5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Biobaza – naturalny dezodorant w kulce Black Energy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,07 zł
541,40 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Silver dezodorant do butw 100ml245,80 zł/1l
24,58 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
Naturalny kryształ Ałun Deo w sztyfcie 120g BIOMIKA148,90 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Fenjal Antyperspirant w sprayu 48h Classic z naturalnym olejkiem 150ml92 800,00 zł/1kg
18,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Marbert Man Pure Black Intense Deo & Bodyspray (150 ml)534,93 zł/1l
80,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Pure Aura (naturalny dezodorant) 100 ml
673,70 zł/1l
67,37 zł
Sprzedawca: VISO

NOXZEMA Dezodorant w kulce z talkiem 50ml
99,73 zł/1kg
14,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Lavera Natural & Invisible Dezodorant w kulce 48h 75ml
1 182,20 zł/1l
59,11 zł
Sprzedawca: VISO

Biobaza Green Spirit Naturalny dezodorant w kulce, 50 ml
504,00 zł/1l
25,20 zł
Sprzedawca: Trendery

Antytranspirant w kulce NIVEA Fresh Energy, 50 ml
529,20 zł/1l
26,46 zł
Sprzedawca: VISO

Lactovit Sensitive Dezodorant w kulce 50ml
914,80 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA Fresh Naturalny dezodorant antyperspiracyjny w kulce 50ml
1 325,40 zł/1l
66,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Green Sensation Naturalny dezodorant w kulce 50 ml
418,60 zł/1l
20,93 zł
Sprzedawca: Trendery

Naturalny dezodorant w kremie "Herbalise Me!" 60 ml
1 234,50 zł/1l
74,07 zł
Sprzedawca: Emerosa

Borotalco Original dezodorant w kulce 50 ml
553,80 zł/1l
27,69 zł
Sprzedawca: VISO

Bezzapachowy naturalny dezodorant w kulce (Deo Roll-on) 75 ml
826,80 zł/1l
62,01 zł
Sprzedawca: VISO

Caudalie Vinofresh, naturalny dezodorant w sztyfcie - 24 godziny
1 534,00 zł/1l
76,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lactovit Activit Protector dezodorant w kulce 50ml
962,60 zł/1l
48,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Lactovit Original Dezodorant w sztyfcie 50ml
916,83 zł/1l
55,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea Black & White Invisible Fresh Antyperspirant w kulce, 50ml
274,00 zł/1l
13,70 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Black & White Invisible Active dezodorant w kulce 50ml
2 387,00 zł/1l
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ta innowacyjna formuła opiera się na naturalnych solach mineralnych i cennych ekstraktach roślinnych, takich jak liść oliwny, szałwia i zielona herbata. Ten dezodorant w kulce, całkowicie pozbawiony soli glinu, alkoholu i sztucznych substancji zapachowych, zapewnia delikatną, długotrwałą ochronę przez cały dzień. Naturalna formuła z wodorowęglanem sodu (sodą oczyszczoną) delikatnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, nie zatyka porów ani nie podrażnia skóry.
Idealny dla skóry wrażliwej i wszystkich, którzy cenią sobie naturalną pielęgnację ciała. Dezodorant w kulce Biobaza nie pozostawia plam na ubraniach i szybko się wchłania. Lekka, nieklejąca się konsystencja zapewnia przyjemne uczucie świeżości bez pozostawiania śladów. Ten naturalny dezodorant, przetestowany dermatologicznie i wolny od parabenów, stanowi zdrową alternatywę dla świadomych użytkowników.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Woda, gliceryna, ałun potasowy (naturalne sole mineralne), guma ksantanowa, ekstrakt z liści drzewa oliwnego (Olea europaea), ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis), glikol kaprylowy, OLEJEK Z LIŚCI POGOSTEMON CABLIN (PACZULA), OLEJEK Z LIŚCI LAURUS NOBILIS, OLEJEK Z MENTHA PIPERITA (MIĘTA PIEPRZOWA), LINALOOL, LIMONEN, EUGENOL
- Producent
- Biobaza
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3859892638719
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Woda, gliceryna, ałun potasowy (naturalne sole mineralne), guma ksantanowa, ekstrakt z liści drzewa oliwnego (Olea europaea), ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis), glikol kaprylowy, OLEJEK Z LIŚCI POGOSTEMON CABLIN (PACZULA), OLEJEK Z LIŚCI LAURUS NOBILIS, OLEJEK Z MENTHA PIPERITA (MIĘTA PIEPRZOWA), LINALOOL, LIMONEN, EUGENOL
- Producent
- Biobaza
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3859892638719
Pasuje również do tego

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
371,40 zł/1l
55,71 zł
Sprzedawca: Tersorte

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sztyft 75ml
1 499,33 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

NIVEA Dezodorant w kulce dla mężczyzn Cool Kick – 50 ml
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Alpa - Alpa Francovka Lesana Alcoholic herbal solution 1000ml
56,90 zł/1l
56,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Gosh DNA 4 Dezodorant w sprayu, 150ml
112,40 zł/1l
16,86 zł
Sprzedawca: LeMont

BAC Cool Energy DEO ve spreji 150 ml
88,33 zł/1l
13,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Forever Aloe Ever-Shield Dezodorant w sztyfcie (92,1 g)
488,60 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: NaturEden

Vichy Homme dezodorant 24H Ultra-Refreshing Deodorant 2 x 100 ml
700,95 zł/1l
140,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

6 szt. dezodorantu w sprayu Axe – Black Dry 150 ml
5 290,60 zł/1l
315,77 zł
-51,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
264,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.
261,38 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
375,80 zł/1l
56,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Thierry Mugler Alien Dezodorant w sprayu, 100 ml
2 141,70 zł/1l
214,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Driclor antyperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml
2 611,00 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: VISO

Acqua di Parma Colonia, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy
919,67 zł/1l
137,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marbert Man Classic Natural Deospray 125ml
753,28 zł/1l
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne - Lady Million Deospray 150ml
703,67 zł/1l
105,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ducray Hidrosis Control Antyperspirant w kulce, 40 ml
2 039,00 zł/1l
81,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Twilly d'Hermés Dezodorant Natural Spray 150 ml
1 321,53 zł/1l
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
2 075,40 zł/1l
207,54 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Fa Dezodorant w sprayu 150ml Karaibskie Cytryny
1 831,80 zł/1l
91,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

6 sztuk dezodorantu L'Oréal Men Expert Fresh Extreme 48H Non-Stop
184,10 zł/1l
165,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry
470,47 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Klasyczny dezodorant dla mężczyzn 75 ml - Karl Lagerfeld
420,68 zł/1kg
68,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme dezodorant sztyft 75ml
1 848,27 zł/1l
138,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

butelka o pojemności 200 ml
96,85 zł/1l
19,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

6 X Sanex Dezodorant w sprayu Dermo Extra Control Zakres dostawy
18,39 zł/100ml
36,77 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Armaf, Club de Nuit Intense, Anti-Perspirant, Deodorant Stick, For Men, 75 g
317,05 zł/1kg
63,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Peggy Sage Zestaw do depilacji 4 woski + podgrzewacz + paski + olejek
436,00 zł/1kg
218,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Dsquared2 Dezodorant Dsquared2 Green Wood Dezodorant w sztyfcie
1 615,87 zł/1l
121,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier - Scandal For Men Deostick 75.0g
927,31 zł/1kg
120,55 zł
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odświeżające i chłodzące
Odświeżające i chłodzące działanie, które utrzymuje się przez cały dzień! Najlepszy dezodorant w kulce
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,00 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l