Salami Milano 80g - Schronisko Bukowina
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł-6%
139,90 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mięsa i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina71,61 zł/1kg
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lardo 200g w kawałku - spożyć do 14 dni od daty pakowania127,23 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rindertalg 420 ml/315 g - Schronisko Bukowina
24,98 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
36,10 zł/1kg
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salami super ostre Mangiafuoco 100g - Schronisko Bukowina
149,83 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wędzone mięso z Bukowiny, w plasterkach, 100 g – Schronisko Bukowina
85,64 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

'Nduja di Spilinga słoik 90g Bellantone - Schronisko Bukowina
139,95 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smalec z chrupiącymi skwarkami 190 g - Schronisko Bukowina
34,26 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słonina z czosnkiem niedźwiedzim 180g - Schronisko Bukowina
22,95 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
44,36 zł/1kg
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Łój wołowy 150g/212 ml - Schronisko Bukowina
22,46 zł/1kg
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rozbratel Wołowy
67,00 zł/1kg
67,00 zł
Sprzedawca: Wedlina_z_Lublina

Wędzona wiejska szynka, w plasterkach 100 g – Schronisko Bukowina
118,09 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salceson chłopski w plastrach 100g - Schronisko Bukowina
66,58 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tłuszcz do smażenia schabowych 580g - Schronisko Bukowina
31,10 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salceson od szwagra 300 g Krakus
26,30 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Informacje na opakowaniu
- Lista składników
- Informacje na opakowaniu
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Schronisko Bukowina
- Nazwa handlowa
- Salami Milano 80g - Schronisko Bukowina
- Producent
- Pochodzenie
- Włochy
- EAN
- 5908252816019
- Lista składników
- Informacje na opakowaniu
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Schronisko Bukowina
- Nazwa handlowa
- Salami Milano 80g - Schronisko Bukowina
- Producent
- Pochodzenie
- Włochy
- EAN
- 5908252816019
Pasuje również do tego

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
32,80 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Nasz Czysty Chleb Owsiany z wybranymi nasionami oleistymi 300g
56,03 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Salame Napoli delicato cienkie plastry 80g - Gianni Negrini
139,90 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
171,91 zł/1kg
19,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,71 zł/1kg
57,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
51,43 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
17,60 zł/1l
17,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salami na kanapkę plastry 100 g Sokołów
81,20 zł/1kg
8,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,29 zł/1kg
143,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Yum Yum błyskawiczna zupa makaronowa kurczak, kurczak 30 torebek
269,99 zł/1kg
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Donica Doniczka Na Taras Z Włókna Szklanego D901B Antracyt Mat Bez Wkładu
33,31 zł/1kg
66,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,70 zł/1kg
9,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreame MF10, Wentylator domowy bez łopatek, Beżowy, Podłoga, Metal, 50 m², Dotyk
1 267,64 zł
Sprzedawca: evomag

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Chłodny sherbet Ufos z nadzieniem sherbetowym o smaku owocowym 380g
125,22 zł/1kg
47,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg

Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg

Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg

Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg

Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg

Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg

Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
275,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
382,07 zł/1kg

Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg

Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg

Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg

Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg

Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg

Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg

Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,28 zł/1kg

Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg

Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg

Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg