5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
French Avenue Iris Patchouli Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
337,21 zł
4 215,13 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml26 330,00 zł/1l
1 316,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Miss Dior Essence De Parfum EDP Pojemność: 35 ml11 761,43 zł/1l
411,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Creed, Iris Tuberose, Eau De Parfum, For Women, 100 ml10 089,40 zł/1l
1 008,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Akro Awake Woda perfumowana unisex 100 ml4 299,50 zł/1l
429,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Ravine Ginger woda perfumowana unisex 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

BDK Parfums Gris Charnel Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
12 108,60 zł/1l
1 210,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Parfums Berdoues, 1902 The Vert, Eau De Cologne, Unisex, 125 ml
288,96 zł/1l
36,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nishane Hespéridé Colognisé Extract de Cologne 100 ml UNISEX
3 662,80 zł/1l
366,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Giardino Benessere Tuberose EDP 100 ml UNISEX
2 710,50 zł/1l
271,05 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Roja Parfums Vetiver Pour Homme Parfém 50 ml M
1 599,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Chopard, Jasmin Moghol, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
9 642,00 zł/1l
482,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Molinard - Vanille Fruitée EDP 75ml
6 106,67 zł/1l
458,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Thameen The Cora Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
6 046,10 zł/1l
649,40 zł
-44,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
604,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Parfum Femme Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP 70 ml
14 128,57 zł/1l
989,00 zł
Sprzedawca: Bestperfume

Gris Montaigne Bellaya Woda perfumowana unisex 75 ml
1 761,73 zł/1l
132,13 zł
Sprzedawca: Sykz

Laurent Mazzone, Radikal Tuberose, Extrait De Parfum, Unisex, 100 ml
5 825,00 zł/1l
582,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Eladaria EDP 30 ml W
18 533,33 zł/1l
556,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ATKINSONS The British Bouquet EDT 100ml
3 711,00 zł/1l
371,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Caron, Ivre De Liberte, woda kolońska, unisex, 100 ml
5 536,50 zł/1l
553,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Collection Absolue Orchid Vanilla woda perfumowana unisex 100 ml
3 542,40 zł/1l
354,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Iris Patchouli marki French Avenue to wykwintne orientalno-kwiatowe perfumy, które wzbogaciły świat zapachów w 2025 roku. Ta kompozycja zapachowa otwiera się harmonijną nutą głowy, która oczarowuje zmysły ciepłą, pikantną mieszanką cynamonu i aromatycznej davany. Te ekscytujące elementy nadają perfumom ekskluzywną aurę i wzbudzają ciekawość użytkownika, tworząc i tajemniczy nastrój. Z czasem rozwija się serce zapachu, charakteryzujące się pudrowym irysem i słodkim, ziemistym fiołkiem. To połączenie emanuje subtelną miękkością i kobiecością, która podkreśla indywidualny charakter użytkowniczki dzięki nowoczesnej, neutralnej nucie. Irys, znany ze swojej chłodnej elegancji, jest delikatnie ugruntowany ziemistymi akordami, tworząc zrównoważony i nostalgiczny nastrój, który jest zarówno ponadczasowy, jak i współczesny. Baza zapachu to bogate, ciepłe marzenie: ciemna skóra, mistyczne olibanum, ziemista paczula i słodko żywiczny benzoin łączą się w niepowtarzalnym wykończeniu. Te głębokie, zmysłowe nuty nie tylko nadają zapachowi strukturę i trwałość, ale także uzupełniają kwiatowe serce, tworząc urzekającą złożoność. Iris Patchouli jest doskonałym wyborem dla elegancji i wyrafinowania i jest idealny na specjalne okazje, romantyczne wieczory lub w każdej chwili, gdy chcesz pozostawić niezatarte wrażenie.
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- Alcohol Denat.ParfumAquaAlpha-Isomethyl IononeBenzyl AlcoholBenzoesan benzyluSalicylan benzyluCynamalKumarynaEugenolGeraniolIzoeugenolLimonenLinalool
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290360377896
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- Alcohol Denat.ParfumAquaAlpha-Isomethyl IononeBenzyl AlcoholBenzoesan benzyluSalicylan benzyluCynamalKumarynaEugenolGeraniolIzoeugenolLimonenLinalool
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290360377896
Pasuje również do tego

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 012,40 zł/1l
122,09 zł
-20,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 008,50 zł/1l
100,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Zenith Santal czyste perfumy unisex 100 ml
1 525,00 zł/1l
152,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Vulcan Sable 100ml EDP
1 237,00 zł/1l
123,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Nero EDP 100ml
1 143,00 zł/1l
114,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Aquatica 100 ml
1 500,00 zł/1l
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 076,50 zł/1l
107,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Magnetiq Aromatix czyste perfumy unisex 100 ml
195,87 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Atlantis czyste perfumy unisex 100 ml
1 554,50 zł/1l
155,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Parfém 75 ml UNISEX
2 096,13 zł/1l
157,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
1 093,00 zł/1l
109,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Vanilla 01 Extrait De Parfum 75ml
4 530,20 zł/1l
226,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 418,10 zł/1l
141,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Ahmed Al Maghribi Eau de Parfum EDP 60ml
4 099,00 zł/1l
245,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

MAISON ASRAR Regent EDP 100 ml UNISEX
1 754,10 zł/1l
180,00 zł
-4,59 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
175,41 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Extrait de Parfum 60 ml (unisex)
2 889,17 zł/1l
173,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 608,50 zł/1l
160,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super dobry dürft
Jestem zadowolony, podoba mi się
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 243,87 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 716,20 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 916,90 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,06 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,30 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 647,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 380,10 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 075,20 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 912,60 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 979,00 zł/1l