4,7



Na podstawie 6 opinii
Słodki krem pistacjowy, 1 kg - bez oleju palmowego
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,00 zł
109,00 zł / 1l
+ 20,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg99,89 zł/1l
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado79,98 zł/1l
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello88,28 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Brontedolci 190 g
144,58 zł/1l
27,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Agrisicilia 45% 200 g
174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem czekoladowy - 500g - Bez cukru - Bez oleju palmowego - Orzechy laskowe 13,5%
59,08 zł/1l
29,54 zł
Sprzedawca: FIT4MED

KREM PISTACJOWY 40 %200 g - AGRISICILIA
273,85 zł/1kg
54,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Słodki krem do smarowania – Brownie z orzechami laskowymi, 175g | NABIO
76,63 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
173,45 zł/1l
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KREM NUGATOWO - KAKAOWY250 g - RAPUNZEL
85,96 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
262,60 zł/1l
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nocciolata Crunchy Hazelnut Pasta 325g – wegański, organiczny, bezglutenowy, bez oleju palmowego
167,05 zł/1kg
54,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
74,91 zł/1l
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KREM PISTACJOWO - KAKAOWY 340 g - AGRISICILIA
35,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Primavika ... Migdałowe prażone 185 g
94,18 zł/1kg
31,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krem migdałowy Pisti Alla Mandorla 200 g
132,45 zł/1l
26,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rapunzel 305567, Masło orzechowe, 45 g, 44,2 g, 38,1 g, 34,8 g, 5,2 g
198,44 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem pistacjowy z 45% zawartością pistacji 200 g
327,55 zł/1l
65,51 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Słodki krem pistacjowy - bez oleju palmowego
Słodki krem do smarowania o delikatnym i wyrazistym smaku stworzony z rafinowanych pistacji.
20% pistacji o przyjemnym smaku, który rozpływa się w ustach.
Idealny do naleśników lub jako smarowidło do tostów lub chleba.
Składniki:Pistacje 20%, cukier, olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia modyfikowana, sól, aromat, E322, E471.
Bez oleju palmowego
Specyfikacja
Producent PistacchioSofì - Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) - Włochy
Zawartość 1000 g
Składniki Pistacje 20%, cukier, olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia modyfikowana, sól, aromat, E322, E471.
Kraj pochodzenia Włochy
Przechowywanie Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym i suchym miejscu
Alergeny Mleko i produkty mleczne, orzechy: Migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia i produkty pochodne
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g
Wartość energetyczna 2466 Kj / 592 Kcal
Tłuszcze 46,4 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,52 g
Węglowodany 34,15 g
w tym cukier 25,2 g
Błonnik 6,0 g
Białka 13,01 g
Sól 0,52 g
- Przechowywanie i użytkowanie
- Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Pistacje 20%, cukier, olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia modyfikowana, sól, aromat, E322, E471.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 2466 Kj / 592 Kcal Tłuszcze 46,4 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,52 g Węglowodany 34,15 g w tym cukier 25,2 g Błonnik 6,0 g Białka 13,01 g Sól 0,52 g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaPistacje i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- PistacchioSofì – Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) – Italien
- Nazwa handlowa
- Süße Pistaziencreme
- Producent
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- EAN
- 8055404681180
- Przechowywanie i użytkowanie
- Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Pistacje 20%, cukier, olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia modyfikowana, sól, aromat, E322, E471.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 2466 Kj / 592 Kcal Tłuszcze 46,4 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,52 g Węglowodany 34,15 g w tym cukier 25,2 g Błonnik 6,0 g Białka 13,01 g Sól 0,52 g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaPistacje i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- PistacchioSofì – Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) – Italien
- Nazwa handlowa
- Süße Pistaziencreme
- Producent
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- EAN
- 8055404681180
Pasuje również do tego

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
79,98 zł/1l
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
99,89 zł/1l
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem pistacjowy 60% Velveti, 180 g - 100% naturalny, bez emulgatorów, barwników i oleju palmowego
208,33 zł/1l
37,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
94,18 zł/1l
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem pistacjowy Dolce Crema di Pistacchi 190g
142,05 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem pistacjowy z 45% zawartością pistacji 200 g
327,55 zł/1l
65,51 zł
Sprzedawca: Katomix

Krem pistacjowy Agrisicilia 45% 200 g
174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
123,53 zł/1l
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Crema al Pistacchio 200 g
113,45 zł/1l
22,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

NIIMBOT - B21 Cream - Drukarka etykiet
190,89 zł
Sprzedawca: DMTrade

Krem pistacjowy bezglutenowy Crema Spalmabile al pistacchio Senza Glutine 190g - Gusto Etna
145,53 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KREM Z PISTACJI 100 % BEZGLUTENOWY175 g - HORIZON
431,94 zł/1kg
75,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Patera szklana na ciasto z kloszem, 32 cm
106,97 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Opiekacz do orzeszków LEHMANN NUTTSTER opiekacz do ciastek forma na 24 połówki orzeszków max. 1700W
119,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
184,45 zł/1l
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nutella mini porcja 15g - Ferrero
98,50 zł/1kg
1,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GOURMETmaxx Buch Heißluft-Fritteuse mit 70 Rezepten Snacks Hauptgerichte Desserts passend zu GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse Schnell Zubereiten fettarm
42,91 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KitchenAid 5KHBV53EWH, Blender immersyjny, 1,53 m, 180 W, Biały
582,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Urządzenie do naleśników GOURMETmaxx o mocy 1200 W z dzielarką do ciasta i obrotnicą do naleśników
189,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
17%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zakup kremu pistacjowego
Szybka dostawa, super opakowanie. Krem pistacjowy ma świetny smak!
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg

Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l

Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
94,08 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
448,00 zł/1kg

Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l

SUPERSONIC Krem Orzechowy Czekolada i Karmel z Kawałkami Orzechów 160 g – Bez Cukru, Bez Oleju Palmowego, Wegański, Pyszna Przekąska
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
273,13 zł/1kg

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l

Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l

Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l

Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l

Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l

Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l

Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,95 zł/1l

Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l

Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l

ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l