Licznik rowerowy komputer do roweru z GPS i Bluetooth ANT+ MAGENE C706

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

896,36 zł

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Konewki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Licznik Jednofazowy Podlicznik Energii Prądu 1-Faz
Licznik Jednofazowy Podlicznik Energii Prądu 1-Faz
42,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Chwyty rowerowe 125 mm do kierownicy
Chwyty rowerowe 125 mm do kierownicy
15,89 zł
-2%
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Na dwie ręce Ćwiczenia grafomotoryczne
Na dwie ręce Ćwiczenia grafomotoryczne
23,71 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla KWIATONIKA „FLOW” 12 l
KWIATONIKA „FLOW” 12 l
116,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO
Zdjęcie produktu dla Konewka Adriatycka 14x15cm
Konewka Adriatycka 14x15cm
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Widzieć prawdziwie. Rekolekcje nie tylko dla kleryków
Widzieć prawdziwie. Rekolekcje nie tylko dla kleryków
37,75 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Wstążki dekoracyjne na kierownicę roweru
Wstążki dekoracyjne na kierownicę roweru
21,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Dziecięcy Podlewacz
Dziecięcy Podlewacz
80,74 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Konewka 2 E 00691
Konewka 2 E 00691
61,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet
Zdjęcie produktu dla Pływająca tarcza hamulcowa 203 mm WAKE MTB niebieska
Pływająca tarcza hamulcowa 203 mm WAKE MTB niebieska
195,99 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Konewka 1,2 l
Konewka 1,2 l
47,82 zł/1l
57,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Przejęzyczenie. Rozmowy o przekładzie
Przejęzyczenie. Rozmowy o przekładzie
50,81 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Buty rowerowe NORTHWAVE Striker czarne - Rozmiar 43
Buty rowerowe NORTHWAVE Striker czarne - Rozmiar 43
868,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla TARCZA SZLIFOWA Z RZEPEM Ø 150, ziarnistość 180
TARCZA SZLIFOWA Z RZEPEM Ø 150, ziarnistość 180
287,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO
Zdjęcie produktu dla Zapięcie Rowerowe U-lock Stalowe 145 x 210 mm
Zapięcie Rowerowe U-lock Stalowe 145 x 210 mm
103,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Buty Marco Tozzi 22950147940XXA
Buty Marco Tozzi 22950147940XXA
361,00 zł
-121,22 zł
239,78 zł
Sprzedawca: Rejnok
Zdjęcie produktu dla Ausklappbares Bilderbuch: Was ein guter Kater alles können muss, für Kinder ab 3 Jahren
Ausklappbares Bilderbuch: Was ein guter Kater alles können muss, für Kinder ab 3 Jahren
72,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Tatuaże
Tatuaże
30,73 zł
-13%
26,67 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Zdjęcie produktu dla Niezatarta pamięć - Książka
Niezatarta pamięć - Książka
31,10 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Nawadnianie – PE – 3,0 l
Nawadnianie – PE – 3,0 l
36,33 zł/1l
108,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Licznik rowerowy komputer do roweru z GPS i Bluetooth 5.0 ANT+ Wifi MAGENE C706 dwupasmowy moduł 5-GNSS

Electronica4you. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Magene na terenie Polski.

Model: C706

Kolor: czarny

Magene C706 to profesjonalny komputer rowerowy GPS, który pozwoli Ci połączyć precyzyjną nawigację, zaawansowaną analizę treningu oraz obsługę najważniejszych akcesoriów rowerowych w jednym urządzeniu. To idealny wybór, jeśli oczekujesz maksymalnej funkcjonalności i niezawodnego wsparcia podczas każdej jazdy.

Dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu 3,3" oraz dwupasmowemu modułowi 5-GNSS możesz liczyć na wyjątkowo szybkie i precyzyjne ustalanie pozycji oraz doskonałą czytelność wyświetlanych danych w różnych warunkach.

Dzięki nawigacji zakręt po zakręcie, obsłudze tras do 1000 km, funkcji ClimbPro, treningom strukturyzowanym oraz ponad 110 parametrom jazdy możesz lepiej planować trasy, kontrolować wysiłek i skuteczniej analizować swoje wyniki.

