4,0



Na podstawie 1 opinii
Agrarzone organiczna pasza dla owiec i kóz granulat 20 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
161,89 zł
8,09 zł / 1kg
+ 42,10 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pasze dla zwierząt hodowlanych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Agrarzone organiczna pasza dla kur niosek granulowana przeciw roztoczom 20 kg9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Ekologiczny makuch sojowy Agrarzone 20 kg14,49 zł/1kg
289,85 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Agrarzone Organiczna karma dla kur niosek Przepiórka Special 20 kg9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Organiczny makuch słonecznikowy Agrarzone 20 kg9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone Bio Lucerna granulat 20 kg
6,47 zł/1kg
129,49 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone pasza dla owiec pasza dla kóz musli 20 kg
6,46 zł/1kg
129,12 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone granulat paszowy dla owiec 20 kg
6,47 zł/1kg
129,36 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Organiczna granulowana pasza dla prosiąt Agrarzone 20 kg
9,73 zł/1kg
194,66 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller Schaffutter – granulki dla kóz, 25 kg
7,61 zł/1kg
190,23 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Granulat Pszenny 20 kg Pellet Paszowy dla Kur Drobiu Świń Bydła
1,90 zł/1kg
38,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Leimüller – granulki dla kaczek, 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone organiczna pasza dla mini świń granulowana 20 kg
8,00 zł/1kg
160,05 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Jęczmień paszowy, 1 kg. Jęczmień dla kur, koni, drobiu, owiec, kóz, pasza dla zwierząt
19,90 zł/1kg
19,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Leimüller – pasza dla piskląt Kükenstarter 25 kg
6,81 zł/1kg
170,13 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – granulki dla alpak, 25 kg
7,32 zł/1kg
182,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone granulat paszowy dla kurcząt przeciw roztoczom 20 kg
6,07 zł/1kg
121,48 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Pasza dla młodych kur Leimüller, 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – musli dla alpak, 20 kg
9,73 zł/1kg
194,56 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – mączka dla miniaturowych świń, 25 kg
6,81 zł/1kg
170,13 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller Bio – musli dla kurczaków 25 kg
7,96 zł/1kg
198,88 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Organiczna pasza dla owiec i kóz Agrarzone granulat 20 kg
Odkryj organiczne granulki paszowe dla owiec i kóz Agrarzone, opracowane specjalnie z myślą o odpowiednim żywieniu owiec i kóz. Ta wysokiej jakości pasza wspiera zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Zapewnia zbilansowaną dietę i promuje witalność, aby owce i kozy były aktywne i pełne życia. Mieszanka pszenżyta, jęczmienia i lucerny zapewnia energię niezbędną do optymalnej wydajności.
Granulki są wykonane w 100% z produktów ekologicznych, co oznacza, że możesz zaoferować swoim zwierzętom czystą i naturalną paszę. Dzięki wysokiej zawartości białka surowego (14,00%) i ważnych składników odżywczych, takich jak wapń, fosfor i witaminy, pasza ta zapewnia zdrowy rozwój. Dzięki delikatnemu przetwarzaniu, cenne składniki zostają zachowane, dzięki czemu można mieć pewność, że owce i kozy otrzymują wszystko, czego potrzebują.
Niezależnie od tego, czy chodzi o hodowców hobbystów, czy profesjonalnych rolników, Agrarzone Organic Sheep Feed & Goat Feed to doskonały wybór dla każdego, kto preferuje ekologiczną jakość. Dzięki praktycznemu opakowaniu 20 kg zawsze masz pod ręką wystarczającą ilość paszy, aby karmić swoje owce i kozy w sposób odpowiedni dla gatunku.
przegląd:
- 100% organiczna
- Wysokiej jakości składniki: pszenżyto, jęczmień, otręby pszenne, kukurydza
- Wysoka zawartość białka surowego: 14,00%
- Zawiera niezbędne składniki odżywcze: wapń, fosfor
- Odpowiednia do ukierunkowanego żywienia
- Odpowiednia dla owiec i kóz
Zalecenia żywieniowe:
Ta pasza może być podawana tylko w ilości ~ 0,5 kg na zwierzę / dzień, w zależności od wydajności, ze względu na wyższą zawartość pierwiastków śladowych w porównaniu do paszy pełnoporcjowej.
Składniki / Skład:
Pszenżyto*; jęczmień*; otręby pszenne*; kukurydza*; mączka zielona/ lucerna*; makuch słonecznikowy*; owies*; makuch sojowy*; węglan wapnia; drożdże browarniane; fosforan jednowapniowy; chlorek sodu; fosforan magnezu; melasa z buraków cukrowych*
*Produkt rolnictwa ekologicznego
Składniki analityczne:
Sucha masa: 88,60%; białko surowe: 14,00%; włókno surowe: 7,00%; oleje i tłuszcze surowe: 3,25%; popiół surowy: 7,00%; wapń: 1,20%; fosfor: 0,61%; sód: 0,21%
Dodatki na kg:
Witamina A (3a672a): 10000 I.U.; Witamina D3 (3a671): 1800 I.U.; Witamina E octan all-rac-alfa-tokoferylu (3a700): 22,00 mg; Cynk (tlenek cynku 3b603): 91,20 mg; Mangan (tlenek manganu(II) 3b502): 9,09 mg; żelazo (monohydrat siarczanu żelaza (II) 3b103): 18,00 mg; jod (bezwodny jodan wapnia 3b202): 0,30 mg; selen (selenin sodu 3b801): 0,50 mg
Przechowywanie:
Przechowywać w higienicznym, chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Zakres dostawy:
1x Agrarzone organic sheep feed & goat feed pellets 20 kg
Pytania i odpowiedzi:
Jak często należy podawać paszę dla owiec i kóz?
Pasza ta powinna być podawana zgodnie z zaleceniami żywieniowymi w ilości ~ 0,5 kg na zwierzę/dzień.
Czy pasza jest odpowiednia dla wszystkich owiec i kóz?
Tak, granulat jest idealny dla wszystkich owiec i kóz, zarówno w hodowli hobbystycznej, jak i profesjonalnej.
Czy mogę używać tej paszy także dla innych zwierząt?
Pasza została opracowana specjalnie dla owiec i kóz i nie powinna być stosowana dla innych zwierząt.
- Waga
- 20000 g
- Zawartość wilgoci
- 12 %
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- EAN
- 9120101915308
- Numer producenta
- 54306
- Producent
- AGRARZONE
- Numer zezwolenia
- R101Z853O
- Waga
- 20000 g
- Zawartość wilgoci
- 12 %
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- EAN
- 9120101915308
- Numer producenta
- 54306
- Producent
- AGRARZONE
- Numer zezwolenia
- R101Z853O
Pasuje również do tego
Bestseller




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(471)Liczba wystawionych ocen: 471




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 115% zniżki




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(137)Liczba wystawionych ocen: 137




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(356)Liczba wystawionych ocen: 356

Agrarzone Bio Karma dla Kur Mieszanka Zbożowa 20 kg
8,02 zł/1kg
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Organiczna karma dla kaczek i gęsi Agrarzone 20 kg
8,02 zł/1kg
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone organiczny granulowany starter dla kurcząt 20 kg
9,95 zł/1kg
198,99 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Agrarzone pasza dla owiec pasza dla kóz musli 20 kg
6,46 zł/1kg
129,12 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Agrarzone ekologiczna karma dla kur niosek Mączka dla niosek 20 kg
8,65 zł/1kg
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Veleco COSMO: Elektryczny wózek inwalidzki, lekki, składany, łatwy w obsłudze za pomocą joysticka, silnik 2x250 W
3 921,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lauftech

Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop

Agrarzone granulat paszowy dla kurcząt przeciw roztoczom 20 kg
6,07 zł/1kg
121,48 zł
Sprzedawca: Agrarzone

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

Leimüller – pasza dla piskląt – starter dla piskląt 5 kg
17,01 zł/1kg
85,04 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller Schaffutter – granulki dla kóz, 25 kg
7,61 zł/1kg
190,23 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Lampa zewnętrzna S'AFIELINA z czujnikiem ruchu, kinkiet E27 na taras, na ścianę domu, lampa zewnętrzna czarna, wzór vintage, 1 szt
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Safeni

Nivea Care 5w1 Przeciwzmarszczkowy lekki krem do twarzy, 100ml
29,56 zł/100ml
29,56 zł
Sprzedawca: MANADA

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
12 500,00 zł/1l
990,00 zł
-115,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
875,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
1 174,23 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP

VL Crispy Muesli dla królików 2,75kg
69,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Strefa rolnicza Karma dla królików Karma dla zajęcy Granulki 25 kg
6,52 zł/1kg
130,40 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Pszenica paszowa 25kg polska wysoka jakość Agro Bracia
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Agrarzone Bio Lucerna granulat 20 kg
6,47 zł/1kg
129,49 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 Digital Edition, PlayStation 5, Czarny, Biały, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
3 030,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi Redmi Note 15 5G 256 GB w kolorze lodowoniebieskim
1 416,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Świece piramidki małe | 3 kolory
51,98 zł
Sprzedawca: Rudolphs-Schatzkiste

ProfiCare PC-HAS 3132, Suzarko-lokówka, Ciepły, Czarny, Złoto różowe, Srebrny, 1000 W, Prąd przemienny, 220-240 V
179,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Świece piramidki małe | 3 kolory
43,08 zł
Sprzedawca: Rudolphs-Schatzkiste

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny
Odnowiony
1 836,18 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Alloccaz

Heuland Premium, ekologiczna ściółka z podłoża leśnego, 60 litrów
109,25 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest dobry, ale cena się zmienia
Sam produkt jest dobry i zapłaciłem 34 euro, w tym koszty wysyłki. W tej cenie brałbym go co miesiąc. Ale widziałem teraz i kosztuje 37 euro plus 10 euro za wysyłkę, więc jest naprawdę za drogi i nie wezmę go z powrotem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Agrarzone organiczna pasza dla kur niosek granulowana przeciw roztoczom 20 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,30 zł/1kg

Agrarzone Bio Karma dla Kur Mieszanka Zbożowa 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,02 zł/1kg

Agrarzone granulat paszowy dla kaczek 20 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,30 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,12 zł/1kg

Ekologiczny makuch sojowy Agrarzone 20 kg
289,85 zł
Sprzedawca: Agrarzone
14,49 zł/1kg

Organiczna granulowana pasza dla prosiąt Agrarzone 20 kg
194,66 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,73 zł/1kg

Leimüller Bio – musli dla kurczaków 25 kg
198,88 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,96 zł/1kg

Agrarzone organiczny granulowany starter dla kurcząt 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
198,99 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,95 zł/1kg

Agrarzone Organiczna karma dla kur niosek Przepiórka Special 20 kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,30 zł/1kg

Kukurydza gnieciona 25kg Agro Bracia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Agrarzone ekologiczna karma dla kur niosek Mączka dla niosek 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,65 zł/1kg

Olej Lniany dla koni, Pasza dla koni, Suplement 5L Horselen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
15,99 zł/1l

Organiczny makuch słonecznikowy Agrarzone 20 kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
9,30 zł/1kg

Leimüller Pasza dla kur 25 kg Fitness Müsli – wyjątkowa pasza dla kur niosek z oregano i muszlami – pasza zbożowa wolna od GMO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,29 zł/1kg

Leimüller – granulki dla alpak, 25 kg
182,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,32 zł/1kg

Agrarzone organiczna pasza dla owiec i kóz granulat 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
161,89 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,09 zł/1kg

Organiczna karma dla kaczek i gęsi Agrarzone 20 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,41 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,02 zł/1kg

ATLAS POSTAR 80 - Wylewka cementowa 25 KG
75,36 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,01 zł/1kg

Agrarzone Alpakafutter Classic 20 kg
151,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone
7,57 zł/1kg

Leimüller Anti-Stress Pasza dla kurczaków przeciw roztoczom 25 kg – specjalna pasza ziarnista z melisą cytrynową i magnezem
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,29 zł/1kg

Agrarzone ekologiczna pasza dla kur niosek Immune Plus 20 kg
173,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone
8,65 zł/1kg