Chips "Twists" – Papryka, 75g | HEIMATGUT
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,89 zł
145,20 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Snatts Śródziemnomorska przekąska z czosnkiem i pietruszką 120g86,58 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos73,00 zł/1kg
14,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kukurydza prażona barbecue 200g Brat.pl25,67 zł/1kg
5,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Kukurydza prażona solona 200g Brat.pl26,42 zł/1kg
5,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pural Cracker Parmezan organiczny 100g
152,10 zł/1kg
15,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Schnitzer Grissini ser ekologiczny 100g
139,20 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
72,20 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Patyczki serowe, 100g | DE RIT
172,30 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Precelki Beskidzkie czosnkowe 120 g
37,17 zł/1kg
5,42 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos chili Colimena, 180 g
337,39 zł/1kg
60,73 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Tamari - Cracker 80g
218,00 zł/1kg
17,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Krakery - Kümmel, 100g, zestaw 2 sztuk
156,95 zł/1kg
31,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Brezini 150 g - Breon
257,20 zł/1kg
38,58 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Borówka liofilizowana Kresto 15 g
602,50 zł/1kg
16,68 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Banan liofilizowany Kresto 25 g
407,33 zł/1kg
16,86 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haldiram Bhelpuri 200g
41,95 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Knorr Soepcroutons Parsley 75g – Chrupiące grzanki z pietruszką
156,13 zł/1kg
11,71 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Grissini Rubatá z rozmarynem, 200 g - Mario Fongo
164,30 zł/1kg
32,86 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Podpłomyki Kupiec zielona cebulka 70 g
88,00 zł/1kg
12,13 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Naturalnie lepsze przekąski.
Szczere składniki – nigdzie indziej nie znajdziesz czegoś lepszego! Bo prawdziwy, dobry smak nie ma miejsca na dodatki. Dlatego skupiamy się na tym, co naprawdę sprawia niezapomniane doznania:
Naturalne składniki najwyższej jakości, pochodzenia roślinnego.
ZAWSZE ZAWSZE WEGETARIAŃSKIE. NIGDY SZTUCZNE.
Chrupiąca przekąska z tym czymś wyjątkowym. Ekologiczne papryczki Heimatgut Twists zawierają 43% soczewicy i zachwycają niezwykłym skręconym kształtem oraz intensywną, pikantną nutą papryki. Delikatna chrupkość łączy się z aromatyczną przyprawą, która ma przyjemny , pikantny smak i sprawia, że chce się więcej. Dzięki starannie dobranym składnikom ekologicznym i roślinnej recepturze Twists idealnie nadają się na przekąskę. Wyrafinowana konsystencja zapewnia szczególnie lekkie wrażenie w ustach, podczas gdy pikantny smak papryki rozpieszcza podniebienie. Idealne na przytulne wieczory, pikniki lub po prostu na przekąskę między posiłkami. Kto szuka oryginalnej przekąski, znajdzie ją tutaj.
Chrupiąca przekąska z tym czymś wyjątkowym. Ekologiczne papryczki Heimatgut Twists zawierają 43% soczewicy i zachwycają niezwykłym skręconym kształtem oraz intensywną, pikantną nutą papryki. Delikatna chrupkość łączy się z aromatyczną przyprawą, która ma przyjemny , pikantny smak i sprawia, że chce się więcej. Dzięki starannie dobranym składnikom ekologicznym i roślinnej recepturze Twists idealnie nadają się na przekąskę. Wyrafinowana konsystencja zapewnia szczególnie lekkie wrażenie w ustach, podczas gdy pikantny smak papryki rozpieszcza podniebienie. Idealne na przytulne wieczory, pikniki lub po prostu na przekąskę między posiłkami. Kto szuka oryginalnej przekąski, znajdzie ją tutaj.
- Lista składników
- Składniki: mąka z soczewicy* 43%, skrobia ziemniaczana*, mąka ziemniaczana*, olej słonecznikowy*, przyprawa paprykowa 5% (wędzona papryka w proszku* 24,5%, cukier*, sól morska, cebula w proszku*, papryka w proszku* 9%, czosnek w proszku* 4%, kurkuma*, ekstrakt z papryki* 0,5%) *pochodzące z upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 429,00 kcal, 1 802,00 kJ; Tłuszcz: 17,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,50 g; Węglowodany: 55,00 g; w tym cukry: 7,30 g; Białko: 12,00 g; Sól: 1,80 g; Błonnik: 4,20 g;
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Heimatgut GmbH Holstenwall 7 20355 Hamburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Ekologiczna przekąska z soczewicy z przyprawą paprykową
- Producent
- Heimatgut
- Numer producenta
- LST-103
- EAN
- 4260350927778
- Lista składników
- Składniki: mąka z soczewicy* 43%, skrobia ziemniaczana*, mąka ziemniaczana*, olej słonecznikowy*, przyprawa paprykowa 5% (wędzona papryka w proszku* 24,5%, cukier*, sól morska, cebula w proszku*, papryka w proszku* 9%, czosnek w proszku* 4%, kurkuma*, ekstrakt z papryki* 0,5%) *pochodzące z upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 429,00 kcal, 1 802,00 kJ; Tłuszcz: 17,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,50 g; Węglowodany: 55,00 g; w tym cukry: 7,30 g; Białko: 12,00 g; Sól: 1,80 g; Błonnik: 4,20 g;
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Heimatgut GmbH Holstenwall 7 20355 Hamburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Ekologiczna przekąska z soczewicy z przyprawą paprykową
- Producent
- Heimatgut
- Numer producenta
- LST-103
- EAN
- 4260350927778
Pasuje również do tego

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Precle Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
104,31 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Thin Crackers chrupiące drobno przyprawione papryką 150g
105,20 zł/1kg
15,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Chrupiące wafle ryżowe
235,83 zł/1kg
63,46 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Garden Grill Chipsy chlebowe 70 g
98,00 zł/1kg
6,86 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tarallini śródziemnomorskie, 200 g - Gilli
85,70 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Spray Uniwersalny Coccolatevi Do Czyszczenia Kuchni I Łazienki Waniliowy 750 Ml
76,04 zł/1kg
19,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
39,63 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Annam Pani Puri Vathal 200 g – chrupiąca baza do indyjskiego street foodu
54,50 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrupiąca, pikantna przekąska z bekonem
149,40 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Snatts Śródziemnomorska przekąska z czosnkiem i pietruszką 120g
86,58 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia
83,28 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Black and White Sesam 80g
71,75 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gran Pavesi Pepe e Lime 150g włoskie krakersy pieprz i limonka
63,95 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bifi Minis Pack 10 100g – Pikantne przekąski mini salami, bogate w białko
299,10 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
69,78 zł/1kg
18,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Drożdże piwne Lievito di Birra Istantaneo per pane, pizza e lievitati (4x7g) 28g - il Molino Chiavazza
94,75 zł/1kg
3,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
73,00 zł/1kg
14,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schär Gris&Ciocc grissini i krem czekoladowy (52 g)
146,40 zł/1kg
10,19 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Casa Rinaldi, krakersy Taralli z oliwą z oliwek extra virgin, 200 g | Włoskie przekąski z Apulii
73,10 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX chrupiące skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu i aromatyzowane opakowanie 50g
187,60 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crisco All-Vegetable Shortening - 453 Gr.
149,29 zł/1kg
67,18 zł
Sprzedawca: VISO

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
30,37 zł/1kg
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Patak's Pappadum Snack, lekko solony, 70g - chrupiąca przekąska indyjska
400,57 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
498,72 zł/1kg
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Saiwa krakersy do sałatek niesolone 315 g
38,21 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dupetky talarki z solą morską 80g
71,00 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Leev Linzenwafels Paprika 117g – Chrupiąca, pikantna przekąska wafelkowa z soczewicą
239,66 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
104,69 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg

funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg

Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,08 zł/1kg

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,12 zł/1kg

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg

XOX Ottifanten – przekąska ziemniaczana z solą morską, opakowanie 75 g
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,20 zł/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg

XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,53 zł/1kg

XOX Chilli Cheese Corn Snack z pikantną mieszanką przypraw 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,10 zł/1kg

XOX Party XOXys Cheese Style Corn Snack z tartym serem 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,36 zł/1kg

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,87 zł/1kg

XOX Przekąska kukurydziana z solą chrupiąca lekka w smaku i przewiewna 140g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,50 zł/1kg

XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,64 zł/1kg

XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,65 zł/1kg

XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,55 zł/1kg

XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 zł/1kg