4,9



Na podstawie 16 opinii
Lattafa Pride/No. 02 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,36 zł-9,17zł
1 003,60 zł / 1l
+ 25,41 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
11h 05m 31s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Uèrmì Eau de Parfum OR?AMASK Eau de Parfum8 387,00 zł/1l
838,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml1 085,50 zł/1l
108,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX12 317,00 zł/1l
615,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Kalan EDP 75 ml UNISEX10 010,67 zł/1l
750,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride/No. 05 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
916,30 zł/1l
114,85 zł
-23,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Badee Al Oud Collection zestaw upominkowy unisex Set 5 x 5 ml
23 294,00 zł/1l
116,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Yara Collection zestaw upominkowy dla kobiet Set 4 x 5 ml
15 376,00 zł/1l
76,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad Collection Woda perfumowana 4x25 ml
1 251,00 zł/1l
127,70 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zestaw Lattafa Art Of Universe Edp 100ml + Edp 20ml + Dezodorant 200ml
235,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa My Yara Collection Set 4x25ml
2 089,70 zł/1l
208,97 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Art Of Universe, Kobiety, 100 ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Zestaw Lattafa Vintage Radio 100Ml+20Ml Woda Perfumowana Spray 200Ml
1 186,10 zł/1l
118,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun Limited Edition ekstrakt perfum (150 ml)
1 451,53 zł/1l
217,73 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Zestaw Lattafa Artisan Ethnique Edp 100ml + Edp 20ml + Dezodorant 200ml
149,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Opulent Collection Woda perfumowana 4 x 25 ml
5 207,20 zł/1l
130,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

KHAMRAH mini zestaw - 3x30ml woda perfumowana
2 088,53 zł/1l
156,64 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
115,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lattafa Pride/No. 02 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
Lattafa Pride Giftset Collection No. 2 to zestaw perfum, który łączy w sobie pięć różnych wód perfumowanych w praktycznych flakonach o pojemności 20 ml. Zestaw ten jest skierowany do miłośników orientalnych zapachów i idealnie nadaje się na prezent lub jako osobiste wprowadzenie do marki Lattafa.
Lattafa Pride Giftset Collection No. 2 oferuje zróżnicowany wybór orientalnych zapachów, które są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki wysokiej jakości prezentacji jest to idealny prezent dla miłośników perfum lub doskonały sposób na poznanie marki Lattafa.
Zawartość zestawu:
- Lattafa Pride Artisan Ethnique 20ml
- Lattafa PrideNatural Oud 20ml
- Lattafa Pride Tharwah Silver 20ml
- Lattafa Pride Eternal Oud 20ml
- Lattafa Pride Ishq Al Shuyukh Gold 20ml
- GSPR Adres producenta: Thomashofstr. 27-29, 76228 Karlsruhe
- GPSR Nazwa producenta: Fragra GmbH
- producenta GPSR: +49 1520 4545831
- Adres producenta GPSR: [email protected]
- Zawartość: 20 ml
- Składniki: Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Producent
- Lattafa Pride
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290362348078
- Numer producenta
- LAT1131
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Producent
- Lattafa Pride
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290362348078
- Numer producenta
- LAT1131
Pasuje również do tego

Lattafa Pride/ No. 03 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
855,20 zł/1l
122,77 zł
-37,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,52 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Pride/No. 01 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20 ml
885,90 zł/1l
99,57 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,59 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Pride/No. 05 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
916,30 zł/1l
114,85 zł
-23,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Zestaw upominkowy Lattafa Pride nr 4 – 5 x 20 ml (Zestaw zawiera: Art of Arabia III, Ajwaa, Al Qiam Gold, Mass, Brioche Vanille)
1 003,60 zł/1l
107,71 zł
-7,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,36 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad Collection Woda perfumowana 4x25 ml
1 251,00 zł/1l
127,70 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Collection zestaw upominkowy dla kobiet Set 4 x 5 ml
15 376,00 zł/1l
76,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Riiffs Fleurie Emerald woda perfumowana dla kobiet 100 ml
949,10 zł/1l
102,77 zł
-7,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

French Avenue Vulcan Sable 100ml EDP
1 215,00 zł/1l
121,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paris Corner Date Caramel woda perfumowana unisex 100 ml
934,30 zł/1l
93,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ard Al Zaafaran Oud 24 Hours Majestic Gold EDP 100ml
690,00 zł/1l
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Riiffs Fleurie Violette woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 110,00 zł/1l
111,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud Collection zestaw upominkowy unisex Set 5 x 5 ml
23 294,00 zł/1l
116,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
917,00 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
1 168,00 zł/1l
129,99 zł
-13,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolekcja zestawów upominkowych Lattafa Pride
Świetny zestaw – w końcu można wypróbować kilka zapachów, nie rozbijając od razu skarbonki. Idealny na podróże, a także świetny do spokojnego wybrania swojego ulubionego zapachu. U mnie kilka zapachów już trafiło na listę życzeń przed zakupem dużej butelki. Teraz stopniowo dołączą do nich zapewne pozostałe zestawy – zaczyna się od jednego, a nagle chce się mieć wszystkie. Opakowanie również jest bardzo udane i sprawia wrażenie wysokiej jakości. Szkoda tylko, że nie odkryłam tego zestawu znacznie wcześniej!
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe
Świetny zestaw zapachowy! Idealna okazja, by poznać różne zapachy Lattafa bez konieczności kupowania od razu dużych flakonów. Perfumy są wysokiej jakości, długotrwałe, a każdy zapach ma swój niepowtarzalny charakter. Opakowanie wygląda ponadto bardzo elegancko. Jestem zachwycona i na pewno kupię kilka z nich w pełnowymiarowych opakowaniach. Zdecydowanie polecam ten zakup!
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
super, ok, mam …………………………………………………………..
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe perfumy
Bardzo czekałam na te perfumy i nie zawiodłam się. Wszystkie zapachy są cudowne, a małe opakowanie to świetny pomysł.
Oceniono dnia 22 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lataffa Pride
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lattafa Pride
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo piękny, elegancki zestaw perfum
Wszystkie perfumy są bardzo piękne i pachną fantastycznie, również bardzo ładne jako prezent
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre zapachy
Uważam, że opakowanie jest świetne. Można wypróbować kilka i wszystkie bardzo mi się podobają. Szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l