5,0



Na podstawie 1 opinii
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE320,68 zł/1l
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Delikatny żel pod prysznic NEROLI JASMINE338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT302,84 zł/1l
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Parfums Berdoues, Monoi & Tiare, nawilżający żel pod prysznic, do każdego rodzaju skóry, 200 ml
112,15 zł/1l
22,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, żel pod prysznic nawilżający, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, 40 ml
199,00 zł/1l
7,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sebamed mydło bez mydła do skóry wrażliwej i problematycznej, 150 g pielęgnacja ciała
133,71 zł/1kg
21,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Acqua di Parma, Colonia, mydło w kostce o działaniu oczyszczającym i zapachowym, 50 g
230,43 zł/1kg
16,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Colonia, Colonia, delikatne i odświeżające mydło w płynie do rąk, 300 ml
383,43 zł/1l
115,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Roge Cavailles, regenerujący, o zapachu migdałowym, zmiękczający, mydło w kostce, 100 g
324,40 zł/1kg
32,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Malizia 8003510005864, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Brązowy, Wanilia, 300 ml
23,87 zł/1l
7,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Acqua di Parma, Colonia, Mydło w płynie do mycia rąk, do uzupełniania, 3000 ml
109,48 zł/1l
328,43 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Perfumowane złuszczające mydło w kostce 140 g - kolendra
320,07 zł/1kg
44,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cetaphil - Mydło dermatologiczne do skóry wrażliwej
520,47 zł/1kg
66,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Medipharma Cosmetics Mydło do rąk i pod prysznic z oliwą z oliwek, 100 g
361,72 zł/1kg
35,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Gamarde, Higiena, Produkt ekologiczny, Kojący krem pod prysznic, 200 ml
275,65 zł/1l
55,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Muschio Bianco 300 Ml
42,73 zł/1l
14,99 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dove Purely Pampering, Skóra, Mydło w płynie, Masło shea, Wanilia, 500 ml, 1 szt.
23,78 zł/1l
11,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Roge Cavailles, mleczko migdałowe, nawilżające, mydło w kostce, 100 g
301,20 zł/1kg
30,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Płynne mydło arganowe 5 l – Dermomed
11,19 zł/1l
55,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Poczuj prawdziwą przyjemność i zadbaj o siebie dzięki naszemu luksusowemu żelowi pod prysznic Acqua di Parma Colonia. Zanurz się w harmonii zapachów, podczas gdy bogata, kremowa piana delikatnie oczyszcza i odżywia Twoją skórę. Niezależnie od tego, czy wolisz szybki, pobudzający prysznic, czy relaksującą kąpiel, nasza wszechstronna formuła sprawia, że każda kąpiel staje się rytuałem pielęgnacji. Otocz się urzekającym zapachem, który pozostaje na Twojej skórze, pozostawiając Cię odświeżoną, pełną energii i gotową na podboje. Podnieś swój codzienny rytuał pielęgnacji dzięki esencji luksusu – bo zasługujesz na to.
Sposób użycia:
Podczas prysznica: zwilż skórę, nałóż żel pod prysznic Acqua di Parma Colonia na myjkę lub dłonie, spień i spłucz. Podczas kąpieli: napełnij wannę, dodaj odpowiednią ilość żelu pod prysznic Acqua di Parma Colonia, wymieszaj, aby wytworzyć pianę, wejdź do wanny i po kąpieli osusz skórę. Dostosuj ilość produktu do własnych preferencji. Życzymy przyjemności!
Żel pod prysznic Acqua di Parma Colonia to nawilżający żel przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Formuła nadaje się do codziennego mycia ciała i pozostawia uczucie zadbanej skóry. Poręczny opakowanie o pojemności 40 ml jest szczególnie praktyczne w podróży lub do zapoznania się z linią produktów.
Jako część serii Colonia marki Acqua di Parma, ten żel pod prysznic jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Należy do kategorii „Prysznic i kąpiel” i jest oferowany jako standardowa wersja produktu.
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- EAN
- 8028713301094
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- EAN
- 8028713301094
Pasuje również do tego

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, balsam do ciała, do stosowania na całe ciało, 40 ml
220,75 zł/1l
8,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua di Parma, woda kolońska, sól do kąpieli, 50 g
657,60 zł/1kg
32,88 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, żel pod prysznic nawilżający, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, 40 ml
199,00 zł/1l
7,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Colonia, krem do rąk nawilżający, 30 ml
35,06 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, szampon do włosów, 40 ml
199,00 zł/1l
7,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko zgodnie z zapowiedzią
Bardzo dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Kojie San Nawilżające Mydło 2 sztuki „Skin Lightening Soap” - Mydło pod prysznic z olejkiem kokosowym i olejkiem z drzewa herbacianego



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
91,42 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
677,19 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l