Ponadto, łączność za pomocą Wi-Fi, Bluetooth 5.0 i ANT+ pozwala Ci sparować licznik z czujnikami, miernikami mocy, trenażerami, lampkami, kamerami oraz elektronicznymi systemami zmiany biegów, tworząc kompleksowy system treningowy.

Dodatkowe funkcje, takie jak 12-kolorowe podświetlenie Star Ring, komunikaty głosowe w 13 językach, metalowy uchwyt montażowy, elektroniczny dzwonek, wodoodporność IPX7, czas pracy do 25 godzin oraz interfejs w języku polskim zapewnią Ci jeszcze większy komfort, bezpieczeństwo i wygodę podczas każdej jazdy.

Dlaczego warto wybrać Magene C706?

️ Nawigujesz pewnie nawet w najbardziej wymagającym terenie – dwuzakresowy moduł 5-GNSS, nawigacja zakręt po zakręcie, obsługa tras do 1000 km oraz funkcja Back to Start zapewniają szybkie i precyzyjne prowadzenie na każdej trasie.

️ Analizujesz każdy trening z najwyższą dokładnością – ponad 110 parametrów jazdy oraz obsługa Cycling Dynamics dostarczają szczegółowych danych, które pomogą Ci poprawiać wyniki.

️ Pokonujesz podjazdy bardziej świadomie – rozbudowana funkcja ClimbPro działa zarówno na zaplanowanych trasach, jak i w trybie swobodnej jazdy, pomagając lepiej rozłożyć siły i skuteczniej planować wspinaczkę.

️ Tworzysz własny inteligentny ekosystem rowerowy – licznik współpracuje z czujnikami, miernikami mocy, trenażerami, lampkami Magene, kamerami DJI i Insta360, elektronicznymi grupami Shimano Di2 i SRAM eTap, zapewniając pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami.

️ Trenujesz zarówno na zewnątrz, jak i w domu – obsługa inteligentnych trenażerów, treningów strukturyzowanych oraz symulacji tras FIT pozwala realizować plan treningowy przez cały rok.

️ Korzystasz z najwyższego komfortu podczas każdej jazdy – ekran dotykowy 3,3", komunikaty głosowe w 13 językach, 12-kolorowe podświetlenie Star Ring, elektroniczny dzwonek E-Bell, wodoodporność IPX7, czas pracy do 25 godzin (w zależności od ustawień i warunków) oraz interfejs w języku polskim sprawiają, że Magene C706 jest gotowy na każdą trasę.

️ Cechy produktu

  • Kolorowy ekran dotykowy 3,3" TFT – zapewnia wygodną obsługę oraz czytelny podgląd map i danych podczas jazdy
  • 5 fizycznych przycisków – ułatwiają obsługę podczas jazdy
  • Dwuzakresowe pozycjonowanie GNSS – zapewnia wyjątkowo szybkie i precyzyjne ustalanie pozycji, zwiększając dokładność nawigacji nawet w trudniejszych warunkach
  • Nawigacja zakręt po zakręcie – prowadzi Cię po wyznaczonej trasie, zapewniając wygodną nawigację nawet na długich dystansach
  • Obsługa tras do 1000 km – umożliwia planowanie i realizację nawet bardzo długich wypraw rowerowych
  • Import tras GPX oraz synchronizacja z aplikacją – pozwala łatwo korzystać z własnych tras i zapisanych przejazdów
  • Funkcja Back to Start – szybko wyznacza trasę powrotną do punktu rozpoczęcia jazdy
  • Dwa tryby przeliczania trasy – umożliwiają wyznaczenie drogi do celu lub powrót do najbliższego punktu zaplanowanej trasy (działają online i offline)
  • Dwa widoki mapy – pozwalają wybrać orientację mapy zgodnie z własnymi preferencjami
  • Rozbudowana funkcja ClimbPro – automatycznie wykrywa podjazdy i wyświetla szczegółowe informacje o ich przebiegu zarówno podczas zaplanowanych tras, jak i swobodnej jazdy
  • Ekran podjazdu – prezentuje czas, dystans, przewyższenie, profil wysokości oraz nachylenie podjazdu
  • Automatyczna synchronizacja segmentów Strava – umożliwia rywalizację na ulubionych segmentach i śledzenie wyników w czasie rzeczywistym
  • Trening indoor z inteligentnymi trenażerami – pozwala trenować w domu z pełną kontrolą parametrów jazdy

cd. poniżej

️ cd.

  • Symulacja tras FIT na trenażerze – umożliwia odtworzenie rzeczywistych tras podczas treningu w pomieszczeniu
  • Obsługa treningów strukturyzowanych – wspiera realizację planów treningowych z OnelapFit i TrainingPeaks
  • Obsługa Cycling Dynamics – zapewnia zaawansowaną analizę techniki pedałowania z kompatybilnymi miernikami mocy
  • Ponad 110 parametrów jazdy – pozwala szczegółowo analizować trening i monitorować postępy
  • 12 trybów jazdy – umożliwia szybkie dopasowanie ustawień do różnych rodzajów aktywności
  • Konfigurowalne strony danych – pozwalają wyświetlać najważniejsze informacje w preferowanym układzie
  • Smart Riding Assistant – automatyzuje współpracę z kompatybilnymi urządzeniami Magene
  • Obsługa lampek Magene L508 i L308 – umożliwia sterowanie oświetleniem oraz odbieranie alertów z radaru
  • Sterowanie kamerami DJI i Insta360 – pozwala wygodnie rozpocząć nagrywanie bez odrywania rąk od kierownicy
  • Obsługa czujników ANT+ i Bluetooth – współpracuje z czujnikami prędkości, kadencji, tętna, miernikami mocy oraz trenażerami
  • Kompatybilność z Shimano Di2 i SRAM eTap – umożliwia integrację z elektronicznymi systemami zmiany biegów
  • Łączność Wi-Fi, Bluetooth 5.0 i ANT+ – zapewnia szybkie parowanie urządzeń oraz synchronizację danych
  • Komunikaty głosowe w 13 językach, w tym po polsku – przekazują najważniejsze informacje o trasie i urządzeniu
  • Wbudowany głośnik do komunikatów – odtwarza wskazówki nawigacyjne, informacje o okrążeniach, przebiegu jazdy, segmentach, podjazdach oraz ostrzeżenia o niskim poziomie naładowania licznika i podłączonych czujników

cd. poniżej

️ cd.

  • Eksport danych do Strava i TrainingPeaks – ułatwia analizę treningów i monitorowanie postępów
  • Segmenty Strava z podglądem na liście i mapie – pozwalają śledzić zapisane segmenty w czasie rzeczywistym, szybko rozpocząć nawigację do ich początku i na bieżąco monitorować postępy podczas rywalizacji
  • Inteligentne powiadomienia ze smartfona – pozwalają odbierać najważniejsze informacje bez sięgania po telefon
  • Przypomnienia oparte na czasie lub dystansie – pomagają pamiętać o odżywianiu, nawodnieniu lub innych zaplanowanych czynnościach
  • Automatyczny start, pauza i wznowienie aktywności – zwiększają wygodę korzystania z licznika podczas jazdy
  • Funkcja Resume Later – umożliwia kontynuowanie przerwanej trasy bez utraty zapisanych danych
  • Automatyczne okrążenia – ułatwiają analizę wyników według lokalizacji, czasu lub dystansu
  • Automatyczna regulacja jasności – dopasowuje podświetlenie ekranu do warunków oświetleniowych
  • Tryb ciemny i blokada ekranu – poprawiają komfort użytkowania oraz chronią przed przypadkowymi dotknięciami
  • Wodoodporność IPX7 – umożliwia bezpieczne korzystanie z licznika podczas jazdy w deszczu
  • Podświetlenie Star Ring (12 kolorów) – umożliwia wybór jednego z 12 kolorów podświetlenia, dzięki czemu łatwo dopasujesz wygląd licznika do własnych preferencji i zwiększysz jego widoczność
  • Elektroniczny dzwonek E-Bell – pozwala szybko uruchomić sygnał dźwiękowy z poziomu licznika lub kompatybilnych manetek, zwiększając bezpieczeństwo podczas jazdy
  • Interfejs w języku polskim – zapewnia intuicyjną obsługę i wygodne korzystanie z wszystkich funkcji

️ Dwupasmowa nawigacja GPS z obsługą 5 systemów satelitarnych

Magene C706 został wyposażony w dwupasmowy moduł 5-GNSS, który obsługuje systemy GPS (L1+L5), Beidou, GLONASS, Galileo oraz QZSS, zapewniając wyjątkowo szybkie i precyzyjne ustalanie pozycji.

Możesz korzystać z tras utworzonych w aplikacji OnelapFit, importować pliki GPX, nawigować po zapisanych przejazdach lub wyznaczać trasę do wybranego celu.

Urządzenie obsługuje trasy o długości nawet 1000 km, dlatego doskonale sprawdzi się podczas wielodniowych wypraw i maratonów rowerowych.

Do wyboru masz dwa sposoby przeliczania trasy oraz dwa widoki mapy, dzięki czemu łatwo dopasujesz sposób nawigacji do własnych preferencji oraz funkcjęBack to Start, która pozwala jednym dotknięciem szybko wyznaczyć trasę powrotną do miejsca rozpoczęcia jazdy. Funkcje ponownego wyznaczania i automatycznego przeliczania trasy działają online i offline.

Dodatkowo, możesz zapisywać ulubione punkty na mapiei szybko wyznaczać do nich trasę, co jeszcze bardziej ułatwia planowanie kolejnych wypraw.

️ Komunikaty głosowe w 13 językach

Komputer rowerowy C706 został wyposażony we wbudowany głośnik, który przekazuje komunikaty głosowe w 13 językach, w tym po polsku, dzięki czemu możesz skupić się na jeździe bez konieczności ciągłego spoglądania na ekran.

Urządzenie informuje o wskazówkach nawigacyjnych, rozpoczęciu okrążenia, statusie jazdy, zbliżających się segmentach i podjazdach oraz niskim poziomie naładowania licznika lub podłączonych czujników.

Dodatkowo może odczytywać najważniejsze dane dotyczące jazdy, zwiększając komfort i bezpieczeństwo podczas treningów oraz długich wypraw.

Wszystkie komunikaty są odtwarzane bezpośrednio przez licznik, bez konieczności korzystania ze smartfona.

️ ClimbPro – jeszcze większa kontrola nad podjazdami

Magene C706 oferuje zaawansowaną funkcję ClimbPro, która wspiera Cię zarówno na zaplanowanych trasach, jak i podczas swobodnej jazdy.

Licznik automatycznie wykrywa podjazdy, wyświetla ich szczegółowe parametry oraz informuje o zbliżających się wzniesieniach, pomagając lepiej rozłożyć siły.

Nawet jeśli dołączysz do podjazdu w jego połowie, urządzenie rozpozna go automatycznie i obliczy pozostały dystans oraz przewyższenie.

Dodatkowo, możesz przeglądać podjazdy znajdujące się w pobliżu, filtrować je według kategorii trudności oraz jednym dotknięciem rozpocząć nawigacjędo wybranego wzniesienia. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz trening i skuteczniej przygotujesz się do pokonywania wymagających tras.

️ Nowoczesna konstrukcja i wygodna obsługa

Magene C706 łączy duży, dotykowy ekran 3,3" z 5 przyciskami, dzięki czemu możesz wygodnie obsługiwać licznik zarówno podczas postoju, jak i w trakcie jazdy.

W zestawie znajduje się wytrzymały metalowy uchwyt, który zapewnia stabilny montaż nawet na wymagających trasach.

Dodatkowo urządzenie obsługuje elektroniczny dzwonek (E-Bell), który możesz uruchomić jednym naciśnięciem przycisku lub za pomocą kompatybilnych elektronicznych manetek.

To praktyczne rozwiązania, które zwiększają Twój komfort i bezpieczeństwo podczas każdej przejażdżki.

️ Czytelny i w pełni konfigurowalny ekran danych

Urządzenie umożliwia wyświetlanie danych w formie liczb, wykresów oraz okrągłych wskaźników, dzięki czemu najważniejsze informacje są zawsze czytelne.

Do dyspozycji masz 12 trybów jazdy z konfigurowalnymi ekranami oraz ponad 110 parametrów w 14 kategoriach, co pozwala dopasować układ danych do różnych stylów jazdy i treningów bez konieczności ciągłej zmiany ustawień.

️ Zaawansowany trening indoor

Komputer rowerowy C706 pozwala przenieść trening kolarski do domu dzięki obsłudze inteligentnych trenażerów i wielu zaawansowanym trybom treningowym.

Możesz odtworzyć rzeczywiste trasy zapisane podczas jazdy na zewnątrz, importując pliki FIT z aplikacji OnelapFit i symulując ich przebieg na trenażerze. Licznik umożliwia również sterowanie trenażerem według zadanej mocy, oporu lub nachylenia oraz przełączanie pomiędzy danymi z trenażera i miernika mocy, co pozwala skupić się na konkretnych elementach treningu.

Dodatkowo obsługuje treningi strukturyzowane tworzone w aplikacji OnelapFit lub importowane z TrainingPeaks, dzięki czemu możesz realizować swój plan treningowy zarówno w domu, jak i na trasie.

️ Szeroka kompatybilność z akcesoriami rowerowymi

Magene C706 obsługuje łączność ANT+ oraz Bluetooth, dzięki czemu bez problemu połączysz go z szeroką gamą akcesoriów rowerowych.

Licznik współpracuje z czujnikami prędkości, kadencji, tętna, miernikami mocy, inteligentnymi trenażerami oraz elektronicznymi systemami zmiany biegów, tworząc kompleksowe centrum zarządzania treningiem.

️ Integracja z kamerami DJI i Insta360

Licznik C706 współpracuje z kamerami sportowymi DJI oraz Insta360, umożliwiając Ci wygodne sterowanie nagrywaniem bezpośrednio z poziomu licznika.

Po sparowaniu urządzeń możesz na bieżąco sprawdzać poziom naładowania baterii oraz ilość dostępnej pamięci kamery, a nagrywanie uruchamiać lub zatrzymywać jednym przyciskiem na liczniku lub kompatybilnych manetkach Shimano Di2.

Dodatkowo eksportowane filmy mogą zostać automatycznie wzbogacone o dane z jazdy, takie jak prędkość, dystans, czas, przewyższenie, nachylenie czy kierunek jazdy, dzięki czemu bez dodatkowej obróbki otrzymasz profesjonalnie wyglądające nagrania z najważniejszymi statystykami.

️ Aplikacja OnelapFit

Aplikacja OnelapFit jest dostępna w języku polskim i pozwala na proste i wygodne zarządzanie funkcjami licznika. Za jej pomocą możesz spersonalizować dane na ekranach zgodnie ze swoimi potrzebami, a także skalibrować wysokość lub przeglądać statystyki i wykresy ukończonych treningów.

️ Pełna synchronizacja ze Strava i TrainingPeaks

Możesz wybrać automatyczne lub manualne przesyłanie swoich danych, które w dosłownie kilka sekund będą dostępne w aplikacji Strava i TrainingPeaks.

Dzięki automatycznej synchronizacji zapisanych segmentów Strava przez Wi-Fi, możesz na bieżąco rywalizować na swoich ulubionych odcinkach. Podczas jazdy segmenty są wyświetlane zarówno na mapie, jak i na liście, a licznik poinformuje Cię o zbliżaniu się do ich początku. Dodatkowo, możesz jednym dotknięciem uruchomić nawigację do wybranego segmentu i rozpocząć rywalizację.

Ponadto, konfigurowalny ekran segmentów wyświetla informacje o przewadze lub stracie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrolować swoje tempo i walczyć o jeszcze lepsze wyniki.

️ Specyfikacja:

  • Marka: Magene
  • Model: C706
  • Kolor: Czarny
  • Ekran: Dotykowy, kolorowy 3,3"
  • Protokół łączności: WiFi, Bluetooth 5.0, ANT+
  • Klasa wodoszczelności: IPX7
  • Ładowanie: Kabel USB-C
  • Czas pracy: do 25 godzin (w zależności od ustawień i warunków)
  • Czas ładowania: ok. 2 godz.
  • Liczba przycisków: 5
  • Ilość obsługiwanych trybów jazdy: 12 (2 domyślne, 10 z opcją dostosowania do indywidualnych preferencji)
  • Obsługiwane typy danych: ponad 110 parametrów danych w 14 kategoriach.
  • System pozycjonowania satelitarnego: Dwupasmowy, obsługa systemów BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo i QZSS
  • Nawigacja: Funkcje ponownego wyznaczania i automatycznego przeliczania trasy działają online i offline
  • Pojemność przechowywania: 8G
  • Temperatura pracy: od -10°C do 50°C
  • Wspierane urządzenia: Czujnik prędkości, czujnik kadencji, monitor tętna, połączony czujnik prędkości i kadencji, miernik mocy, inteligentny trenażer, radar z tylną lampką oraz inteligentna tylna lampka L308, kamera sportowa, elektroniczne systemy zmiany biegów SHIMANO Di2 i SRAM eTap
  • Wymiary: 97 x 57 x 17,6 (mm)
  • Waga: 111g

️ Opakowanie zawiera:

  • 1x Licznik rowerowy Magene C706 (kolor czarny)
  • 1x Kabel do ładowania USB-A do USB-C
  • 1x Zestaw gumowych opasek montażowych
  • 1x Szkło hartowane (+ zestaw do czyszczenia ekranu)
  • 1x Uchwyt
  • 1x Wymienne mocowanie
  • 1x Smycz
  • 1x Etui
EAN
6971606843183
Producent
Magene

EAN
6971606843183
Producent
Magene
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla NICE Yubii home automation box - 301616040301
NICE Yubii home automation box - 301616040301
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
672,32 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Konewka Eva Solo AquaStar o pojemności 2,0 l
Konewka Eva Solo AquaStar o pojemności 2,0 l
132,62 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
265,24 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla GELI Heizölkanne 10l anthrazit 19418 4000150011877
GELI Heizölkanne 10l anthrazit 19418 4000150011877
11,04 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
110,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla TS Collection - Konewka, projekt Lammie - 14x38x26
TS Collection - Konewka, projekt Lammie - 14x38x26
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
245,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Potonline
Zdjęcie produktu dla Esschert Design | Konewka - 9,5 l - Żółta - Ergonomiczna - Nowoczesny design - Idealna do pielęgnacji roślin
Esschert Design | Konewka - 9,5 l - Żółta - Ergonomiczna - Nowoczesny design - Idealna do pielęgnacji roślin
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
79,99 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
3,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
32,29 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Konewka z rozpylaczem ANGARDEN, 12 litrów, metal, Zn
Konewka z rozpylaczem ANGARDEN, 12 litrów, metal, Zn
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
107,21 zł
Sprzedawca: Toolandia
Zdjęcie produktu dla Konewka ze stali nierdzewnej 1 L Polerowana konewka Konewka do kwiatów Podlewanie roślin Kwiaty
Konewka ze stali nierdzewnej 1 L Polerowana konewka Konewka do kwiatów Podlewanie roślin Kwiaty
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
76,50 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH
Zdjęcie produktu dla Kielich Spring 14L
Kielich Spring 14L
1,43 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
19,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Zdjęcie produktu dla Plastikowa konewka SPRING z różową zielenią 10,5l
Plastikowa konewka SPRING z różową zielenią 10,5l
3,25 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,09 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla EDA 022180 NA CX4 Konewka FUCHSIA, 1,5 litra, przezroczysta
EDA 022180 NA CX4 Konewka FUCHSIA, 1,5 litra, przezroczysta
86,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
129,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Relaxdays – konewka do roślin domowych, 1 l, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, konewka do podlewania roślin domowych, długa szyjka, kolor szary
Relaxdays – konewka do roślin domowych, 1 l, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, konewka do podlewania roślin domowych, długa szyjka, kolor szary
66,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla BALVI MEOW czarna konewka w kształcie kota 2 litry
BALVI MEOW czarna konewka w kształcie kota 2 litry
36,42 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
72,83 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
9,03 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
94,07 zł
-4%
90,28 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla Przystawka do nalewania Kovotvar, do konewki, Zn
Przystawka do nalewania Kovotvar, do konewki, Zn
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
31,06 zł
Sprzedawca: Toolandia
Zdjęcie produktu dla Składane łóżko campingowe z regulowanym zagłówkiem i dwustronnym materacem w dwóch kolorach
Składane łóżko campingowe z regulowanym zagłówkiem i dwustronnym materacem w dwóch kolorach
233,99 zł
-28,00 zł
205,99 zł
Sprzedawca: Hoppline
Zdjęcie produktu dla Odkrywam królestwo Boże. Religia. Przewodnik metodyczny na 1 lekcję religii tygodniowo. Klasa 2 szkoły podstawowej
Odkrywam królestwo Boże. Religia. Przewodnik metodyczny na 1 lekcję religii tygodniowo. Klasa 2 szkoły podstawowej
30,35 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Konewka ze stali nierdzewnej 1500ml, metalowa konewka, konewka do podlewania kwiatów doniczkowych również z długą wylewką zraszacz wewnętrzny na zewnątrz
Konewka ze stali nierdzewnej 1500ml, metalowa konewka, konewka do podlewania kwiatów doniczkowych również z długą wylewką zraszacz wewnętrzny na zewnątrz
264,80 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
132,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Drewniany krzyż 12cm
Drewniany krzyż 12cm
26,90 zł
Sprzedawca: CABshop
Zdjęcie produktu dla elho aquarius, 3,5 l, Polietylen, Biały
elho aquarius, 3,5 l, Polietylen, Biały
17,71 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Fiskars Ebert - Konewka 10 litrów zielona zielona
Fiskars Ebert - Konewka 10 litrów zielona zielona
14,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
141,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla PLASTIA s.r.o. Czajniczek Pilea 1,8 l, beżowy
PLASTIA s.r.o. Czajniczek Pilea 1,8 l, beżowy
108,58 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
195,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Konewka Metalowa Czarna 1 L Elegancka Długi Dziubek Nalewak Do Podlewania
Konewka Metalowa Czarna 1 L Elegancka Długi Dziubek Nalewak Do Podlewania
24,99 zł
-12%
21,99 zł
Sprzedawca: JGS
Zdjęcie produktu dla Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
3,59 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
35,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Basen naziemny CF FRAME 305 x 107 cm niebieski BAZ0057
Basen naziemny CF FRAME 305 x 107 cm niebieski BAZ0057
875,57 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Antracyt
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Antracyt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
31,25 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Plastikowa konewka SPRING z różowo-fioletowym wzorem 10,5l
Plastikowa konewka SPRING z różowo-fioletowym wzorem 10,5l
2,81 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
29,51 zł
Sprzedawca: VISO

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
134,56 zł
5% zniżki
Sprzedawca: KOTARBAU
11,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
130,19 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
13,02 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
106,58 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra
Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
100,07 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
12,51 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
94,34 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
6,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
87,34 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
19,41 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
85,16 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
7,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin
Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
80,79 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Konewka Esschert Design Altzink 8,75 litra; OZ46
Konewka Esschert Design Altzink 8,75 litra; OZ46
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
143,87 zł
Sprzedawca: Cactula
16,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów
Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
68,11 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
37,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona
Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl
Zdjęcie produktu dla Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lampka rowerowa Magene AT1600 przednia LED mocne oświetlenie do roweru
Lampka rowerowa Magene AT1600 przednia LED mocne oświetlenie do roweru
309,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
50,66 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
5,07 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
49,31 zł
5% zniżki
Sprzedawca: KOTARBAU
27,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
229,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U
Zdjęcie produktu dla Esschert Design Konewka dekoracyjna do ogrodu 1.5L
Esschert Design Konewka dekoracyjna do ogrodu 1.5L
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
95,76 zł
Sprzedawca: Cactula
27,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U