Serum do twarzy przeciw przebarwieniom, Gluta-Hya, wyrównujący koloryt skóry, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,79 zł
278,95 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NUTRASKIN 4URbum - 100 ml2 740,70 zł/1l
274,07 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml293,45 zł/1l
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml741,58 zł/1l
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml164,15 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Vaseline Gluta-hya Flawless Glow (200 ml)
703,50 zł/1l
179,13 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
140,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Serum do ciała o działaniu rozjaśniającym, Gluta-Hya Overnight Radiance, 200 ml
324,90 zł/1l
64,98 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Esthederm, Intensive Glauscine Serum, Serum antycellulitowe, 200 ml
117,63 zł/100ml
235,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 400 ml
358,12 zł/1l
143,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Aēsop Rejuvenate Intensywny balsam do ciała 100 ml
242,43 zł/100ml
242,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Eucerin Serum przeciw przebarwieniom do ciała na wrażliwe partie ciała 75 ml
1 877,07 zł/1l
140,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Isdin Ureadin Lotion10 Intensywne nawilżenie 400ml
295,22 zł/1l
118,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Centellian24 - Esencja-tonik do codziennej pielęgnacji, 100 ml
96,47 zł/100ml
96,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Balsam do ciała Repavar do skóry atopowej, 500 ml
207,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Eubos Balsam do ciała do skóry suchej z mocznikiem 10% 400 ml
289,87 zł/1l
115,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr. Hauschka 420006259, Krem, Unisex, Ujędrniający, Nawilżający, Skóra dojrzała, 150 ml, 40+ lat(a)
113,31 zł/100ml
169,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eveline Cosmetics Goat's Milk Balsam lipidowy do skóry suchej, 200 ml
89,50 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rilastil Smagliature krem nawilżający przeciw rozstępom, 200 ml
19 290,00 zł/100ml
192,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balsam nawilżający CeraVe do skóry suchej i bardzo suchej
42 210,00 zł/1l
42,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała z ceramidami CeraVe, 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zostało klinicznie udowodnione, że serum do ciała redukuje występowanie przebarwień i poprawia ogólny koloryt skóry. Pomaga uzyskać bardziej jednolity, jaśniejszy i promienny wygląd już w 5 dni. Zaawansowana formuła, inspirowana kosmetykami do pielęgnacji skóry, łączy opatentowaną technologię z nawilżającymi i rozjaśniającymi składnikami aktywnymi. Lekka konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, a skóra staje się aksamitnie gładka.
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- EAN
- 8721317739354
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- EAN
- 8721317739354
Pasuje również do tego

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Serum do ciała o działaniu rozjaśniającym, Gluta-Hya Overnight Radiance, 200 ml
324,90 zł/1l
64,98 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Balsam do ust Lip Therapy Vasenol (20 gr)
1 717,84 zł/1kg
87,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fair & White So Carrot Rozjaśniający balsam do ciała 500ml.
16,12 zł/100ml
80,60 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Arencia Vitamin C Booster Shot 30 ml
393,57 zł/100ml
118,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - zielony - dwa hamulce ręczne
1 181,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion - 600 ml
103,17 zł/1l
61,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Sofa w kształcie U BEST narożnik tkanina Poso beżowy
3 199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Buxibo - Rower dziecięcy dla dziewczynek - Ibiza - 12 cali - różowy
472,46 zł
-22,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
449,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Buxibo

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Gourmet Maxx Gourmet Maxx patelnia do pizzy z pokrywką, elektryczna, czarna, 41 x 13 x 40 cm, 1500 W
186,47 zł
Sprzedawca: Di-Life

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

PROnappe R481001I PROnappe Damast-Tischtuch, (B)1,18 x (L)10,0 m, weiß
16,55 zł/1m
165,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bestron APM123W, Czarny, Biały, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
146,54 zł
Sprzedawca: TR8

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Robot kuchenny 3200W - miska ze stali nierdzewnej o pojemności 6 litrów, w zestawie hak do ciasta, mieszadło, trzepaczka i osłona przeciwbryzgowa, 6 stopni prędkości, kolor czarny, Retoo
289,89 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
249,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczny mini pistolet do masażu, bańki i technologia ciepła podczerwieni Masażer karku USB - CUPNOVA
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 062,25 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 926,13 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,67 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,85 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg