Ciastka Nutella Biscuits 304 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,12 zł

18,98 zł-14%

47,45 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
3,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Choco Mini Stars 5x37g
Choco Mini Stars 5x37g
100,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Nutella 8000500359358, Ciastko, Orzech laskowy, 41,4 g, 511 kcal, 2138 kJ, 7,9 g
Nutella 8000500359358, Ciastko, Orzech laskowy, 41,4 g, 511 kcal, 2138 kJ, 7,9 g
1 393,00 zł/1kg
57,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
118,59 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Śniadanie Knoppers i wszystko wliczone w cenę! Torebka Minis 200g
Śniadanie Knoppers i wszystko wliczone w cenę! Torebka Minis 200g
115,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,07 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Cards, Przekąski czekoladowe, Inne, 128 g, 2134 kJ, 510 kcal, 42,5 g
Ferrero Kinder Cards, Przekąski czekoladowe, Inne, 128 g, 2134 kJ, 510 kcal, 42,5 g
84,31 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Milka Sensations Cookies Ciastka Kakaowe Z Kawałkami Czekolady I Nadzieniem O Smaku Waniliowym 156 G
Milka Sensations Cookies Ciastka Kakaowe Z Kawałkami Czekolady I Nadzieniem O Smaku Waniliowym 156 G
75,75 zł/1kg
12,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla DeBeukelaer 6646 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
DeBeukelaer 6646 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
40,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500385807, Ciastko, Czekolada mleczna, Biała czekolada, 150 g, 524 kcal, 2190 kJ, 7,2 g
Kinder 8000500385807, Ciastko, Czekolada mleczna, Biała czekolada, 150 g, 524 kcal, 2190 kJ, 7,2 g
119,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
17,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Leibniz Minis Black n White herbatniki maślane z białą czekoladą 125g
Leibniz Minis Black n White herbatniki maślane z białą czekoladą 125g
129,04 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka 343569, Czekolada mleczna, 175 g, 1906 kJ, 455 kcal, 22 g, 8,8 g
Milka 343569, Czekolada mleczna, 175 g, 1906 kJ, 455 kcal, 22 g, 8,8 g
165,54 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
84,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PiCK UP! 40620 PiCK UP! Batoniki „Choco minis”, torebka
PiCK UP! 40620 PiCK UP! Batoniki „Choco minis”, torebka
590,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla GRIESSON Chocolate Mountain Classic Cookies Mini Mürbegebäck 125g
GRIESSON Chocolate Mountain Classic Cookies Mini Mürbegebäck 125g
89,76 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OREO Gebäck 749615 Vanillecremefüllung 176g
OREO Gebäck 749615 Vanillecremefüllung 176g
417,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
73,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ciastka z kremem Nutella Biscuits 304g - Nutella

Nutella Biscuits - pyszne ciasteczka wypełnione orzechowym kremem

Kto z nas nie uwielbia nutelli? Kremowa konsystencja połączona z czekoladowo -orzechowym smakiem to synonim szczęścia. A co powiedziałbyś na pyszne chrupiące ciasteczka z sercem wypełnione doskonałym kremem? To idealna propozycja na smaczną i szybką przekąskę. Ciasteczka z nutellą pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Ciastka w tubie, nic nie popęka.

Składniki: Krem z orzechów laskowych i kakao 40%: Cukier, olej palmowy, ORZECHY LASKOWE 13%, odtłuszczone mleko w proszku 8,7%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,4%. emulgatory: lecytyny ( SOJA ); wanilina. Mąka PSZENNA (32%), tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych). Cukier trzcinowy (9%), Laktoza , Otręby PSZENNE. MLEKO pełne w proszku, ekstrahowane słodem JĘCZMIENNYM i mączką kukurydzianą. Miód, substancje spulchniające ( wodorofosforan sodu, wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu). Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, skrobia PSZENNA , mąka jęczmienna ze słodu. Emulgatory: lecytyny ( SOJA ) Wartości odżywcze na 100g: Energia 2158 kJ/515 kcal Tłuszcze 24,8 g, w tym nasycone 11,5 g Węglowodany 64 g, w tym cukry 35,8 g Białko 8g Sól 0,56g Masa netto: 304g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Ciasteczka Nutella Biscuit to kruche maślane ciasteczka z miękkim nadzieniem z popularnego kremu orzechowego Nutella. Każde ciasteczko składa się z dwóch delikatnych, maślanych warstw, pomiędzy którymi znajduje się kremowe nadzienie Nutella. W rezultacie otrzymujemy wyważoną przyjemność, łączącą charakterystyczny smak orzechów laskowych i kakao Nutelli z klasyczną chrupkością maślanych ciastek. Ciasteczka są pakowane pojedynczo, aby zachować ich świeżość i chrupkość, i idealnie nadają się jako słodka przekąska w podróży, do lunchboxa lub na przerwę kawową.

Dane techniczne:

  • Marka: Nutella (Ferrero)

  • Rodzaj produktu: ciastka z nadzieniem / wypieki długotrwałe

  • Nazwa produktu: Nutella Biscuit

  • Numer artykułu producenta: 4160

  • Waga netto: 304,0 g

  • Liczba porcji / ciastek: Wpisać informacje dotyczące liczby sztuk zgodnie z opakowaniem (np. „12 pojedynczo pakowanych ciastek”).

  • Opakowanie jednostkowe: Tak, każda para ciastek jest pakowana pojedynczo w folię.

  • Cechy szczególne: Ciastka maślane wypełnione kremem orzechowym Nutella.



Herbatniki z Nutellą Herbatniki z kremowym sercem z Nutelli 304g

Idealne połączenie herbatników i Nutelli

  • Chrupiące herbatniki wypełnione pysznie kremowym nadzieniem Nutella
  • Doskonała równowaga chrupiącej tekstury i rozpływającego się w ustach środka z czekolady z orzechami laskowymi
  • Niepowtarzalny smak dla prawdziwych miłośników Nutelli

Idealne na każdą okazję

  • Idealne do kawy, herbaty lub jako słodka przekąska między posiłkami
  • Wygodne opakowanie 304 g - idealne do dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi
  • Chrupiące, czekoladowe i nieodparcie pyszne

Nutella - jakość i rozkosz w każdym kęsie

  • Wykonane z oryginalnej Nutelli i delikatnych herbatników
  • Bez sztucznych barwników i konserwantów dla czystej przyjemności
  • Idealne dla każdego, kto kocha Nutellę i chce cieszyć się chrupiącymi herbatnikami

Nutella Biscuits - pyszne herbatniki z sercem z Nutelli!

Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad Menem:[email protected]



Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE) Ferrero DE-60624 Frankfurt nad Menem (UE)


Nazwa żywności Herbatniki z nadzieniem orzechowo-nugatowym.


Wykaz składników Składniki: Krem orzechowo-nugatowy 40 % (cukier, olej palmowy, orzechy laskowe 13 %**, MLEKO W PROSZKU 8,7 %**, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,4 %**, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), MĄKA PSZENNA (32,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych), cukier trzcinowy 8,5 % (zawiera PSZENICĘ), MLEKO, kakao w proszku 8,7 %**, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,4 %**, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina).(zawiera PSZENICĘ), CUKIER MLECZNY, MĄKA PSZENNA, MLEKO W PROSZKU, miód, substancje spulchniające: Difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu; MĄKA SŁODOWA JĘCZMIENNA, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, słód jęczmienny i ekstrakt kukurydziany w proszku, SKROBIA PSZENNA, emulgator - lecytyny (SOYA), wanilina. **Odpowiada: orzechom laskowym 5,2%, odtłuszczonemu mleku w proszku 3,5%, niskotłuszczowemu kakao 3%. Może zawierać musztardę.


Specjalne wskazówki dotyczące przechowywania Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.





Średnie wartości odżywcze na 100 g Wartość kaloryczna w kJ 2158 Wartość kaloryczna w kcal 515 Tłuszcz w g 24,80 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g


tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 11,50 Węglowodany w g 64,00 Węglowodany, w tym cukier w g 35,80 Białko




w g 7,90 Sól w g 0,559 Zawiera alergeny Zboża zawierające gluten i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne orzechy i suszone owoce. tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; pszenica i produkty pochodne; jęczmień i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne

Może zawierać śladowe ilości ...
zawiera gorczycę i produkty pochodne







nutella Herbatniki: niezwykle kremowe z pysznym kremem czekoladowym nutellaFani kremowego smarowidła nutella nie będą chcieli przegapić tych pysznych herbatników z nadzieniem z kremu orzechowego i nugatowego. Torebka zawiera 304,0 g nieodpartych herbatników wypełnionych popularnym kremem czekoladowym nutella, a niepowtarzalnie słodki smak nutelli w połączeniu ze złotobrązowymi pieczonymi herbatnikami zapewnia wyjątkowe chwile rozkoszy. Zamów wegetariańskie herbatniki z nutellą online tutaj i podawaj pyszne smakołyki swoim gościom w domu lub kolegom w pracy po prostu między posiłkami, w przerwie na kawę lub na następnym spotkaniu zespołu.Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 2138/295 kJ/kcalTłuszcz 24,6 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 11,5 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 63,3 gw tym cukry 35,4 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 7,9 gsól 0,547 gWitaminy i minerały -

Pyszne kruche ciasteczka z mąki pszennej, cukru trzcinowego i kremowego serca Nutella®. Zamień każdą przerwę w cudowne doświadczenie. Wszystko, co kochasz w kruchych herbatnikach z kremową konsystencją i wyjątkowym smakiem Nutelli®.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.3 l
Lista składników
Składniki: Krem z orzechów laskowych i kakao 40%: Cukier, olej palmowy, ORZECHY LASKOWE 13%, odtłuszczone mleko w proszku 8,7%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,4%. emulgatory: lecytyny ( SOJA ); wanilina. Mąka PSZENNA (32%), tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych). Cukier trzcinowy (9%), Laktoza , Otręby PSZENNE. MLEKO pełne w proszku, ekstrahowane słodem JĘCZMIENNYM i mączką kukurydzianą. Miód, substancje spulchniające ( wodorofosforan sodu, wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu). Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, skrobia PSZENNA , mąka jęczmienna ze słodu. Emulgatory: lecytyny ( SOJA ) Wartości odżywcze na 100g: Energia 2158 kJ/515 kcal Tłuszcze 24,8 g, w tym nasycone 11,5 g Węglowodany 64 g, w tym cukry 35,8 g Białko 8g Sól 0,56g Masa netto: 304g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Owoce łupinowe i orzechy
Zawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.
Zawiera alergeny: |mleko|laktoza|soja|jęczmień|orzechy laskowe|. Może zawierać inne owoce łupinowe.
Waga
400 g
Firma spożywcza
Nutella
Nazwa handlowa
Ciastka z kremem Nutella Biscuits 304g - Nutella
Producent
Nutella
Liczba sztuk
1
Numer producenta
4160
EAN
8000500310427

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.3 l
Lista składników
Składniki: Krem z orzechów laskowych i kakao 40%: Cukier, olej palmowy, ORZECHY LASKOWE 13%, odtłuszczone mleko w proszku 8,7%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,4%. emulgatory: lecytyny ( SOJA ); wanilina. Mąka PSZENNA (32%), tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych). Cukier trzcinowy (9%), Laktoza , Otręby PSZENNE. MLEKO pełne w proszku, ekstrahowane słodem JĘCZMIENNYM i mączką kukurydzianą. Miód, substancje spulchniające ( wodorofosforan sodu, wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu). Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, skrobia PSZENNA , mąka jęczmienna ze słodu. Emulgatory: lecytyny ( SOJA ) Wartości odżywcze na 100g: Energia 2158 kJ/515 kcal Tłuszcze 24,8 g, w tym nasycone 11,5 g Węglowodany 64 g, w tym cukry 35,8 g Białko 8g Sól 0,56g Masa netto: 304g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Owoce łupinowe i orzechy
Zawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.
Zawiera alergeny: |mleko|laktoza|soja|jęczmień|orzechy laskowe|. Może zawierać inne owoce łupinowe.
Waga
400 g
Firma spożywcza
Nutella
Nazwa handlowa
Ciastka z kremem Nutella Biscuits 304g - Nutella
Producent
Nutella
Liczba sztuk
1
Numer producenta
4160
EAN
8000500310427
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
286,03 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
66,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24
A Christmas-themed advent calendar shaped like a house, decorated with festive characters and scenes.
Kalendarz adwentowy dla dzieci Maxi Mix z 24 kreacjami 351 g 2-pak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
185,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 699
248,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
245,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
51,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
350,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
52,60 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Kinder Cards waflowe specjały z cienkim kremem waflowym 128g
Kinder Cards waflowe specjały z cienkim kremem waflowym 128g
118,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
118,59 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero 60116462 Nuss-Nougat-Creme nutella 40er Displaykarton
Ferrero 60116462 Nuss-Nougat-Creme nutella 40er Displaykarton
247,67 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Storck 0.1833.2
Storck 0.1833.2
157,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
62,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Nutella Biscuits 166 g Ferrero
Ciastka Nutella Biscuits 166 g Ferrero
74,77 zł/1kg
16,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
133,91 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
229,77 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
50,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella & GO, 52 g, Czekolada, 1 szt., CE, Szwajcaria, 511 kcal
Ferrero Nutella & GO, 52 g, Czekolada, 1 szt., CE, Szwajcaria, 511 kcal
119,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
7,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,43 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
60,73 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,90 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
618,10 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
61,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
57,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wieńce kawowe Schulte 1600g
Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg