Liga Belvita Chocolate Breakfast Cookies 300g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste z czekoladą

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

34,60 zł

115,33 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 14 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla McVitie's Digestives Milk Chocolate, Ciastko, Czekolada mleczna, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Ciastko, Czekolada mleczna, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
89,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Marabou Cookies Daim
Marabou Cookies Daim
334,40 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Walkers Belgian Chocolate Chunk Biscuits z kawałkami czekolady 150g
Walkers Belgian Chocolate Chunk Biscuits z kawałkami czekolady 150g
166,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
41,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,69 zł
-22%
13,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Belvita Soft Chocolate 250g – Chrupiące ciasteczka śniadaniowe z nadzieniem czekoladowym
Belvita Soft Chocolate 250g – Chrupiące ciasteczka śniadaniowe z nadzieniem czekoladowym
157,16 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla McVitie's Digestive Milk Chocolate Cookies 266g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste
McVitie's Digestive Milk Chocolate Cookies 266g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste
91,32 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lambertz Speculoos Chocolate Shortbread z masłem czekoladowym 200g
Lambertz Speculoos Chocolate Shortbread z masłem czekoladowym 200g
99,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Verkade Glutenvrije Oaties Czekolada Mleczna 150g – Bezglutenowe ciasteczka owsiane
Verkade Glutenvrije Oaties Czekolada Mleczna 150g – Bezglutenowe ciasteczka owsiane
249,40 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w czekoladzie 200g
Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w czekoladzie 200g
97,90 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka czekoladowe Verkade z mleczną i gorzką czekoladą, 150 g
Ciasteczka czekoladowe Verkade z mleczną i gorzką czekoladą, 150 g
143,13 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Ciastka czekoladowo-maślane „CHOCO VOLLMILCH”, 125 g
LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Ciastka czekoladowo-maślane „CHOCO VOLLMILCH”, 125 g
465,33 zł/1kg
69,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Finest Butter Speculoos Crispy Shortbread 200g
Bahlsen Finest Butter Speculoos Crispy Shortbread 200g
71,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pełnoziarniste herbatniki maślane Leibniz Pełnoziarniste herbatniki Leibniz 200g
Pełnoziarniste herbatniki maślane Leibniz Pełnoziarniste herbatniki Leibniz 200g
71,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
57,63 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Birkengold Dinkel-Vollkorn-Kekse, Ciasteczkowy, gluten, 1945 kcal, 466 kJ, 7,9 g, 61 g
Birkengold Dinkel-Vollkorn-Kekse, Ciasteczkowy, gluten, 1945 kcal, 466 kJ, 7,9 g, 61 g
126,72 zł/1kg
15,84 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
79,28 zł/1kg
24,81 zł
-20%
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Nutella Biscuits 304 g
Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Liga Belvita Chocolate Breakfast Biscuits 300 g – Chrupiące pełnoziarniste ciasteczka z pysznym nadzieniem czekoladowym, sporządzone z 5 pełnoziarnistych płatków zbożowych. Bogate w błonnik, wapń, żelazo i magnez, zapewniają energetyczny początek dnia. Wygodnie zapakowane w 6 porcji po 4 ciasteczka każda, idealne do zabrania ze sobą. Składniki: Tarwa pełnoziarnista, cukier, kawałki czekolady, pełnoziarniste płatki owsiane, olej rzepakowy, odtłuszczone kakao w proszku, skrobia pszenna, minerały, emulgatory, sól, aromat, odtłuszczone mleko w proszku. Może zawierać śladowe ilości jaj, orzechów i sezamu. Wartości odżywcze w 100 g: 439 kcal, 14 g tłuszczu, 3,6 g nasyconych kwasów tłuszczowych, 66 g węglowodanów, 6,8 g błonnika, 27 g cukru, 7,9 g białka, 0,62 g soli, 284 mg wapnia, 7,8 mg żelaza, 164 mg magnezu.
Lista składników
Mąka 48% [smoła pełnoziarnista 20,1%, pszenica 17%, jęczmień pełnoziarnisty 6,4%, żyto pełnoziarniste 3,5%, pełnoziarniste orkisz (pszenica) 1%], cukier, kawałki czekolady 12% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea w zmiennych proporcjach), dekstroza, masło kakaowe, emulgator (soja) lecytyny)], pełnoziarniste płatki owsiane 8,8%, olej rzepakowy, chude kakao w proszku 3%, skrobia pszenna, substancje spulchniające (węglany amonu, difosforany, węglany sodu), minerały (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo pierwiastkowe), emulgatory (lecytyny sojowe, E492, E472e), sól, aromat, chude mleko w proszku. Może zawierać jaja, orzechy i sezam.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1846 kJ (439 kcal) Tłuszcz: 14g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,6 g Węglowodany: 66g Błonnik: 6,8 g w tym cukier: 27 g w tym siła: 38 g Białko: 7,9 g Sól: 0,62 g Wapń: 284 mg (36% RWS) Żelazo: 7,8 mg (55% RWS) Magnez: 164 mg (44% RWS)
Waga
300 g
Firma spożywcza
Mondelez Nederland, Verlengde Poolseweg 34, 4814 DE Breda, NL
Nazwa handlowa
Czekolada Liga Belvita
Producent
belVita
Liczba sztuk
1
EAN
7622210842572

Lista składników
Mąka 48% [smoła pełnoziarnista 20,1%, pszenica 17%, jęczmień pełnoziarnisty 6,4%, żyto pełnoziarniste 3,5%, pełnoziarniste orkisz (pszenica) 1%], cukier, kawałki czekolady 12% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea w zmiennych proporcjach), dekstroza, masło kakaowe, emulgator (soja) lecytyny)], pełnoziarniste płatki owsiane 8,8%, olej rzepakowy, chude kakao w proszku 3%, skrobia pszenna, substancje spulchniające (węglany amonu, difosforany, węglany sodu), minerały (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo pierwiastkowe), emulgatory (lecytyny sojowe, E492, E472e), sól, aromat, chude mleko w proszku. Może zawierać jaja, orzechy i sezam.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1846 kJ (439 kcal) Tłuszcz: 14g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,6 g Węglowodany: 66g Błonnik: 6,8 g w tym cukier: 27 g w tym siła: 38 g Białko: 7,9 g Sól: 0,62 g Wapń: 284 mg (36% RWS) Żelazo: 7,8 mg (55% RWS) Magnez: 164 mg (44% RWS)
Waga
300 g
Firma spożywcza
Mondelez Nederland, Verlengde Poolseweg 34, 4814 DE Breda, NL
Nazwa handlowa
Czekolada Liga Belvita
Producent
belVita
Liczba sztuk
1
EAN
7622210842572
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka wieloziarniste Liga Belvita 300g – chrupiące pełnoziarniste przekąski dodające energii
Ciasteczka wieloziarniste Liga Belvita 300g – chrupiące pełnoziarniste przekąski dodające energii
115,33 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
41,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,69 zł
-22%
13,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Belvita Soft Chocolate 250g – Chrupiące ciasteczka śniadaniowe z nadzieniem czekoladowym
Belvita Soft Chocolate 250g – Chrupiące ciasteczka śniadaniowe z nadzieniem czekoladowym
157,16 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Szafka stojąca ALIGHTUP, szafka łazienkowa/kuchenna z 6 drzwiami, z regulowanymi półkami, biała, 60 x 30 x 170 cm
Szafka stojąca ALIGHTUP, szafka łazienkowa/kuchenna z 6 drzwiami, z regulowanymi półkami, biała, 60 x 30 x 170 cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
426,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Bujaczek dla niemowląt bujaczek dla niemowląt 5 prędkości bluetooth bujaczek dla niemowląt zdalnie sterowany bujaczek z moskitierą niebieski
Bujaczek dla niemowląt bujaczek dla niemowląt 5 prędkości bluetooth bujaczek dla niemowląt zdalnie sterowany bujaczek z moskitierą niebieski
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 162
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 104
196,00 zł
-12,70 zł
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
131,98 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 229
1 082,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Plecak do przewijania Wielofunkcyjny duży plecak do przewijania Oxford Torba dla dziecka Unisex Plecak podróżny Torba na pieluchy dla mamy, taty, szary
Plecak do przewijania Wielofunkcyjny duży plecak do przewijania Oxford Torba dla dziecka Unisex Plecak podróżny Torba na pieluchy dla mamy, taty, szary
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
134,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Sztuczna choinka COSTWAY 180 cm ze śniegiem, w tym 600 igieł z PVC, 250 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, choinka, choinka, biała
Sztuczna choinka COSTWAY 180 cm ze śniegiem, w tym 600 igieł z PVC, 250 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, choinka, choinka, biała
58,45 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 209
Używany
338,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4608
637,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Kwas cytrynowy spożywczy Dr. Oetker 20 g
Kwas cytrynowy spożywczy Dr. Oetker 20 g
118,50 zł/1kg
2,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
158,61 zł
-3,18 zł
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
233,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
1 019,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Zdjęcie produktu dla Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
38,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4608
382,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Rower dziecięcy Volare Lovely - Dziewczynki - 24 cale - Różowy - Dwa hamulce ręczne
Rower dziecięcy Volare Lovely - Dziewczynki - 24 cale - Różowy - Dwa hamulce ręczne
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
1 105,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 283
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Belvita ciastka zbożowe z mlekiem 300 g
Belvita ciastka zbożowe z mlekiem 300 g
40,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,97 zł
-16%
13,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Składane łóżeczko turystyczne COSTWAY 4 w 1, przewijak, kojec i kołyska z funkcją bujania, w tym kosz, mata do przewijania, materac, pozytywka, zabawki, półka i gondola w kolorze szarym
Składane łóżeczko turystyczne COSTWAY 4 w 1, przewijak, kojec i kołyska z funkcją bujania, w tym kosz, mata do przewijania, materac, pozytywka, zabawki, półka i gondola w kolorze szarym
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
498,00 zł
-66,00 zł
432,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 337
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Bosch Serie 2 SPV2IKX10E, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 457,58 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Krzesło do jadalni 'Fläten' zestaw 6 krzeseł tapicerowanych sztuczną skórą w kolorze niebieskim
Krzesło do jadalni 'Fläten' zestaw 6 krzeseł tapicerowanych sztuczną skórą w kolorze niebieskim
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
1 283,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Daliya® SITONMI 3 w 1 – krzesełko do karmienia i leżaczek dla niemowląt, krzesełko z regulacją wysokości, krzesełko dla niemowląt i krzesełko do karmienia z funkcją leżaczka, wkładka dla noworodków, kolor różowy
Daliya® SITONMI 3 w 1 – krzesełko do karmienia i leżaczek dla niemowląt, krzesełko z regulacją wysokości, krzesełko dla niemowląt i krzesełko do karmienia z funkcją leżaczka, wkładka dla noworodków, kolor różowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
392,28 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
208,07 zł
-12,67 zł
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wieńce kawowe Schulte 1600g
Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg