4,7



Na podstawie 3 opinii
Kompleks ostropestu plamistego w kapsułkach z karczochami i mniszkiem lekarskim, 180 sztuk od EXVital
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
453,99 zł
5 044,33 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cardiominal - 180 kapsułek, opakowanie 3 sztuki1 350,88 zł/1l
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IncHealth-Inter

Więcej informacji o reklamie
SOLARAY Kwercetyna 500 mg kapsułki, 90 szt. kapsułek823,51 zł/1kg
94,44 zł
-3,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,41 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Selen Hevert, 200 µg, tabletki, 200 sztuk1 794,15 zł/1kg
147,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ekstrakt z karczocha 500 mg w kapsułkach 90 kapsułek94,29 zł/1kg
94,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki z koenzymem Q10, wysoka dawka 200 mg dziennie, 120 sztuk od EXVital
6 736,97 zł/1kg
222,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Liver Complex Milk Thistle+Artichoke+Cholin Capsules 120 kapsułek
282 509,99 zł/1l
282,51 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Kapsułki NAC o wysokiej dawce 600 mg na kapsułkę, 180 sztuk od Exvital
1 578,21 zł/1kg
211,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ostropest plamisty z karczochem i mniszkiem lekarskim 120 kapsułek
1 248,19 zł/1kg
89,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kapsułki z ostropestu plamistego z karczochami i mniszkiem lekarskim – 120 kapsułek_na 4 miesiące
1 947,50 zł/1kg
233,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego vitamaze 500 mg, 90 kapsułek
1 579,26 zł/1l
85,28 zł
Sprzedawca: apohealth

Diaflex Forte 20 Kapsułek Ekstrakt Z Nasion Ostropestu Plamistego
15 315,00 zł/1l
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

A-Tocard Karczoch Kapsułki 60 Szt. Suplement diety
207 999,99 zł/1l
208,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Medverita Karczoch ekstrakt Evear® - 60 kapsułek
21,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Ekstrakt roślinny Mariendistel (ostropest plamisty) z karczochami i pokrzywą – kompleks roślinny – 60 kapsułek
1 945,68 zł/1kg
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHARMAINTEGRATORI

gasterodoc® SILYMARIN - 60 tabletek ostropestu plamistego
277,58 zł/1kg
49,06 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Suplement Diety A-Tocard Karczoch Kapsułki 60 Szt.
207 999,99 zł/1l
208,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

BrainMax Rutin, Rutyna, 500 mg, 100 kapsułek roślinnych
1 010,07 zł/1kg
151,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kräutermax Chlorella tabletki 1 x 300 sztuk
949,00 zł/1kg
113,88 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

BrainMax Witamina D3, 5000 IU, 120 kapsułek roślinnych
414,46 zł/1kg
116,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki z ostropestem plamistym SoVitamed, 60 kapsułek
1 594,08 zł/1kg
80,78 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,11 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kompleks ostropestu plamistego z karczochami i mleczem - 180 kapsułek - Wysoka dawka 80% sylimaryny - 250 mg ekstraktu ostropestu plamistego w każdej kapsułce, wegański i bez dodatków
KOMPLEKS EXVITAL MARIENDISTEL: 1 kapsułka zawiera 250 mg wyciągu z ostropestu plamistego (80% zawartości sylimaryny), 200 mg wyciągu z karczocha i 50 mg wyciągu z korzenia mniszka lekarskiego. 180 wegańskich kapsułek wystarcza na całe 6 miesięcy!
TRZYKROTNA SIŁA NATURY DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA: Cenne substancje gorzkie połączone z naturalnymi substancjami roślinnymi w jednej kapsułce!
SPOŻYCIE: Tylko 1 kapsułka dziennie, popijając szklanką wody. Zalecamy przyjmowanie po posiłku.
WEGAŃSKI I BEZ DODATKÓW: Nie zawiera aromatów, barwników, stabilizatorów, laktozy i glutenu, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i nie jest modyfikowany genetycznie
NIEMIECKI PRODUKT WYSOKIEJ JAKOŚCI: i najsurowsze kontrole od wyboru surowców po produkt końcowy. Nasze produkty są wytwarzane w 100% w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, , ISO.
Dlaczego nasz kompleks ostropestu plamistego EXVital jest tak cenny?
Nasz kompleks ostropestu plamistego łączy w sobie trzy cenne ekstrakty roślinne z ostropestu plamistego, korzenia mniszka lekarskiego i karczocha. Dzięki temu już jedna kapsułka dostarcza Twojemu organizmowi cenne substancje gorzkie i wtórne substancje roślinne.
Dlaczego substancje gorzkie są tak ważne dla organizmu?
Już w starożytności substancje gorzkie były cenione za wspomaganie trawienia. Niestety, obecnie są one rzadko spotykane w wielu produktach spożywczych. Dzięki naszemu kompleksowi EXVital z ostropestem plamistym możesz w naturalny sposób wspomóc pracę swojego organizmu.
W jakim stężeniu ekstrakty roślinne są zawarte w kapsułkach?
Nasze kapsułki EXVital Mariendistel zawierają 250 mg ekstraktu z ostropestu plamistego (z 80% zawartością sylimaryny), 200 mg ekstraktu z karczocha i 50 mg ekstraktu z korzenia mniszka lekarskiego.
Czy wasze kapsułki są wegańskie?
Tak, otoczka naszych kapsułek EXVital Mariendistel składa się z hydroksypropylometylocelulozy i jest całkowicie roślinna.
Czy wasze kapsułki są testowane laboratoryjnie i wolne od substancji szkodliwych?
Tak, nasze kapsułki EXVital z ostropestem plamistym są testowane przez niezależne laboratoria, aby uniknąć obecności niepożądanych pozostałości. Certyfikat badania można znaleźć wśród zdjęć produktu.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie nadają się dla dzieci. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Składniki
Wyciąg z ostropestu plamistego, wyciąg z karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (roślinna otoczka kapsułki), wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego.
Wyciąg z ostropestu plamistego, wyciąg z karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (roślinna otoczka kapsułki), wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego.
Sposób użycia
Dorosłym zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie, popijając szklanką wody, bez rozgryzania. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
| Wartości odżywcze | W dziennej dawce* | %NRV** |
| Wyciąg z ostropestu plamistego | 250 mg | *** |
| - w tym sylimaryna | 200 mg | *** |
| Wyciąg z karczocha | 200 mg | *** |
| - w tym cynaryna | 5 mg | *** |
| Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego | 50 mg | *** |
*1 kapsułka dziennie
**Procent wartości odniesienia dla składników odżywczych zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 1169/2011
***Brak znanych wartości odniesienia dla składników odżywczych
- Lista składników
- Wyciąg z ostropestu plamistego, wyciąg z karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (roślinna otoczka kapsułki), wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego
- Waga
- 90 g
- Firma spożywcza
- EXVital GmbH
- Nazwa handlowa
- Suplementy diety zawierające substancje roślinne
- Producent
- Exvital
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- zobacz zdjęcia
- Liczba sztuk
- 180
- Zalecany sposób podawania
- Dorosłym zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie bez rozgryzania, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
- Numer producenta
- MAK1001FBA
- EAN
- 4260656131121
- Lista składników
- Wyciąg z ostropestu plamistego, wyciąg z karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (roślinna otoczka kapsułki), wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego
- Waga
- 90 g
- Firma spożywcza
- EXVital GmbH
- Nazwa handlowa
- Suplementy diety zawierające substancje roślinne
- Producent
- Exvital
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- zobacz zdjęcia
- Liczba sztuk
- 180
- Zalecany sposób podawania
- Dorosłym zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie bez rozgryzania, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
- Numer producenta
- MAK1001FBA
- EAN
- 4260656131121
Pasuje również do tego

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
665,35 zł/1l
133,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order

More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
450,30 zł/1kg
225,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
589,58 zł/1kg
936,84 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
339,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 250,96 zł/1l
211,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

Kolagen w proszku 500 g, bioaktywny kolagen od EXVital
1 019 979,95 zł/1kg
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
128,79 zł/1kg
139,99 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
404,56 zł/1kg
289,07 zł
-19,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
230,19 zł/1l
230,19 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 650,11 zł/1kg
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth

3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NewGenMarketing

4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kapsułki VOLT
5 666,67 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NoviluniumHerbalis

Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 577,08 zł/1kg
340,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

GreatVita kwas cytrynowy w proszku 5 kg wiadro | spożywczy E330, czysty monohydrat kwasu cytrynowego
93,60 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
122,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: SuperSmart

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 486,71 zł/1kg
385,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
16 443,33 zł/1l
147,99 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Double Heart Collagen 11,000 Plus ampuki systemowe 30X25 ml
176,63 zł/1l
132,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 333,33 zł/1kg
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zahnco24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top.
Waga 0,09 kgLiczba sztuk 180
Super.
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,138 kgLiczba sztuk 1
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,09 kgLiczba sztuk 180
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
235,34 zł
Sprzedawca: apohealth
1 669,08 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: apohealth
109 989,99 zł/1l

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
82,18 zł
Sprzedawca: apohealth
1 369,67 zł/1l

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,44 zł
Sprzedawca: apohealth
2 486,71 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
199,74 zł
Sprzedawca: apohealth
1 849,44 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth
2 650,11 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
107,41 zł
Sprzedawca: apohealth
2 192,04 zł/1kg

FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
185,87 zł
Sprzedawca: apohealth
1 318,23 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg