5,0



Na podstawie 6 opinii
Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł-9%
831,67 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Air Wick 6x Freshmatic, wkład zapachowy 250 ml – drzewo sandałowe i zmysłowa wanilia78,66 zł/1kg
117,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm1 208,70 zł/1kg
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 676,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Tesori d'Oriente Hammam Odświeżacz 250 ml119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA

Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,70 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml
190,00 zł/1l
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Medisana 60039, 10 ml, Jagody, Nawilżacz
4 208,00 zł/1l
42,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odświeżacz powietrza do pomieszczeń zapach w sprayu zapach w sprayu wkład 250ml lawenda
87,20 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vinfer kwiatowy odświeżacz powietrza butelka 5 litrów
16,94 zł/1l
84,69 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Zapach do pokoju 6 aromatów 100ml odświeżacz powietrza 8 pałeczek dyfuzor zapachowy dozownik olejek zapachowy, aromat: pomarańczowo-cynamonowy
428,50 zł/1kg
85,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Becher 1308000 Becher Duftöl Bawełna blumig 500,0 ml, 1 St.
151,56 zł/1l
75,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawilżacz powietrza z mgiełką płomieniową, dyfuzor do aromaterapii olejkami eterycznymi z 7-kolorową lampką nocną, cichym automatycznym wyłącznikiem i złączem USB dla Z
124,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Air Wick Freshmatic Fruit Winter Punch wkład do automatycznego odświeżacza powietrza 250ml
387,24 zł/1l
96,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Oryginalny odświeżacz powietrza Poppy z naklejką samoprzylepną, pojemność 150 ml, do domu, ciężarówek, samochodów osobowych, łodzi, kamperów, biura, zapach waniliowy
2 129,33 zł/1l
319,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Atmosphera 172762J, 1 szt.
152,79 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Leonardo Essenza zapach do pokoju 10ml zapachy zapachowe dyfuzor zapachowy olejek zapachowy olejek zapachowy z kamienia, zapach: Fresh Line
1 003,00 zł/1l
10,03 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Marka: Janolia
Zapach: hotel / popołudnie
Charakterystyka: Naturalny
Zalety produktu: Aromaterapia, Relaks
Zawartość: 10 ml na butelkę
o tym produkcie
Naturalne olejki eteryczne do dyfuzorów
Zestaw olejków eterycznych Janolia zawiera 6 olejków zapachowych (6 × 10 ml), które są pozyskiwane z naturalnych ekstraktów roślinnych. Wysokiej jakości olejki są czyste, bezpieczne i idealne do stosowania w dyfuzorach, nawilżaczach powietrza lub lampach zapachowych.
wariant 1 - Motyw hotelu
Luksusowa koncepcja zapachowa inspirowana elegancją i spokojem wysokiej jakości hoteli.
Zawarte zapachy:
Cytryna
Bergamotka
Figa
Frezja
Róża
Piwonia
Mandarynka
Jaśmin
Lilia wodna
Melon
Jodła
Gardenia
Ta kompozycja zapachowa tworzy relaksującą, kultywowaną atmosferę - idealną do salonów, sypialni lub stref spa.
️ Wariant 2 - Motyw popołudnia
Świeży, ciepły aromat, który przywodzi na myśl słoneczne popołudnia i wprawia w dobry nastrój.
Zapachy w zestawie:
Słodka pomarańcza
Cytryna
Kwiat pomarańczy
Jaśmin
Malina
Wanilia
Limonka
Narcyz
Lilia wodna
Zielone drzewo sandałowe
Fiołek
Kwiat kasztanowca
Różowy grejpfrut
Jagody jałowca
Ta mieszanka ma przyjemny, lekki zapach, który jest zarówno orzeźwiający, jak i uspokajający.
zastosowanie
Olejki eteryczne Janolia są wysoce skoncentrowane, a zatem bardzo ekonomiczne. Wystarczy kilka kropli w dyfuzorze, nawilżaczu lub lampie zapachowej, aby stworzyć długotrwały, kojący zapach. Idealny do domu, biura, sali do jogi lub strefy wellness.
️ DIY i wszechstronne zastosowanie
Olejki można mieszać indywidualnie, aby stworzyć spersonalizowane kreacje zapachowe. Idealne do tworzenia olejków do masażu, świec zapachowych, mydeł, szamponów, olejków do kąpieli, bomb do kąpieli, perfum lub sprayów do pomieszczeń. produkty z olejkami Janolia są doskonałym prezentem dla rodziny i przyjaciół.
idealny prezent
Aromaterapia oznacza zdrowy i zrównoważony styl życia. Zestaw olejków zapachowych Janolia to gustowny prezent na Boże Narodzenie, urodziny, Walentynki, Dzień Matki lub Ojca oraz inne specjalne okazje.
️ Uwagi
Olejki są silnie skoncentrowane - nie należy stosować ich bezpośrednio na skórę.
Po użyciu szczelnie zamknąć, ponieważ olejki eteryczne łatwo parują.
Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od otwartego ognia.
Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i dzieci.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
- Zawartość
- 0.06 l
- Model
- Nachmittag
- Producent
- MECO
- EAN
- 3129180423076
- Zawartość
- 0.06 l
- Model
- Nachmittag
- Producent
- MECO
- EAN
- 3129180423076
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Aroma Diffuser 0,3 l Nawilżacz ultradźwiękowy Nawilżacz pokojowy RGB Elektryczna lampa zapachowa Dyfuzor oleju z 7 zmieniającymi się kolorami Retoo
28,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Beurer LA 20 - Dufttherapie-Zerstäuber - Mobil
164,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Dyfuzor aromatów w stylu świecy, 120 ml, nawilżacz mgiełki, ciepłe białe światło nocne, cichy dyfuzor olejków eterycznych, chłodna mgiełka, nawilżacz na biurko, do domu, biura, sypialni, samochodu
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Lampa Zapachowa Olejek Zapachowy Nawilżacz Powietrza Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
14,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
1 208,70 zł/1kg
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Zestaw 10 ręczników do spłukiwania, 100% bawełna, 80x80 cm, białe
253,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Nawilżacz Dyfuzor 0,3 l Aroma Nawilżacz Powietrza Ultradźwiękowy Nawilżacz Pokoju Kolory RGB Elektryczna Lampa Zapachowa Aromaterapia Olejki Dyfuzor Kolory USB Retoo
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

dyfuzor aromatów 2 w 1 z efektem płomienia, zbiornik na wodę o pojemności 0,18 l, nawilżacz, nawilżacz powietrza, lampka nocna o 2 poziomach jasności, automatyczne wyłączanie
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Nawilżacz powietrza Arendo, dyfuzor aromatu w drewnianym designie z diodą LED, dyfuzor, funkcja timera, zmiana 7 kolorów, 300 ml, ciemny brąz
198,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, hotelowe popołudnie
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
352,72 zł
Sprzedawca: Green_Country

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Uchwyt do telefonu komórkowego imoshion do samochodu – regulowany – uniwersalny – karbonowy – kratka wentylacyjna – czarny
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop

Doskonały organizer na buty Houseware, plastik/metal, 50x19x65 cm, czarny
40,00 zł
Sprzedawca: homerci

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA

Samochodowy oczyszczacz powietrza WDH-AP1212
86,94 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Aktobis

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze
Producent MECO
Świetna jakość
Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Sprzedawca: LittleFarm

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg

Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
232,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 551,53 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 683,78 zł/1l

Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
253,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 410,44 zł/1l

Pałeczki zapachowe Rituals Karma
163,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
653,52 zł/1l

Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 335,28 zł/1l

Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, prześcieradła do szuflad i szaf, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 x 12 prześcieradeł, zapach lawendy
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
902,71 zł/1kg

Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg

Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l

Bakhoor Yara
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 612,50 zł/1l