5,0



Na podstawie 4 opinii
Rabanne Million Gold For Her EDP 90 ml + EDP 20 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
374,74 zł
4 684,25 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
4h 43m 24s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Zestawy perfumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
FM Federico Mahora Utique Gold Perfumy Unisex - 100ml5 624,10 zł/1l
562,41 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml182 680,00 zł/1l
548,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml5 217,90 zł/1l
521,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Rabanne Invictus EDT 100 ml + EDT 20 ml M2 512,50 zł/1l
301,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw Paco Rabanne Million Gold for Her 50 ml wody perfumowanej EDP i 10 ml wody perfumowanej EDP
294,57 zł
Sprzedawca: VISO

Rabanne 1 Million EDT 100 ml + EDT 20 ml M
2 641,25 zł/1l
316,95 zł
Sprzedawca: Glampact

Rabanne Olympéa EDP 80 ml + EDP 20 ml W
3 327,20 zł/1l
332,72 zł
Sprzedawca: VISO

Flowerbomb – EDP 30 ml + Kö rpercreme 50 ml + Kö rpercreme 40 ml
268,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Khadlaj - Oud & Musk EDP 100ml
2 368,50 zł/1l
52,12 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Franck Boclet Vetiver EDP 100 ml UNISEX
3 501,50 zł/1l
350,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Naseem Sadaat EDT U 50 ml
1 371,40 zł/1l
68,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Paco Rabanne Olympea Giftset 125ml
386,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jeroboam Oriento Ekstrakt perfum, 30 ml
13 184,00 zł/1l
395,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Homme Perfumy 125 ml
5 799,20 zł/1l
724,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hermès Terre D'Hermès EDT 100 ml + EDT 12,5 ml + AS 40 ml M
2 822,30 zł/1l
430,40 zł
Sprzedawca: EasoMagno

THE GOLDEN SECRET EDT Vapo 200 ml
671,00 zł/1l
134,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Paco Rabanne Lady Million Edp 80Ml + Edp 20Ml
4 386,25 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy L'Interdit EDP 80 ml + EDP 12,5 ml W
4 625,95 zł/1l
450,00 zł
-22,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
427,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP 100 ml + EDP 15 ml W
2 589,22 zł/1l
297,76 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bvlgari Women’s Gift Collection
61 274,00 zł/1l
306,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Paco Rabanne Million Gold For Her woda perfumowana edp 90ml + woda perfumowana 20ml
Rabanne Million Gold For Her to olśniewający i zmysłowy zapach, który celebruje kobiecą siłę, elegancję i naturalną pewność siebie. Nowoczesna kompozycja łączy świeże nuty kwiatowe z ciepłą bazą, tworząc perfumy, które emanują luksusem, są niezwykle atrakcyjne i jednocześnie idealne na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Kompozycja rozpoczyna się delikatnie słodką gruszką, elegancką różą i nieoczekiwanym akcentem lawendy, tworząc świeże, kobiece i lekko aromatyczne otwarcie. W sercu rozkwita zmysłowa kombinacja egzotycznego ylang-ylang i urzekającego jaśminu, które nadają perfumom głębi, kremowości i kuszącej elegancji. Baza zapachu jest ciepła i trwała – wanilia łączy się z delikatnym piżmem i subtelnym mchem, tworząc wyrafinowane zakończenie z eleganckim śladem. Million Gold For Her to perfumy dla kobiet, które pragną emanować naturalnym luksusem i pozostawiać niezapomniane wrażenie – delikatnie słodkie, kwiatowe i zmysłowo ciepłe.
Zestaw prezentowy Paco Rabanne Million Gold For Her: woda perfumowana w sprayu, 90 ml / woda perfumowana w sprayu, 20 ml
- Model
- Million Gold For Her
- Waga
- 0.467 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), AQUA (WODA), LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, ALCOHOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4).
- Producent
- Zakres dostawy
- Paco Rabanne Million Gold For Her woda perfumowana edp 90ml + woda perfumowana 20ml
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3349668640812
- Model
- Million Gold For Her
- Waga
- 0.467 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), AQUA (WODA), LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, ALCOHOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4).
- Producent
- Zakres dostawy
- Paco Rabanne Million Gold For Her woda perfumowana edp 90ml + woda perfumowana 20ml
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3349668640812
Pasuje również do tego

Zestaw Paco Rabanne Million Gold For Her, 3 sztuki
570,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Rabanne Million Gold For Her, Kobiety, 50 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Różowy, Biały kwiat
5 900,00 zł/1l
295,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Divine, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Meringa, Spray
4 626,20 zł/1l
462,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

zestaw miniatur YSL 4x7,5 ml
11 180,00 zł/1l
335,40 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 733,30 zł/1l
373,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
4 435,20 zł/1l
443,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Carolina Herrera Good Girl Blush Woda perfumowana, 80 ml
5 550,00 zł/1l
444,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Azjasklep

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4 824,88 zł/1l
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Rabanne Million Gold For Her, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Różowy, Biały kwiat, Piżmo
12 851,00 zł/1l
385,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dolce&Gabbana The Only One 2, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
5 029,80 zł/1l
502,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jean Paul Gaultier Divine, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Buteleczka z pompką
909,30 zł/1l
181,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
724,50 zł/1l
72,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Pear Potion EDP 100ml
920,30 zł/1l
92,03 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
4 839,30 zł/1l
483,93 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Billie Eilish Eilish woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 346,10 zł/1l
334,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 653,33 zł/1l
148,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermes Barénia, Kobiety, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • BENZYL SALICYLATE • LIMONENE • ETHYLHEXYL...
5 009,67 zł/1l
300,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
1 168,00 zł/1l
129,99 zł
-13,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ogromne podziękowania
Ogromne podziękowania
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Armani Privé Thé Yulong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
983,12 zł
Sprzedawca: Parfumart
9 831,20 zł/1l

Courreges Le Messager Woda perfumowana, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
147,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 910,67 zł/1l

Burberry Goddess, Kobiety, Woda perfumowana, 50 ml, Spray, 2 szt., EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
576,11 zł
Sprzedawca: Parfumart

Paco Rabanne Lady Million Woda perfumowana, 80 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Woda perfumowana, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 135,42 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 192,75 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée EDP plnitelný 100 ml + EDP MINI 12,5 ml + SG 80 ml M
1 056,99 zł
Sprzedawca: VogueVista
10 569,90 zł/1l

Woda perfumowana spray 80ml/balsam do ciała 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
618,21 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 434,50 zł/1l

Zestawy Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
563,72 zł
Sprzedawca: pttonline
5 637,20 zł/1l

Woda perfumowana w sprayu 50ml/balsam do ciała 75ml Burberry Her Giftset
449,44 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 988,80 zł/1l

Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Zestaw upominkowy dla kobiet Zestaw I. 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
579,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 247,13 zł/1l

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
467,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 675,10 zł/1l

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
565,41 zł
Sprzedawca: Parfumart
6 282,33 zł/1l

Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
521,79 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 217,90 zł/1l

Moschino Cheap & Chic I Love Love Giftset Edt Spray 30ml/Balsam do ciała 50ml 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Woda perfumowana spray 50ml/balsam do ciała 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
478,74 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 829,92 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl, Damski, Woda perfumowana, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE,..., AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...
509,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 397,33 zł/1l

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
530,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 306,30 zł/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml
548,04 zł
Sprzedawca: Parfumart
182 680,00 zł/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Zestaw Woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
441,08 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 940,53 zł/1l

Eight & Bob Guèthary Extrait de Parfum 50ml W
1 001,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 026,60 zł/1l

Paco Rabanne Invictus Platinum woda perfumowana 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
372,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 446,20 zł/1l