4,0



Na podstawie 1 opinii
Agrarzone organiczny granulowany starter dla kurcząt 20 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
198,99 zł
9,95 zł / 1kg
+ 42,10 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pasze dla zwierząt hodowlanych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Agrarzone organiczna pasza dla kur niosek granulowana przeciw roztoczom 20 kg9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Ekologiczny makuch sojowy Agrarzone 20 kg14,49 zł/1kg
289,85 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Agrarzone Organiczna karma dla kur niosek Przepiórka Special 20 kg9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Organiczny makuch słonecznikowy Agrarzone 20 kg9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone ekologiczna pasza dla kur niosek Immune Plus 20 kg
8,65 zł/1kg
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone ziarno paszowe dla kaczek 20 kg
6,47 zł/1kg
129,36 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone Bio Lucerna granulat 20 kg
6,47 zł/1kg
129,49 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – pasza dla piskląt – starter dla piskląt 5 kg
17,01 zł/1kg
85,04 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – granulki dla kaczek, 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Organiczna granulowana pasza dla prosiąt Agrarzone 20 kg
9,73 zł/1kg
194,66 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone organiczna pasza dla mini świń granulowana 20 kg
8,00 zł/1kg
160,05 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller Bio – musli dla kurczaków 25 kg
7,96 zł/1kg
198,88 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – granulki paszowe dla miniaturowych świń, 25 kg
6,92 zł/1kg
172,94 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Pasza dla młodych kur Leimüller, 5 kg
17,01 zł/1kg
85,04 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – karma dla kurczaków, musli dla drobiu, 5 kg
17,01 zł/1kg
85,04 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Pasza dla kur niosek Leimüller Classic 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – granulki dla alpak, 25 kg
7,32 zł/1kg
182,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone granulat paszowy dla kurcząt przeciw roztoczom 20 kg
6,07 zł/1kg
121,48 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – karma dla kaczek w postaci ziaren, 5 kg
17,86 zł/1kg
89,30 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller Schaffutter – granulki dla kóz, 25 kg
7,61 zł/1kg
190,23 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Agrarzone Bio Pasza dla piskląt Pasza startowa dla piskląt granulowana 20 kg
Specjalnie opracowana receptura zapewniająca optymalny rozwój od pierwszego dnia życia.
Drobna forma zapobiega wybiórczemu jedzeniu i zapewnia równomierne wchłanianie składników odżywczych.
Wyłącznie składniki pochodzące z upraw ekologicznych dla naturalnego i zdrowego wzrostu.
Wspomaga zdrowie i rozwój silnego układu odpornościowego w pierwszych tygodniach życia.
Wykorzystanie najwyższej jakości surowców pochodzących z lokalnych gospodarstw rolnych z pełną identyfikowalnością.
Zapewnia zdrowy, naturalny wzrost i witalność młodych kur.
- Waga
- 20000 g
- Zawartość wilgoci
- 12 %
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- EAN
- 9120101915315
- Numer producenta
- 54307
- Producent
- AGRARZONE
- Numer zezwolenia
- R101Z853O
- Waga
- 20000 g
- Zawartość wilgoci
- 12 %
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- EAN
- 9120101915315
- Numer producenta
- 54307
- Producent
- AGRARZONE
- Numer zezwolenia
- R101Z853O
Pasuje również do tego
Bestseller




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 605% zniżki




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(122)Liczba wystawionych ocen: 122




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(191)Liczba wystawionych ocen: 191




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(237)Liczba wystawionych ocen: 237




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9

Agrarzone Bio Karma dla Kur Mieszanka Zbożowa 20 kg
8,02 zł/1kg
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone ekologiczna karma dla kur niosek Mączka dla niosek 20 kg
8,65 zł/1kg
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone ekologiczna pasza dla kur niosek Immune Plus 20 kg
8,65 zł/1kg
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Płyta grzewcza dla piskląt Fudajo 30x40cm z regulatorem temperatury Płyta grzewcza o mocy 30 W dla 25-30 piskląt do sztucznej hodowli
155,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Agrarzone pasza dla kurcząt musli 20 kg
5,64 zł/1kg
112,84 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Organiczna karma dla kaczek i gęsi Agrarzone 20 kg
8,02 zł/1kg
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone ziarno paszowe dla kaczek 20 kg
6,47 zł/1kg
129,36 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone organiczna pasza dla owiec i kóz granulat 20 kg
8,09 zł/1kg
161,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Organiczna granulowana pasza dla prosiąt Agrarzone 20 kg
9,73 zł/1kg
194,66 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Ekologiczny makuch sojowy Agrarzone 20 kg
14,49 zł/1kg
289,85 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Kurnik 3x8x2m Kurnik Woliera Kurnik dla drobiu Ocynkowany wybieg dla kurcząt na wolnym wybiegu
1 660,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

Agrarzone granulat paszowy dla kaczek 20 kg
7,12 zł/1kg
142,30 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone granulat paszowy dla kurcząt przeciw roztoczom 20 kg
6,07 zł/1kg
121,48 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Kreda pastewna dla Niosek Gruboziarnista Wapń 0,8-1,2 mm 25kg - Agro Bracia
28,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Agrarzone Bio Lucerna granulat 20 kg
6,47 zł/1kg
129,49 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Inkubator W pełni automatyczny inkubator dla kurcząt Inkubator dla kurcząt Inkubator dla kurcząt 16 jaj Inkubatory
299,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Agrarzone Pasza dla kur niosek Premium Pellets 25 kg
6,39 zł/1kg
159,72 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Fudajo 25x30cm płyta grzewcza dla piskląt z regulatorem temperatury 20W płyta grzewcza dla 15-20 piskląt do sztucznej hodowli
147,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

W pełni automatyczna inkubatorka, inkubator na 12 jaj, inkubator z automatycznym systemem obracania i regulacją temperatury do kurnika, inkubator do kurcząt
344,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Wiltec wybieg dla królików 180 x 75 x 75 cm, wybieg i klatka dla małych zwierząt dla królików, zajęcy, świnek morskich, wybieg jako klatka dla królików
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Smartwatch, Zegarek Smart dla Kobiet, 1,7" 240x280 px, Fitness Tracker, Wodoodporny IP68, Pulsometr, Krokomierz, Różowe Złoto
349,38 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Apple iPad Air, 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 256 GB, 8 GB, iPadOS 18, Szary
3 422,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: SuperTechPL

Podkaszarka spalinowa FUXTEC FX-MT152E, 52cm³, 5w1, 3KM, pasek, przedluzka
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

PawHut Zewnętrzna klatka dla małych zwierząt z dachem, zdejmowana, wodoodporna, klatka dla małych zwierząt, klatka dla świnek morskich, klatka dla małych zwierząt, chomików, królików, 220 x 103 x 103 cm, beżowa
500,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

SensaHome - Okrągłe lustro ścienne dotykowe Led - Lustro łazienkowe bez ramy z oświetleniem LED - Lustro ścienne - ściemniane - zimna biel - 80 cm
337,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buxibo

Xiaomi Redmi Note 15 5G 256 GB w kolorze lodowoniebieskim
1 416,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Sennheiser HD 400S Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Połączenia/muzyka Czarny
228,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Classbach C-FHD 4009 K, Zestaw, Prostokątny, 11,76 l, Przezroczysty, Plastik, 110 °C
230,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest dobry, ale cena się zmienia
Sam produkt jest dobry i zapłaciłem 34 euro, w tym koszty wysyłki. W tej cenie brałbym go co miesiąc. Ale widziałem teraz i kosztuje 37 euro plus 10 euro za wysyłkę, więc jest naprawdę za drogi i nie wezmę go z powrotem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Agrarzone organiczna pasza dla kur niosek granulowana przeciw roztoczom 20 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,30 zł/1kg

Agrarzone Bio Karma dla Kur Mieszanka Zbożowa 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,02 zł/1kg

Agrarzone granulat paszowy dla kaczek 20 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,30 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,12 zł/1kg

Ekologiczny makuch sojowy Agrarzone 20 kg
289,85 zł
Sprzedawca: Agrarzone
14,49 zł/1kg

Organiczna granulowana pasza dla prosiąt Agrarzone 20 kg
194,66 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,73 zł/1kg

Leimüller Bio – musli dla kurczaków 25 kg
198,88 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,96 zł/1kg

Agrarzone organiczny granulowany starter dla kurcząt 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
198,99 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,95 zł/1kg

Agrarzone Organiczna karma dla kur niosek Przepiórka Special 20 kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,30 zł/1kg

Kukurydza gnieciona 25kg Agro Bracia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Agrarzone ekologiczna karma dla kur niosek Mączka dla niosek 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,65 zł/1kg

Olej Lniany dla koni, Pasza dla koni, Suplement 5L Horselen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
15,99 zł/1l

Organiczny makuch słonecznikowy Agrarzone 20 kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,30 zł/1kg

Leimüller Pasza dla kur 25 kg Fitness Müsli – wyjątkowa pasza dla kur niosek z oregano i muszlami – pasza zbożowa wolna od GMO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,29 zł/1kg

Leimüller – granulki dla alpak, 25 kg
182,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,32 zł/1kg

Agrarzone organiczna pasza dla owiec i kóz granulat 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
161,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,09 zł/1kg

Organiczna karma dla kaczek i gęsi Agrarzone 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,02 zł/1kg

ATLAS POSTAR 80 - Wylewka cementowa 25 KG
75,36 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,01 zł/1kg

Agrarzone Alpakafutter Classic 20 kg
151,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,57 zł/1kg

Leimüller Anti-Stress Pasza dla kurczaków przeciw roztoczom 25 kg – specjalna pasza ziarnista z melisą cytrynową i magnezem
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,29 zł/1kg

Agrarzone ekologiczna pasza dla kur niosek Immune Plus 20 kg
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,65 zł/1kg