4,7



Na podstawie 12 opinii
Suplementy diety GLura
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
180,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
160,00 zł-20zł
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Więcej informacji o reklamie
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Więcej informacji o reklamie
Micardium Suplement Diety 20 Kapsułek139 999,99 zł/1l
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

Więcej informacji o reklamie
Parazax Complex Forte - Naturalne wsparcie dla jelit i układu odpornościowego10 399,05 zł/1kg
218,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
Prostoxalen – kapsułki suplement diety 60 kaps104 990,00 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

GLPura – suplement diety wspomagający codzienne samopoczucie i witalność – 30 kapsułek
7 337,14 zł/1kg
154,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Suplement diety Vitagl – 60 kapsułek – zawierający ekstrakt z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, imbir, cynamon, chrom oraz ekstrakty roślinne – dla dorosłych.
159 999,99 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

GLp Formula Capsules | Twój niezawodny partner | Dla kobiet i mężczyzn | Zawartość 90 kapsułek
4 607,14 zł/1l
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

GL Formula Original - Naturalne wsparcie dla metabolizmu. 60 kapsułek
5 500,00 zł/1kg
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Wego6 – suplement diety dla osób prowadzących aktywny tryb życia – 30 kapsułek
11 086,67 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Uplift – suplement diety dla osób prowadzących aktywny tryb życia – 30 kapsułek
0,00 zł/1l
165,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

CYSTI NORM AKTIV - suplement diety wspomagający zdrowie układu moczowego, 30 kapsułek
12 572,94 zł/1kg
213,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Suplement diety Vitagl, 2 x 60 kapsułek – zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, imbir, cynamon, chrom oraz ekstrakty roślinne – dla dorosłych.
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Redukcja masy ciała metodą Kneippa
834,75 zł/1kg
33,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Vitadote

HORMONE BALANCE PRO – Kompleks dla Kobiet z Witaminą B6, Ashwagandhą i Dziurawcem – 150 g
435,60 zł/1l
67,83 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,34 zł
Sprzedawca: Katomix

CoreGL – suplement diety – 60 kapsułek – zawiera celulozę mikrokrystaliczną, ekstrakt z owoców żurawiny i ekstrakt z liści zielonej herbaty – przeznaczony dla dorosłych.
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Hepaslimin, 30 tabletek
1 470,75 zł/1kg
58,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Adenofrin Suplement diety dla mężczyzn 20 tabletek
165,00 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Berberyna HCl, 500 mg ekstraktu standaryzowanego na 98 %, 60 kapsułek
1 953,17 zł/1kg
70,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BioMedicalPharma

Glucavit suplement diety | 60 kapsułek
4 966,67 zł/1kg
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GLura to suplement diety dla dorosłych, przeznaczony do uzupełniania codziennej diety. Może być stosowany jako element zrównoważonego odżywiania i zdrowego stylu życia, a jego regularne stosowanie jest łatwe do włączenia do codziennej rutyny.
Przeznaczony dla dorosłych
Do codziennego stosowania
Łatwy do włączenia do codziennej rutyny
Do uzupełniania zróżnicowanej diety
Informacje: Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Nie stosować w przypadku nietolerancji lub alergii na którykolwiek ze składników. Nie stosować, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.
- Lista składników
- Chrom (w postaci pikolinianu chromu), ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis, liść), ocet jabłkowy, ekstrakt z berberysu (Berberis vulgaris, owoc), imbir (Zingiber officinale, korzeń), ekstrakt z cynamonu (Cinnamomum cassia, kora), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus sinensis, niedojrzały owoc), pieprz cayenne (Capsicum annuum, owoc), ekstrakt z banaby (Lagerstroemia speciosa, liść), ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng, części nadziemne), resweratrol (z Polygonum cuspidatum, korzeń)
- Firma spożywcza
- Unicorn Brigade Group
- Nazwa handlowa
- Glura
- Producent
- Unicorn Brigade Group
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- 1 kapsułka dziennie
- EAN
- 0653748427242
- Lista składników
- Chrom (w postaci pikolinianu chromu), ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis, liść), ocet jabłkowy, ekstrakt z berberysu (Berberis vulgaris, owoc), imbir (Zingiber officinale, korzeń), ekstrakt z cynamonu (Cinnamomum cassia, kora), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus sinensis, niedojrzały owoc), pieprz cayenne (Capsicum annuum, owoc), ekstrakt z banaby (Lagerstroemia speciosa, liść), ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng, części nadziemne), resweratrol (z Polygonum cuspidatum, korzeń)
- Firma spożywcza
- Unicorn Brigade Group
- Nazwa handlowa
- Glura
- Producent
- Unicorn Brigade Group
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- 1 kapsułka dziennie
- EAN
- 0653748427242
Pasuje również do tego

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

15x Fifa World Cup 2026 Sticker Tüten – 7 Sticker je Tüte – insgesamt 105 Stickern
129,99 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Bambusowy uchwyt na butelki KESPER - z tacką ociekową - 3 butelki + uchwyt na pokrywkę - 32 x 17,5 x 12 cm - dla SodaStream & Co. - 5865013
87,09 zł
Sprzedawca: MercatoTrade

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 200 x 180 cm czarny | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłącznikiem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
Używany
231,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

WWF 15198001, Alpaka zabawkowa
381,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lattafa Habik for Women, Kobiety, 100 ml
1 152,00 zł/1l
115,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mit OZEMPIC schlank piksen wie Elon Musk
51,63 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Sokowirówka ślimakowa, sokowirówka do owoców, sokowirówka do 100% naturalnego soku owocowego (45W, 400ml, zasilanie USB) - VITAPRESS
54,98 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Apple iPhone 14 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Czarny
Odnowiony
2 330,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Przenośny elektroniczny ciśnieniomierz Domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z wyświetlaczem LCD Dokładny pomiar
74,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

alpina CH-Y02 Termowentylator konwektorowy
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: MaxiMondo

Komplet pościeli do łóżeczka dziecięcego Disney "Król Lew", z motywem Simby i Mufasy, składa się z: kołdry 100x135 cm oraz poduszki 40x60 cm, wykonanych w 100% z bawełny
79,00 zł
Sprzedawca: Krocoworld

Ogólne zezwolenie – tymczasowe pozwolenie nr 01
746,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Szklarnia ścienna Juta 100x200x215cm Szklarnia foliowa Szklarnia Folia PVC Przezroczysta
244,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Bezgłośny ultradźwiękowy odstraszacz szkodników 220 V, zabezpieczony przed dziećmi odstraszacz owadów do gniazdka, nietoksyczny - BUGBUSTER
46,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

GL Formula Original - Naturalne wsparcie dla metabolizmu. 60 kapsułek
5 500,00 zł/1kg
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bettizia Magnetyczne klocki konstrukcyjne 220 sztuk Magnetyczne płytki Zabawka konstrukcyjna Kreatywna zabawka edukacyjna z silnymi magnesami
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Zioła Mnicha na odchudzanie 20tb/40g
0,18 zł/1kg
7,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
158,55 zł
-17,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,35 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza obsługa
Liczba sztuk 3
Zamówione po raz drugi, zawsze chętnie wracam
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Liczba sztuk 1
Wszystko super
Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wygląda na to, że działa.
Liczba sztuk 3
Straciłem 2 kg.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie mogę jeszcze ocenić
Liczba sztuk 1
Nie mogę go jeszcze ocenić, ponieważ biorę go dopiero od tygodnia. Jak dotąd nic się nie zmieniło.
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 3
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg