Special Ingredients Stabilizator do lodów 100 g - Stabilizator do lodów i sorbetów, spożywczy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

81,68 zł

+ 63,51 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dodatki do pieczenia i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Zuckerschrift, 17 opakowań (17 x 100g)
Dr Oetker Zuckerschrift, 17 opakowań (17 x 100g)
215,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Naarmann Softeismix Vanissimo Vanilla cremiges Softeis 5000ml
Naarmann Softeismix Vanissimo Vanilla cremiges Softeis 5000ml
19,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
98,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Bourbon Vanilla Extract bez dodatku cukru Alkohol 50ml
Pickerd Bourbon Vanilla Extract bez dodatku cukru Alkohol 50ml
492,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla RUF Backaroma Zitrone
RUF Backaroma Zitrone
392,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Biovegan organiczna guma guar 100g
Biovegan organiczna guma guar 100g
209,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Special Ingredients syrop glukozowy 1 kg - słodzik do wypieków, lodów i napojów, wegański, spożywczy
Special Ingredients syrop glukozowy 1 kg - słodzik do wypieków, lodów i napojów, wegański, spożywczy
98,92 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Special Ingredients Pektyna w proszku 250 g - Wegańska żelatyna do dżemów i galaretek owocowych, spożywcza
Special Ingredients Pektyna w proszku 250 g - Wegańska żelatyna do dżemów i galaretek owocowych, spożywcza
137,71 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Mleczan wapnia w proszku 100 g - Do sferyfikacji i gotowania molekularnego, spożywczy, spożywczy
Składniki specjalne Mleczan wapnia w proszku 100 g - Do sferyfikacji i gotowania molekularnego, spożywczy, spożywczy
81,68 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Lecytyna sojowa w proszku 100 g - emulgator, stabilizator i konserwant, wegańska
Składniki specjalne Lecytyna sojowa w proszku 100 g - emulgator, stabilizator i konserwant, wegańska
85,99 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Special Ingredients Kwas mlekowy w proszku 500 g - Kwas do stosowania w koktajlach, napojach i warzeniu piwa, spożywczy
Special Ingredients Kwas mlekowy w proszku 500 g - Kwas do stosowania w koktajlach, napojach i warzeniu piwa, spożywczy
176,50 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Guma ksantanowa w proszku 250 g - zagęszczacz, stabilizator, emulgator, substancja spieniająca, wegańska
Składniki specjalne Guma ksantanowa w proszku 250 g - zagęszczacz, stabilizator, emulgator, substancja spieniająca, wegańska
120,47 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Special Ingredients Glukoza w proszku 1 kg – substancja słodząca do wypieków, lodów i napojów, wegańska, jakość spożywcza
Special Ingredients Glukoza w proszku 1 kg – substancja słodząca do wypieków, lodów i napojów, wegańska, jakość spożywcza
103,23 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Agaranta - rolinny rodek elujcy 18g
Agaranta - rolinny rodek elujcy 18g
386,11 zł/1kg
6,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Gellwe Żelatyna 50 G
Gellwe Żelatyna 50 G
3 993,80 zł/1kg
199,69 zł
Sprzedawca: Katomix
Żelatyna w listkach BIO 20 g
Żelatyna w listkach20 g
446,50 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne kwas winowy w proszku 500 g - emulgator, wypełniacz, zakwaszacz i polepszacz ciasta, wegański
Składniki specjalne kwas winowy w proszku 500 g - emulgator, wypełniacz, zakwaszacz i polepszacz ciasta, wegański
176,50 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
AGAR BEZGLUTENOWY BIO 10 g - AMYLON
AGAR BEZGLUTENOWY10 g - AMYLON
792,00 zł/1kg
8,24 zł
-3%
7,92 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Kwas cytrynowy spożywczy Dr. Oetker 20 g
Kwas cytrynowy spożywczy Dr. Oetker 20 g
118,50 zł/1kg
2,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Kwas cytrynowy w proszku 250 g - Kwas cytrynowy do pieczenia i gotowania, spożywczy
Składniki specjalne Kwas cytrynowy w proszku 250 g - Kwas cytrynowy do pieczenia i gotowania, spożywczy
120,47 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Dr.Oetker krem jogurtowy malina-
Dr.Oetker krem jogurtowy malina-
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

  • Najwyższej jakości stabilizator do lodów.
  • Poprawia uwalnianie smaku i konsystencję oraz nadaje gładką, kremową i delikatną teksturę.
  • Odpowiedni dla wegan i wegetarian.
  • Bez GMO, bezglutenowy, nienapromieniowany.
  • w opakowaniach 100 g, 250 g, 500 g, 5 kg, 10 kg i 25 kg.

Stabilizator do lodów

Nasz stabilizator do lodów został opracowany specjalnie w celu stabilizacji i poprawy jakości lodów i lodów mlecznych. Może być stosowany we wszystkich rodzajach preparatów o zawartości tłuszczu od 4 do 14%. Odpowiedni dla wegan i wegetarian, wolny od GMO, bezglutenowy, nienapromieniowany.

Poprawia uwalnianie smaku i konsystencję oraz nadaje gładką, kremową i delikatną teksturę
Ułatwia nabieranie lodów i zapewnia odporność na topnienie
Zapobiega i opóźnia wzrost kryształków lodu podczas przechowywania
Wydłuża okres przydatności produktu do spożycia do 24 miesięcy i zapewnia doskonałą dystrybucję powietrza oraz stabilne napowietrzenie
Odpowiedni dla wegan i wegetarian, wolny od GMO, bezglutenowy, nienapromieniowany
Zastosowanie: Dozowanie: 0,2 - 0,55 % (2 - 5,5 grama na 1 kg lodów)

Stabilizator suchej mieszanki z cukrem.
Rozpuścić suchą mieszankę w mleku lub wodzie o temperaturze 65°C
Dodać wszystkie inne proszki i tłuszcze
Dodać aromat i barwnik
Pasteryzować i homogenizować
Schłodzić do 4°C
Ubić i zamrozić
Przechowywać w temperaturze -25°C
Dodatkowe informacje: Działa dobrze z dekstrozą i mlekiem w proszku.

Warunki przechowywania: Przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu. Zużyć w ciągu 6 miesięcy po otwarciu.

Składniki: Mączka chleba świętojańskiego (E410), kwasy tłuszczowe (E471), guma guar (E412), alginian sodu (E401), agar agar (E406)

Informacje o wartościach odżywczych: Odpowiedni dla wegan i wegetarian, wolny od GMO, bezglutenowy, nienapromieniowany.

Informacje o wartościach odżywczych: W oparciu o typową zawartość/100 g: energia: 2351 kj/562 kcal, tłuszcz: 59,66 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 26,1 g, węglowodany: 4,95 g, w tym cukry: 0,0 g, białko: 1,26 g, sól: 0,0 g, błonnik: 30,38 g.

Etykietowanie zgodne z przepisami UE i Wielkiej Brytanii.

Lista składników
Mączka chleba świętojańskiego (E410), kwasy tłuszczowe (E471), guma guar (E412), alginian sodu (E401), agar agar (E406)
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych: W oparciu o typową zawartość/100 g: energia: 2351 kj/562 kcal, tłuszcz: 59,66 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 26,1 g, węglowodany: 4,95 g, w tym cukier: 0,0 g, białko: 1,26 g, sól: 0,0 g, błonnik: 30,38 g.
Alergeny
Brak alergenów
Waga
100 g
Firma spożywcza
Special Ingredients Europe
Nazwa handlowa
Stabilizator do lodów - 100 gramów
Producent
Special Ingredients
Liczba sztuk
1
Numer producenta
40839637565577
EAN
5060341113352

Lista składników
Mączka chleba świętojańskiego (E410), kwasy tłuszczowe (E471), guma guar (E412), alginian sodu (E401), agar agar (E406)
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych: W oparciu o typową zawartość/100 g: energia: 2351 kj/562 kcal, tłuszcz: 59,66 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 26,1 g, węglowodany: 4,95 g, w tym cukier: 0,0 g, białko: 1,26 g, sól: 0,0 g, błonnik: 30,38 g.
Alergeny
Brak alergenów
Waga
100 g
Firma spożywcza
Special Ingredients Europe
Nazwa handlowa
Stabilizator do lodów - 100 gramów
Producent
Special Ingredients
Liczba sztuk
1
Numer producenta
40839637565577
EAN
5060341113352
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Special Ingredients Stabilizator do lodów 250 g - Stabilizator do lodów i sorbetów, spożywczy
Special Ingredients Stabilizator do lodów 250 g - Stabilizator do lodów i sorbetów, spożywczy
120,47 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
589,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 98
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Biovegan organiczna guma guar 100g
Biovegan organiczna guma guar 100g
209,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Citrus limon Lunario 140–170 cm – prawdziwe drzewo cytrynowe – cytryna czterosezonowa, owocująca przez cały rok, śródziemnomorska roślina doniczkowa
Citrus limon Lunario 140–170 cm – prawdziwe drzewo cytrynowe – cytryna czterosezonowa, owocująca przez cały rok, śródziemnomorska roślina doniczkowa
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
325,23 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 351
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Guma ksantanowa w proszku 100 g - zagęszczacz, stabilizator, emulgator, substancja spieniająca, wegańska
Składniki specjalne Guma ksantanowa w proszku 100 g - zagęszczacz, stabilizator, emulgator, substancja spieniająca, wegańska
81,68 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Unold 48855, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,5 l, 1 mis(y), Czarny, Stal nierdzewna, 30 min, LCD
Unold 48855, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,5 l, 1 mis(y), Czarny, Stal nierdzewna, 30 min, LCD
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
348,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Stabilizator do lodów 10 kg - Stabilizator do lodów i sorbetów, spożywczy
Składniki specjalne Stabilizator do lodów 10 kg - Stabilizator do lodów i sorbetów, spożywczy
1 754,07 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla BindeFix gorące dania - mączka chleba świętojańskiego 50g
BindeFix gorące dania - mączka chleba świętojańskiego 50g
758 600,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,14 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Borówka syberyjska - Honeyberry - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
Borówka syberyjska - Honeyberry - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 108
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
1 114,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando
Zdjęcie produktu dla Merax Narożnik rozkładany z funkcją spania, sofa w kształcie litery U z miejscem do przechowywania, podwójna szezlong, uchwyt na napoje i oświetlenie USB/LED, sofa rozkładana, szary
Merax Narożnik rozkładany z funkcją spania, sofa w kształcie litery U z miejscem do przechowywania, podwójna szezlong, uchwyt na napoje i oświetlenie USB/LED, sofa rozkładana, szary
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3 319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Składniki specjalne Lecytyna słonecznikowa w proszku 100 g - emulgator, polepszacz konsystencji, zagęszczacz, wegańska
Składniki specjalne Lecytyna słonecznikowa w proszku 100 g - emulgator, polepszacz konsystencji, zagęszczacz, wegańska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
81,68 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe
Zdjęcie produktu dla Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KOSIARKA DO ŚNIEGU AKUMULATOROWA EINHELL GE-ST 36/40 Li E SZEROKOŚĆ ROBOCZA 40,00 CM, MAKSYMALNA GŁĘBOKOŚĆ ŚNIEGU 20 CM
KOSIARKA DO ŚNIEGU AKUMULATOROWA EINHELL GE-ST 36/40 Li E SZEROKOŚĆ ROBOCZA 40,00 CM, MAKSYMALNA GŁĘBOKOŚĆ ŚNIEGU 20 CM
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
963,81 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Kwasek cytrynowy 1kg Brat.pl
Kwasek cytrynowy 1kg Brat.pl
12,90 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Hydrangea paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm Hortensja wiechowata Krzew liściasty
Hydrangea paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm Hortensja wiechowata Krzew liściasty
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
21,85 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
TŁUSZCZ KAKAOWY W KRĄŻKACH BIO 100 g - RAPUNZEL
Rapunzel 1435020, 100 g, Kakaobutter* mild *kontrolliert biologischer Anbau, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, Torebka foliowa
247,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
24,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Paproć drzewiasta ok. 120 cm Dicksonia antarktica – relikt z czasów prehistorycznych
Paproć drzewiasta ok. 120 cm Dicksonia antarktica – relikt z czasów prehistorycznych
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
212,48 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników
Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników
26,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,90 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
52,95 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Dessertbecher 120 ml – 100 Stück Einwegbehälter
Pojemniki deserowe 120 ml – 100 szt. jednorazowe kubeczki na desery
48,99 zł
10% zniżki
Sprzedawca: ALLBAG
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
253,49 zł
-35,72 zł
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla VEVOR Komercyjna maszyna do lodów 18-28 l/h, 3 smaki, włoska maszyna do lodów, zbiornik 2 x 5,5 l, panel LCD, automatyczne chłodzenie wstępne, czyszczenie, do jogurtu, kawy, baru z przekąskami, restauracji
VEVOR Komercyjna maszyna do lodów 18-28 l/h, 3 smaki, włoska maszyna do lodów, zbiornik 2 x 5,5 l, panel LCD, automatyczne chłodzenie wstępne, czyszczenie, do jogurtu, kawy, baru z przekąskami, restauracji
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
5 458,99 zł
-272,00 zł
5 186,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 śliwek wiśniowych - Prunus Cerasifera Myrobalaan - wysokość 60 cm - doniczka 9 cm
Zestaw 2 śliwek wiśniowych - Prunus Cerasifera Myrobalaan - wysokość 60 cm - doniczka 9 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
98,04 zł
Sprzedawca: Schramas

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu
IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
77,69 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników
Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
29,54 zł/1l
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników
Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
26,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5
IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft
IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
56,51 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
91,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
459,85 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna
Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
45,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dr.Oetker Creme English Mint
Dr.Oetker Creme English Mint
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
37,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką
Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Owoce truskawki na zimno bez gotowania
Owoce truskawki na zimno bez gotowania
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Owoce moreli na zimno bez gotowania
Owoce moreli na zimno bez gotowania
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chrupiące perełki Dr.Oetker
Chrupiące perełki Dr.Oetker
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart posypka dekoracyjna, mieszanka piłkarska 115 g
Günthart posypka dekoracyjna, mieszanka piłkarska 115 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
13,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kolorowe makaroniki Günthart z pianki marshmallow i marcepanu 25 g
Kolorowe makaroniki Günthart z pianki marshmallow i marcepanu 25 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart Royal Fondant biała gotowa do użycia 800g
Günthart Royal Fondant biała gotowa do użycia 800g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
34,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart pompka w sprayu mika złota 10 g
Günthart pompka w sprayu mika złota 10 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies