3,5



Na podstawie 2 opinii
Alcina Magical Transformation CC Cream 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
104,00 zł
208,00 zł / 100ml
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml746,05 zł/100ml
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Valmont V-Lift intenzivní omlazující sérum 30 ml3 318,43 zł/100ml
995,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xhekpon-Creme 40 ml264,57 zł/100ml
105,83 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Payot Roselift Crème Rose Liftante (50 ml)447,48 zł/100ml
223,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Uriage Roseliane CC Cream Spf 30+ 40 ml
191,55 zł/100ml
76,62 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Payot, Lisse, Smoothing, Eye Cream, 15 ml
745,00 zł/100ml
111,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dermalogica, Biolumin-C, Brightening, Serum, For Face, 30 ml
776,10 zł/1kg
388,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Grandel Vitamin Infusion Rosy Cream
415,34 zł/100ml
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Synchroline Thiospot Intensive Cream 30 ml
12 878,00 zł/100ml
128,78 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Erborian CC Water Fresh Complexion Gel Skin Perfector (Doré) 40 ml
442,37 zł/100ml
176,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Institut Esthederm Intensive Hyaluron-Creme 50 ml
391,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

DERMASENCE Adtop Cream, krem 50 ml
564,02 zł/1kg
46,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Endocare Tensage ampułki 20x2ml
835,27 zł/100ml
334,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Noreva Iklen+ Serum 30 ml
19 572,00 zł/100ml
205,80 zł
-10,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Institut Esthederm Intensive Retinol Serum 15 ml
3 323,20 zł/100ml
498,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
531,40 zł/100ml
106,28 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Q+A - Vitamin C Brightening Serum 30ml
193,30 zł/100ml
57,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Valmont Restoring Perfection SPF50
2 294,83 zł/100ml
688,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Cicalfate+ Krem regenerujący 15 ml
1 335,00 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: apohealth

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
377,75 zł/100ml
75,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ALCINA Magical Transformation CC Cream 50 ml
Małe, mikrokapsułkowane pigmenty w kremie Alcina Magical Transformation CC Cream zapewniają natychmiastowy efekt: nawilżająca konsystencja z kwasem hialuronowym niemal magicznie zmienia się na skórze. W ciągu kilku sekund delikatny odcień zapewnia bardziej naturalną i równomierną cerę. Rezultat: naturalne wykończenie, wyraźnie gładsza struktura skóry i bardziej wyrównana cera - przez wiele godzin!
Rodzaj skóry
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Sposób użycia
Nałożyć palcami na oczyszczoną skórę twarzy i równomiernie rozprowadzić.
Kosmetyki dekoracyjne w naszym asortymencie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych.
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 0
- Waga
- 63 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Pentylene Glycol, Carbomer, Cellulose Acetate, Magnesium Stearate, Stearynian glikolu propylenowego, fosforan disodowy, hialuronian sodu, guma ksantanowa, wodorotlenek sodu, etyloceluloza, fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
- Producent
- Alcina
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4008666356369
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 0
- Waga
- 63 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Pentylene Glycol, Carbomer, Cellulose Acetate, Magnesium Stearate, Stearynian glikolu propylenowego, fosforan disodowy, hialuronian sodu, guma ksantanowa, wodorotlenek sodu, etyloceluloza, fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
- Producent
- Alcina
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4008666356369
Pasuje również do tego

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
439,30 zł/100ml
219,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
63,24 zł/100ml
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sonstige-gesichtspflege Sisley All Day All Year Essential Anti-Aging Protection
1 332,00 zł/100ml
751,00 zł
-85,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
666,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

Arencia Vitamin C Booster Shot 30 ml
425,53 zł/100ml
127,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Vichy Liftactiv B3 Krem przeciw przebarwieniom SPF50, 50 ml
1 643,40 zł/1kg
164,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dr. Althea 345 Relief Cream
110,50 zł/100ml
55,25 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Nuxe Nuxuriance Ultra Global Anti-Aging Cream 50ml + Global Anti-Aging Night Cream 15ml Oferta
308,17 zł/100ml
200,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

JUVENA Master Cream, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Uniwersalne, Decollete, Twarz, Szyja, Przeciw starzeniu, 75 ml
708,89 zł/100ml
531,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot Suprême Absolu Rich Rejuvenating Cream 50ml
543,26 zł/100ml
271,63 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

CC CREAM perfect evenness ä ß igkeit radiant cream SP30 30 ml
610,30 zł/100ml
183,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
662,82 zł/100ml
331,41 zł
Sprzedawca: VISO

Nivea, Cellular Luminous 630, Krem przeciw przebarwieniom na noc, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
111,98 zł/100ml
55,99 zł
Sprzedawca: Metler

Dr. Grandel Vitamin Infusion Rosy Cream
415,34 zł/100ml
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

StriVectin TL Advanced™ Tightening Neck Cream Plus 50 ml
482,00 zł/100ml
241,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREM DO TWARZY DLA DZIECI Z BIAŁĄ MALWĄ ECO 50 ml - WELEDA
69,52 zł/100ml
34,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Guerlain Abeille Royale Double R Renew And Repair Advanced Serum 50 Ml
1 040,72 zł/100ml
520,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Biotulin Daynite24+, Kremowy, Kobiety, Krem przeciwzmarszczkowy, Uniwersalne, 50 ml, 1 szt.
538,06 zł/100ml
269,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Korektor zmarszczek Remescar
8 542,00 zł/100ml
85,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sesderma Factor G Renew Serum odmładzające, 30 ml
694,40 zł/100ml
208,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Swedish Nutra Liquid Marine Collagen 500 ml - Witamina C - Przeciwstarzeniowy - Przeciwzmarszczkowy
33,71 zł/100ml
168,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

VICHY Normaderm Anti-Age pielęgnacja odnawiająca skórę, przeciw niedoskonałościom i zmarszczkom, krem 50 ml
179,74 zł/100ml
89,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Christian Dior, Capture Totale Dreamskin Care & Perfect, Anti-Aging, Serum, For Face, 30 ml
1 165,53 zł/100ml
349,66 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

POND'S Rejuveness krem przeciwzmarszczkowy 50g | Krem do twarzy z kolagenem i kwasami AHA
59,98 zł/100ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Artègo Touch Curl Must No-Frizz Curl Shaping Cream modelujący krem do włosów falowanych i kręconych 100 ml
255,63 zł/1kg
36,81 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Thalgo Prodige Des Océans krem regenerujący Le Créme 50 ml
1 053,90 zł/100ml
526,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Essence 50 ml
1 870,00 zł/1l
93,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Geek & Gorgeous A-Game 20 Przeciwzmarszczkowe serum z retinalem 0,2% i ektoiną 30 ml
4 685,33 zł/1l
140,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

MineTan Bronze Babe Domowy Zestaw Do Opalania Natryskowego Różowy
130,16 zł/100ml
308,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ARTHROVIA - maść na stawy 50 ml
22 608,00 zł/100ml
226,08 zł
Sprzedawca: WR-Products
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny
Świetny krem. Dla mnie wszystko działa cudownie. Zgodnie z opisem Kupię ponownie.
Oceniono dnia 9 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,30 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,24 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 670,73 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,32 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Sisley Sunleÿa Soin Solaire Anti-Âge SPF50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
783,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 566,98 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml