5,0



Na podstawie 1 opinii
4711 4711 Original SG 200 ml UNISEX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,91 zł
234,55 zł / 1l
+ 17,22 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzeźwiający balsam HAPPY2 850,80 zł/1l
71,27 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Linola Radioderm Shower Care 200 ml375,40 zł/1l
75,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dsquared2 Wood for Her SG 200 ml W234,12 zł/1l
58,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dsquared2 Wood for Him SG 250 ml M230,92 zł/1l
57,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Occitane Mélilot SG 250 ml W
371,00 zł/1l
92,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sanicur Żel pod prysznic Original (1000 ml)
119,35 zł/1l
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

4711 Original sprchový gel unisex 200 ml
134,10 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood SG 200 ml UNISEX
362,25 zł/1l
72,45 zł
Sprzedawca: somnia24

GERMISDIN ORIGINAL Żel pod prysznic 100 ml
576,50 zł/1l
57,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic FEIGEN 1000 ml
63,50 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermolaval Żel pod prysznic + szampon, 200 ml
65,95 zł
Sprzedawca: apohealth

S&M Płyn do mycia 500 ml | Butelka (500 ml)
21,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

STR8 Ahead SG 250 ml M
65,76 zł/1l
16,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tosca Dusch & Badegel 200 ml
306,35 zł/1l
61,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Baldessarini Signature SG 200 ml M
535,75 zł/1kg
107,15 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Hugo Boss Hugo Man SG 200 ml M
359,55 zł/1l
71,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Legrain Gel Moussel Lavanda 650
82,12 zł/1l
53,38 zł
Sprzedawca: somnia24

SHOWER Cleaningö l 1000 ml
126,70 zł/1l
126,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,38 zł
Sprzedawca: somnia24

STRAWBERRY Duschgel 250 ml
179,48 zł/1l
44,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel pod prysznic 4711, 4711, 200 ml to ekskluzywny i wysokiej jakości produkt do pielęgnacji ciała. Jeśli poszukujesz wyłącznie naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, produkty marki 4711, w 100% naturalne, są idealnym wyborem dla Ciebie.
- Rodzaj: Żel pod prysznic
- Płeć: Unisex
- Konsystencja: Żel
- Zalecane zastosowanie: Wszystkie typy skóry
- Skład:
- Polyquaternium-7
- Propylparaben
- Serine
- Sodium chloride
- Sodium lactate
- Urea
- Allantoin
- Bht
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Citric acid
- Cocamidopropyl betaine
- Decyl glucoside
- Disodium edta
- Ethylhexyl methoxycinnamate
- Ethylhexyl salicylate
- Fragrance (parfum)
- Isopropyl palmitate
- Limonene
- Linalool
- Menthol
- Peg-7 glyceryl cocoate
- Citral
- Glycerin
- Lactic acid
- Geraniol
- Sorbitol
- Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride
- Peg-200 hydrogenated glyceryl palmate
- Żółty 5 (CI 19140)
- Pojemność: 200 ml
4711 Original Eau de Cologne marki 4711 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Te perfumy unisex zostały wprowadzone na rynek w 1792 roku przez Wilhelma Muelhensa. Zapach łączy świeże cytrusowe nuty cytryny, bergamotki i pomarańczy z aromatycznymi nutami środkowymi lawendy i rozmarynu. Nutami bazy są neroli i petitgrain, tworząc orzeźwiające i podnoszące na duchu doświadczenie. 4711 Original Eau de Cologne by er & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne marki er & Wirtz to cytrusowo-aromatyczny zapach dla kobiet i mężczyzn. Te perfumy unisex również zostały wprowadzone na rynek w 1792 roku i zostały stworzone przez Wilhelma Muelhensa. Zapach oferuje złożoną i zrównoważoną mieszankę nut cytrusowych, kwiatowych i drzewnych. Nuty głowy obejmują olejek pomarańczowy, brzoskwinię, bazylię, bergamotkę i cytrynę. Nuty środkowe to cyklamen, lilia, melon, jaśmin i róża bułgarska. Nuty bazy to paczula, wetyweria tahitańska, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr.
- Model
- 4711 Original
- Waga
- 234 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- EAN
- 4011700746521
- Numer producenta
- DW17005
- Model
- 4711 Original
- Waga
- 234 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- EAN
- 4011700746521
- Numer producenta
- DW17005
Pasuje również do tego

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dermalogica pianka czyszcząca Clearing Skin Wash 500 ml
626,10 zł/1l
313,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Perfumowany żel pod prysznic 200ml
1 099,05 zł/1l
219,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Fenjal Olejek pod prysznic Classic Naturalny olejek i klasyczny zapach 225ml
114,40 zł/1l
25,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Oryginalny żel pod prysznic bez mydła 1000ml
69,00 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
809,47 zł/1kg
242,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas Eau De Rochas Żel pod prysznic, 500 ml
279,56 zł/1l
139,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Magno Classic, Żel pod prysznic, 550 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało i włosy, Skóra mieszana
54,55 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Dior Fahrenheit, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
991,35 zł/1l
198,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Uniwersalne
1 141,75 zł/1l
228,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
494,48 zł/1l
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel do kąpieli i pod prysznic Rabarbar i Róża 300 ml
516,87 zł/1l
155,06 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Irish Spring | Żel pod prysznic 5 w 1 - 591 ml - Oczyszczanie - Nawilżanie - Szampon
50,74 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marbert Man Bath 400ml
223,27 zł/1l
89,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
83,98 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
343,28 zł/1kg
85,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel pod prysznic Fa – Bali Kiss, 250 ml
2 387,00 zł/1l
119,35 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WAYS

Cantabria Labs Biretix Isorepair Creme 50ml
2 014,60 zł/1l
100,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
11,63 zł/100ml
87,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ALLERGIKA płyn oczyszczający do bardzo wrażliwych oczu i twarzy, roztwór 200 ml
62,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

BALNEUM INTENSIV Płyn pod prysznic i do mycia 200 ml PZN 01541330
207,70 zł/1l
41,54 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Captain Fawcett - Expedition Reserve - Żel Pod Prysznic 250 ml
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żel pod prysznic, szampon i odżywka 3 w 1 Old Spice Nightpanther 1 litr
3,97 zł/100ml
39,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Collistar Talasso Shower Cream, Krem pod prysznic, 250 ml, Adults, -, Kobiety, Ciało, Migdał
1 181,40 zł/1l
295,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kojący, ochronny żel pod prysznic Lipikar Gel Lavant - Zawartość: 1000 ml
109,99 zł/1l
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Baldessarini Shower Gel Żel pod Prysznic dla Mężczyzn 150 ml
354,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
27,20 zł/1kg
8,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,04 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
91,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,96 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-8,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 224,48 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 225,35 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
242,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
809,47 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
494,85 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
929,60 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
410,85 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l