5,0



Na podstawie 1 opinii
La Mer – odmładzający krem pod oczy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
750,80 zł
5 005,33 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
5h 56m 27s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream 15 ml962,67 zł/100ml
144,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
La Prairie Skin Caviar Eye Essence 15 ml3 398,33 zł/100ml
509,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy2 369,93 zł/100ml
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista

La Mer The Eye Concentrate, Koncentrat do oczu, 15 ml, Unisex, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Odżywiający, Skóra uniwersalna, Słoiczek
4 015,47 zł/100ml
602,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
9 279,07 zł/100ml
1 391,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

La Mer Balsam pod oczy, 15ml
5 524,33 zł/100ml
828,65 zł
Sprzedawca: VISO

Frezyderm Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy 15 ml
279,36 zł/100ml
139,68 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Rodial Retinol Eye Serum
2 643,80 zł/100ml
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml
167,96 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Christian Breton Liftox 360 Krem pod oczy 10 ml
1 087,20 zł/100ml
163,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Roche-Posay Pure Vitamin C Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15ml
137,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Kruterhof krem pod oczy 20 ml
482,55 zł/100ml
96,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Okolice Oczu, 20 ml
3 496,33 zł/1kg
104,89 zł
Sprzedawca: Tersorte

Biovene Odmładzający krem pod oczy, 30ml
38,50 zł/100ml
11,55 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Sebamed Przeciwstarzeniowy krem pod oczy 15 ml
287,47 zł/100ml
43,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Hialuronowy krem pod oczy, 15 ml
559,40 zł/100ml
83,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Diadermine Lift+ Phytoretinol – krem pod oczy przeciwstarzeniowy
33,72 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Origins Plantscription Encapsulated Retinol Eye Cream - krem pod oczy z retinolem
1 280,73 zł/100ml
192,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Erborian Yuza Sorbetowe serum pod oczy
1 304,73 zł/100ml
195,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
La Mer – odmładzający krem pod oczy
- Waga
- 157 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- WODA/AQUA/EAU, ALKOHOL CETYRYLOWY, GLIKOL BUTYLENOWY, MASŁO SHEA (BUTYROSPERMUM PARKII), FENYLOTRIMETYLOSILOKSAN, WODOROWANY POLIISOBUTEN, WOSK Z KWIATÓW RÓŻY DAMASCENUS, WOSK Z KWIATÓW RÓŻY CENTIFOLIA, EKSTRAKT Z GLON, NEOSTERYL NEOPENTANIAN, ESTERY CETYLU, GLICERYNA, FILTRAT Z FERMENTACJI DROŻDŻÓW RYCZOWYCH, GLUKOZYL CETYRYL, OLEJ Z NASION SEZAMU WSADEK (SESAMUM INDICUM), PYŁEK Z NASION KONOPICY (MEDICAGO SATIVA), MĄCZKA Z NASION SŁONECZNIKA (HELIANTHUS ANNUUS), MĄCZKA Z NASION MIGDAŁA SŁODKIEGO (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), OLEJEK Z EUKALIPTUSU GLOBULUSEGO, GLUKONIAN SODU, GLUKONIAN ZWYCIĄŻNY, GLUKONIAN WAPNIA, GLUKONIAN MAGNEZU, GLUKONIAN CYNKU, SUCCYNAN TOKOFERYLU, NIACYNA, PYŁEK Z NASION SEZAMU WSADEK (SESAMUM INDICUM), EKSTRAKT Z DROŻDŻY, EKSTRAKT Z JĘCZMIENIA (HORDEUM DISTICHON), EKSTRAKT Z KIEJKÓW PSZENICY (TRITICUM VULGARE), KAFEINA, SIGESBECKIA ORIENTALIS.WYCIĄG Z PAULINII (PAULINIA CUNIPEGULUM), PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CHOLESTEROL, WYCIĄG Z LAMINARII DIGITATA, FOSFORAN ASCORBYLU MAGNEZU, OCTANOL PALMITATU, WYCIĄG Z LAMINARII SACCHARINAE, HIALURONIAN SODU, WYCIĄG Z SKÓRKI CYTRUSÓW AURANTIFOLIA (LIMETKA), WYCIĄG Z PORPHYRIDIUM CRUENTUM, HYDROIZOWANY WYCIĄG Z ROŚLIN RÓŻOWYCH, SQUALANE, KWAS MLEKOWY, BETAINA, TRYGLICERYD KAPRILOWY/KAPRYLOWY, STEARAN MYRystykowy, SACHAROZA, DIPEPTYD DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMID DIACETAN, SESKWISTEARAN METYLOGLUKOZY, ETYLHEKSYLGliceryna, DIMETYKON, GLIKOL KAPRILOWY, PEG-8, STEARAN PEG-100, KWAS PALMITYNOWY, KWAS STEARNOWY, AMINOMETYLPROPANO, KOPOLIMER AKRYLANU C10-30 I AKRYLANU ALKILOWEGO, LAKTAN POTASU, KOPOLIMER WINYL DIMETYKONU, METYKONU I SILSESQUIOKSANU, GLIKERYL POLIMETAKRYLAT, POLISILIKON-11, TRIMETYLSILOKSILIKAT, ALKOHOL DENAT, IZODODEKAN, 1,2-HEKSANEDIOL, KOMPOZYCJA ZAPACHOWA (PARFUM), LIMONEN, LINALOL, HYDROKSYCITRONELLAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PINEN, OLEJ ZE SKÓRKI CYTRUSÓW AURANTIUM (APELSYN), OLEJ ZE SKÓRKI CYTRUSÓW LIMON (LIMONKA), OCTAN LINALYLU, DISODU EDTA, BHT, FENOXYETHANOL, DEHYDROACETAN SODU, SORBINIAN POTASU, BENZOAN SODU, CHLOROCHLORAN BISMUTU (CI 77163), TLENKI ŻELAZA (CI 77491), ILN55527
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7479301793370747930179337
- Numer producenta
- 42SX01
- Waga
- 157 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- WODA/AQUA/EAU, ALKOHOL CETYRYLOWY, GLIKOL BUTYLENOWY, MASŁO SHEA (BUTYROSPERMUM PARKII), FENYLOTRIMETYLOSILOKSAN, WODOROWANY POLIISOBUTEN, WOSK Z KWIATÓW RÓŻY DAMASCENUS, WOSK Z KWIATÓW RÓŻY CENTIFOLIA, EKSTRAKT Z GLON, NEOSTERYL NEOPENTANIAN, ESTERY CETYLU, GLICERYNA, FILTRAT Z FERMENTACJI DROŻDŻÓW RYCZOWYCH, GLUKOZYL CETYRYL, OLEJ Z NASION SEZAMU WSADEK (SESAMUM INDICUM), PYŁEK Z NASION KONOPICY (MEDICAGO SATIVA), MĄCZKA Z NASION SŁONECZNIKA (HELIANTHUS ANNUUS), MĄCZKA Z NASION MIGDAŁA SŁODKIEGO (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), OLEJEK Z EUKALIPTUSU GLOBULUSEGO, GLUKONIAN SODU, GLUKONIAN ZWYCIĄŻNY, GLUKONIAN WAPNIA, GLUKONIAN MAGNEZU, GLUKONIAN CYNKU, SUCCYNAN TOKOFERYLU, NIACYNA, PYŁEK Z NASION SEZAMU WSADEK (SESAMUM INDICUM), EKSTRAKT Z DROŻDŻY, EKSTRAKT Z JĘCZMIENIA (HORDEUM DISTICHON), EKSTRAKT Z KIEJKÓW PSZENICY (TRITICUM VULGARE), KAFEINA, SIGESBECKIA ORIENTALIS.WYCIĄG Z PAULINII (PAULINIA CUNIPEGULUM), PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CHOLESTEROL, WYCIĄG Z LAMINARII DIGITATA, FOSFORAN ASCORBYLU MAGNEZU, OCTANOL PALMITATU, WYCIĄG Z LAMINARII SACCHARINAE, HIALURONIAN SODU, WYCIĄG Z SKÓRKI CYTRUSÓW AURANTIFOLIA (LIMETKA), WYCIĄG Z PORPHYRIDIUM CRUENTUM, HYDROIZOWANY WYCIĄG Z ROŚLIN RÓŻOWYCH, SQUALANE, KWAS MLEKOWY, BETAINA, TRYGLICERYD KAPRILOWY/KAPRYLOWY, STEARAN MYRystykowy, SACHAROZA, DIPEPTYD DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMID DIACETAN, SESKWISTEARAN METYLOGLUKOZY, ETYLHEKSYLGliceryna, DIMETYKON, GLIKOL KAPRILOWY, PEG-8, STEARAN PEG-100, KWAS PALMITYNOWY, KWAS STEARNOWY, AMINOMETYLPROPANO, KOPOLIMER AKRYLANU C10-30 I AKRYLANU ALKILOWEGO, LAKTAN POTASU, KOPOLIMER WINYL DIMETYKONU, METYKONU I SILSESQUIOKSANU, GLIKERYL POLIMETAKRYLAT, POLISILIKON-11, TRIMETYLSILOKSILIKAT, ALKOHOL DENAT, IZODODEKAN, 1,2-HEKSANEDIOL, KOMPOZYCJA ZAPACHOWA (PARFUM), LIMONEN, LINALOL, HYDROKSYCITRONELLAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PINEN, OLEJ ZE SKÓRKI CYTRUSÓW AURANTIUM (APELSYN), OLEJ ZE SKÓRKI CYTRUSÓW LIMON (LIMONKA), OCTAN LINALYLU, DISODU EDTA, BHT, FENOXYETHANOL, DEHYDROACETAN SODU, SORBINIAN POTASU, BENZOAN SODU, CHLOROCHLORAN BISMUTU (CI 77163), TLENKI ŻELAZA (CI 77491), ILN55527
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7479301793370747930179337
- Numer producenta
- 42SX01
Pasuje również do tego

La Mer The Eye Concentrate, Koncentrat do oczu, 15 ml, Unisex, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Odżywiający, Skóra uniwersalna, Słoiczek
4 015,47 zł/100ml
602,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

La Mer dla kobiet 100
3 527,45 zł/1kg
1 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
1 161,67 zł/100ml
834,56 zł
-137,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
697,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

La Mer – odmładzający krem na noc
1 335,10 zł/100ml
801,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
9 279,07 zł/100ml
1 391,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

La Mer Lekkie serum ujędrniające pod oczy, 15ml
21 194,83 zł/1kg
1 271,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

La Mer Nawilżający delikatny krem
10 331,55 zł/1kg
2 272,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

La Mer The Concentrate, Kobiety, 50 ml
3 810,92 zł/100ml
1 905,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

La Mer Genaissance Skoncentrowany krem do twarzy na noc, 50ml
4 892,60 zł/100ml
2 446,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

(The Hydrating Infused Emulsion) 125ml
4 310,58 zł/1kg
1 034,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
6 369,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

La Mer The Lip Volumizer, Balsam do ust, Różowy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Spulchnianie, Wygładzający, Petrolatum, Triisostearyl Citrate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polybutene, Octyldodecanol,...
4 942,60 zł/1kg
247,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

La Mer – odmładzający krem na noc
2 456,87 zł/100ml
2 456,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Concentrate 15ml
4 469,67 zł/100ml
670,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

V-FIRM eye 15 ml
5 613,33 zł/100ml
842,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LA MER krem morski 250ml
1 959,20 zł/100ml
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer Krem nawilżający
2 679,40 zł/100ml
401,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Prairie Skin Caviar Luxe krem pod oczy 20 ml
6 529,30 zł/100ml
1 305,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
7 430,90 zł/1l
743,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

VASAGLE zestaw 2 krzeseł do jadalni, krzesła kuchenne, krzesło do jadalni, metalowa rama, salon, kuchnia, vintage brązowo-czarny LDC092B01V1
289,00 zł
Sprzedawca: homerci

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

nabbi Parowiec plastikowy na nóżkach DREP770 77 cm - antracyt
143,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
209,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,60 zł/100ml

StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
174,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
580,07 zł/100ml

Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
15 673,00 zł/100ml

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 869,47 zł/100ml

Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml

Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 947,07 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
92,37 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml

Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
795,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 976,60 zł/100ml

Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg

Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
696,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 644,00 zł/100ml

Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
829,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 530,20 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml

Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 563,73 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem pod oczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 005,33 zł/100ml

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml

Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml