4,0



Na podstawie 8 opinii
Kapsułki Prosta+ z ekstraktem z palmy sabałowej, ekstraktem z pestek dyni i cynkiem, 180 kapsułek EXVital
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
485,99 zł
4 811,78 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
HerbaDaily – palma sabałowa i naturalne wsparcie dla prostaty – 30 kapsułek roślinnych6 603,33 zł/1kg
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Więcej informacji o reklamie
Auranatura Fermentura Prosta Kapsułki 30 kapsułek4 656,47 zł/1kg
108,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego vitamaze 500 mg, 90 kapsułek1 579,26 zł/1l
85,28 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
naturafit Resveratrol 125 kapsułek, 60 kapsułek688,40 zł/1kg
114,27 zł
-2,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki z kompleksem biotyny o wysokiej dawce 10 000 µg biotyny na dawkę dzienną, 240 kapsułek od EXVital
1 427,57 zł/1kg
216,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kapsułki z ekstraktem z pestek winogron OPC, wysoka dawka, 240 sztuk od EXVital
1 565,63 zł/1kg
222,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Prosta Plus Komplex - Formuła dla mężczyzn - Zawiera ekstrakt z pestek dyni, saw palmetto, cynk i selen – 1 opakowanie (180 kapsułek Prosta Plus)
3 623,22 zł/1kg
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ashwagandha KSM-66® 600 mg w dziennej dawce od EXVital
3 599,93 zł/1kg
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Activlab Pharma ProstACTIV EXTRA 60 Kapsułek – Palma Sabałowa, Ekstrakt 320 mg, Bocznia Piłkowana, Dla Mężczyzn
631,67 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Double Wood NAD+ | 60 wegaskich kapsuek | 250 mg na kapsuk | suplement diety
3 542,00 zł/1l
283,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Vegavero Prostaid Complex | 180 kapsułek | ekstrakt z palmy sabałowej i pestek dyni | 4 ekstrakty roślinne | cynk i selen | wegańskie
8 665,56 zł/1kg
233,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Saw Palmetto (Sabal palmetto) z pygeum, pestkami dyni, cynkiem i biotyną – 60 kapsułek
2 833,00 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHARMAINTEGRATORI

WARNKE Kapsułki z ekstraktem z pestek dyni, 250 kapsułek
395,63 zł/1kg
96,93 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Ekstrakt z pestek dyni, 100 kapsułek
529,46 zł/1kg
59,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Predstonorm 20 Kapsułek Zdrowie Prostaty Ekstrakt Z Palmy Sabałowej
137 399,99 zł/1l
137,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Kapsułki z ekstraktem z pestek winogron Allcura, 100 kapsułek
1 153,03 zł/1kg
76,10 zł
Sprzedawca: apohealth

2X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
238 999,99 zł/1l
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Medverita Cynk Chelatowany 15mg - 90 kapsułek
132,67 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

naturafit Prosta kapsułki, 75 kapsułek
2 791,85 zł/1kg
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nasiona dyni Plus Cynk+Magnez Kapsuki 60 kapsuek
40,05 zł/1l
85,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Prosta+, 180 wegańskich kapsułek, wysoka dawka z ekstraktem z palmy sabałowej (600 mg), ekstraktem z pestek dyni (400 mg) i cynkiem, testowane laboratoryjnie
OPRACOWANY DLA MĘŻCZYZN: Wysoka dawka ekstraktu z palmy sabałowej 10:1 sprytnie połączona z ekstraktem z pestek dyni 10:1. Wzbogacony o wysokiej jakości bisglicynian cynku. 180 kapsułek wystarcza na ok. 3 miesiące!
MAKSYMALNA BIOAKTYWNOŚĆ: Używamy wyłącznie ekstraktów roślinnych 10:1. Delikatny proces ekstrakcji pozwala uzyskać wysokiej jakości ekstrakt z palmy sabałowej o gwarantowanej zawartości 5% fitosteroli
OPTYMALIZOWANY CYNK: Cynk pełni funkcję w podziale komórek i przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi
WEGAŃSKI I BEZ DODATKÓW: Bez aromatów, barwników, stabilizatorów, bez laktozy i bez glutenu, bez składników pochodzenia zwierzęcego i bez GMO
NIEMIECKA : i najsurowsze kontrole od wyboru surowców po produkt końcowy. Nasze produkty są wytwarzane w 100% w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, zgodnymi z i ISO
Wyniki badań:
- Cynk przyczynia się do prawidłowej syntezy białek.
- Cynk przyczynia się do prawidłowej płodności i reprodukcji.
- Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.
- Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.
- Cynk pełni funkcję w podziale komórek.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nieodpowiednie dla dzieci. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Składniki
Ekstrakt z palmy sabałowej 10:1, ekstrakt z pestek dyni 10:1, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki roślinnej), ekstrakt z korzenia pokrzywy 10:1, bisglicynian cynku.
Ekstrakt z palmy sabałowej 10:1, ekstrakt z pestek dyni 10:1, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki roślinnej), ekstrakt z korzenia pokrzywy 10:1, bisglicynian cynku.
Instrukcja użycia
Dorosłym zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie bez rozgryzania, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
| Wartości odżywcze | Na dzienną porcję* | %NRV** |
| Ekstrakt z palmy sabałowej | 600,00 mg | *** |
| Wyciąg z pestek dyni | 400,00 mg | *** |
| Cynk | 10,00 mg | 100% |
*2 kapsułki dziennie.
** Procent referencyjnych wartości spożycia zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 1169/2011.
*** Brak znanych wartości referencyjnych składników odżywczych.
- Lista składników
- Ekstrakt z palmy sabałowej 10:1, ekstrakt z pestek dyni 10:1, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki roślinnej), ekstrakt z korzenia pokrzywy 10:1, diglicynian cynku.
- Waga
- 101 g
- Firma spożywcza
- EXVItal GmbH
- Nazwa handlowa
- Suplementy diety
- Producent
- Exvital
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Zalecane dawkowanie: Dorosłym zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie bez rozgryzania, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
- Numer producenta
- PT1001FBA
- EAN
- 4260656131053
- Lista składników
- Ekstrakt z palmy sabałowej 10:1, ekstrakt z pestek dyni 10:1, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki roślinnej), ekstrakt z korzenia pokrzywy 10:1, diglicynian cynku.
- Waga
- 101 g
- Firma spożywcza
- EXVItal GmbH
- Nazwa handlowa
- Suplementy diety
- Producent
- Exvital
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Zalecane dawkowanie: Dorosłym zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie bez rozgryzania, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
- Numer producenta
- PT1001FBA
- EAN
- 4260656131053
Pasuje również do tego

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
665,35 zł/1l
133,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order

More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
450,30 zł/1kg
225,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
589,58 zł/1kg
936,84 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
339,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 250,96 zł/1l
211,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

Kolagen w proszku 500 g, bioaktywny kolagen od EXVital
1 019 979,95 zł/1kg
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
128,79 zł/1kg
139,99 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
404,56 zł/1kg
289,07 zł
-19,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
230,19 zł/1l
230,19 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 650,11 zł/1kg
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth

3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NewGenMarketing

4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kapsułki VOLT
5 666,67 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NoviluniumHerbalis

Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 577,08 zł/1kg
340,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

GreatVita kwas cytrynowy w proszku 5 kg wiadro | spożywczy E330, czysty monohydrat kwasu cytrynowego
93,60 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
122,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: SuperSmart

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 486,71 zł/1kg
385,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
16 443,33 zł/1l
147,99 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Double Heart Collagen 11,000 Plus ampuki systemowe 30X25 ml
176,63 zł/1l
132,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 333,33 zł/1kg
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zahnco24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
brak efektu
Waga 0,101 kg
brak efektu
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,101 kg
Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
235,34 zł
Sprzedawca: apohealth
1 669,08 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: apohealth
109 989,99 zł/1l

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
82,18 zł
Sprzedawca: apohealth
1 369,67 zł/1l

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,44 zł
Sprzedawca: apohealth
2 486,71 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
199,74 zł
Sprzedawca: apohealth
1 849,44 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth
2 650,11 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
107,41 zł
Sprzedawca: apohealth
2 192,04 zł/1kg

FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
185,87 zł
Sprzedawca: apohealth
1 318,23 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg