Biorepair Advanced Adulti 50+ – Pasta do zębów 75 ml
Pasta do zębów Biorepair Advanced 50+ została specjalnie opracowana, by sprostać potrzebom dojrzałej jamy ustnej. Dzięki zawartości microRepair®, biomimetycznych cząsteczek odbudowujących szkliwo, oraz składnikom aktywnym przeciwdziałającym recesji dziąseł i nadwrażliwości, zapewnia kompleksową ochronę i regenerację.
Formuła została wzbogacona o składniki wspierające równowagę mikroflory oraz przeciwdziałające powstawaniu stanów zapalnych i osadów nazębnych.
Cechy produktu:
Pojemność: 75 ml
Przeznaczona dla osób 50+
Odbudowuje szkliwo i chroni przed próchnicą
Redukuje nadwrażliwość i wspomaga zdrowie dziąseł
Zawiera cząsteczki microRepair®
Bez fluoru, SLS, parabenów i alkoholu
Odpowiednia do codziennego stosowania
Biorepair Advanced 50+ – zdrowy uśmiech niezależnie od wieku.
Biorepair Advanced Adulti 50+ - Pasta do zębów 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,99 zł
31 990,00 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
pt. 2 – pon. 5 października
Złóż zamówienie w ciągu
4h 57m 12s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml
189,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Biorepair Wrażliwe Zęby 75ml
269,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Więcej informacji o reklamie
Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml
57,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Sensodyne Proglasur Junior 6–12 (50 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Pasta do Zębów Sensodyne Fluoride 75 ml
222,53 zł/1l
20,86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-19%
16,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Meridol pasta do zębów 75ml
165,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Wybielająca pasta do zębów Parodontax, 75 ml
816,80 zł/1l
61,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Wybielająca pasta do wrażliwych zębów Sensitive Whitening 3 x 75 ml
286,44 zł/1l
64,45 zł
Sprzedawca: VISO
Wybielająca pasta do zębów Parodontax 75 ml
686,27 zł/1l
51,47 zł
Sprzedawca: somnia24
Sensodyne Pasta do zębów z fluorem 75 ml
261,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Pasta wybielająca ( Whitening Toothpaste) 50 ml
769,00 zł/1l
38,45 zł
Sprzedawca: VISO
Wybielająca pasta do zębów Sensodyne 75 ml
1 762,13 zł/1l
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Pasta do zębów wybielająca BLANX Whitening 75ml
161,84 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
20,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
2 x pasta do zębów Meridol Parodont expert 75 ml
600,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24
Lacalut pasta do zębów wrażliwych 75 ml
259,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,80 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Biorepair Advanced Adulti 50+ – Pasta do zębów 75 ml
Pasta do zębów Biorepair Advanced 50+ została specjalnie opracowana, by sprostać potrzebom dojrzałej jamy ustnej. Dzięki zawartości microRepair®, biomimetycznych cząsteczek odbudowujących szkliwo, oraz składnikom aktywnym przeciwdziałającym recesji dziąseł i nadwrażliwości, zapewnia kompleksową ochronę i regenerację.
Formuła została wzbogacona o składniki wspierające równowagę mikroflory oraz przeciwdziałające powstawaniu stanów zapalnych i osadów nazębnych.
Cechy produktu:
Pojemność: 75 ml
Przeznaczona dla osób 50+
Odbudowuje szkliwo i chroni przed próchnicą
Redukuje nadwrażliwość i wspomaga zdrowie dziąseł
Zawiera cząsteczki microRepair®
Bez fluoru, SLS, parabenów i alkoholu
Odpowiednia do codziennego stosowania
Biorepair Advanced 50+ – zdrowy uśmiech niezależnie od wieku.
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
1,3Średnia ocena: 1,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Pasta do zębów Biorepair Pełna Ochrona 75ml
199 916,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138
1 114,30 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Bestseller
Merax 2-osobowa rozkładana sofa z funkcją spania, regulowane oparcie, uchwyt na kubek, schowki, poduszki, sofa, rozkładana sofa, pościel, szary
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
2 279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(791)Liczba wystawionych ocen: 791
124,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Biorepair - For White Toothpaste - Whitening toothpaste 75ml
312,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn
UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(209)Liczba wystawionych ocen: 209
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(4606)Liczba wystawionych ocen: 4606
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(194)Liczba wystawionych ocen: 194
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: ScorpionElektro
Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(541)Liczba wystawionych ocen: 541
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel
Krzesło biurowe Krzesło biurowe Ergonomiczne krzesło obrotowe Krzesło wykonawcze z siatkowym oparciem lędźwiowym do gier Siedzisko czarne Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
114,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5,00 zł
109,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Komink Prity K1D
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
2 304,87 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A+.
Od A++ do G
Sprzedawca: Jacobwarm
Lehmann Mastic Küchenmaschine 3000 W: Mikser planetarny – zestaw zawiera misę, mikser i maszynkę do mięsa
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44
696,84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-160,42 zł
536,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Bestseller
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(182)Liczba wystawionych ocen: 182
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Trymer do strun, 1,6 mm, Żyłka, Czarny, Metaliczny, Czerwony, Prąd przemienny, 500 W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(362)Liczba wystawionych ocen: 362
172,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Stabilne siedzisko podwyższające dla dzieci i dorosłych | pomoc przy wstawaniu | poduszka do siedzenia | 40 x 40 x 10cm | XDREAM
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
110,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Szklany czajnik GOURMETmaxx w ponadczasowym stylu ze stali nierdzewnej niebieskie oświetlenie LED praktyczny wskaźnik poziomu wody filtr antywapienny pojemność 1,7 litra
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53
109,96 zł
Sprzedawca: Sotel
Prostokątny stół do jadalni Tribesigns dla 6-8 osób, 200 cm, drewniany stół w stylu wiejskim z solidnymi metalowymi nogami i drewnianym blatem (tylko stół)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
727,49 zł
20zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns
Odbiornik HD SAT Echosat 20900 M Cyfrowy tuner satelitarny Full HD z kablem HDMI (HDMI, SCART, 2xUSB, HDTV, 1080p) zaprogramowane listy kanałów dla Astra Hotbird Türksat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(162)Liczba wystawionych ocen: 162
202,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
LACALUT® 1557428008 LACALUT® aktiv Zahnpasta 100 ml
230,90 zł/1l
23,09 zł
Sprzedawca: apohealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l
Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l
Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-12%
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l
Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-21%
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg
Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl