Leev Linzenwafels Paprika 117g – Chrupiąca, pikantna przekąska wafelkowa z soczewicą

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

28,04 zł

239,66 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 14 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Słone przekąski i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dupetky talarki cebula, miód, musztarda 160g
Dupetky talarki cebula, miód, musztarda 160g
85,24 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dupetky talarki z solą morską 80g
Dupetky talarki z solą morską 80g
71,00 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
65,31 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Snack-a-Jacks Mini Rice Cake Grill Pepper | Pudełko 8 sztuk
Snack-a-Jacks Mini Rice Cake Grill Pepper | Pudełko 8 sztuk
8 650,00 zł/1kg
198,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Conimex Kroepoek Pitige Cassave 75g – Pikantna, chrupiąca przekąska z manioku
Conimex Kroepoek Pitige Cassave 75g – Pikantna, chrupiąca przekąska z manioku
218,67 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Chrupiąca bezglutenowa przekąska ryżowa
Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Chrupiąca bezglutenowa przekąska ryżowa
108,40 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Laurieri Scrocchi Czosnek Pietruszka bezglutenowa 100 g – Chrupiące przekąski
Laurieri Scrocchi Czosnek Pietruszka bezglutenowa 100 g – Chrupiące przekąski
257,80 zł/1kg
25,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Precelki Beskidzkie czosnkowe 120 g
Precelki Beskidzkie czosnkowe 120 g
37,17 zł/1kg
5,42 zł
-17%
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bonduelle Crispy Maïs 12 x 150g – Chrupiąca kukurydza, przekąska i składnik
Bonduelle Crispy Maïs 12 x 150g – Chrupiąca kukurydza, przekąska i składnik
80,68 zł/1kg
145,23 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Przysnacki Prażynki O Smaku Bekon 120 G
Przysnacki Prażynki O Smaku Bekon 120 G
84,92 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Inproba Vegetarian Kroepoek Naturale 80g – Chrupiąca, bezglutenowa przekąska
Inproba Vegetarian Kroepoek Naturale 80g – Chrupiąca, bezglutenowa przekąska
175,75 zł/1kg
14,06 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Valledoro Soepstengels Rustici Grissini 100g – Chrupiące włoskie paluszki przekąskowe
Valledoro Soepstengels Rustici Grissini 100g – Chrupiące włoskie paluszki przekąskowe
102,20 zł/1kg
10,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
72,20 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Patak's Pappadums Czosnek Kolendra, 80g – Chrupiąca Przekąska Krakers z Soczewicy
Patak's Pappadums Czosnek Kolendra, 80g – Chrupiąca Przekąska Krakers z Soczewicy
350,50 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Go-Tan Salted Emping 90g – Chrupiące, pikantne indonezyjskie przekąski kukurydziane
Go-Tan Salted Emping 90g – Chrupiące, pikantne indonezyjskie przekąski kukurydziane
332,33 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lay's Bugles Nacho Cheese Snack 160g - Chrupiące przekąski kukurydziane z pikantnym serem
Lay's Bugles Nacho Cheese Snack 160g - Chrupiące przekąski kukurydziane z pikantnym serem
155,25 zł/1kg
24,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
135,00 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Crosta Mollica Tarallini z nasionami kopru włoskiego, 180 g - Chrupiąca włoska przekąska
Crosta Mollica Tarallini z nasionami kopru włoskiego, 180 g - Chrupiąca włoska przekąska
140,11 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Leev Linzenwafels Paprika, 117 g - Chrupiące, pikantne wafle z soczewicy o smaku papryki. W 100% organiczne, bogate w błonnik, bogate w białko i bezglutenowe. Idealne jako zdrowa przekąska między posiłkami lub na lunch. Każdy gofr zawiera tylko 37 kcal. Może zawierać śladowe ilości soi i mleka. Wartości odżywcze w 100 g: 419 kcal, 12 g tłuszczu, 1,3 g nasyconych kwasów tłuszczowych, 52 g węglowodanów, 3,1 g cukru, 5 g błonnika, 23 g białka, 0,8 g soli.
Lista składników
Składniki: Mąka z soczewicy* 83%, olej roślinny* (olej słonecznikowy), glukoza*, maltodekstryna*, wędzona papryka w proszku* 1%, cebula w proszku*, sól, ekstrakt drożdżowy*, czosnek w proszku*, pomidor w proszku*, pieprz cayenne*, ekstrakt papryki*, emulgator (lecytyny*), przeciwutleniacz (ekstrakt z rozmarynu*), *Składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Może zawierać śladowe ilości soi i mleka.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1762 kJ (419 kcal) Tłuszcz: 12g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,3 g Węglowodany: 52g w tym cukier: 3,1 g Błonnik: 5g Białko: 23 g Sól: 0,8 g
Waga
117 g
Firma spożywcza
Leev.nu BV, Van der Kunstraat 12, 4251AA Werkendam, NL
Nazwa handlowa
Leev Soczewica gofruje paprykę
Producent
Leev
Liczba sztuk
1
Numer producenta
DW9286
EAN
8718215837749

Lista składników
Składniki: Mąka z soczewicy* 83%, olej roślinny* (olej słonecznikowy), glukoza*, maltodekstryna*, wędzona papryka w proszku* 1%, cebula w proszku*, sól, ekstrakt drożdżowy*, czosnek w proszku*, pomidor w proszku*, pieprz cayenne*, ekstrakt papryki*, emulgator (lecytyny*), przeciwutleniacz (ekstrakt z rozmarynu*), *Składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Może zawierać śladowe ilości soi i mleka.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1762 kJ (419 kcal) Tłuszcz: 12g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,3 g Węglowodany: 52g w tym cukier: 3,1 g Błonnik: 5g Białko: 23 g Sól: 0,8 g
Waga
117 g
Firma spożywcza
Leev.nu BV, Van der Kunstraat 12, 4251AA Werkendam, NL
Nazwa handlowa
Leev Soczewica gofruje paprykę
Producent
Leev
Liczba sztuk
1
Numer producenta
DW9286
EAN
8718215837749
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Snack-a-Jacks Mini Rice Cake Grill Pepper | Pudełko 8 sztuk
Snack-a-Jacks Mini Rice Cake Grill Pepper | Pudełko 8 sztuk
8 650,00 zł/1kg
198,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Lestello wafle z soczewicy 135g
Lestello wafle z soczewicy 135g
53,14 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Leev Linzenwafels Naturel 100g – chrupiące, bezglutenowe wafle z soczewicy, o wysokiej zawartości błonnika, o wysokiej zawartości białka, bez dodatków
Leev Linzenwafels Naturel 100g – chrupiące, bezglutenowe wafle z soczewicy, o wysokiej zawartości błonnika, o wysokiej zawartości białka, bez dodatków
214,70 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Leev Linzen Wafels with Cinnamon 130g – Chrupiące wafle z soczewicy, zdrowa przekąska
Leev Linzen Wafels with Cinnamon 130g – Chrupiące wafle z soczewicy, zdrowa przekąska
215,69 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk
Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g
Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Huober organiczne chrupiące precle 40g x 30 sztuk 1200g
Huober organiczne chrupiące precle 40g x 30 sztuk 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granforno Grissini Salz
Granforno Grissini Salz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g
Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,04 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dupetky talarki z solą morską 80g
Dupetky talarki z solą morską 80g
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
80,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia
Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy serowe 100g - Krokodyl
Krakersy serowe 100g - Krokodyl
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy Sfogline Pesto 180g - Gran Pavesi
Krakersy Sfogline Pesto 180g - Gran Pavesi
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy Premium Saiwa Crackers Salati 315g - Saiwa
Krakersy Premium Saiwa Crackers Salati 315g - Saiwa
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Crostini basilico pomodoro - Panealba
Crostini basilico pomodoro - Panealba
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
67,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
599,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gran Pavesi Pepe e Lime 150g włoskie krakersy pieprz i limonka
Gran Pavesi Pepe e Lime 150g włoskie krakersy pieprz i limonka
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
63,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gran Pavesi 8013355999679, Słone krakersy, Sól, 560 g, Kwadrat, 18 szt., 1842 kcal
Gran Pavesi 8013355999679, Słone krakersy, Sól, 560 g, Kwadrat, 18 szt., 1842 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Saiwa krakersy do sałatek niesolone 315 g
Saiwa krakersy do sałatek niesolone 315 g
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,21 zł/1kg