Model:

25 kg

Leimüller – karma dla ptaków dzikich 25 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z nasionami słonecznika

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

237,64 zł

9,51 zł / 1kg

+ 42,10 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków
Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków
9,71 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
242,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
10,72 zł/1kg
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
6,46 zł/1kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Zdjęcie produktu dla POSH Karma dla dzikich ptaków 5 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna
POSH Karma dla dzikich ptaków 5 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
56,05 zł
-25%
41,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Nasiona słonecznika 3 kg łuskane naturalne pokarm dla ptaków dzikich ptaków pokarm zimowy GiDeli
Nasiona słonecznika 3 kg łuskane naturalne pokarm dla ptaków dzikich ptaków pokarm zimowy GiDeli
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
81,95 zł
-31%
55,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków zimą 3 kg Karma do rozsypania Przez cały rok Karma dla sikorek Mieszanka naturalna GiDeli
Karma dla dzikich ptaków zimą 3 kg Karma do rozsypania Przez cały rok Karma dla sikorek Mieszanka naturalna GiDeli
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków 5 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
Karma dla dzikich ptaków 5 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
60,37 zł
-25%
44,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Słonecznik czarny dla ptaków i gryzoni, 1 kg
Słonecznik czarny dla ptaków i gryzoni, 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,13 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Prestige Premium Budgies - 20 kg
Prestige Premium Budgies - 20 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
345,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Zdjęcie produktu dla Leimüller Karma dla ptaków dzikich – na cały rok, 5 kg (4 pory roku) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
Leimüller Karma dla ptaków dzikich – na cały rok, 5 kg (4 pory roku) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
19,56 zł/1kg
97,81 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Zdjęcie produktu dla Dehner Natura Premium karma dla dzikich ptaków, nasiona słonecznika, całoroczna karma o wysokiej zawartości białka / energii, wysokiej jakości karma dla dzikich ptaków, 20 kg
Dehner Natura Premium karma dla dzikich ptaków, nasiona słonecznika, całoroczna karma o wysokiej zawartości białka / energii, wysokiej jakości karma dla dzikich ptaków, 20 kg
336,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Nasiona konopi 15 kg, niełuskane, bogate w białko, karma dla ptaków, ptaki dzikie, konie, drób, GiDeli
Nasiona konopi 15 kg, niełuskane, bogate w białko, karma dla ptaków, ptaki dzikie, konie, drób, GiDeli
220,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Pszenica paszowa 25 kg – ziarna pszenicy dla kur, kaczek, gęsi i gołębi, pasza dla drobiu, pokarm dla ptaków
Pszenica paszowa 25 kg – ziarna pszenicy dla kur, kaczek, gęsi i gołębi, pasza dla drobiu, pokarm dla ptaków
2,36 zł/1kg
59,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN
Zdjęcie produktu dla Sorgo 1kg: karma dla gołębi, karma dla ptaków, karma dla kur, karma dla papug
Sorgo 1kg: karma dla gołębi, karma dla ptaków, karma dla kur, karma dla papug
19,90 zł/1kg
19,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN
Zdjęcie produktu dla Deli Nature karma dla ptaków 2,5 kg
Deli Nature karma dla ptaków 2,5 kg
37,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla CEZZOO Natura Premium Kanarek 20kg
CEZZOO Natura Premium Kanarek 20kg
5,95 zł/1kg
118,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CEZZOO
Zdjęcie produktu dla Vitapol Premium Mieszanka dla Nimf 1 kg - Pełnoporcjowa Karma z Owocami, Warzywami i Ekstrudatem
Vitapol Premium Mieszanka dla Nimf 1 kg - Pełnoporcjowa Karma z Owocami, Warzywami i Ekstrudatem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Deli Nature Premium Canaries - mieszanka nasion dla kanarków 1kg Deli Nature
Deli Nature Premium Canaries - mieszanka nasion dla kanarków 1kg Deli Nature
23,15 zł/1kg
23,15 zł
Sprzedawca: VISO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Karmy dla dzikich ptaków Leimüller Premium bez pszenicy

  • Odpowiednia dla gatunku karma całoroczna, przeznaczona specjalnie dla ptaków zjadających ziarno i pokarm miękki, takich jak sikorki, kosy, zięby i gołębie

  • Wysoka akceptacja dzięki rezygnacji z ziaren pszenicy – brak odrzucania lub pozostawiania niepożądanych składników

  • Ekskluzywne źródło energii o wysokiej zawartości cennych nasion i nienasyconych kwasów tłuszczowych

  • Naturalne źródło składników odżywczych dzięki wysokiej jakości nasionom oleistym, takim jak konopie, siemię lniane i pasiaste nasiona słonecznika

  • Maksymalna czystość dzięki wielokrotnemu oczyszczaniu i bezpyłowemu pakowaniu, co zapewnia czystość w miejscach karmienia

  • dzięki rygorystycznej kontroli nasion ambrozji w celu ochrony lokalnej przyrody

  • Skład gwarantowany jako wolny od GMO, z regionalnych surowców

  • Wszechstronne zastosowanie w budkach dla ptaków, słupkach z karmą, karmnikach, a także do karmienia na balkonie lub w ogrodzie

  • Tradycyjna produkcja i staranne ręczne pakowanie w rodzinnym przedsiębiorstwie w Austrii

  • Ekologiczne i wytrzymałe opakowanie w postaci worka papierowego odpornego na rozdarcia

Waga
25000 g
Model
25 kg
Zawartość wilgoci
12 %
Rodzaj paszy
Mieszanka paszowa
Określone gatunki zwierząt
Ptak łowny
EAN
9120101915971
Numer producenta
13256-002
Producent
Leimüller
Numer zezwolenia
R101Z853O

Waga
25000 g
Model
25 kg
Zawartość wilgoci
12 %
Rodzaj paszy
Mieszanka paszowa
Określone gatunki zwierząt
Ptak łowny
EAN
9120101915971
Numer producenta
13256-002
Producent
Leimüller
Numer zezwolenia
R101Z853O
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
125,10 zł
-10,11 zł
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Harrison's Adult Lifetime Coarse - karma bytowa dla dużych papug 2,27 kg
Harrison's Adult Lifetime Coarse - karma bytowa dla dużych papug 2,27 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
285,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
A close-up view of many birdseed balls, also known as meisenknödel, piled together.
Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Versele Laga Australian Parakeet Loro Parque Mix 2,5kg - pokarm dla nimf i innych średnich australijskich papug
Versele Laga Australian Parakeet Loro Parque Mix 2,5kg - pokarm dla nimf i innych średnich australijskich papug
32,92 zł/1kg
82,29 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
6,46 zł/1kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Zdjęcie produktu dla Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Deli Nature Birdelicious Down Under 750g - pokarm dla dużych papug kakadu Deli Nature
Deli Nature Birdelicious Down Under 750g - pokarm dla dużych papug kakadu Deli Nature
458,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
344,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Versele Laga Oropharma Calci-lux 500g  wysokojakościowe wapno dla ptaków
Versele Laga Oropharma Calci-lux 500g wysokojakościowe wapno dla ptaków
284,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,22 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Organiczna karma dla papug z granulatem - Top's By Marlene Mc'cohen 1,13 kg
Organiczna karma dla papug z granulatem - Top's By Marlene Mc'cohen 1,13 kg
134,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Lafeber NutriBerries Tropical Cockatiel - Pokarm: ziarno z owocami tropikalnymi w kształcie kuleczek dla średnich i małych papug 284g
Lafeber NutriBerries Tropical Cockatiel - Pokarm: ziarno z owocami tropikalnymi w kształcie kuleczek dla średnich i małych papug 284g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,99 zł
-17%
59,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Zdjęcie produktu dla NutriBird Handmix - 500 g
NutriBird Handmix - 500 g
444,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
222,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granules - Zbilansowany pokarm premium do codziennego karmienia dla dużych papug (amazonek, żako, kakadu, konury,ary) 1,8kg
Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granules - Zbilansowany pokarm premium do codziennego karmienia dla dużych papug (amazonek, żako, kakadu, konury,ary) 1,8kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
131,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Vitakraft Vita Garden Protein Mix - 1kg
Vitakraft Vita Garden Protein Mix - 1kg
30,90 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
30,90 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TIVO Babka Szerokolistna - Naturalne Suszone Zioło dla Papug 100 g
TIVO Babka Szerokolistna - Naturalne Suszone Zioło dla Papug 100 g
131,90 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla NEKTON Sugar Glider - karma uzupełniająca dla lotopałanek 500g
NEKTON Sugar Glider - karma uzupełniająca dla lotopałanek 500g
158,54 zł
-4,94 zł
153,60 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
218,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
218,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Honig-Alleinfutter III braun -miękki pokarm z czystym miodem dla tukanów, gwarków, szpaków i innych żywiących się owadami i jagodami 500g
Honig-Alleinfutter III braun -miękki pokarm z czystym miodem dla tukanów, gwarków, szpaków i innych żywiących się owadami i jagodami 500g
30,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków 10 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
Karma dla dzikich ptaków 10 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
68,61 zł
-19%
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Nasiona słonecznika 25 kg łuskane naturalne pokarm dla ptaków dzikich ptaków pokarm zimowy GiDeli
Nasiona słonecznika 25 kg łuskane naturalne pokarm dla ptaków dzikich ptaków pokarm zimowy GiDeli
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków 20 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
Karma dla dzikich ptaków 20 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
99,21 zł
-19,22 zł
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumKarmy
4,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
148,86 zł
Sprzedawca: Agrarzone
5,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna
POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%
53,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Słonecznik czarny dla ptaków 5kg
Słonecznik czarny dla ptaków 5kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Słonecznik czarny dla ptaków 1kg
Słonecznik czarny dla ptaków 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL