg