4,0



Na podstawie 4 opinii
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,56 zł-7%
32,28 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mięsa i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska499,98 zł/1kg
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony222,52 zł/1kg
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kurze łapki świeże 2 kg - Schronisko Bukowina
40,58 zł/1kg
40,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lardo 200g w kawałku - spożyć do 14 dni od daty pakowania
127,23 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
55,04 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
13,14 zł/1kg
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
29,69 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smalec kaczy 165g/212 ml - Schronisko Bukowina
48,65 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
36,10 zł/1kg
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
249,93 zł/1kg
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tłuszcz Łój wołowy 710 ml Schronisko Bukowina
18,97 zł/1kg
18,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2 kg - schronisko bukowina Kości wołowe szpikowe, oferowane przez Schronisko Bukowina, to wyjątkowy produkt o wysokiej jakości, idealny dla smakoszy szukających autentycznych i naturalnych składników do swoich potraw. Każda porcja o wadze 1 kg pochodzi z zaufanych źródeł, co gwarantuje świeżość i bogaty smak. Kości szpikowe są doskonałym dodatkiem do zup, bulionów czy sosów, wzbogacając je o głęboki aromat i wartości odżywcze. Nasz produkt to nie tylko doskonała jakość, ale także wsparcie tradycji kulinarnych, które docenią zarówno doświadczeni kucharze, jak i miłośnicy domowego gotowania. Zachęcamy do zakupu i delektowania się naturalnym smakiem naszych kości wołowych szpikowych.
OSTRZEŻENIE! SUCHY LÓD OSTROŻNOŚĆ - CAUTION NIE DOTYKAJ SUCHEGO LODU BEZ RĘKAWIC DO NOT TOUCH ICE WITHOUT GLOVES
Przechowuj suchy lód tylko w pojemniku, w którym został dostarczony, w miejscu bezpiecznym (niem dla dzieci i zwierząt) z wentylacją. Nie wyrzucaj suchego lodu na śmieci. Jeśli chcesz usunąć suchy lód, pozostaw go w pojemniku, aż samodzielnie wyparuje.
NIE WKŁADAĆ DO NAPOJÓW – NIE JEŚĆ – NIE DOTYKAĆ (BEZPOŚREDNI KONTAKT MOŻE SPOWODOWAĆ POWAŻNE OPARZENIA) – PRZECHOWYWAĆ W POMIESZCZENIACH Z WENTYLACJĄ – NIE ZAMYKAĆ W SZCZELNYCH POJEMNIKACH (WZROST CIŚNIENIA) – CHRONIĆ OCZY – NIE WDYCHAĆ
WARNING! DRY ICE WARNING! TROCKENEIS ADVERTENCIA! HIELO SECO VARNING! TORRIS ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! СУХОЙ ЛЕД
- Lista składników
- Kości wołowe szpikowe
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Schronisko Bukowina
- Nazwa handlowa
- Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 1 kg - schronisko bukowina
- Producent
- Pochodzenie
- Polska
- EAN
- 5905367202942
- Lista składników
- Kości wołowe szpikowe
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Schronisko Bukowina
- Nazwa handlowa
- Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 1 kg - schronisko bukowina
- Producent
- Pochodzenie
- Polska
- EAN
- 5905367202942
Pasuje również do tego

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa wątrobiana Palatinate - słoik 160g
103,63 zł/1kg
16,58 zł
Sprzedawca: taleoo

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 szt., 233 kcal, 975 kJ
21 380,00 zł/1kg
21,38 zł
Sprzedawca: taleoo

ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 273,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Intenso 7501511, Jednorazowa bateria, AAA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 1250 mAh
110,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Erasco Hühner Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
65,41 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
36,10 zł/1kg
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kości wołowe szpikowe cięte
Świeży,szybka dostawa, przystępna cena,
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kupimy ponownie
Dobra jakość, gotowaliśmy zapasy.
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybko sprawnie polecam
zadowolony
Oceniono dnia 17 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Śmierdzący, nieświeży produkt
Kości po otwarciu śmierdzą, produkt zepsuty
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg

Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg

Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg

Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg

Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg

Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg

Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg

Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg

Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg

Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg

Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg

Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg

Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,28 zł/1kg

Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg

Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg

Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg