5,0



Na podstawie 1 opinii
K-SECRET Seoul 1988 Capsule Cream Niacinamide 5% + Yuja 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł-3%
129,80 zł / 100ml
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml92,99 zł/100ml
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Medik8 Daily Radiance Vitamin C522,50 zł/100ml
261,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Seren Babor SeaCreation The Serum1 953,13 zł/100ml
585,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml86,65 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K-SECRET Seoul 1988 Essence Snail Mucin 97% + Rice 100 ml
76,64 zł/100ml
76,64 zł
Sprzedawca: Tersorte

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

EQQUALBERRY Bakuchiol Plumping Capsule Cream 50 ml
263,22 zł/100ml
131,61 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

K-SECRET - SEOUL 1988 Cream: Retinal Liposome 1% + Fermented Rice - Ujędrniający Krem z Retinalem - 50ml
125,60 zł/100ml
62,80 zł
Sprzedawca: ISEI

Purito Seoul Oat In Calming Gel Cream 100 ml
59,99 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

K-SECRET SEOUL 1988 Cream: Snail Mucin 93% + Rice, 100ml krem nawilżająco-regenerujący
48,35 zł/100ml
61,64 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,35 zł
Sprzedawca: ISEI

Biodance Pore Tightening Collagen Cream 50 ml
701,46 zł/1kg
206,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cream 100 ml
97,59 zł/100ml
97,59 zł
Sprzedawca: MANADA

Beauty of Joseon Ginseng Retinol Firming Cream 60 ml
123,83 zł/100ml
75,88 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

APLB Glutathione Niacinamide Facial Cream 55 ml
109,47 zł/100ml
60,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Yuja Niacin Brightening Cream (krem przeciw przebarwieniom) 60 g
1 653,67 zł/1kg
99,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
744,76 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pyunkang Yul ACNE Cream 50 ml - Krem na trądzik
95,98 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medisco Peelieve Cica Cream
209,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem w kapsułkach o nowoczesnej formule, przeznaczony do cery matowej, suchej i pozbawionej blasku. Połączenie lekkiego żelu nawilżającego i odżywczych kapsułek pozwala dostosować konsystencję do indywidualnych potrzeb skóry. Krem intensywnie nawilża, poprawia cerę i pomaga przywrócić jej świeży i promienny wygląd. Odpowiedni do codziennego stosowania, na dzień i na noc. Korzyści dla skóry Poprawia koloryt skóry i nadaje jej bardziej promienny wygląd. Zmniejsza uczucie suchości i szorstkości. Wygładza i poprawia strukturę skóry. Wspomaga naturalną barierę ochronną skóry.
Pomaga wyrównać widoczność przebarwień i nierównego kolorytu skóry. Zapewnia długotrwałe nawilżenie bez uczucia ciężkości. Pozostawia skórę miękką, elastyczną i promienną. Sposób użycia Stosować jako ostatni krok rutynowej pielęgnacji skóry. Po nałożeniu serum nałożyć odpowiednią ilość kremu, dostosowując proporcje żelu do kapsułki do potrzeb skóry. Rozprowadź równomiernie na twarzy i delikatnie wmasuj aż do wchłonięcia. Wskazówka - dostosuj konsystencję: Skóra tłusta: więcej żelu, mniej kapsułki Skóra mieszana: te same proporcje Skóra sucha: więcej kapsułki, mniej żelu
- Waga
- 143 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Hippophae Rhamnoides Water, Water, Glycerin, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butylene Glycol, Squalane, Dimethicone, Glyceryl Glucoside, Carbomer, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Polyglyceryl-2 Stearate, Arachidyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, C12-16 Alcohols, Arachidyl Glucoside, Adenosine, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citrus Junos Fruit Oil, Collagen Water, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glucose, Beta-Carotene, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Limonene, Linalool
- Producent
- K-Secret
- Zakres dostawy
- 1 × K-Secret – Seoul 1988 Capsule Cream: Niacinamide 5% + Yuja (50 ml) in Originalverpackung
- Części pochodzenia zwierzęcego
- Nie
- EAN
- 8809695240614
- Waga
- 143 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Hippophae Rhamnoides Water, Water, Glycerin, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butylene Glycol, Squalane, Dimethicone, Glyceryl Glucoside, Carbomer, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Polyglyceryl-2 Stearate, Arachidyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, C12-16 Alcohols, Arachidyl Glucoside, Adenosine, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citrus Junos Fruit Oil, Collagen Water, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glucose, Beta-Carotene, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Limonene, Linalool
- Producent
- K-Secret
- Zakres dostawy
- 1 × K-Secret – Seoul 1988 Capsule Cream: Niacinamide 5% + Yuja (50 ml) in Originalverpackung
- Części pochodzenia zwierzęcego
- Nie
- EAN
- 8809695240614
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
1 599,67 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K-SECRET SEOUL 1988 Eye Cream Retinal Liposome 4% + Fermented Bean 30ml
209,50 zł/100ml
62,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K-SECRET-SEOUL1988 Olejek oczyszczający: Cica sosnowa 1% + Probiotyki 200 ml - Olejek oczyszczający z cicą i probiotykami
89,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

K-Secret Seoul 1988 Sun: Pine Tree + Ceramide SPF 50+ PA ++++
118,00 zł/100ml
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

K-SECRET Seoul 1988 Essence Snail Mucin 97% + Rice 100 ml
76,64 zł/100ml
76,64 zł
Sprzedawca: Tersorte

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

K-SECRET - SEOUL 1988 Cream: Retinal Liposome 1% + Fermented Rice - Ujędrniający Krem z Retinalem - 50ml
125,60 zł/100ml
62,80 zł
Sprzedawca: ISEI

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Monzana® Zestaw walizek Baseline, 3 sztuki, twarde obudowy, walizki na kółkach, walizki podróżne, walizki kabinowe, 4 kółka, zestaw w kolorze niebieskim (rozmiary: M, L, XL)
593,59 zł
-27,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
565,66 zł
Sprzedawca: artbook-service

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
744,76 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
441,90 zł/1kg
88,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

3 Walizki Podróżne Z Twardą Obudową Na Kółkach Czarne Lumarko!
337,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Makika JOLIE toaletka ze sztucznej skóry z taboretem i lustrem
799,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Nowoczesna komoda z lustrem nowoczesny design sypialnia drewno zestaw 2 szt.
9 395,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: XLMoebel

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

beurer 605.50 beurer FC 45 Gesichtsreinigungsbürste
122,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

K-SECRET-SEOUL 1988 Pianka oczyszczająca: Pine Cica 1% + Probiotyki 50 ml - Pianka oczyszczająca
49,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Hermia Concept, BNMPOLYWS12-12, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 16,5 cm
126,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Tineco Floor One S7 Pro Odkurzacz bezprzewodowy HEPA 230W
1 352,18 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
313,33 zł/100ml
94,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Elektryczna maszynka do mięsa 3L Duża pojemność gospodarstwa domowego stal nierdzewna 2 biegi 300W Wysokowydajny mikser kuchenny
274,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml