5,0



Na podstawie 3 opinii
Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,99 zł-35%
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Więcej informacji o reklamie
25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

Więcej informacji o reklamie
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Pasza dla kur 20 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
92,78 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 30 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
125,10 zł
-5,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

GiDeli Pasza dla kur 15 kg – pełnoporcjowa pasza dla niosek zapewniająca optymalną wydajność nieśną
73,32 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Karma dla kur GiDeli 5 kg w wiadrze – pełnoporcjowa karma dla niosek zapewniająca optymalną wydajność nieśną
54,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Jęczmień Paszowy 20 kg Ziarno dla Kur Drobiu Gołębi Zwierząt Gospodarskich
2,45 zł/1kg
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Nasiona konopi 15 kg, niełuskane, bogate w białko, karma dla ptaków, ptaki dzikie, konie, drób, GiDeli
220,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur Kurka Naturka Nioska 10 kg
29,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Karma dla kur Dolfos Dolmix DN 2,5 kg
18,98 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

RoudyBush Formula 3 2,26 kg - pokarm do ręcznego karmienia piskląt
659,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parrot_Planet

Vetafarm NeoCare - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 2,5kg
285,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Vitaline - pokarm dla amazonek i innych średnich oraz dużych papug 1,9 kg
63,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Nasiona słonecznika 15 kg łuskane naturalne pokarm dla ptaków dzikich ptaków pokarm zimowy GiDeli
172,57 zł
-42,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Czarne nasiona słonecznika 20 kg, karma dla ptaków
9,71 zł/1kg
242,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Akinu Karma pełnoporcjowa dla cherubinków 1 kg
16,14 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,92 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Vitapol Vitaline - pokarm dla Żako, Aleksandretty i innych dużych papug 1,9 kg
74,13 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo - Mieszanka dla nierozłączek 500g
10,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo - Mieszanka dla nimf 1kg
19,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
Zoptymalizuj witalność swoich kur i zapewnij najwyższą jakość produkcji jaj dzięki wysokiej jakości paszy GiDeli Legemehl. Nasza specjalnie opracowana pasza pełnoporcjowa zapewnia kompleksowe odżywianie, dokładnie dostosowane do wysokich wymagań kur niosek.
Ten worek o wadze 1 x 10 kg jest idealnym wyborem dla hodowców drobiu, którzy cenią sobie zrównoważone, zdrowe i wolne od GMO karmienie, aby zapewnić stałą wydajność nieśną i silną produkcję jaj.
Najlepsze składniki odżywcze dla optymalnej wydajności nieśnej
Pasza dla kur GiDeli charakteryzuje się szczególnie bogatym składem odżywczym. Stawiamy na wysokiej jakości surowce, aby trwale wspierać zdrowie Twojego drobiu.
Zrównoważony skład składników odżywczych: nasza mączka dla niosek zawiera starannie wyselekcjonowane ziarna zbóż i składniki pochodzenia naturalnego, które dostarczają białka, tłuszcze, węglowodany oraz witaminy. Wspomaga to prawidłowy rozwój i kondycję drobiu w codziennym życiu.
Wspomaganie wysokiej wydajności nieśnej: receptura została opracowana tak, aby wspierać naturalne procesy produkcji jaj i poprawiać ich jakość. Regularne stosowanie przyczynia się do zwiększenia liczby jaj i wzmocnienia ich skorupek.
Optymalne tworzenie jaj: zrównoważony stosunek białek i minerałów zapewnia pełny aromat jaj i wspiera długotrwałą witalność kur.
Bez GMO (bez inżynierii genetycznej): gwarantujemy karmienie bez organizmów modyfikowanych genetycznie – dla zdrowych kur i jaj najwyższej jakości.
Dlaczego pasza dla kur GiDeli jest najlepszym wyborem
W nowoczesnej hodowli drobiu jakość paszy jest decydującym czynnikiem wpływającym na dobre samopoczucie zwierząt. GiDeli oferuje niezawodne rozwiązanie dla hodowli zgodnej z potrzebami gatunku.
Naturalna i bezpieczna receptura: pasza ziarnista nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Receptura oparta jest wyłącznie na naturalnych surowcach, dzięki czemu unika się zbędnych dodatków w żywieniu.
Wysoka smakowitość: jako sucha mieszanka ziaren pasza jest doskonale przyjmowana przez drób. Zapewnia to codzienne spożycie składników odżywczych i minimalizuje straty paszy.
Wspomaganie odporności i trawienia: zawarte w paszy błonnik i pierwiastki śladowe wspomagają procesy trawienne i naturalną odporność. Zwiększa to ogólną witalność i pozytywnie wpływa na wyniki hodowli.
Koncepcja pełnowartościowej karmy: mieszanka ta pokrywa całe dzienne zapotrzebowanie zwierząt, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie dodatkowego żywienia.
Dane produktu w skrócie
Marka: GiDeli
Produkt: Pasza dla kur / mączka dla niosek (pasza pełnoporcjowa)
Zawartość: 10 kg (1 worek 10 kg)
Właściwości: bogata w białko, szczególnie bogata w składniki odżywcze, bez GMO
Zastosowanie: kury nioski, hodowla drobiu, nadaje się również jako pasza dla piskląt
Status: bez GMO, naturalne składniki
Grupa docelowa: kury nioski dla optymalnej produkcji jaj
Zastosowanie i wskazówki dotyczące karmienia
Mączkę dla niosek można łatwo rozsypać w korycie lub na wybiegach. Należy zapewnić kurom stały dostęp do świeżej wody pitnej. Pasza może być podawana do swobodnego spożycia. Należy regularnie czyścić miejsca karmienia, aby zachować higieniczne warunki.
Wskazówki dotyczące przechowywania
Worek należy przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Otwarte opakowania należy dobrze zamknąć, aby zachować świeżość paszy i uniknąć wizyt nieproszonych gości (np. gryzoni).
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- 10
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- Liczba sztuk
- 9999
- EAN
- 5906168816321
- Producent
- Numer zezwolenia
- PL0MIX
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- 10
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- Liczba sztuk
- 9999
- EAN
- 5906168816321
- Producent
- Numer zezwolenia
- PL0MIX
Pasuje również do tego

Pasza dla kur 20 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
92,78 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 25 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
112,15 zł
-22,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 5 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
60,37 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Kerbl Futtertrog für Hühner L x B x H 50 cm x 10 cm x 13 cm, aus Eisen, silber
186,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Pasza dla kur 30 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
125,10 zł
-5,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

WISFOR kurnik dla kurczaków kurnik dachowy dla drobiu małe stajnie dla zwierząt na wolnym wybiegu z 2 zamykanymi drzwiami, 393 x 312 x 156 cm
754,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Yakimz 3x2x2m Kurnik z wolierą i wybiegiem dla zwierząt z dachem z PE, rama ze stali ocynkowanej, ogrodzenie zewnętrzne używane dla kur, d
859,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Pszenica paszowa 25kg polska wysoka jakość Agro Bracia
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kurnik Wiltec 1535 x 525 x 685 mm jasnoszary z wolnym wybiegiem i grzędą wykonany z drewna, kurnik z wiatą, siatką i tacą na odchody ocynkowany
618,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Kreda pastewna dla Niosek Gruboziarnista Wapń 0,8-1,2 mm 25kg - Agro Bracia
28,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PawHut Zewnętrzna klatka dla małych zwierząt z dachem, zdejmowana, wodoodporna, klatka dla małych zwierząt, klatka dla świnek morskich, klatka dla małych zwierząt, chomików, królików, 220 x 103 x 103 cm, beżowa
500,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Mucola składana klatka dla królików klatka dla królików klatka dla świnek morskich klatka dla małych zwierząt klatka dla królików - biała / szara
640,90 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
623,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Sandezia sucha dezynfekcja 4kg
6,86 zł/1l
27,43 zł
Sprzedawca: 2Lucky

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Wiltec wybieg dla królików 180 x 75 x 75 cm, wybieg i klatka dla małych zwierząt dla królików, zajęcy, świnek morskich, wybieg jako klatka dla królików
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Waga 5 kg
Doskonała mieszanka ziaren.
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
4,00 zł/1l

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
148,86 zł
Sprzedawca: Agrarzone
5,95 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL