4,0



Na podstawie 1 opinii
Forever Aloe MSM Gel (118 ml) – łagodzący żel z aloesem i MSM
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
110,00 zł
93,22 zł / 100ml
+ 24,82 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 235,00 zł/100ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Czarci pazur z rutyną i ziołami, 250 ml37,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Dr.Theiss Balsam do skóry z wiesiołkiem 100 ml726,40 zł/1kg
72,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Krem intensywnie nawilżający Cerave 340 g246,21 zł/1kg
83,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Żel Aloe Vera 200 ml
245,78 zł/1kg
58,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Aloe Vera - Żel 50ml
806,80 zł/1l
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Aloe Vera - Żel 100ml
44,79 zł/100ml
44,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem aloesowy 50 ml
77,50 zł/100ml
38,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balsam aloesowy bez perfum
12,32 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Retterspitz Hyaluron Gel 30 ml
450,57 zł/100ml
135,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Fresh Secrets Panthenol – krem nawilżający i łagodzący 150 ml
36,51 zł/100ml
54,77 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Visufarma Visuxl Gel 10ml
800,70 zł/100ml
80,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Botanicapharma Żel aloesowy 100%, 250ml
203,12 zł/1l
50,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Krem nawilżający Aloe Vera Hydraloe 2100 250ml
81,28 zł/100ml
203,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Hydro Gel - Aloe Vera-Hyaluron 50ml
55,56 zł/100ml
43,54 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Evolsin Emulsja przeciw świerzbowi 150 ml
60,62 zł/100ml
90,93 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Forever Aloe Propolis Creme (113 g) – odżywczy krem nawilżający z aloesem i propolisem pszczelim
100,00 zł/100ml
113,00 zł
Sprzedawca: NaturEden

Aloe soothing gel 100ml NEOCLINIC
7,59 zł/100ml
7,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Herbamedicus Glukozamina Krem kojąco-odżywczy 250 ml
82,24 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Forever Aloe MSM Gel (118 ml) – łagodzący żel z aloesem i MSM, który pomaga złagodzić ból i stan zapalny stawów i mięśni. MSM (siarka organiczna) ma działanie przeciwzapalne, a aloes nawilża i regeneruje skórę. Idealny po wysiłku fizycznym lub w przypadku bólu mięśni i stawów.
Forever Aloe MSM Gel to idealny środek łagodzący, który można stosować zawsze i wszędzie, gdy jest to potrzebne. Czysty żel z wewnętrznych liści aloesu połączyliśmy z metylosulfonylometanem (MSM), organiczną siarką występującą w wielu organizmach żywych.
MSM ma silne właściwości łagodzące, a w połączeniu z czystym żelem z aloesu zapewnia głębokie uczucie komfortu i nawilżenia. Jednak kojąca moc żelu Aloe MSM nie kończy się na tych dwóch składnikach. Ten przezroczysty preparat, który nie brudzi ubrań, zawiera naturalne ekstrakty ziołowe, które łagodzą i poprawiają stan skóry.
Łagodzi bóle stawów i mięśni – idealny dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.
Działa przeciwzapalnie – MSM zmniejsza stan zapalny i przyspiesza regenerację.
Nawilża i łagodzi skórę – dzięki wysokiej zawartości aloesu.
Zawiera ekstrakty ziołowe – rozmaryn, kora wierzby, olejek z drzewa herbacianego, które wzmacniają działanie żelu.
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy – nadaje się do codziennego stosowania.
Ten uniwersalny żel jest niezbędny dla każdego, kto chodzi na siłownię. Nałóż go obficie i wmasuj w skórę, aby złagodzić ból stawów i mięśni po intensywnym treningu. Jeśli Twój styl życia wymaga ciągłego ruchu, okaż swojemu ciału miłość, na którą zasługuje, i bądź gotowy na kolejne przygody.
Zastosowanie:
Nałóż na dotknięte miejsce – delikatnie wmasuj w skórę.
Odpowiedni do stosowania na mięśnie, stawy i sztywne partie ciała po ćwiczeniach lub wysiłku fizycznym.
Nie stosować na uszkodzoną skórę i unikać kontaktu z oczami.
Skład:
Żel Aloe Vera – nawilża i regeneruje skórę.
MSM (siarka organiczna) – wspomaga zdrowie stawów i łagodzi stany zapalne.
Wyciąg z rozmarynu – poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie.
Kora wierzby – zawiera naturalny salicylan, który ma podobne działanie jak aspiryna.
Olejek z drzewa herbacianego – ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.
Sok z liści aloesu barbadensis, woda, dimetylosulfon, gliceryna, trietanoloamina, dimetikon, ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej, ekstrakt z kory wierzby białej, ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego, olejek z liści drzewa herbaciowego, Sodium Hyaluronate, Carboxmer, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 80, Allantoin, Ascorbic Acid, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Opakowanie:
118 ml – praktyczne opakowanie odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i w podróży.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
- Waga
- 118 g
- Zawartość
- 118 ml
- Składniki
- Sok z liści aloesu barbadensis, woda, dimetylosulfon, gliceryna, trietanoloamina, dimetikon, ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej, ekstrakt z kory wierzby białej, ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego, olejek z liści drzewa herbacianego, hialuronian sodu, karboksymery, disodowy EDTA, kwas cytrynowy, polisorbat 80, alantoina, kwas askorbinowy, tokoferol, olej sojowy, diazolidinylomocznik, metyloparaben, sorbinian potasu, benzoesan sodu.
- Producent
- Forever Living
- EAN
- 610802410190
- Waga
- 118 g
- Zawartość
- 118 ml
- Składniki
- Sok z liści aloesu barbadensis, woda, dimetylosulfon, gliceryna, trietanoloamina, dimetikon, ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej, ekstrakt z kory wierzby białej, ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego, olejek z liści drzewa herbacianego, hialuronian sodu, karboksymery, disodowy EDTA, kwas cytrynowy, polisorbat 80, alantoina, kwas askorbinowy, tokoferol, olej sojowy, diazolidinylomocznik, metyloparaben, sorbinian potasu, benzoesan sodu.
- Producent
- Forever Living
- EAN
- 610802410190
Pasuje również do tego

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
1 038,42 zł/100ml
697,00 zł
-73,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
623,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Cavilon krem do długotrwałej ochrony skóry 3392g
1 376,09 zł/1kg
126,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść
60,38 zł/100ml
75,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Hondrostrong Forte Krem - 500 ml, Opakowanie 5 Szt.
105,80 zł/100ml
529,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Intact27

Bioderma Sébium Hydra, Kobiety, Wymagająca skóra, Skóra sucha, Skóra tłusta, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Regeneracja, All ages, 40 ml
130,32 zł/100ml
52,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Clarins One-Step, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra uniwersalna, 200 ml, Butelka, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
90,11 zł/100ml
180,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Egyptian Magic All Purpose Skin Cream 118 ml
1 040,52 zł/1kg
160,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabaibaloe Aloe Vera Krem do twarzy i ciała 300ml
7,00 zł/100ml
20,99 zł
Sprzedawca: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist Spray 100 ml
131,94 zł/100ml
131,94 zł
Sprzedawca: somnia24

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
520,45 zł/1kg
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g
27,17 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MURAD Retinal ResCulpt, krem na noc z retinolem, 50 ml
729,20 zł/100ml
364,60 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Kremowy, Kobiety, Przeciw rozciąganiu, Elastyczność, Skóra uniwersalna, 125 g, Tubka
27,19 zł/100ml
33,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
191,67 zł/100ml
57,50 zł
Sprzedawca: Metler

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
6 505,00 zł/100ml
65,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe Creme Fraiche de Beaute Krem nawilżający 3w1, 100 ml
107,88 zł/100ml
107,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Topicrem Ultranawilżające mleczko do ciała 500 ml
11,06 zł/100ml
55,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hyaluronic Acid Power Serum (ampułki z kwasem hialuronowym) 7 x 2 ml
1 180,00 zł/100ml
165,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam z łoju wołowego bez dodatków - 100% PURE Tallow Balm grass fed - 120 ml
76,67 zł/100ml
92,00 zł
Sprzedawca: BeyondFunctionalFood

Medik8 Total Moisture Daily Face Cream 50 ml
442,60 zł/100ml
221,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hildegard Braukmann Professional 24h Lemon Balm Skin Treatment (50 ml)
273,34 zł/100ml
136,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eucerin Anti-Pigment Targeted Areas Krem do ciała 200ml
53,93 zł/100ml
107,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola Skin Milk Dozownik 500 ml
270,00 zł/1l
135,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Woda destylowana różana Aqua Disrillata alle Rose 300ml - Roberts
2 599,00 zł/100ml
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 200 ml
10 897,00 zł/100ml
108,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg