4,4



Na podstawie 16 opinii
Skleplolki | Elektryczny pistolet na wodę - Duży zbiornik na wodę - Automatyczny strumień wody - Od 5 lat - Zabawka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,70 zł
+ 14,99 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Pistolety na wodę i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Elektryczny pistolet na wodę Karabin Automatyczny Duży zasięg Akumulator131,14 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Więcej informacji o reklamie
Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Więcej informacji o reklamie
Armatka Wodna Pistolet Karabin Na Wodę Duża Dla Dzieci Elektryczny Duży59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis

Więcej informacji o reklamie
Pistolet na wodę elektryczny zabawka broń wodna dla dzieci 350 ml148,57 zł/1l
52,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Pistolet na wodę 180 – 18 cm, zasięg 6 m
21,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pistolet na wodę elektryczny, duży, z podświetleniem i funkcją automatycznego napełniania przez USB
560,90 zł/1l
224,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Duży Pistolet Na Wodę Karabin Broń Zabawka Wodna Śmingus-Dyngus
31,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Zabawka - Pistolet Na Wode M708B
17,92 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Duży Karabin Pistolet na Wodę Sikawka Wodna XXL
20,05 zł
Sprzedawca: AIG

Funkcja pompy pistoletu na wodę
159,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

duży INTERAKTYWNY PISTOLET na wodę z funkcją światła - czarny
84,66 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Pistolet na wodę - czarny
11,94 zł
Sprzedawca: VISO

Duży pistolet na wodę 27 cm z pompką, żółty
13,99 zł
Sprzedawca: Kathay

Pistolet na wodę MIX (zabawki, broń)
4,84 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Duży pistolet na wodę z pompką 46 cm
30,66 zł
Sprzedawca: VISO

Pistolet Na Wodę Zbiornik Na Wodę Broń Wodna
19,87 zł
Sprzedawca: DODO-TOYS

Pistolet na wodę
82,95 zł
-2,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,86 zł
Sprzedawca: MATFEL

Pistolet na wodę, piankowy
14,87 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,00 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Pistolet na wodę ze zbiornikiem 1080 ml żółto-niebieski
40,12 zł/1l
43,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pistolet na wodę ze zbiornikiem 44 cm
36,50 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lolex | Elektryczny pistolet na wodę - Duży zbiornik na wodę - Automatyczny wyrzut wody - Od 5 lat - Zabawka
Doświadcz niesamowitej wodnej akcji z pistoletem na wodę Lolex! Ten elektryczny pistolet na wodę jest idealnym towarzyszem na gorące letnie dni, zarówno dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, jak i dla dorosłych. Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę i automatycznemu strumieniowi wody zapewnia wiele godzin zabawy!
Przegląd produktów
Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę o pojemności 450 ml i możliwości przykręcenia plastikowej butelki, elektryczny pistolet na wodę Lolex zapewnia nieprzerwane rozpylanie wody. Zasięg strzału do 12 metrów umożliwia precyzyjne trafienie w cel. Dzięki zasilaniu bateryjnemu i portowi ładowania USB obsługa jest prosta i przyjazna dla użytkownika. Wodoodporna konstrukcja gwarantuje bezpieczną zabawę w każdych warunkach.
Główne cechy i specyfikacje
Ten pistolet natryskowy ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników wody:
- Automatyczny strumień wody: ciesz się ciągłym dostarczaniem wody, idealnym do ekscytujących walk wodnych.
- Duży zbiornik na wodę: zbiornik ma pojemność ok. 450 ml i zapewnia długi czas zabawy. W zestawie znajduje się również adapter do wkręcenia plastikowej butelki w celu zwiększenia dopływu wody.
- Zasięg: Zasięg strzału wynosi od 10 do 12 metrów, co zapewnia daleki zasięg i precyzyjne trafienia.
- Zasilanie bateryjne: Automatyczny pistolet na wodę jest zasilany baterią 1200 mAh ładowaną przez USB.
- Wodoodporna konstrukcja: Bezpieczna zabawa w każdych warunkach, ale nie nadaje się do pełnego zanurzenia.
Dodatkowe informacje techniczne:
Ten pistolet na wodę ma następujące dane techniczne:- Model: Elektryczna armatka wodna - Wymiary: 42 cm x 18 cm - Waga: Lekki, idealny dla dzieci i dorosłych - Kolory: w kolorze zielonym i czerwonym.
Zalety i zastosowania
Pistolet na wodę Lolex to nie tylko zabawna zabawka dla dzieci, ale także idealna na rodzinne wycieczki, imprezy na basenie lub po prostu gorący letni dzień w ogrodzie. Najlepszy pistolet na wodę na ekscytujące letnie przygody!
Zalety produktu:
- Wszechstronny w użyciu: Idealny na różne okazje, takie jak przyjęcia w ogrodzie, dni na plaży lub po prostu zabawa na świeżym powietrzu.
- Duży zasięg: idealny do ekscytujących walk wodnych z przyjaciółmi i rodziną.
- Przyjazny dla użytkownika: Łatwy do ładowania i użytkowania, odpowiedni dla dzieci w wieku 5 lat i starszych.
- Wysoka jakość: solidna i wodoodporna konstrukcja zapewniająca bezpieczną zabawę.
- Możliwość rozbudowy źródła wody: Możliwość przykręcenia plastikowej butelki w celu wydłużenia czasu zabawy.
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Wybierz elektryczny pistolet na wodę Lolex, aby mieć najlepszy pistolet na wodę do letnich aktywności! Ciesz się niekończącą się zabawą dzięki automatycznemu uwalnianiu wody i dużemu zasięgowi, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.
- Zawiera baterie
- Tak
- Wymiary
- 42 cm x 18 cm
- Waga
- 0.4 kg
- EAN
- 5905249818865
- Producent
- SklepLolki
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecenia dotyczące wieku
- od 5 lat
- Kolor
- Zielony
- Zawiera baterie
- Tak
- Wymiary
- 42 cm x 18 cm
- Waga
- 0.4 kg
- EAN
- 5905249818865
- Producent
- SklepLolki
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecenia dotyczące wieku
- od 5 lat
- Kolor
- Zielony
Pasuje również do tego

Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml
75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Elektryczny pistolet na wodę, pistolet na wodę Elektryczny pistolet na wodę dla dorosłych i dzieci - automatyczne zasysanie 600 ml 7,4 V
116,65 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Duża piłka żelowa, karabin, automatyczna broń, zabawka, zasilanie USB, bateria
198,03 zł
Sprzedawca: Lolex

Armatka Wodna Pistolet Na Wodę Duża Karabin Dla Dzieci Zasięg 6M Duży 60Cm
57,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis

Pistolet na wodę 60cm 23425
123,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Großhandel GmbH – produkt SF pistolet na wodę 51 cm, 650 ml, elektryczny
145,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Ergonomiczny fotel gamingowy - poduszka lędźwiowa + zagłówek - regulowana wysokość - czarno-biały
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

Dron z kamerą HD 4K, FPV WiFi transmisja na żywo dron dla dzieci początkujących, 2 baterie długi czas lotu, unikanie przeszkód, start/lądowanie jednym przyciskiem
265,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Pistolety zabawkowe - Elektryczny pistolet na wodę - Pistolet maszynowy dla dzieci, ładowanie USB, zasięg 10-12 m, zbiornik na wodę 600 ml, wodoodporny
98,99 zł
Sprzedawca: Lolex

VIESTA® powerbank 10 000 mAh czarna szybkie ładowanie 22,5 W PD 20W ładowanie bezprzewodowe 15W USB-C USB-A Lightning magnetyczny
104,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Elektryczny pistolet na wodę z dwoma magazynkami - automatyczny karabinek dla dzieci i dorosłych, idealny do walk wodnych na świeżym powietrzu.
51,83 zł
Sprzedawca: Lolex

Elektryczny pistolet na wodę SPLASH ze światłem w losowym kolorze
695,69 zł/1l
45,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L

27-calowe elastyczne uchwyty do tabletów z giętką szyjką Uchwyty do telefonów komórkowych Białe
97,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Spyra SPGO1B, Pistolet na wodę, Niebieski, 1 szt.
226,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HWESTA

Spyra Wasserpistole Three Blau
770,18 zł/1l
525,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aspekto

Intex 57266EU, Wielobarwny, Pływak, Obraz, Winyl, Mężczyzna/Kobieta, 3350 mm
2 483,80 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
6%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Duża bateria i duża moc!
Najlepszy pistolet na wodę w tym przedziale cenowym! Mam w domu inne elektryczne pistolety na wodę. Zawsze będą rozczarowujące, ale ten jest zdecydowanie lepszy. To musi być najlepszy wybór z niesamowitym designem i wydajnością, mój syn naprawdę to lubi i jest zadowolony, jeśli chcesz się dobrze bawić na basenach, to może być to, gorąco polecam.
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pistolet na wodę
Bardzo wydajny, wszystko idealnie
Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pistolet dla dzieci
Szybka dostawa i dobra jakość
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny sprzedawca
Produkt o doskonałym stosunku jakości do ceny
Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gladly again
Bardzo dobry
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ok
do przeganiania gołębi
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna część
Ogólnie fajna rzecz, świetnie wygląda, łatwa w montażu, ale niestety już po krótkim czasie użytkowania strasznie śmierdzi "spalonym kablem" czy czymś takim. Niestety odłożyłem dalsze testy na weekend, żeby być po bezpiecznej stronie, zanim coś się stanie podczas ciągłego użytkowania na moich urodzinach.
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ok
ok
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3x zestaw pistoletów na wodę 12 cm dla dzieci i dorosłych - duży zasięg - pistolet na wodę mały mini dla dzieci



2,5Średnia ocena: 2,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3X Mały zestaw pistoletów na wodę - Pistolety natryskowe dla dzieci - Duży zasięg - Pistolet natryskowy na wodę
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

mini pistolet na wodę zestaw 3 sztuk - ok. 8 cm z pistoletem na wodę o dużym zasięgu mały mini pistolet dla dzieci
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3X Mini pistolety natryskowe dla dzieci - Duży zasięg i zbiornik - Pistolety natryskowe w jasnych kolorach ok. 8 cm Pistolet natryskowy na wodę
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3X pistolety na wodę 12 cm kolorowy zestaw - bardzo duży zasięg - pistolet na wodę mały mini - pistolet na wodę dla dzieci
14,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

3x pistolet na wodę Pistolety natryskowe
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

zestaw 3 pistoletów do rozpylania wody - ok. 12 cm z dużym zasięgiem Pistolet do rozpylania wody mały mini dla dzieci
14,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

pistolety na wodę 6X, kolorowe, dla dzieci i dorosłych, wykonane z miękkiej pianki - bardzo duży zasięg - pistolet na wodę
18,76 zł
Sprzedawca: tkgruppe

SpyraFour – elektryczny pistolet na wodę z technologią pojedynczego strzału, wysokiej klasy pistolet na wodę z automatycznym przeładowaniem, wyświetlacz TFT



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
807,77 zł
Sprzedawca: Aspekto

Spyra Wasserpistole Three Blau



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
525,26 zł
Sprzedawca: Aspekto
770,18 zł/1l

Spyra SpyraThree Blue SP32B



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
566,51 zł
-20,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
546,04 zł
Sprzedawca: Aspekto
800,65 zł/1l

Spyra SpyraThree Red SP32R



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
564,04 zł
-20,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
543,67 zł
Sprzedawca: Aspekto

Spyra SpyraThree, Pistolet na wodę, Czerwony, 1 szt.



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
525,26 zł
Sprzedawca: Aspekto
770,18 zł/1l

Spyra SPGO1R, Pistolet na wodę, Czerwony, 1 szt.



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
219,29 zł
Sprzedawca: Aspekto

Armatka Wodna Pistolet Karabin Na Wodę Duża Dla Dzieci Elektryczny Duży



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
59,90 zł
Sprzedawca: Memfis

Pistolet Karabin Automat Na Wodę Elektryczny M416 Zabawka Dla Dzieci Usb



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
56,90 zł
Sprzedawca: Memfis

Armatka Wodna Pistolet Na Wodę Duża Karabin Dla Dzieci Zasięg 6M Duży 60Cm



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
57,90 zł
Sprzedawca: Memfis

Super Soaker Floodinator



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
138,13 zł
Sprzedawca: 3DToys

Relaxdays Pistolet na wodę straż pożarna - z plecakiem i zbiornikiem - zabawka gaśnica - dla dzieci



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
110,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital