5,0



Na podstawie 1 opinii
Profesjonalne nożyczki do brody i wąsów ONTAKI z niemieckiej stali (12,7 cm), czarne
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,95 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Nożyczki do brody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cetaphil | Balsam do ciała dla niemowląt - Balsam do codziennego stosowania dla niemowląt - 399ml - Pielęgnacja nawilżająca - Skóra wrażliwa - Skóra niemowląt137,82 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Nożyczki do brody i wąsów ONTAKI Premium z japońskiej stali (14 cm), czarne114,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Więcej informacji o reklamie
Zdrowie BABY Pianka do mycia smoczków i butelek, 300 ml173,30 zł/1l
51,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Więcej informacji o reklamie
4-częściowy zestaw dla mężczyzn – grzebień do włosów i szczotka do wąsów, grzebień do brody, nożyczki, narzędzia do stylizacji i pielęgnacji brody82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Nożyczki do nosa Premax Ringlock dla mężczyzn
113,28 zł
Sprzedawca: Benture

Zestaw Profesjonalne Nożyczki Hrcut-04
112,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

The Bluebeards Revenge Beard & Moustache Scissors - Nożyczki do brody i wąsów
375,00 zł/1kg
70,70 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

K-Pro Nożyczki do włosów w nosie Nożyczki do uszu Nożyczki do brody Zaokrąglone 1 szt.
34,04 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Trymer do włosów DINLGING RF-609
57,27 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Nożyczki do brody Störtebekker długie - 5,5 cala / 14 cm - z etui z prawdziwej skóry w kolorze czarnym - Germany, Solingen - Nożyczki do brody ze stali nierdzewnej
527,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Golddachs Bartschere (bez tłumaczenia, ponieważ to nazwa własna)
122,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dark Stag, nożyczki do obcinania paznokci, akcesoria, zestaw narzędzi dla barbera, skórzana torba
139,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

100 sztuk ochraniaczy na brodę Dyspergowalny nylon Elastyczne oddychające siatki ochronne na brodę bez lateksu
48,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Nożyczki do brwi i brody MIBELLA BEAUTY & CO, z krótkimi, małymi ostrzami
91,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pielgnacyjny olejek dla dzieci Ikarov 100 ml
777,80 zł/1l
77,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Penaten 7741855, 400 ml, Przetestowane dermatologicznie
143,80 zł/1l
57,52 zł
Sprzedawca: TR8

Krem do ciała dla dzieci i niemowląt, 200 ml | ECO COSMETICS
313,95 zł/1l
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo

CHICCO Baby Moments Sensitive 97% naturalnych składników 500 ml
56 270,00 zł/1l
56,27 zł
Sprzedawca: MANADA

Bubchen Milk Balsam dla niemowląt 400 ml
56,87 zł/1l
22,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ziajka, oliwka pielęgnacyjna dla dzieci i niemowląt od urodzenia, 270ml
65,59 zł/1l
17,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nasz kompleksowy zestaw do pielęgnacji brody zawiera nożyczki, mały grzebień do wąsów i brody oraz etui z PU, zapewniające optymalne bezpieczeństwo i idealne warunki do podróży zgodne z przepisami TSA. Nasze nożyczki są ręcznie kute przez naszych rzemieślników z najwyższej jakości niemieckiej stali, a następnie ręcznie ostrzone, dzięki czemu tną tak samo dobrze, jak wyglądają. Każda para nożyczek ONTAKI zapewni wydajność na poziomie branżowych standardów przez całe życie. Wbudowany gumowy amortyzator nie tylko eliminuje hałas, ale także pochłania wstrząsy podczas strzyżenia. Zaprojektowany z myślą o komforcie, pozwala na dłuższe strzyżenie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z profesjonalnych niemieckich nożyczek do włosów na twarzy, w ciągu 30 dni od zakupu otrzymasz pełny zwrot kosztów.
- Model
- 47947517919387
- Producent
- eBrands Global Oy
- EAN
- 0850034561455850034561455
- Numer producenta
- EB-ON-010
- Model
- 47947517919387
- Producent
- eBrands Global Oy
- EAN
- 0850034561455850034561455
- Numer producenta
- EB-ON-010
Pasuje również do tego

Zestaw nożyczek do włosów Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Nożyczki fryzjerskie z etui Nożyczki fryzjerskie Premium Nożyczki do depilacji Mężczyźni Kobiety Dzieci Stal nierdzewna Retoo
29,89 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Odkurzacz piorący - Woda - Przemysł - Samochód MPM MOD-22
817,99 zł
-168,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
649,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MPM

Karl Krüger G3808F, 7 l, Czarny, Stal, Emalia, 380 mm, Pudełko
121,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Czarny
4 184,15 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: JANADO

Siemens EA645GN17, Czarny, Wbudowany, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 4 stref(y), 4 stref(y)
2 339,00 zł
Sprzedawca: HAI-END

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Adler AD 2923, Golarka foliowa, Czarny, Wysuwany, Bateria, Wbudowana bateria, 45 min
51,00 zł
Sprzedawca: avenido

WISFOR Lustro łazienkowe LED z głośnikiem Bluetooth, lustro łazienkowe 140×70 cm z oświetleniem w 3 kolorach, lustro ścienne LED z funkcją ściemniania, bezmgielne
1 794,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Koc obciążeniowy 6 kg 135 x 200 cm, koc terapeutyczny z kulkami szklanymi, koc kasetowy do relaksacji, sleepling
184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sleepling

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm z funkcją ładowania (USB i Type-C), podwójne łóżko młodzieżowe z Led, łóżko z pojemnikiem na pościel, lniane, szare
1 953,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Wentylator ścienny Zimilo bez konieczności wiercenia z funkcją turbo – ultra cichy, 3 prędkości, 2 haczyki w zestawie, do sypialni i kuchni
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBG-Onlineshop

Tłumik tylny Leo Vince RYKER 600/900 BLK
2 474,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRIXIAMOTO

Tefal XL Force C38508, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Tefal GC7148, Czarny, Stal nierdzewna, Prostokątny, Dotyk, Siatka, 600 cm²
747,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Odkurzacz przemysłowy LEHMANN HADDO do popiołu gruzu, 20L, 2000W, aluminiowy zbiornik, do gruzu, do garażu, metalowy zbiornik
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 798,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Halmar Kuchnia Daria 240 - antracyt/dąb craft
1 210,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MIRAT

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne do przechowywania, funkcjonalne łóżko, szare
1 495,96 zł
-53,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 442,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
1 431,99 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę skuteczne narzędzie do prostych cięć!
Od lat męczyłem się z nożyczkami do włosów, dobrze zrobiłem, kupując odpowiednie narzędzie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nożyczki do brody i wąsów ONTAKI Premium z japońskiej stali (14 cm), czarne
114,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Profesjonalne nożyczki do brody i wąsów ONTAKI z niemieckiej stali (12,7 cm), czarne



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
78,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

4-częściowy zestaw dla mężczyzn – grzebień do włosów i szczotka do wąsów, grzebień do brody, nożyczki, narzędzia do stylizacji i pielęgnacji brody



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

100 sztuk ochraniaczy na brodę Dyspergowalny nylon Elastyczne oddychające siatki ochronne na brodę bez lateksu
48,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Zestaw Profesjonalne Nożyczki Hrcut-04
112,99 zł
Sprzedawca: QIKtech