5,0



Na podstawie 1 opinii
Olejek do brody – wanilia – zestaw 2 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,95 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Olejki do brody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 1 L - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejek Eteryczny356,84 zł/1l
356,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Cella Milano Good Morning Sandalwood Bartöl 100 ml1 155,25 zł/1kg
231,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Więcej informacji o reklamie
Olejek do brody klasy premium – zapach skóry118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Więcej informacji o reklamie
Olejek na porost brody z biotyną dla mężczyzn – bezzapachowy72,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek i balsam do brody – wanilia
65,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek na porost brody dla mężczyzn – wanilia
55,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Proraso - Refreshing - Olejek Do Brody 30 ml
75,34 zł
Sprzedawca: VISO

Olejek do brody – bezzapachowy
44,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek do brody Barburys Oil
6 363,33 zł/1l
190,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GABRI PROFESSIONAL - OLEJEK DO BRODY OLEJEK ARGANOWY 75 ml
2 564,53 zł/1l
192,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Groomen - Aqua - Olejek do brody 50ml
1 080,00 zł/1l
54,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Olejek do brody By My Beard, 30 ml
274 750,01 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pan Drwal Olejek do brody Bulleit Bourbon 30 ml
72,26 zł/1kg
72,26 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Duetus Olejek do brody for men odżywczy, 30 ml
36,81 zł
Sprzedawca: MANADA

Olejek do brody – dąb – 30 ml
377,41 zł/1kg
377,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BARBERTIME Olejek do pielęgnacji brody i wąsów Olejek do pielęgnacji brody 75ml
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Olejek do brody Selective Cemani 50ml
600,60 zł/1l
30,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olejek do brody – Blue Ocean
44,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Naturtint Rewitalizujący olejek do brody dla mężczyzn 50ML
1 969,40 zł/1l
98,47 zł
Sprzedawca: somnia24

IMMORTAL BARTÖL – 100 ml
920,90 zł/1l
92,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Olejek do brody – wanilia, zestaw 2 szt. Nasze produkty do pielęgnacji brody ułatwiają utrzymanie jej w dobrym stanie, zmiękczając i przywracając naturalną wilgotność skórze pod brodą, co nadaje jej blask i połysk oraz zmniejsza swędzenie i podrażnienia! Nasze olejki są wytwarzane ręcznie z całkowicie naturalnych i w 100% organicznych składników, które łatwo się wchłaniają, sprawiając, że broda i wąsy stają się gęste i zdrowe. Nasza unikalna mieszanka została specjalnie opracowana, aby wspomagać wzrost brody, ujarzmiać niesforne włosy i sprawiać, że broda staje się bardziej miękka w dotyku. Twoja broda będzie wyglądać i czuć się zdrowiej przez cały rok! Pojemność: 120 ml / 4 fl oz Cechy: 2-uncjowa buteleczka z zakraplaczem Zapach waniliowy Całkowicie naturalne i organiczne 100% bez okrucieństwa, bez parabenów Składniki: olej z drzewa herbacianego, olej arganowy, olej jojoba, olej z pestek winogron, olej ze słodkich migdałów, witamina E, sok z liści aloesu, olejek z wanilii Sposób użycia: Nałóż olejek na dłoń, a następnie rozetrzyj go w dłoniach. Wmasuj go ruchami w górę w brodę i skórę pod nią. Na koniec ułóż brodę i stylizuj jak zwykle, czekając na komplementy. Twoja broda zasługuje na to, co najlepsze, zamów już dziś olejek do brody Striking Viking o zapachu wanilii!
- Skład materiału
- Pokrowiec: 100% poliester (Dutch Velvet) Wypełnienie: nasiona lnu, lawenda
- Model
- 47957105737883
- Zawartość
- 240 ml
- Składniki
- Olejek z drzewa herbacianego, olejek arganowy, olejek jojoba, olejek z pestek winogron, olejek ze słodkich migdałów, witamina E, sok z liści aloesu, olejek z wanilii
- Producent
- eBrands Global Oy
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 850018073301
- Numer producenta
- EB-SV-028
- Skład materiału
- Pokrowiec: 100% poliester (Dutch Velvet) Wypełnienie: nasiona lnu, lawenda
- Model
- 47957105737883
- Zawartość
- 240 ml
- Składniki
- Olejek z drzewa herbacianego, olejek arganowy, olejek jojoba, olejek z pestek winogron, olejek ze słodkich migdałów, witamina E, sok z liści aloesu, olejek z wanilii
- Producent
- eBrands Global Oy
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 850018073301
- Numer producenta
- EB-SV-028
Pasuje również do tego

Zestaw 4 różnych olejków do brody
82,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek do brody – wanilia – pojedyncze opakowanie
44,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

HOME DELUXE - Daszek do drzwi wejściowych CUBIS - Rozmiar: duży - 291 x 150 x 258 cm - antracyt, rama: aluminium, w tym panele z poliwęglanu I daszek do drzwi wejściowych szklany daszek pent roof
2 836,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Wahl Magic Clip, Czerwony, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, AC/Bateria, 90 min
1 017,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Magnetyczna kurtyna magnetyczna do drzwi moskitiery - drzwi balkonowe z moskitierą
106,99 zł/1m
256,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Fargesia lśniąca - 4 szt - Fargesia nitida 'Gansu' - W50-70cm - ⌀17cm
297,25 zł
Sprzedawca: Bloomique

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
996,78 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

HEISSNER B110-00, Czarny, Uformowany staw, 120 l, 150 szt., 3,73 kg, 400 mm
420,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Hulajnoga elektryczna SoFlow SO1 Pro z licencją drogową
7 730,45 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
968,50 zł/1l
96,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sekey moskitiera magnesowa drzwi balkonowe, moskitiera 80x200 cm, odporna na koty, trwała, bezwonna i nietoksyczna, czarna
30,33 zł/1m
60,66 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Daszek Nad Drzwi Wejściowe, 240 X 100 Cm, Pc Lumarko!
473,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry olejek do brody
Bardzo dobra oferta! 2x60ml! broda jest przyjemna, mocna i zadbana! waniliowy zapach jest bardzo przyjemny!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 1 L - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejek Eteryczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
356,84 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
356,84 zł/1l

Olejek do brody klasy premium – zapach skóry
118,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek na porost brody z biotyną dla mężczyzn – bezzapachowy
72,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek i balsam do brody – wanilia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek i balsam do brody – drzewo sandałowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek na porost brody z biotyną – drzewo sandałowe
55,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek na porost brody dla mężczyzn – wanilia
55,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Pędzelek i pisak do wypełniania brody – pisak z podwójną końcówką – kolor kruczoczarny
54,90 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek do brody – cytrusowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek do brody By My Beard, 30 ml
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
274 750,01 zł/1kg

Olejek do brody – bezzapachowy



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek do brody – Bergamot Thunder
44,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Olejek Do Skory Glowy 100Ml Lopianowy Ze Skrzypem Polnym Przeciw Wypadaniu Wlosow ** Green Pharmacy
88,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
684,54 zł/1kg

Mens Master Professional – wysokiej jakości balsam do brody 30 ml
104,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
3 499,67 zł/1l

Mens Master Professional – pianka do brody wspomagająca wzrost, 150 ml
107,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
719,93 zł/1l

Mens Master Professional Olejek stymulujący do brody i wąsów 30 ml
104,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
3 499,67 zł/1l