Krem pistacjowy Agrisicilia 45% 200 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

34,99 zł

174,95 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Złóż zamówienie w ciągu
12h 21m 24s
Łap promocję, póki trwa!
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
99,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
88,28 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
79,98 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema al Pistacchio 200 g
Krem pistacjowy Crema al Pistacchio 200 g
113,45 zł/1l
22,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Dolce Crema di Pistacchi 190g
Krem pistacjowy Dolce Crema di Pistacchi 190g
142,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
184,45 zł/1l
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KREM PISTACJOWY 40 %200 g - AGRISICILIA
KREM PISTACJOWY 40 %200 g - AGRISICILIA
273,85 zł/1kg
54,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
104,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
262,60 zł/1l
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 190 g
Krem pistacjowy Brontedolci 190 g
144,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
94,18 zł/1l
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla KREM PISTACJOWY BEZ DODATKU CUKRÓW 200 g - GOOD NOOT
KREM PISTACJOWY BEZ DODATKU CUKRÓW 200 g - GOOD NOOT
232,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
46,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Mars 350 g
Krem do smarowania Mars 350 g
75,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Bounty 350 g
Krem do smarowania Bounty 350 g
66,34 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
KREM PISTACJOWO - KAKAOWY 340 g - AGRISICILIA
KREM PISTACJOWO - KAKAOWY 340 g - AGRISICILIA
35,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem orzechowy Pisti 200 g
Krem orzechowy Pisti 200 g
134,45 zł/1l
26,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Krem pistacjowy 45% pistacji 200g - Agrisicilia

Odkryj wyjątkowy smak i harmonię z naszym kremem pistacjowym, który zawiera aż 45% pistacji. Wyjątkowa receptura stworzona przez specjalistów z firmy Agrisicilia gwarantuje niepowtarzalne doznania smakowe. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom nasz krem doskonale łączy wszystkie walory odżywcze i smakowe orzechów pistacjowych. Niezwykle delikatna konsystencja kremu sprawia, że idealnie sprawdzi się jako dodatek do wielu potraw.

Wzbogaci każde śniadanie, deser czy nawet posiłek po treningu. Naturalna słodycz kremu idealnie współgra z chrupiącymi pistacjami, zachwycając zarówno młodszych, jak i starszych smakoszy. Wypróbuj go na kanapkach, tostach czy naleśnikach, a poczujesz, jak wszystkie zmysły rozkwitają.

  • Wyprodukowany w tradycyjny sposób przez renomowaną markę Agrisicilia
  • Zawiera naturalne składniki najwyższej jakości
  • Wspaniale nadaje się do pieczenia i jako dodatek do ciast oraz lodów

Nie czekaj, by rozkoszować się luksusem kremu pistacjowego, który nie tylko urzeka smakiem, ale także przynosi wiele zdrowotnych korzyści. Zachwyć się jego wszechstronnością i spraw, by stał się obowiązkowym elementem w twojej kuchni. U nas jakość idzie w parze z satysfakcją! Zamów już dziś i rozkoszuj się pysznym smakiem każdego dnia.

Skład: Pistacje (45%), cukier, olej słonecznikowy, mleko w proszuku, sól Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2401kj/ 577kcal Tłuszcz 39.3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.2g Węglowodany 42g w tym cukry 38.9g Błonnik 0g Białko 11.7g Sól 0.1g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.2 l
Lista składników
Skład: Pistacje (45%), cukier, olej słonecznikowy, mleko w proszuku, sól Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2401kj/ 577kcal Tłuszcz 39.3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.2g Węglowodany 42g w tym cukry 38.9g Błonnik 0g Białko 11.7g Sól 0.1g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
360 g
Firma spożywcza
Agrisicilia
Nazwa handlowa
Krem pistacjowy 45% pistacji 200g - Agrisicilia
Producent
Agrisicilia
Numer producenta
AGR042
EAN
8017139101531

Zawartość
0.2 l
Lista składników
Skład: Pistacje (45%), cukier, olej słonecznikowy, mleko w proszuku, sól Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2401kj/ 577kcal Tłuszcz 39.3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.2g Węglowodany 42g w tym cukry 38.9g Błonnik 0g Białko 11.7g Sól 0.1g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
360 g
Firma spożywcza
Agrisicilia
Nazwa handlowa
Krem pistacjowy 45% pistacji 200g - Agrisicilia
Producent
Agrisicilia
Numer producenta
AGR042
EAN
8017139101531
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45 %, 190 g
Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Kataifi Kuchen 200g - Schronisko Bukowina
Kataifi Kuchen 200g - Schronisko Bukowina
49,95 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 305588, Krem orzechowy zmieszany, Nasiona sezamu, 250 g, Niemcy, 660 kcal, 59,2 g
Rapunzel 305588, Krem orzechowy zmieszany, Nasiona sezamu, 250 g, Niemcy, 660 kcal, 59,2 g
83,60 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 60% Velveti, 180 g - 100% naturalny, bez emulgatorów, barwników i oleju palmowego
Krem pistacjowy 60% Velveti, 180 g - 100% naturalny, bez emulgatorów, barwników i oleju palmowego
208,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla markiza zaciskowa 400 cm z korbą ręczną, markiza bez wiercenia, markiza balkonowa z regulacją wysokości, markiza przeciwsłoneczna na taras, balkon, werandę (400 x 180 cm, szara)
markiza zaciskowa 400 cm z korbą ręczną, markiza bez wiercenia, markiza balkonowa z regulacją wysokości, markiza przeciwsłoneczna na taras, balkon, werandę (400 x 180 cm, szara)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 239
327,00 zł
-33,00 zł
294,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GIANTEX
Zdjęcie produktu dla Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CZEKOLADA GORZKA 71 % BIO 100 g - VIVANI
Vivani 285901, Czekolada czarna, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 32,5 g, 7 g
122,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla Hedera helix, zestaw 3 sztuk, bluszcz, pstrokate biale liscie, doniczka 9 cm
Hedera helix, zestaw 3 sztuk, bluszcz, pstrokate biale liscie, doniczka 9 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
38,75 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Hedera helix, zestaw 3, bluszcz, zielonolistny, doniczka 9 cm
Hedera helix, zestaw 3, bluszcz, zielonolistny, doniczka 9 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
38,75 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Zdjęcie produktu dla Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1469
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
123,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
99,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
79,98 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema al Pistacchio 200 g
Krem pistacjowy Crema al Pistacchio 200 g
113,45 zł/1l
22,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Dolce Crema di Pistacchi 190g
Krem pistacjowy Dolce Crema di Pistacchi 190g
142,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,68 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
52,84 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
184,45 zł/1l
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,25 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
54,50 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie
Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
93,92 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
447,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem ciasteczkowy Biscoff Creamy 400g - Lotus
Krem ciasteczkowy Biscoff Creamy 400g - Lotus
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem Nutella 950g - Ferrero
Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION Nutlove Crispy Hazelnut 500g Krem orzechowy bez cukru
ALLNUTRITION Nutlove Crispy Hazelnut 500g Krem orzechowy bez cukru
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION Nutlove Crunch 500G Krem czekoladowy bez cukru
ALLNUTRITION Nutlove Crunch 500G Krem czekoladowy bez cukru
40,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
80,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg