3,0



Na podstawie 3 opinii
NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
166,30 zł
3 326,00 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, 75 ml3 063,33 zł/1kg
367,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml149,97 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
VAGISAN pielęgnujący krem nawilżający 30 ml PZN 20011715204,67 zł/100ml
61,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Krem do higieny intymnej dla mężczyzn 75 ml135,76 zł/100ml
101,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Allergika krem do twarzy sensitive 50 ml
231,76 zł/100ml
115,88 zł
Sprzedawca: apohealth

(Nawilżający krem przeciwstarzeniowy) 50 ml
292,44 zł/100ml
146,22 zł
Sprzedawca: VISO

Krem do twarzy Frudia (10 ml)
273,30 zł/100ml
27,33 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

A313 Krem przeciwzmarszczkowy i nawilżający 50 ml
1 036,88 zł/1kg
165,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: A313

Guinot Bioxygene Krem do twarzy 50ml
636,44 zł/100ml
318,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem nagietkowy 250 ml
23,14 zł/100ml
57,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Psoriane Krem łagodzący 40ml
1 502,17 zł/1kg
90,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Cosrx Kojący krem do twarzy, 50 ml
1 228,50 zł/1kg
122,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Krem propolisowy 50 ml
107,72 zł/100ml
53,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Pestelo, Rejurecipe, rozjaśniający, tonizujący krem do twarzy, 30 ml
522,40 zł/100ml
156,72 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Apivita Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na twarz 50ml
279,08 zł/100ml
139,54 zł
Sprzedawca: somnia24

UREADIN LOTION10 balsam nawilżającyó n 100 ml
57,78 zł/100ml
57,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Eubos Sensitive Nawilżający krem na dzień, 50 ml Krem
185,56 zł/100ml
92,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Sesderma Daeses Ujędrniający krem-żel do twarzy 50 ml
477,62 zł/100ml
238,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr.Hauschka Balsam pod oczy, 10 ml
5 287,50 zł/1kg
87,45 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Serum do twarzy z aloesem Nurana, 30 ml
198,80 zł/100ml
59,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NIAPET – Krem ujędrniający i pielęgnujący do twarzy – 50 ml
Opis
Krem NIAPET to pielęgnacyjny krem do twarzy przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry, który pomaga nawilżyć skórę oraz nadaje jej gładki i zadbany wygląd. Formuła zapewnia przyjemne uczucie na skórze oraz świeży i zrównoważony wygląd.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, i łatwo się nakłada. Nadaje się do regularnego stosowania w ramach codziennej pielęgnacji skóry i pomaga utrzymać ją miękką, gładką i zadbaną.
Praktyczny słoiczek o pojemności 50 ml sprawia, że krem NIAPET idealnie nadaje się do codziennego stosowania w domu lub w podróży.
Główne cechy
• Krem do twarzy do codziennej pielęgnacji skóry
• Wspomaga uzyskanie gładkiej i zadbanej skóry
• Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja
• Nadaje się do codziennego stosowania rano i wieczorem
• Praktyczny słoiczek o pojemności 50 ml
Sposób użycia
Niewielką ilość kremu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i szyi i delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować raz lub dwa razy dziennie.
Szczegóły produktu
• Produkt: Krem do twarzy NIAPET
• Rodzaj: krem do twarzy
• Pojemność: 50 ml
• Rodzaj skóry: Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry
• nowy
Uwaga
Ten produkt nie jest lekiem. Służy wyłącznie do celów kosmetycznych i ogólnej pielęgnacji skóry i nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom.
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua; isopropyl myristate; caprylic/capric triglyceride; glycerin; butyrospermum parkii butter; macadamia integrifolia seed oil; glyceryl stearate citrate; glyceryl stearate se; cetearyl alcohol; glycerin, aqua, dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate; glycerin, aqua, tetradecyl aminobutyroylvalylaminobutyric urea trifluoroacetate, palmitoyl tripeptide-5, palmitoyl dipeptide-5 diaminobutyroyl hydroxythreonine; ubiquinone, tocopheryl acetate, c12-15 alkyl benzoate; magnesium aspartate, zinc gluconate, copper gluconate, aqua, phenoxyethanol; panthenol; cetyl palmitate; tocopheryl acetate; allantoin; caffeine; biotin; yeast beta-glucan; snail secretion filtrate; sodium hyaluronate; retinyl palmitate, helianthus annuus seed oil, tocopherol; ascorbic acid; phenoxyethanol, ethylhexylglycerin; acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer; triethanolamine; parfum
- Producent
- GLOBAL D LTD
- EAN
- 8059916602459
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua; isopropyl myristate; caprylic/capric triglyceride; glycerin; butyrospermum parkii butter; macadamia integrifolia seed oil; glyceryl stearate citrate; glyceryl stearate se; cetearyl alcohol; glycerin, aqua, dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate; glycerin, aqua, tetradecyl aminobutyroylvalylaminobutyric urea trifluoroacetate, palmitoyl tripeptide-5, palmitoyl dipeptide-5 diaminobutyroyl hydroxythreonine; ubiquinone, tocopheryl acetate, c12-15 alkyl benzoate; magnesium aspartate, zinc gluconate, copper gluconate, aqua, phenoxyethanol; panthenol; cetyl palmitate; tocopheryl acetate; allantoin; caffeine; biotin; yeast beta-glucan; snail secretion filtrate; sodium hyaluronate; retinyl palmitate, helianthus annuus seed oil, tocopherol; ascorbic acid; phenoxyethanol, ethylhexylglycerin; acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer; triethanolamine; parfum
- Producent
- GLOBAL D LTD
- EAN
- 8059916602459
Pasuje również do tego

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Potrójna kuracja antyoksydacyjna SkinCeuticals C E Ferulic o wysokiej sile działania
1 607,83 zł/100ml
482,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

La Mer dla kobiet 100
3 527,45 zł/1kg
1 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

RevitaLash Advanced serum na rzęsy Eyelash Conditioner 3,5 ml
7 000,00 zł/100ml
245,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Spulchnianie, Odmładzanie, Nawadnianie, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, 50 ml
970,00 zł/100ml
485,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Vichy Nutrilogie Intensywny krem nawilżający 2 do skóry bardzo suchej 50 ml
183,32 zł/100ml
91,66 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml
80,00 zł/100ml
159,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Haut krem do skóry dojrzałej i suchej Haut HSR Lifting (Cream Rich) 50ml
608,14 zł/100ml
304,07 zł
Sprzedawca: VISO

E.Lauder Perfectionist Pro Szybka kuracja ujędrniająca i liftingująca
302,00 zł/100ml
345,00 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
302,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

Clarins Calm Essential Gel na zaczerwienienia
2 558,38 zł/1kg
204,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
120,98 zł/100ml
60,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Clinique - Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75ml
176,00 zł/100ml
132,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Kapsułki 90.0ks
166,53 zł/100ml
299,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
1 767,30 zł/100ml
268,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dexyane MEd Krem łagodzący ( Leczenie egzemy) 100 ml
11 698,00 zł/100ml
116,98 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.Hauschka Krem na dzień z wyciągiem z róży do skóry suchej i wrażliwej, 30 ml
2 389,50 zł/1kg
95,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marbert Profutura Anti Aging Care Cream Gold Rich Dry Skin 50 ml
565,54 zł/100ml
282,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Skóra sucha, Skóra dojrzała, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Ochrona, Wygładzający, 50 ml
490,14 zł/100ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Avene Essentiel Revitalisierende, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Słoik
131,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Ujędrniający, Wygładzający, Zmiękczający, 50 ml
754,38 zł/100ml
377,19 zł
Sprzedawca: VISO

ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse Day, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, 50 g
29 132,00 zł/100ml
291,32 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Thalgo Exception Marine Intensive Redensifying Serum vyživující krém Redensifying Rich Cream 50 ml
659,68 zł/100ml
329,84 zł
Sprzedawca: VISO

Payot Suprême Absolu Odmładzający krem pod oczy 15ML
1 243,93 zł/100ml
186,59 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

JUVENA Intensive Nourishing Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Twarz, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Odmładzanie, Wygładzający, 50 ml
391,90 zł/100ml
195,95 zł
Sprzedawca: VISO

Weleda 6222DC, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Regeneracja, 40 ml
279,27 zł/100ml
111,71 zł
Sprzedawca: Emerosa

NIVEA 4006000130132, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Anti-pigmentation, Zapobiega powstawaniu plam starczych, 40 ml
321,70 zł/100ml
128,68 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Day & Night Cream 75 ml
303,76 zł/100ml
227,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084934746, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Usta, Decollete, Nawilżający, Zmiękczający, Nawilżający, 50 ml, Słoiczek
468,00 zł/100ml
234,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
67%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Kupiłam ten krem dla mojej mamy. Jest bardzo zadowolona. Przesyłka dotarła również na czas.
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ten produkt ma zbyt wiele skutków ubocznych, które nie są zalecane
ten produkt ma zbyt wiele skutków ubocznych nie jest zalecany
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
351,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 172,53 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,82 zł
Sprzedawca: apohealth
209,64 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,48 zł
Sprzedawca: apohealth
60,38 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 192,82 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-25,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
600,00 zł/100ml

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg